Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KalKluMeg

27 lat i Medycyna???????????????????????????????

Polecane posty

Gość nigdy nie jest za pozno nigdy
kurde nawet sie nie zastanawiaj! to Twoje zycie, nie mysl, co powiedza inni! idz, probuj, bo inaczej bedziesz zalowala do konca zycia!! probuj!! najwyzej zrezygnujesz!! nie jestes stara! za granica to norma,ze ludzie maja po 30lat i studia zaczynaja!warto!!!!!! chocbys tylko te 20 lat miala w zawodzie pracowac,to warto! probuj! ci,co ci odradzaja, zazdroszcza ci samozaparcia, odwagi...marzen. naprawde, wiem co mowie. jesli nie sprobujesz,bedziesz sobie wymawiac do konca zycia. zaryzykuj. dla chcacego nic trudnego-nawet jak poznasz ksiecia z bajki i bedziesz chciala pracowac, uda sie pogodzic. swoja droga, jak 2 kierunki skonczylas,to wiesz o co chodzi na uczelni, jestes ambitna, zdolna dziewucha, poradzisz sobie. mozesz sie tez starac o indyw. tok, zmiany programowe, robic dwa lata w jeden. nie mysl o wieku, zyj dla siebie, zycie jest jedno, realizuj MARZENIA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vbghjyr
no dla mnie to jest taki wieczny student, 2 kierunki to chyba juz dosyc, wieczny studebt ci to do roboty sie nie garnie tylko studiowac kolekne keirunki, moim zdaniem nie powinnas isc na medycyne tylko zajac sie praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cykorka
Idź! Ja poszłam na studia DZIENNE mając 26 lat. Owszem było ciężko, ale nie żałuję. Poza tym nie chwaląc się, ale byłam najlepsza na roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka098765
kto sie chce ze mna uczyc- a tak dokladnie to ile masz lat :)? wybralas juz uczelnie? kurcze, coraz wiecej nas:) !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
To też moje marzenie było, rocznikowo mam 28 lat i już chyba bym nie chciała, nie wiem dlaczego się nie odważyłam nawet zdawać egz wstępnych, to nie w moim stylu. Skończyłam dwa humanistyczne kierunki, ale od czasu do czasu powraca ta świadomość niespełnionych marzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mgddfgfg
Także apeluje do osób, które mają 22, 23 nawet 24 lata i chcą zacząć nowy kierunek być może ten wymarzony nie obawiajcie się próbujcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto sie chce ze mna uczyc
mam prawie 23 lata. chce do krakowa- moje miasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatorrrrrr
A GDZIE PRACUJESZ TERAZ AUTORKO ? TWOJA PRACA NIE PODOBA CI SIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczjakpozostaliniepełnieni
hej wam, ja chciałam też już w podstawówce, nic nie robiłam tylko oglądałam same programy medyczne, operacje itp. niestety życie ułożyło się inaczej, skończyłam głupi kierunek humanistyczny i myślałam, żeby zacząć jeszcze jeden nawet już wybrałam i złożyłam papiery, ale jak weszłam na to forum to znów wróciły myśli o medycynie, a mam 26 lat i jakbym chciała zacząć to nie w tym tylko za rok czyli będę mieć 27.Niech się ktoś odezwie, kto ma takie plany please!!!!!!!! bo zwariuje podaje maila GemmaB111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy czasami
nie ma ograniczenia, że studia na lekarskim trzeba rozpocząć przed 26 rokiem życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieszczjakpozostaliniepełnieni
hej wam, ja chciałam też już w podstawówce, nic nie robiłam tylko oglądałam same programy medyczne, operacje itp. niestety życie ułożyło się inaczej, skończyłam głupi kierunek humanistyczny i myślałam, żeby zacząć jeszcze jeden nawet już wybrałam i złożyłam papiery, ale jak weszłam na to forum to znów wróciły myśli o medycynie, a mam 26 lat i jakbym chciała zacząć to nie w tym tylko za rok czyli będę mieć 27.Niech się ktoś odezwie, kto ma takie plany please!!!!!!!! bo zwariuje podaje maila GemmaB111@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz jesli uwazasz ze bedziesz
w tym dobra. to zdecydowanie jeszcze nie jest za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik85
27 czemu nie. Uwazam, ze jak teraz nie sprobujesz to przez reszte zycia bedzie zalowala. Ja teraz koncze studia na politechnice, jesienia zdaje egzamin na doradce inwestycyjnego (http://www.dziennik.pl/gospodarka/praca/article184989/Sprawdz_ile_zarabia_elita_finansistow.html). Jestem bardzo zadowolony ze swojego kierunku studiów (fizyka), bo poszerzyl mi horyzonty. Jednak chyba powoli zaczynam dojrzewac od tego ze chce byc lekarzem. Jesli wszystko sie dobrze ulozy, z praca i dalej bedzie mi chodzila medycyna po glowie to pewnie w 2011 bede startowal. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita33
...w tym roku zdawałam na lekarsko dentystyczny ...jutro wyniki...jesli nie zdam ..za rok zdaje ponownie...nie mam nic do stracenia..mam wlasna firme ..jestem technikiem dentystycznym....jesli zdam chce skonczyc te studia aby spelnic swoje marzenie ...i utrzec nosa kilku osobom ktorym sie wydaje ze sa pepkiem swiata bo sa lekarzami...mam skryta nadzieje ze w tym roku zdałam ...rok korepetycji po 4 godziny dziennie musi zaprocentowac...warto..warto warto....ja mam to szczescie ze moge przez 5 lat nie pracowac..maz przejał firme...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rita33
....poczytajcie jaka jest srednia wieku na studiach w innych krajach...tylko u nas rzadza stereotypy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiewiorka098765
rita33 i jak? bo my tu pewnie wszyscy czekamy na twoje wyniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawaj laska dasz rade
Mam 35 lat, właśnie kończę drugi licencjat. Rok przerwy i jadę dalej po mgr. A potem zakręcę się za dr. Znajomy zrobił doktorat, mając lat 72 - nigdy nie jest za późno, jeśli masz siły i zapał. Tyle, że to trudne - ja jestem po 3 latach zmęczona. Ale jeśli naprawdę chcesz, to dlaczego nie. Ja tam sobie jeszcze postudiuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka210
dziewczyny mam dokładnie ten sam probelm za rok kończe studia, bede miała 24 lata i zamierzam spróbować!! nie chce już nigdy wiecej płakać w poduszke... jeżeli macie ochote odewijcie sie, w kupie zawsze raźniej, możemy się wpsierać w realizacji marzen a kto wie może zaczniemy studia razem:) pozdrawiam serdecznie ! mój adres nina210@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka210
P.S "lepiej coś zrobić i żałować niż żałować że się czegoś nie zrobiło" w sumie zawsze można zrezygnować...:) dziewczyny serio dałyście mi wiare i nadzieje ze nie jestem sama i że może się udac..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAWODOWY GIMNAZJALISTA
Spełniaj swoje marzenia , studiuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 20 lat również marzę
o studiach medycznych,ale w moim przypadku głownym problemem jest brak matury w ywmaganych przedmotów.No właśnie,jak Wy rozwązujecie tą kwestię?Skoro macie "starą"maturę,to chyba będziecie zdawać egzaminy wstępne,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka210
ja mam nową mature, byłam pierwszym rocznikiem który ją pisał, ale egzamin wstepny wygląda teraz tak samo jak nowa matura tzn. taki sam rodzaj pytań (już nie test jak kiedyś). mam zamiar poprawić biologie i chemie, przynajmniej tak moge miec jakiekolwiek szanse. no i bede próbowac do poznania i gdańska. poprostu wiem że nie jestem w stanie nauczyć się fizyki na tyle na ile jest to wymagane... a wy do jakich miast będziecie próbowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Super temat! Ja również od zawsze marzyłem o medycynie. O byciu lekarzem. Jak widzicie trafiłem na kierunek jakim jest pedagogika - fajny kierunek, wszechstronny nawet mi się podoba ale zawsze będą niespełnione marzenia związane z medycyną. Mam 20 lat - niestety nie mam matury z wymaganych przedmiotów które trzeba zdawać na poziome rozsz. Czy jeśli ma się maturę a nie zdawało się przedmiotów wymaganych na medycynę można pisać egzaminy wstępne? Pozdrawiam serdecznie :)) Razem nam się uda! Nigdy nie jest za późno na spełnianie marzeń! To właśnie marzenia sprawiają że nasze życie jest tak piękne, tak fascynujące. Warto pójść choćby dlatego żeby potem nie żałować. Przecież nic nie tracimy możemy jedynie zyskać a pamiętajcie że życie ma się tylko jedno i możemy je przeżyć jak tylko my chcemy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejpaogjvsoh
a moim zdaniem to głupota dorosłość polega na tym, że trzeba umieć powiedzieć sobie DOŚĆ nie chcę wam podcinać skrzydeł, to nie o to chodzi ale w naszej kulturze jest wymóg, że człowiek musi być szczęśliwy jak ktoś jest nieszczęśliwy to jest chory ech nieważne, nie ma co pisać dla mnie po prostu na wszystko jest czas pamiętajcie, że jedno zawsze robicie kosztem drugiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marzenia są piękne ale...
Marzenia marzeniami, ale pomyślcie o rodzinie, dziecku... mam 40 lat, ukończyłam medycynę, potem była specjalizacja jedna, druga a teraz jestem samotną lekarką. Mam dom, samochód, ogród za miastem, ale zupełnie mnie to nie cieszy. Pomyślcie o tych długich zimowych wieczorach w pustym domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninka210
niestety nie można pisac egzaminów wstępnych, musisz napisac mature ale to jest bez znaczenia bo to są tego samego typu pytania. Jeżeli chodzi o dom i rodzine... mam najwspanialszego mężczyzne który we wszytkim mnie wspiera. Nie zbija kokosów natomiast nie zarabia najgorzej i powiedział że jeżeli tylko sytuacja finansowa nam pozwoli to nie ma problemu, najważniejsze żebym była szcześliwa wtedy i on jest szczęśliwy. I lepiej żebym realizowała marzenia bo to lepsze niż żeby za 10, 15 lat okazało się że jestem zgorzkniała i nie zadowolona ze swojego życia. Na dodatek dodam że jest lekrzem więc doskonale zna te realia. Pozatym z tego co pamietam u niego w grupie były chyba tylko z 3 osoby które skończyły wtedy kiedy rocznikowo powinny. Byli ludzie którzy skończyli bilogie czy pielęgniarstwo i też zapragneli spełnić swoje marzenia. Na studiach mieli dzieci , rodzine i dali rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenia są piękne ale... to przykre :( Masz racje to smutne być samym w domu i nie tylko w zimowe wieczory ale w ogóle. Czy mogę zapytać jakie masz specjalizacje o ile to nie tajemnica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×