Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

NaTaLiA-BaLiA

Starania o dziecko.Kto ze mną?

Polecane posty

Gość Fifi 140000
No to dziś można Ci NowaTu oficjalnie już gratulować:) Więc gratuluję!!!:) Popatrz jak to jest nie spodziewasz się a tu proszę... Fajnie, w końcu po takim czekaniu Wam się należało!:) A ja swoje widocznie muszę jeszcze odczekać... Wczoraj książ fajnie nam powiedział, że małżeństwo to nieustająca walak o siebie, o nas, i jakieś niepowodzenia zsyłane przez los - Boga są po to, żeby je przezwyciężąć i dawać sobie radę mimo wszystko, wzajemnie się wspierać i być cierpliwym... I tego będziemy się trzymać:) Co do obiadu to ja dziś robię naleśniki z przepisu Pączkowej, mam nadzieję, że wyjdą dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
ksiądz:) coś mi się litery pochrzaniły:/ No ciekawe jak mężulek Twój zareaguje, żeby tylko nie zemdlał z wrażenia:D Teraz Cię pewnie będzie na rękach nosił. Uważaj na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
super, super NowaTu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi to miłego pichcenia i oby pyszne wyszły :) A ja dzisiaj rybka, ziemniaczki i suróweczka :P mniam ... Ale jak na razie nie mam pomysłu na jutrzejszy obiad ... a jak M wróci z pracy to pędzimy po jakieś zakupki i muszę już wiedzieć co kupić ... Najbardziej lubię gotować zupki ... M bardzo lubi a ja mam z głowy 2 dni, ale już nie mam pomysłów ... Ja to już w ogóle nie wiem co jeść ... jakoś tak wszystko mi się znudziło :o Na drugi tydzień planuje kupić jakąś ładną niedużą szynkę wieprzową, zapeklować na cały dzień i całą noc a później upiec aby była na chlebek (moja siostra w święta upiekła tak i była pyszna) :) z chrzanikiem mniam mniam :P Już się nie mogę doczekać jak wpadnie NowaTu opowiedzieć nam jak tam mężuś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus bedzie za ok godzinke. Ja szykuje sie za obiadek. Robie prawdziwe domowe pyzy :D Powiedzialam bratowej, rzucila sie jak szalona mi na szyje i wycalowala... Oh teraz tylko mysle jak to bedzie z praca. U mnie na dziale nie ma lekkiego stanowiska, wiec mnie przeniosa... bede tesknic za moimi szalonymi dziewczynami. Ah i wogole Ale najlepsza jest bratowa, juz ona ciuszki ze strychu sciaga heheh, powiedzialam zeby sie tak nie rozpedzala : A moja mamusie powiadomie listownie wloze foto z USG i podpisze CZESC BABCIU!!! :D To sie zdziwi, jej mala coreczka sama zostanie mamusia :D STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................25................8........... ...........16.07.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 Fifi 140000................28.................5.................. ...10.12.2009 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 Kasiekkkk.................28..................8......... ............29.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna pączkowa...............27...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................27...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................19................31.05.2010.. . ........??????????? NowaTu24...............4.................?????................../????????? MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55 Oficjalnie wpisuje sie do tabelki, ale nie wiem jaki tydz wiec na ok z ostatniej @... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ah widzę że tryskasz radością :D hihi A kiedy miałaś ostatnia @ ?? Termin będziesz miała pewnie jakoś na wrzesień ... czeka Cie lato z wielkim brzuszkiem :D a my z kate będziemy już śmigać z wózeczkami :D Ja też miałam taką prace, że praktycznie nic nie mogłam robić ... dostałam całą listę czego mi nie wolno ... i od razu wyganiali mnie na zwolnienie bo nie mieli by mnie gdzie przenieść ... i tak oto od razu poszłam na zwolnienie. Czekają Cię trudne chwile w pracy jak dopadnie cię zmęczenie i nie daj boże nudności ... ja się kiepsko czułam w pracy ... strasznie chciało mi się spać po prostu nie do opanowania. Czekamy na wieści ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa ostatnia @ mialam 17grudnia. Ta tryskam... :D Posprzatalam, gotuje i wogole. Gory moge przenosic... Duzo zmian i decyzji przed nami... ale caly swiat moge przewrocic dogory nogami aby malenstwo byla z nami. Tez tak mysle ze polowa wrzesnia bedzie termin... Ah jak ja sie cudownie czuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mezus strasznie sie ucieszyl. Nie da sie tego opisac :D I juz chcial leciec i mowic tesciowej, a ja ze nie ze dopiero po wizycie u gienia. A on, ze smutna mina, ze dlaczego i kiedy ide... Hehe... Myszka kochana, zaraz wybierzemy filmik i poogladamy na dvd... Eh jak milo... Fifi a ty kiedy teraz spodziewasz sie @... bo ta nasza tabelka @ jakas nie aktualna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Już po obiadku... Roboty z tym sporo... ale efekt super! Mąż i mój tata pojedli i im smakowało:) Mnie trochę mniej, bo jak się człowiek nawdycha, napróbuje to ma dosyć... Teraz sterta garów do zmywania... ale mi się nie chce! Muszę nabrać weny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Zaraz uaktualnię, już dziś o tym myślałam ale skleroza dała o sobie znać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..................@ malawronka..............25................22............ ..........03.03.2009 kate1025..................25.................5.......... . .........02.08.2009 pączkowa..................25................8........... ...........16.07.2009 mala30..................... .33.................12...................20.09.2009 NowaTu24.................24................15(2zCLO) ......... 17.12.2009 Fifi 140000................28.................6.................. ...31.01.2010 Marii7.......................20.................1....... ..............21.12.2009 Kasiekkkk.................28..................8......... ............29.12.2009 ZACIĄŻONE ........... tydz.............termin.........chlopiecCZYpanna pączkowa...............27...............23.04.2010...... .........Olek kate1025................27...............15.04.2010..... . ....Milenka mala30....................19................31.05.2010.. . ........??????????? NowaTu24...............4.................?????.......... ......../????????? MAMUSIE.........DATA UR.......URODZONY.......IMIE......waga.......cm malawronka.....14.11.09........36 tydz.......Filipek......3200.........55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fifi to teraz jestes w szczytowych dniach :D Ale jak mi sie udalo (a zawsze mam pod gorke), to ty napewno zaciazysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Tak właśnie szcztytowe dni:D Oby się udało już niedługo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
Ech nie wiem co ja mam dzisiaj z tymi literami?:D Szczytowe - trudne słowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, a jak z duphastonem dalej bierzesz?? Ciekawe czy ja bede dalej brala. No i zostalo mi CLO :D Tyle samo ile mi wyslalas. Bo niedawno wykupilam recepte... Fifi to uciekaj od kompa... i... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja duphastonu już nie biorę od dawna ... ale jak tylko zobaczyłam 2 kreski to zaczęłam brać sama z siebie i gienio powiedział żeby na razie brała ( chyba do ok 12 tygodnia brałam ) jedną tabletkę dziennie. Ale można też zamiast duphastonu brać luteinę jest tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, a jak myslisz mam zaczac brac tez duphaston. Czy poczekac do wizyty... A ile dziennie bralas?? Oj ja juz czytam, na co trzeba uwaza w 1 trymestrze.. :D A mezus zjadl obiadzik i zasna biedak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam jedną tabletkę dziennie ... Może poczekaj do poniedziałku zadzwoń do gienia i się zapytaj ... W sumie branie nie zaszkodzi, a może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paczkowa, jeden 2 dni mnie nie zbawi. Zadzwonie do gienia i sie dowiem, czy mam brac czy nie... Ale wiecie jakie jaja. Zostalo mi miecho z pys. Mysle wstawie pieczen. No i wstawilam, tyle ze zapomnialam o niej i co zdeczka przyjarana :D Hehe skleroza nie boli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fifi 140000
NowaTu taki masz dzisiaj dzień, że wszystko Ci wolno! :D A u nas jak zwykle remontu ciąg dalszy, ale wieczorek będzie nasz;) Gary umyte więc mam już w końcu weekend!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... no tylko szkoda miecha... ale moze sie zje.. Mezus polecial dla mnie po soczek i wode... i co soczek juz sam wypil. lazi i mowi, jaki glodny on jest... a ja sie smieje, ze to chyba on ma objawy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :D Za mną ciężka noc ... oj ciężko się już robi. W dzień czuję się ogólnie dobrze, ale w nocy nie za fajnie ... jeszcze 95 dni i będziemy mieli okruszyńcia przy sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
ja poprzednią noc miałam kiepską, normalnie nie wiedziałam jak ułozyc poduszki...obudziłam się z bólem karku i pleców, juz niedługo pączkowa damy rade, chociaz ja juz mam dosc!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
codziennie zgaga po każdym posiłku, lagodze ja jabłkami ale jak tylko sie położe to zaraz wraca bleeeee, zresztą cały czas mi towarzyszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a ja znow zasnelam przed 22 i obudzilam sie ok 6. Juz 2 dzien tak. Masakra... No a teraz pije kawusie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jak wypilam ta moja kawusie to mi sie niedobrze zrobilo. Wiec stwierdzam kawa naczczo zly pomysl. Wiec po ok 2 h zjadlam zupke... i jeszcze gorzej. Odbija sie kreci w brzuchu i jakos nie dobrze. Wiec chyba sie zaczyna... Na 16 ide z bratowa i jej cora na choinke. Dotrzymac towarzystwa i popstrykac fotki. A mezus idzie do mojego brata posiedziec. Jest kochany, powiedzialam zeby nie palil w pokoju i odrazu bez preteksu wychodzi do kuchni albo ubikacji. A kiedys to wojna bylo o nie palenie w pokoiku :D Ide wlosy suszyc bo znow szopa mi sie zrobi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1025
oj Nowatu teraz te kawki to będziesz musiala ograniczyc:) szczególnie jak cię zgaga dopanie...ja mam znowu juz dzis po raz enty w ogóle się fatalnie czuje, nawet się z łózka nie ruszam, refluks mi dokucza ojjjj straszliwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kate nic mi nie mow. JA lecze sie non stop na refluks i zespol jelita drazliwego, zgaga u mnie to noromalka. Nie wspomne o wzdeciach. Ale jakos damy rade. Mezus powiedzial dla mojego braciszka. Nie wytrzymal jak byl u niego. wiec pewnie w tyg powie dla rodzicow mnie nie ebdzie i sie wygada :P No ale trudno niech sie chlopak cieszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dziś nie ciekawy dzień, czuję jak bym połknęła słonia :) i kręgosłupik troszkę pobolewa :o M będzie mi dzisiaj masażyk robił ... dobrze, że mam masażer taką zwykła rolkę z kolcami na rączce z rossmana ale naprawdę jest super polecam ... na pewno spakuje ją do torby do szpitala jak bym miała bóle krzyżowe to się przyda :) Co do zgagi to ja też czasem mam, staram się nie jeść dużo na raz, zresztą już nie mieszczę bo żołądeczek ściśnięty. Za to boli mnie czasem prawe żebro :o Kate my to teraz będziemy tylko narzekać ... Kawy to ja w ogóle nie pije :p ... NowaTu teraz dopiero się zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×