Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

daria_daria

2 tygodnie SOUTH BEACH - 23 luty do 9 marca - kto ze mną?

Polecane posty

Gość Madzialenkaaaa
Powiem wam ze czytam co tu pszecie...I chciała bym schudnac ale nie lubie sera zółtego, szparagi ,mleka itp... wiec jak ja mam sobie jaka kolwiek diete ułozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majmon parowki to raczej nieeee... bo oprocz drobiu to maja jakies spulchniacze .. i takie rozne... niewiadomo co .. chociaz ja na 1 etapie ze dwie parowki zjadłammm... Madzialenka... ale nikt Ci nie kaze jesc sera ani szparagow ani pic mleka... mysle ze mozesz poczytac co sie je na 1 etapie i sobie ulozyc jakis jadlospisik z tych produktow jakie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Dziś jestem taka zabiegana, że wpadłam na forum tylko na moment, żeby nie łamać tradycji i podać wczorajsze menu :) Wczoraj: DZIEŃ 9 - 2 jajka - 1/2 serka wiejskiego - 1 świeży ogórek - 15 orzechów laskowych - bigos south beachowy - 3 plasterki sera żółtego light Pozdrawiam wszystkich i życzę wytrwałości!!!! Buźka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmon
hej dzis nie wytrzymalam i sie zwazylam i ..... 0,9 kg mniej! :) to chyba jednak dziala, ja juz bylam w strachu ze moze przytyje bo tyle jem a tu prosze mila niespodzianka :) wiec nie poddawajcie sie! buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milencia87
a ja jestem niezbyt zadowolna z efektow dzisiaj 3 dzien a na wadze -o,5kg no ale lepsze to niz nic.... cwicze do tego brzuszki i wzmacnianie ciala,oraz na rowerku troche jezdze -mam nadzieje ze waga zacznie szybciej spadac sniadanie- jajka z szczypiorkiem obiad dewolaje z pieczarkami i serem kolacja -serek wiejski w miedzy czasie sok pomidorkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmon
milencia 0,5 kg w dwa dni to naprawde super efekt!!!! glowa do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalohalo
witam!dzis moj 12 dzien sb 1 fazy, jestem troche podlamana bo schudlam narazie 2.1 kg,liczylam na wiecej. mam 175 wzrostu i na pocz diety wazylam 63.9...jeszcze nigdy tyle nie wazylam,rok temu wazylam 54,a jeszcze na pocz stycznia 59, ale mialam wypadek i lezalam w gipsie przez 1.5 miesiaca i mysle ze stad taki mega przyrost wagi.nie moge uprawiac sportow jeszcze prze jakies 1.5 miesiaca. nie wiem co robic:( chce wazyc 56-57 a narazie jest 61.8..ale piszecie zeby nie przeciagac 1 fazy?boje sie ze jak przejde na 2 to przytyje albo waga sie zatrzyma..czy ktos jeszcze tak malo schudl?przyznam sie ze zgrzeszylam 3 razy- raz wypilam 4 drinki, raz zjadlam jeden kawlek czekolady toblerone i raz zjadlam 3 paski gorzkiej czekolady (mam sesje:) czy to przez to tak malo schudlam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milencia nie przeginaj... 0,5 kg w dwa dni to naprawde duzo poza tym to nie dieta cud ze pstrykniesz palcami i bedziesz miala -5 kg... potrzeba czasu nie schudniesz 20 kg w tydzien... pomysl jak chudniesz 0,5 kg na 2 dni to przez tydzien schudniesz kolo 2 kg to jest duzo... nie opieraj sie na tym ze dziewczyny pisza ile schudły bo kazdy chudnie we własnym tepie.. uznaj to za motywacje one mogły to ja tez im to zajeło mniej czasu mi moze zajac wiecej... wszystko zalezy od Twojego organizmu poza tym nie sprawdzaj wagi co 2 dni bo to nie ma sensu sprawdzaj np raz w tygodniu... poza tym cwiczysz.. wiec Twoja waga nie jest odzwierciedla zmian jaki przeszedl Twoj organizm .. tkanka tłuszczowa zamienia sie w miesnie a te tez waza.. 3mam za ciebie kciuki :) i wytrwałosci zycze Jana Ina Zarella wydaje mi sie ze ten serek mozna wcinac ;] halohalohalohalo nie wydaje mi sie zeby te grzeszki mialy wpływ na Twoja wage .. po prostu mi sie wydaje im mniej wazysz tym dluzej zajmie Ci zrzucanie kg ;) poza tym jestes dosc wysoka pozwolilam sobie obliczyc Twoje bmi ;) i jest w normie... 56-57 kg to dla Ciebie niedowaga.. wiec ja bym proponowała zebys sie nad tym zastanowiła bo to tez nie jest zdrowe.. ale grunt zebys sie dobrze czuła w swoim ciele ;] w kazdym razie taki mały spadek wagi na 1 etapie moze sugerowac ze nie masz co zrzucac ;) pozdrawiammm wszystkie i powodzenia w plazowaniu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwalaczająca
hejka dziewczyny :) niestety u mnie nie zaciekawie, 3 dzień II fazy i na wadze co ?? kilo więcej !!!! :( przyznam się wam że w ostatnich dniach bardzo mało jadłam ------- i przestałam chudnąć, zamierzam od dzisiaj ostro ćwiczyć bo panikuje że moje kilogramki znowu wrócą do dietki wprowadziłam narazie jabłko i tyle boje sie tej 2 fazy, w pierwszej było o wiele lepiej powiem wam jedno , waze się codziennie od początku diety , waga do tej pory spadała z różną prędkością od 0,5 kg do nawet 1,5 kg na dzień !! ale nigdy nie rosła i z moich obserwacji stwierdzam że , im więcej się je (oczywiście produktów wskazanych) tym bardziej się chudnie halohalohalohalo nie załamuj się wydaje mi się że ważysz odpowiednio i nie masz żadnej nadwagi więc kilogramki spadają ci wolniej :) pozdrawiam wszysktich i buziole dla was :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość american
czesc dziewczyny, ja was troche zaniebalam bo wstyd sie bylo przyznac do malych grzeszków, no coż... :/ dotrwam do konca pierwszej fazy, pobede na II 2 tyg i chyba znow wroce na I przez to male podjadanie:) ale widze ze wy trzymacie sie dzielnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwalczajaca ja Cie bardzo dobrze rozumiem, bo chociaz niewiele brakuje mi jeszcze do dobrej wagi to za zadne skarby nie chcialabym wrocic do tej ktora byla jeszcze miesiac temu:( Boje sie drugiej fazy jak cholera:( Najchetniej zostalabym na pierwszej, no ale wiem, ze nie mozna:( Od wczoraj waga u mnie stoi, a tak ladnie spadala:( Dziewczyny za 4 dni dostane @ czy to moze miec wplyw na zatrzymanie sie ubytku wagi? Przeciez to dopiero 7 dzien I fazy:O Moze wyolbrzymiam, bo waga nie podkoczyla tylko stoi w miejscu, ale ja sie tak ladnie konsekwentnie za to zabralam! Nie popelniam grzechow, nie podjadam, nie pije alkoholu (mimo, ze do tej pory do obiadu zawsze z mezem pilismy wytrawne wino)! Kurcze oby powodem byl okres!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halohalohalohalo ja podobniejak dziewczyny uwazam, ze masz bardzo dobra wage! Jestes wyzsza ode mnie a wazysz 7 kg mniej:) Wiesz? Niewiem ile masz lat, ale to jest tak........ z wiekiem przybywa sie na wadze (kosci grubna do 30 roku zycia, a razem z nimi zwieksza sie waga), kiedy ja mialam 20 lat wazylam 58 kg! Pozniej poszlam do pracy i nagle waga ruszyla drastycznie do gory! Nie przybywalo mi ciala, ale waga byla wysoka!!! Potem zaszlam w ciaze i w ogole sobie dowalilam;) Czasami nie ma sie sugerowac waga! No, ale Ty wiesz najlepiej co dla Ciebie najlepsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmon
dziewczyny a co cieplego pijecie? kawy nie mozna...:( herbaty tez nie...a zielona mozna? kupilam taka bezteinowa herbate Roiboos czy jakos tak ale jest okropna....popijam mietke i zastanawiam sie co jeszcze moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalohalo
dziekuje za odpowiedzi..wiem ze ta waga nie wydaje sie duza przy tym wzroscie, ale ja sie najlepiej czulam wazac 55.mam b szerokie biodra i wystajacy brzuch, bo mam jakies tam wady budowy i dlatego kazdy kilogram dla mnie to masakra..moje 2 par spodni rozmiar 40 (ktorych nie nosilam juz daaawno)wlasnie zaczely mi byc dobre wiec niedobrze..musze zejsc do rozm 38 spodni (bo sukienki i bluzki mam s i m i teraz te m musze nosic,bo w s zle wygladam) bo nie bed miala w czym chodzic;)zreszta przez to lezenie zrobil mi sie troche cellulit ktorego wczesniej nie mialam,tzn mialam tylko jak mocno scisnelam skore a teraz go widac:(narazie nie moge cwiczyc wiec moze dlatego tez tak wolno ta waga jedzie..chyba przylacze sie do was na czas 2 fazy bo cos czuje ze rzuce sie na jedzenie a tak to bedzie mi glupio jak bede sie tu spowiadac;)wlasnie robie bigosik z waszego topiku, mmm mam nadzieje ze bedzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalohalo
majmon. ja pije 2 kawy dziennie z mlekiem 0 procent..musze pic kawe jestem uzalezniona;)ale nastawiam automat na 100 ml,takze pije razem 200 ml,wiec chyba nie tragedia. a oprocz tego pije herbatki ziolowe,owocowe (np.z dzikiej rozy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halohalohalohalo
aa i Jana Ina Zarella-mam 22 lata wiec jestem dosc mloda:)i nie mam dzieci wiec powinnam byc smukla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, od jutra i ja zaczynam SB :) mam nadzieję że wspomożecie mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwalczająca
nie wiem co się dzieje, ale nie mam ochoty na nic wogóle nie jestem głodna i cos mi się wydaje że mój organizm zaczął magazynować i przestałam chudnąć, wogóle nie wiem co jest dobre żeby zeszła ze mnie woda , bo jestem jakaś spóchnięta i mało oddaje moczu mimo że wypijam baaaaardzo dużo wody,jak myślicie ?? zastanawiam się czy nie powtórzyć za tydzień I fazy , jakoś mi ciężko na tej 2 nie jestem już taka pewna siebie jak na 1 , wogóle przestało mi się chcieć jeść , nie mam ochoty na te całe węglowodany(nowe , króre trzeba wprowadzić w II fazie) a i na słodycze wogóle , jem z przymusu ale nadal bardzo mało :( pierwszy kryzys od początku diety :( ale nie dotyczy załamania że na coś się skusiłam , ale na tym że nadal chyba mało wiem o tej 2 fazie i jestem taka zagubiona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pomoge bo poraz pierwszy jestem na sb! Ale moze dziewczyny cos zaradza, a jak nie to sa rowniez inne tematy, ja tez tam pisze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwalczająca - więcej optymizmu 1 fazę można stosować maksymalnie 3 tygodnie, a jeśli chodzi o spuchnięcie ... to pij zieloną herbatę, będziesz latać do łazienki i koniecznie ogranicz sól, bo to sól zatrzymuje wodę w organizmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmon
tak wiec mozna pic zielona herbatke czy nie? juz sie pogubilam w tym wszystkim.... mam lekki kryzys - chce słodyczy!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majmon nie poddawaj siee !! tak nie moznaa!! na zielona herbatke chyba mozesz sobie pozwolic bo ona zawiera małoo teiny tzn doczytalam sie ze Dzięki mniejszej niż w czarnej herbacie zawartości teiny, mogą ją pić do woli osoby z wysokim ciśnieniem (teina przyspiesza akcję serca, wpływając w ten sposób na podniesienie ciśnienia). Obliczono, że filiżanka czarnej herbaty zawiera od 25 do 110 mg teiny, podczas gdy zielona tylko 8,3 mg. ale mimo ze herbata zielona ma wiele zdrowotnch wlasciwosci miedzy innymi zawiera fluor dzieki czemu jest zbawcza dla zebow, pobudza wiec dla tego NIE NALEZY jej pic wiecej niz 2 szklanki dziennie bo mozna sobie bardziej zaszokdzic niz pomoc poza tym wspomaga trawienie i usuwa toksyny z organizmu dlatego jest bardzo wskazana przy odchudzaniu choć celu berdziej skuteczna jest czerwona co nie swiadczy ze jak sie bedzie ja pilo bez zadnych ustalen co do jedzeinia to przyniesie jakiekolwiek efekty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nela_30
czesc Dziewczny, postanowiłam opowiedzieć Wam o swoich spostrzeżeniach dotyczących tej diety. Dziś mój drugi dzień, gdyż zaczęłam ją dopiero od wczoraj, z tymże wcześniej od kilku miesięcy ograniczam bardzo węglowodany i dużo ćwiczę. Przeszłam na dietę gdyż ostatnio coś nie mogłam się pohamować od jedzenia słodkiego..Jakie są moje spostrzeżenia, otóż stosuje ta dietę dopiero drugi dzień a czuję się zmęczona i osłabiona jakbym juz tydzien ją stosowała. Wczesniej cwiczyłam 3 razy w tygodniu(jedząc na sniadanie jogurt naturalny z musli, który dostarczał mi chyba mnóstwo energii), w tym tygodniu ani razu nie byłam na aerobicu..W pracy jestem zmęczona i ospała, nic mi się nie chce..Z tego co czytam Wy wszystkie takie ożywione, a ja? Dlaczego jestem taka osłabiona? Czy to dlatego ze przed okresem? W pracy muszę pić kawę bo inaczej nie byłabym w stanie pracowac.. I musze Wam powiedziec ze mozna pic kawe kofeinową raz dziennie. Mam nową uaktualnioną wersję ksiązki Dieta South Beach Turbo i tam piszą o wielu nowościach ktore wczesniej były zakazane. Kawa, herbata czarna nie jest zabroniona a jedynie do ograniczenia. Tak samo jogurty, mleko, kiedys niedozwolone, teraz dopuszczale ale chude. Reasumując, jem duzo, w stosunku do tego co Wy jecie (oczywiscie wszsytko z listy dozwolonych produktów), jestem zmęczona, słaba i wieczorem (mimo iz kolację jem sporą o 19) mam napady łaknienia i jem:( Jedyne dobre ze produkty dozwolone...ale i tak nie powinnam obzerac się o 23...Poradzcie co robic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwalczająca
hejka dziewczyny :) ja przez całą pierwszą fazę piłam kawe i to 2 dziennie, z 1 łyżeczką cukru lub 2 , a mimo to schudłam Nela_30, nie poddawaj się :) moim zdaniem twoje samopoczucie jest wynikiem spadku cukru we krwi , ja tak miałam w 4 dniu, byłam wyczerpana i osłabiona taka nie do życia , ale przetrwałam :) trzymam kciuki :) może w następnych dniach będzie lepiej, pij dużo wody i może zażyj sobie jakiś komplet witamin Jeśli chodzi o mnie to trzymam się, waga już 3 dzień stoi w miejscu , ale trudno nie poddam się musi w końcu spaść :) w końcu to dopieru 3 tydzień diety więc nie schudne naraz 20 :) trzymajcie się dziewczyny :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwalczająca
jeszcze jedno są na rynku kawy bezkofeinowe , ja mam np Cafe pirma relax jedną pije zwykłą jedną bezkofeinową poza tym myśle że taka herbata zielona ma tylko korzystny wpływ i myśle że nie zaszkodzi jej picie, wczoraj ją wypiłam i naprawde pomogła , dzięki Agi_80 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Moja waga rowniez stoi 3 dzien:( No nic pocieszam sie jednak tym, ze naprawde z dnia na dzien coraz ladniej wygladam, naprawde widac, ze schudlam:) Trzymam sie nadal konsekwentnie diety, zobaczymy co bedzie! Laseczki czy Wam tez przed okresem waga sie podnosi? Bo wlasnie sie zastanawiam czy powodem stalej wagi nie jest @???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie, drogie dziewczynki!!! :) Na początek wczorajszy jadłospis: (Dzień 10) - makrela w pomidorach - 15 orzechów laskowych - \"Spaghetti south beach\" -ZNÓW POLECAM!!!!! Pychota!!!!! Niewiele wczoraj tego było, ale to dlatego, że miałam caluteńki dzień \"w biegu\". No a teraz moje spostrzeżenia. To już mój 11 dzień south beach - a zmian nadal jako takich nie widać!!! Ja wiem, że różnie spada waga itp. - ale u mnie już powinna być jakaś różnica, a nie nadal te marne 1,5 kg. od początku diety. I nic więcej! Od wczoraj mam doła z tego powodu, ale na szczeście nie kusi mnie przez to do \"zakazanych\" produktów. Jana Ina Zarella - ja też mam nadzieję, że powodem mojego \"zastoju\" jest okres (też jestem przed), bo zazwyczaj przybywa mi wtedy na wadze i jestem taka opuchnięta - mam zatem nadzieję, że po @ wreszcie będzie widać jakieś efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam :) no to zaczynam :) ciekawe jak u mnie to ruszy, oby, bo ja mam do zrzucenia z 15 kilo. Muszę się tylko porządnie zmobilizować, a to czasem u mnie trudne, bo trzymam dietę tydzień a potem jeden dzień odstępstwa i rezygnuję, ale czytam że Sb naprawdę działa więc, jak będę widziała spadek wagi to będzie na mnie działać motywująco :) oby ... zwalczająca - nie ma za co 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majmon
hej daria prosze podaj przepis na to spaghetii :) ostatnio polecilas bigosik i byl super wiec moze i tym razem mnie zainspiruje twoja potrawka :) pozdrawiam wszystkich buzka p.s. dalej mi sie chce slodkiego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×