Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mamcia_rocznik_87

87 MAMY z ROCZNIKA 87 **1987** ZAPRASZAM

Polecane posty

dziewczyny a podajcie mi linka na blog Ulci... Moj T byl tylko raz na USG ze mna, jak mielismy sie dowiedziec jaka plec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLENKA- MALENKA ja się dowiedziałam w 19tc że bedzie chłopak i niby na początku mówił na 80% no ale potem caly czas się potwierdzało wiec już Michałek zostanie Michalkiem :):) CATARINKA to jak będziesz musiała 11 rodzić hihi to współczuję :P ale może tak źle nie będzie i szybciej się uda syna spłodzić:) a obawy zawsze bedą- kiedy się nie zdecydujesz zawsze będzie jakieś "ale" OLL mój od początku bardzo się zaangażował w przebieg ciąży.. jak byłam pierwszy raz u gina stwierdzić czy jestem czy nie to poszedł ze mną i od tamtej pory chodzi cały czas. Z Michałkiem zawsze się żegna rano jak wychodzi do pracy- mówi mu "Michałku tatuś idzie do pracy-wróci wieczorkiem" czy coś takiego i daje buziaczka i jak przychodzi to się z nim wita.. poza tym często dotyka,głaszcze, całuje, rozmawia- nawet piosenki mu śpiewa hihiihih chociaż wcale mu nie wychodzą :D ale mam ubaw przy tym chociaż :D:D aaaaa mi wlaśnie przyszły ciuszki z allegro muszę odpakować :D:D a pochwalcie się jeszcze co na obiadek tworzycie? Ja miałam dzisiaj nie robić ze względu na te okna no ale że bedą dopiero po 14 to wysłalam tatusia do sklepu i robie kurczaka w sosie śmietanowo-ziołowym z ryżem hi z pomyslu na obiad- mmm już ślinka mi cieknie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja to bym zjadla pierogi ruskie hehe :P ale duzo z nimi roboty, chyba ze Tobie by sie chcialo kleic :)) A moze ugotuj ziemniaki z kefirem i jako sadzone :P proste i szybkie heee ;P ja to sobie chyba takie dzis zrobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy sikuty;) smieje sie z was ale sama bez wkladek nie wychodze;-) ostatnio tlumaczylam mojemu miskowi do czego one sluza bo on myslal ze to sa takie male podpaski i ze po prostu podczas okresu zmienia je sie czesciej ale mialam z tego brechta;-) a wiecie jak bylam w aptece po wyprawke i szukalam wkladow poporodowych ten do koszyka wsadzil pieluchomajtki mowie wam czasami z niego nie moge;) co do spania ja juz od dawna sypiam tylko na boku bo jak poleżę z 5 minut a nawet i nie na prosto to jest taki bol ze masakra, nie wiem jak ja bede rodzila jak mi beda kazali tak na plecach tylko lezec;( catarinko synek wam sie marzy, no to pieknie bo dzieci we dwoje sie lepiej wychowuje, mam nadzieje ze szybko zaciazysz i wklepiesz sie do tabelki jako ciezaroweczka;) ja jakos dzisaj sie slabiej czuje, tak jakbym ospala byla, polezalam z godzinke taka zamulona ale zasnac nie moglam wiec wstalam a wy tu juz tyle nadrukowalyscie;) za niedlugo ide robic zupke fasolowa wiec jak ktoras z was ma ochote to zapraszam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh OLENKA to pewnie Ci smutno, ale za to jak przyjezdza to sie nacieszyc nie mozecie soba co? GOSIAK przyszly Ci te body z napisem "kocham tate"?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to Gosiu fajnie sie idzie posmiac z naszych menow jak tak mowia do brzuszka :P Moj nie byl ze mna ani raz we srodku bo akurat jak na poczatku poszlam sie dowiedziec i byl ze mna to mi nie robil USG jakis stary byl, a potem praca. No w szpitalu jak poszedl ze mna na zibe ost tez go nie poprosil, ale jak juz chodze prywatnie to zaprasza i byla moja mama i widziala na usg jak dziecko szaleje :P a R za to ogladal zdjecia z USG i ciagle sie w nie gapil jak wrocil z pracy i kazal mi oprawic w ramke :P Albo bierze ciuszki te co kupilam no i np jak sa spiochy to chyta je tak jak dziecko i buja i sie smieje ze takie male bedzie nasze ale mam wtedy smiechu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLL tak przyszły mi te body "kocham tate" i ten komplecik śpioszki + kaftanik- ale są słodkie jejuuu jeszcze śliczniejsze niż na allegro ale niby rozmiar 62 ale jaieś takie duże sie wydają.. już się nie mogę doczekać aż zobacze w nich Michałka jeju:):) CATARINKA a kiedy Ty planujesz robić test? bo teraz bedę się niecierpliwić czy Wam się udało i bedzie mi się pewnie sniło ja tak mam zawsze przeżywam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj misiek tez bardzo czesto wyjezdza i naczesciej razem tylko weekendy spedzamy, ale kocha bardzo marcelka, glaszcze mnie po brzuszku, stara sie cala objac i utulic;) on sie nie moze doczekac jego narodzin bardziej niz ja, az czasami jak dzwonie do niego to sie boje bo on od razu mysli ze ja rodze i jak mowie ze nie to zaqwsze zawiedziony jest... kurcze jak tu przyspieszyc ten porod? znow umyc okna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihih OLENKA z tymi śpiochami to mój tak samo robi :P bierze śpioszki albo body i udaje że to dzidzia i buja albo bierze na ramie i klepie po pleckach żeby mu się odbiło hihih ale mam śmiechu wtedy :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pierogami za duzo pracy i nie chce mi sie dzis ;) zdecydowalam sie na krupnik. maly tez zje to juz jemu nie bede pichcic. chociaz moj slubny nie bedzie zadowolony . dziewczyny a w jak swoim pociechom bedziecie obiady robic .ze sloika czy same gotowac ? catarinka ty sama gotujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ja zamierzam wszystko sama gotowac, ewentualnie w okresie zimowym dawac tylko deserki ze sliczkow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olll no smutno mi jak go nie ma, ale jak juz jest to sie na krok nie odstepujemy, wszedzie razem :P nawet jak idzie sobie na piwko to ja z nim tak na spacerek bo co moge wypic soczek i pogadac z nim :P Tymbarkowa faceci czasem daja czadu, pamietam jak moj nie chcial mi kupis podpasek bo nie wiedzial jakie i jak babie w sklepie powiedziec to mu pow, ze gumek sie kupowac nie wstydzi no i kupil :P ale wkladki hahaha, Boze myslalam ze go walne nimi ale nie moglam bo mnie tak rozczulil :P wiec sie ubralam i poszlam sama kupic i teraz juz wie :P albo pytal sie mnie po co podpaski ze skrzydelkami do czego one sluza haha :P tepy czy co sobie mysle ehhehe no ale mu wytlumaczylam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiak mnie sie strasznie podobaja te body i tez bede musiala takie miec:):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu wiesz co nie wiem w sumie ile się czeka, no ale z 2-3 tyg to chyba na pewno. Z Martynką to przed testem jakoś tak czułam że jestem i w 4 tyg od zapłodnienia się dowiedziałam z testu ( słaba kreska) i lekarz potwierdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Wczoraj miałam usg moja cora wazy 2448 g 32 tydzien a termin mam na 27 czerwiec ( z tym że to wypada dopiero 38 tydzień ciąży :/ ) Gosiaak ile twoj synek wazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój misiek od samego początku jak się dowiedzieliśmy o dzidzi nie powiedział mi ani razu że mnie kocha, tylko za każdym razem mówi \"kocham Was\". Często dzwoni z pracy i pyta się jak tam dzidzia, czy kopie itd, no i na badania też chodzi ze mną , jak się kładziemy spać to zawsze trzyma rękę mi na brzuszku i czeka na ruchy, jak malutka się nie rusza, to mój Karol zawsze się śmieje, że pewnie mała wie że to tatuś i dla tego go nie kopie, ale jak np w nocy ja już śpię i nie czuję ruchów i kopników malutkiej a mój misiek tak, to rano zawsze mi mówi, że się kłócił z córką o prawo do mamusi, bo nawet ręką mnie dotknąć nie może bo mała pokazuje mu gdzie jego miejsce, ale co do zachwycania się ciuszkami to on daleki.... Jak by był synuś, to co innego.... Jaki był szczęśliwy jak kiedyś kupiłam śpiochy z napisem I LOVE FOOTBALL, nawet wziął je do naszego miasteczka żeby się pochwalić wszystkim że będzie tatuśkiem (to było za czasów kiedy myśleliśmy że będzie synuś). No a teraz jak on to twierdzi, mniej go interesują babskie \"fatałaszki\", OCH ci mężczyźnie, ale bez nich nie byłoby tak fajnie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ale sie usmialam z Waszych opowiesci o facetach:) Co sie dziwic, oni tego nie uzywaja wiec skad moga wiedziec jak to wyglada:) Trzeba im wybaczyc i spokojnie wytlumaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrzydelka zeby odleciec w razie niebezpieczenstwa;) a zauwazylyscie ze jest wiecej ubranek typu kocham mojego tate itp, chyba tylko w h&m widizalam jakas koszuleczke z tesktem o mamie;( a wiecie co mam do was takie pytanie;-) ostatnio kupilam takie kartonowe pudla na duperlki i na pieluszki i otworzylam te pampersy i one sa jakies takie cienkie, takie byle jakie mi sie wydaja i takie male sa - czy wszystkie pierwsze pieluszki tak wygladaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia to fajnie masz ze juz Ci przyszly te rzeczy :) napewno cudne :) O Boze a myslalam ze moj tylko tak szaleje hehehehe.. oni to daja czadu :P Sie okaze ze nie beda nam chcieli dac na rece dziecka bo sami bede nianczyc xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze wlasnie nie ma jak samemu gotowac . catarinka boze jak ja ci zazdroszcze !!! tez bysmy chcieli juz siostre dla kuby ale hamuje nas ta budowa,chcemy odkladac kazdy grosz a dziecko tez kosztuje i 2a rzecz to to ze ja mam pokuj z kuchnia narazie i troche nam ciasno i chcielibysmy juz w naszmy m o drugie sie starac a po za tym pod nosem mam TESCIOWA!!!! cholerna baba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 FACE to Twoja córeczka taka duża jak mój synek.. mój ważył 2200g - 31 tydzień (dokładnie 30tc 5d) i z usg też mam termin na 25 czerwca z tym że to też bedzie 38 tydzień, ale usg to chyba nie ma co się tak sugerować... a Ty też na 28 czerwca masz z usg? normalnie chyba miałaś coś na połowe lipca jak ja.. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia gotuje sama. Ale dawałam też słoiczki bo dla jednej czy dwóch łyżeczek nie opłacało mi się i nie chciało gotować olenika ja mojego też kiedyś po podpaski wysyłałam to się wstydził ale szedł żeby nie pokazać tego. A gumek to ja osobiście jeszcze nigdy nie kupowałam w aptece lub kiosku. Nigdzie gdzie trzeba było prosić się o nie. Jak już to w sklepie na taśmę to ok, a takie o to on zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z czego masz te pampersy Tymbarkowa?? :) Zauwazlyam wlasnie ze o tacie na ubrankach jest a o mamie nic nie widzialam jeszcze :( Moja dzidzia ma spiochy z napisem po ang "Lubie jak tatus na mnie patrzy" hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agusia ja o swojej "tesciowej" nawet staram sie nie myslec bo od razu mam nerwa;-) 2face moj marcelek 30 kwietnia wazyl prawie 3,5kg;-) ale pamietaj ze trzeba liczyc + - 15% moj misiek tez pisze i mowi kocham WAS;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGUSIA cierpliwosci... zleci czas i bedzie koniec budowy i wtedy bedziecie mogli sie starac...:* TYMBARKOWA nie mam pojecia o tych pampersach, w sumie to nie widzialam chyba jeszcze takich co sa na poczatek. To CATARINKA albo AGUSIA musze sie wypowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsze pampersy sa wlanie malutkie a cienki to sa wszystkie tzn.te z pampersa bo inne firmy to juz nie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na tej stronce co zamawiałam te body z napisem "kocham tate" to bylo też "kocham moją mame" tylko chyba tyle że różowe wiec bez sensu dla Michałka różowe:P kurde dziewczyny ale dajecie nie nadąrzam czytać :P Tymbarkowa z czego masz pampersy? Ja na początek bede kupowac pampersy firmy "pampers" new baby 2 patrzałam ostatnio są po 38zł 74 sztuki.. heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×