Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość lala kuchara
teraz nie musi juz placic alimentow Teraz to ty freydis dostajesz kase Szczwana z ciebie dziewucha Bita i kuta na cztery lapy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
alimenty za męza? :o a z czego oni kopcą faje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona jest zabawna hehe
15:25 Freydis (menja@buziaczek.pl) freydis86@tlen.pl cały czas! mogę mieć jakąś spoódniczke, ale cyce mają byc gole. krzatam sie, gotuje obiad, sprzatam, a on siedzi i sie gapi....nie wiem, co o tym myslec.... hehhhheheee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona fajnego goscia
zawsze w koncu wyjdzie szydlo z worka.. zenujaca jestes freydis A twoj facet to ci jeszcze pokaze gdzie raki zimuja..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
kto sie gapi na jej cyce :O nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
To prawda ze w Rossmanie sa tansze produkty niz w wiekszych marketach i to tych samych firm:)Ja bardzo lubie Rossmana...moze dlatwgo ze moge spokojnie polazic po sklepie i pogladac i poczytac...z tym ze jak wybieram sie na takie zakupy to meza ze soba nie zabieram bo zaraz zaczyna marudzic;)) "ile mozna wybierac podklad?";))) Freydis- zupelnie zapomnialam wczesniej zapytac..jak sie czuje Twoj maz?Sa juz jakies nowe wiesci?Mam nadzieje ze to nie tak powazne jak podejrzewalas...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaka
I do tego ten jej facet jest jakos dobiegajacy 40:-) a ona młodziutka siksa nie majaca 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaka
A co,jej maz od nadmiaru alkoholu ma kłopoty ze zdrowiem?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Skad wy wynajdujecie te tematy?Podajecie cos co moze jest wyrwane z kontektu i wyglada jak wyglada....dajcie spokoj juz tej dziewczynie...jej sprawa jak zyje, jej sprawa co robi NAM nic do tego- tak mysle i za nic w swiecie nie przyszlo bny mi do glowy by wyszukiwac jakis archiwalnych tematow gdzie wypowiadala sie Freydis.....po co Wam to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaka
Ja nie wynajduje,ale pamietam co ona pisała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
polaka --- etam ale po co do tego wracac? Dajcie juz spokoj i zmiencie temat na bardziej pasujacy do tematu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona fajnego goscia
dokladnie tak-ty podobno masz kase,jestes ustawiona kobita Nie rozumiem twojej manii oszczedzania Przesadzasz i robisz z siebie taka skromnisie na sile A to traci falszem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrwane z kontekstu.
14:14 [zgłoś do usunięcia] Freydis jak bylam w ciazy to tez czesto lazilam po klubach. nie spotkalam sie z jakas szczegolna konsternacja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
ale to jest pasjonujace szczegolnie jak freydis chodzila przed kims z gołymi cyckami, piszcie o co to chodzilo :O to ciekawsze niz te wasze wyliczanie ile jaki papier do dupy kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
ale napoisalam zmiencie temat na bardziej pasujacy do tematu ;)))Bardzo skladnie;))) A moze tak z przepisow cos? Jadlam fajna i bardzo prpsta salatke na swietach u ciotki mojego meza.... Papryka czerwona pokrojona w kostke do tego oliwki , ser feta lub twardy krowi taki slony...soso salatkowy i gotowe:))Mozna dodac jescze co kto chce ale to polaczenie bylo naprawde bardzo smaczne i pozywne a co najwazniejsze lekkie;)) Ja teraz jem praktycznie same salatki....ogolnie dziennie zjadam 3 glowki salaty , dodaje do tego pomidory , rzodkiewke , ser feta, ogorki, ser zolty kurczaka - oczywiscie nie wszystko razem ale tworze sobie takie kombinacje i czuje sie swietnie:))Moj maz takze zazyczyl sobie takie salatki i do tego rybka na parze lub kurczak:)))\ Nie wiem jak to jest u Was ale mnie sie nigdy nie chce jesc wlasnie w tym okresie wiosennym...a na wedliny to wrecz patrzec nie moge...nie wiem czy to jest spowodowane ale tak mam....z wielka niecierpliowscia czekam na truskawki--kupilam w zeszylm tygodniu u swojego Pana z warzywniaka i ..... doszlam do wniosku ze to tak jaby zjesc woskowe;))BARDZO LADNIE WYGLADALY ale smakowaly ...a raczej nie smakowaly;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zona fajnego goscia
ale sensitive jest fajna ,przynajmiej tak pisze Nie przegina w zadna strone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
wyrwane z kontekstu. - a mozesz wkelic link do calego topicu?Bo jak juz wczesniej pisalam wsztystko moze byc wyrwane z kontekst i Freydis moze byc celowo stawiana w zlym swietle....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPURR675
o co chodzi z tym p[ostem ona jest zabawna hehe o co chodzi z tymi cyckami i spodniczka. Napiszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak a ty to chyba je
jestes papuga czyli prawnikiem co nie?Tak mi sie widzisz jako pani prawnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likto
dokladnie tak,a co to za zachcianki,Moze jestes przy nadziei:) Ale na powaznie to podaj jeszcze jakies fajne,tanie przepisy obiadowe Ja dzie zrobilam pulpety do ktorych dodalam starta marchewke,koperek ,jajko,3 lyzki kaszy manny Sosik: woda gotujaca sie z kostka rosolowa,dodalam potem tez starta marchewke i reszte skrojonego koperku,przyprawy Na to wrzucilam pulpety Na koniec zgescilam maka z woda Wyszly pychota:) podalam z ziemnaikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
no tak pani mecenas siedzialaby na forum o oszczedzaniu i pisala jak i na czym mozna zaoszczedzic hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Dobrze przeczytalam i moje pytanie do Was - co zlego jest w tym topicu?:)Jezli jej sie to podoba to niech sobie i nago chodzi prawda?Nie chodzi gola po dworze tylko W SWOIM WLASNYM DOMU gdzie ma swiete prawo robic co zechce:))) Sztuczna burze robicie....naprawde po co pytam po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freydis czytam twojego bloga
dziwna z ciebie kobieta - niby taka biedna i niezaradna jak sie na kafeterii przedstawiasz a tu prosze...wiczyca , szanty ....no i niezla jestes wizualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaka
Podajcie linka do tego bloga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
to ona pisze za kasa jakies prace maturalne? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPURR675
ona jest stuknieta przeciez ktos moze pokapowac sie kim jest bo podawala imiona swojego meza, corki pisala ze jest z Lublina ze ma rodzine na wsi. Teraz to naprade widze ze ta kobieta ma niepokoleji w glowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niech moze sama poda..
ale ...jesli jest w necie .....jest dostepny dla wszystkich, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezle pisze-
RUDA SUKA SPOD CZARNYCH RZĘS JAK MECH ZIELONE OCZY W TWEJ TWARZY WIERNIE UTONĄ JAK CO DZIEN I CHOCIAŻ CIEN BOLESCI DUSZĘ MROCZY POD TWOJA DŁONIĄ ZNÓW W ŁUK WYGINAM GRZBIET KSIEZYCA TARCZA GDY SREBREM LSNI WSROD NOCY NABRZMIEWA W KRTANI NAJDZIKSZA Z DZIKICH PIESN I WYC SIE CHCE DO WSZYSTKICH BÓSTW PÓŁNOCY LECZ TRZEBA DALEJ TĘ PIESKA SŁUZBE WIEŚĆ CHUTLIWA SUKA WILCZYCA OSWOJONA ZLOTYM ŁANCUCHEM SPETANA AZ PO KRES LECZ JEDNO WIEM, GDY HOLMGANG SIE DOKONA BEDZIE BOGINI , U STÓP JEJ WIERNY PIES SAM LOKI NINIE SPLATANE RUNY KRESLI I W GLOS SIE SMIEJE, BO PORA WSZAK NA SMIECH I NIE WIE NIKT, ZE W SERCA MROCZNEJ CIESNI JAK KRWAWY WRZÓD NABRZMIEWA WOLNO GRZECH NA ŁOWY BIEC MI WSTRZASNĄWSZY RUDA GRZYWE ZMRUZYWSZY SLEPIA SYCONY CHLAC MI MIOD A NIE WCIAZ WIERZYC W TWE OBIETNICE TKLIWE I NIE ZAMYKAC CIĘ W DRŻACYM ŻARZE UD RAGNAROK BLISKO, DEMONÓW HIRD JUŻ BIEŻY BY SWĄ KAPŁANKĘ WILCZYCĄ WIDZIEC ZNÓW KTÓRA PRZY TOBIE JAK WIERNA SUKA LEŻY MIAST W DZIKIE KNIEJE NA KRWAWY RUSZAC ŁÓW... Freydis (11:12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×