Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość ja w rosmanie zostawiam jeszcz
wiecej a przeciez tam nie ma jakichs eksklusywnych kosmetykow, kupuje szapmon, odzywke, kremy, mleczko, tonik, cos z kolorowki, do zebow produkty, papiery topalet, plyny, proszki i wychodzi nieraz ponad 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarny kotekPP
płyny, proszki, papier toaletowy radziłabym kupować w marketach, o wiele taniej wychodzi, czasem również szampony, pasty do zębów i odzywki równiez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w rosmanie zostawiam jeszcz
ale wlasnie czesto te rzeczy są tansze w rosmanie, sa czesto promocje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furkotka 28
obok rossmana mam Carrefour - często porównuję najpierw ceny w obu sklepach i dopiero wtedy kupuję :) ale fakt rossman ma fajne promocje. Natomiast bardzo drogi jest w Rossmanie papier toaletowy :( zawsze taniej wychodzi Carrefour :) ja kupuję Velvet lub inny miękki - w koncu dupci też sie cos od zycia należy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chemie i toaletowe kupuje w biedronce lub w Lidlu. Papier toaletowy najtanszy, plyny do kapieli marki Cien, niedrogie i fajnie pachna, przyjemnie sie tez pienia. Boze, nigdy tyle nie wydalam w drogerii na takie bzdety, zal by mnie zabil:D Oplaca sie zamawiac z Avonu lub innych tego typu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi by bylo zal podcierac dup
szarym najtanszym papierem ktory zuzywa sie na 3 podtarcia, do tego smierdzi i robi krosty na dupie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh ja jakos nie mam krost, nic mi nie smierdzi i wystarcza na troche wiecej:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos krost---slyszalam ze najczesciej robia sie wlasnie po najdrozszych, barwionych i perfumowanych papierach, ktore zywczajnie uczulaja. szary tani papier jest ekologiczny i z pewnoscia nie zaszkodzi najwrazliwszej skorze, bo nie ma w nim zadnej chemii. ale moze powaznie naruszyc delikatną burzujska du(p)mę, to fakt:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4054942 A jeszcze niedawno pisalas ze Twoj maz przyniosl niezla wyplate na swieta a tu nagle komrnik... Dziwne mi sie to wszystko wydaje. Ktos napisal ze jestescie nieroby i mial racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jestes nie wiem czemu zlosliwa.na szcescie akurat ta sprawa nas nie dotyczy. i sytuacja sie zmienila, dostalismy samochod i moj facet pracuje teraz na budowie z wlasnymi narzedziami i ludzmi. wiec jest ok.jak nas nie znasz, to nie oceniaj.poza tym, co ja ci takiego zrobilam, ze sie mnie czepiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale masz racje, jestesmy niesamowite nieroby---on zapierdala od 6 rano do 18 na dociepleniach, ja studiuje, gotuje, sprzatam, piore, robie zakupy, zajmuje sie dzieckiem i daje korki. lenistwo jak chuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.ensitive
Witam :-) Hej Freydis :-) nie przejmuj się docinkami. Przeciez sama wiesz jak wygląda Twoje życie i nie musisz się nikomu tłumaczyć, ani spowiadać Elli. Ona tylko prowokuje, tez nie wiem dlaczego? Może ma takie hobby? Super, ze macie autko, moja praca zawodowa zaczyna ode mnie wymagać auta, ale nie mam na nie kasy, wieć tarabaniuę się autobusami :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freydis a gdzie ty sie kapiesz
Ze kupujesz plyn do kapieli?pisalas ze nie masz lazienki ani cieplej wody.... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u sąsiada z góry:) on ma zajebista kabine prysznicowa i grzeje gazem z butli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona fajnego goscia
ci na dociepleniach tylko podrywaja dziewczyny Ja mam juz dosyc:( uwazaj wiec na meza.. a mycie sie w misce..,sama nie wiem Mozna sie dobrze umyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokolonkow
Ja kupuję w Lidlu i Biedronce :) sporo można zaoszczędzić, zwłaszcza na chemii która okazuję sie być lepsza niż ta droga. Szczególnie z Lidla polecam produkty z W5, tabletki do zmywarki są tanie a świetnie. W Biedronce zawsze kupuję taki miękki pachnący papier toaletowy za 5zł, jest gruby i ma wzory, kwiatki i motylki (nie pamietam nazwy) jest 100 razy lepszy od velvet. Chusteczki higieniczne też kupuje w biedronce. Z tanich produktów spożywczych polecam z Biedronki: frytki skrzydełka na ostro lub w sosie musztardowym olej (3l za 10zł) cole soki sun fruit wodę mineralną chipsy płatki do mleka Z Lidla: też frytki :p szpinak ze śmietaną mrożony (2zł) desery podobne do monte ale dużo lepsze i tańsze tortellini z mięsem warzywa bułka tarta (bardzo dobra do kotletów) salami i słodycze sa bardzo tanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zywnosc prztworzona to sam SYF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A maz tez sie u sasiada kapie
? A dzieci.....oj Freydis.. .;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u dziadkow albo w misce. wszystko da sie wytrzymac. a jak kiedys ludzie zyli?kapali sie w balii i tez bylo git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
oj ludzie A nasze babcie i w wiekszosci mamy to gdzie sie myly? Moze mialy superackie wanny..? Mozna sie swietnie umyc w bali,tylko trzeba te wode podgrzac Lepiej sie freydis nie tlumacz tym pindziom tylko podaj jakis faj y przepisik Potrzebuje cos na obiad ,ale nie smazonego Piszcie ludzie i dawajcie tanie przepisy na dobre jadlospisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na innych tematach ludzie
piszą ze Freydis to cwaniara co naciaga panstwo na socjala, ze wywala razem z mezem wyłudzoną kasę na fajki, a wy tu ją tak powazacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A na rozwodnikach
Chciala matce (ex jej mezwlka ) dziecko odebrac.... O zal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Witam wszystkich:))) Widze ze zrobilo sie tu ostatnimi czasy bardzo goracao;)) Freydis - fajnie ze u Ciebie sie poprawilo...samochod , dobra wyplata meza- widzisz wszystko sie zaczyna ukladac:)))Bardzo sie ciesze:))) Ludzie sprawia Wam przyjemnosc obgadywanie i uprzykrzanie zycia innym?Na innych tametach pisza.....NIECH SOBIE PISZA NAWET ZE OKRADA DOMY DZIECKA....jesli wierzysz we wszystko ci Ci powiedza. napisza....we wszystko co uslyszysz to gratuluje:))) U mnie tydzien iscie swiateczny bo zrobilismy sobie wolne az do dzisiaj plus weekend;)))W poniedzialek znowu do obowiazkow , pracy...ale pogoda jest sliczna wiec jest OK:)) U mnie Swieta udaly sie i to bardzo...spotkanie z rodzina, dlugie rozmowy , spacery bardzo odpoczelam i ogolnie naladowalam akumulatroki:))Teraz zabieram sie za mala dietke bo chcialabym zrzucic kilka kg;)))Tal dla lepszego samopoczucia;)) Od jutra zagladam i odzywam sie codziennie- koniec leniuchowania;))Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra zona 67786
Rowniez mi sie wydaje ze ta Freydis to cwaniara a takich rozpoznaje na kilometr. dostaje tyle zapomog socjalnych (500zl MOPS , na uczelni jakies stypendium i pewnie jeszcze kilka innych o ktorych nie napisala) Moj maz tez pracuje na budowie ale wstydzilabym sie isc do MOPS-u po zapomoge. Piszesz ze tyle robisz (m.in udzielasz korkow , maz pracuje na budowie) to czemu nawet nie masz w domu lazienki jak pisalas mieszkasz w mieszkaniu gdzie jest pokoj i kuchnia , gdzie podziewasz te pieniadze? Rozumiem ze jest ciezko (kryzys - ja rowniez go odczuwam) ale nie mow mi ze nie macie kasy bo ja wiem jakie sa stawki na budowie i gdyby sie uprzec to przez te pare mies pracy mozna uskladac sobie sumke ktora starczy na cala zime. I jeszcze to Twoje oszczedzanie ? Nie potrafie zrozumiec ze mozna caly czas oszczedzac a nic nie miec!!! Wybacz szczerosc ale tak mysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589**
Kupowanie w Lidlu czy Biedronce chemii moim zdaniem nie jest wcale oszczednoscia bo to sa produkty marnej jakosc ktore nie maja takiego dzialania jak dobre , markowe nie twierdze ze reklamowane . Ale np taki proszek do prania jezeli kupie tanszy to i tak nie upierze mi dobrze ubran pozostan aplamy i pranie bedzie sie nadawalo do powtornego uprania. Wiec gdzie tu sens???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.ensitive
dokładnie tak :-) cudnie że jesteś :-) tęskniłam :-D ;-) Bardzio się cieszę, ze święta się udały i że odpoczełaś :-) a co do Freydis---> ludzie, czy Wy umiaru nie znacie? Co Was obchodzi Jej życie i jakim prawem zaglądacie Jej do portfela i rozliczacie z każdej złotówki? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na innych tematach ludzie
Ella a jakie proszki polecasz? tez uwazam ze te biedronkowe to mozna uzyc zeby kocie poslania prac a poza tym co myslisz o naszej Freydis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.ensitive
Ella a jakie tańsze proszki próbowałas? Masz porównanie? Jakich używasz, tych lepszych? Chciałam zapytać jeszcze kto uzywa płynów do prania i jakie może polecić, bo ja jakoś nie mogę się przekonać do używania proszków... ciągle "brudzi" mi miejsce na proszek, potem ten zasycha i się kruszy, więc wolę używać płynów, tylko nie wiem jakie są godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na innych tematach ludzie
z płynow ostatnio uzywalam Rex do białego, dobrze wypieral ale ja wole prozki i wlasnie szukam tanszego, nie chce mi sie wydawac kasy na ariele i persile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×