Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Gość dokladnie tak
ale jak to tak ona ma placic - pania mecenas nie jestem chociaz nie powiem myslalam o ty kierunku jak zdalam mature ale poszlam w kierunki techniczne:)) Nie musze oszczedzac....co juz wczesnij pisalam:)Nawet moj maz podsmiewa sie ze mnie ze wysiaduje na forum pt "jak oszczedzacie" a mnie sioe tu bardzo podoba i mozna sie wiele podpadtzec...a dla meza oczka wyjda jak nadejda wakacje i bede miala na super wycieczke na 3 osoby..i to nie z wyplaty, nie z konta na ktore odkladamy czesc naszych wyplat a wlasnie z mojej SKARBONKI oszczednisi;))) Pozatym zamiast wydac kilka tysiecy na jedzenie - bo duzo za dyuo sie u nas marnowalo wole pojechac sobie na Litwe do Aquaparku lub na zakupy;)Polecam bo fajnie i tanio....i to wlasnie za ta kaske ktora wczesniej wyrzucalam bo kupowalam duzo za duzo i wiele wyrzucalismy...czyli wyrzucalismy wycieczke , lub aquapark etc etc...ja to tak sobie przekladam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak-----cha,cha,cha :-) tutaj to przesadziłas:-) "a mnie sioe tu bardzo podoba i mozna sie wiele podpadtzec...a dla meza oczka wyjda jak nadejda wakacje i bede miala na super wycieczke na 3 osoby..i to nie z wyplaty, nie z konta na ktore odkladamy czesc naszych wyplat a wlasnie z mojej SKARBONKI oszczednisi" Kobieto,jezeli ktos na czyms oszczerdza to nie kwoty za ktorre mozna wyjechac w e trzy osoby na super wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UPUPUPURR675
weszlam na to i nic tam nie ma ozadnych blogach , a moze ja nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
a gdzie jest park wodny na Litwie? Jestem z Warm- mazur i chetnie bym sie przejechala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na co weszlas
ja nie podalam stronki bloga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak----No chyba,ze Ty przed tym oszedzaniem byłas mega nierozwazna kobieta i rozrzutna i Twoje wydatki domowe przez ta Twa rozrzutnosc były na maxa rozciagniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
no wlasnie gdzie ten jej blog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebebe
a z jakiego miasta jestes jak jestes z warmi i mazur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ELLA2589***
dokladnie tak- podejrzewam z tego co piszesz ze jestes bogata osoba i pisanie ze ze skarbonki oszczednisi mozna odlozyc na wyjazd do disnylandu lub na zakupy jest gruba przesada i dla typowego "zjadacza chleba " niemozliwe z tymi zarobkami jakie sa w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
janincia - co cie tak rozsmieszylo?Otoz wyobraz sobie ze udaje mi sie oszczedzic nawet ponad tysiac zlotych jak kupuje z glowa i nie wydaje dziennie po 30 zl w warzywniaku i wiekszosc owocow ladowala w koszu ...albo zywnosc ktora kupowalo sie codziennie i w weekend bylo juz wiele rzeczy ktore nadawaly sie na kosz.... Owszem sa tu osoby ktore maja na zycie powiedzmy tysiac zlotych i one musza oszczedzac a to ze ja mam wiecej to oznacza ze juz nie moge? Otoz moge:)I jezdze sobie do Lidla...tam robie zakupy raz na tydzien a codziennie pieczywo....i takim sposobem moje a raczej nasze wydatki zmniejszyly sie RADYKALNIE...i uwierz ze jezeli przykladowo na zywnosc miesiecznie przeznaczalismy 3 - 4 tys teraz zostaje mi z tego wieksza polowa wiec nadal uwazasz ze przez pol roku odkladajac po 2 - 2 , 5 tysiaca z tej kasy na zywnosc nie uda sie odlozyc na wycieczke? za 12 tysiecy na 3 osoby masz lux wycieczke- w zeszylm roku bylam w turcji polecam:))) wiec kto tu smieszy ludzi:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pod wrazeniem -Freydis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak---no to tak jak myslałam.Byłas bardzo rozrzutna ,nierozwazna.Po prostu zachłysnełas sie pieniedzmi.Teraz nadeszło opamietanie.A tak w ogole jestes taka bogata a siedzisz w necie bardzo czesto.CZyzbys nei miałą przyjacioł,znajomych,nie wychodziła gdzies ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
Ja nie jestem bogataaaaaaa a wydajemy na zywnosc w trzy osoby 2,5 tys.m-cznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.ensitive
Dziewczyny, dzieki za info o tych płynach :-) ale chyba miałyście na myśli tylko te do płukania, czy tak? Bo mi chodzi o te do prania... niestety nie wiem na jaki się zdecydować, jaki jest dobry. Narazie mam ogromna butlę jakiegoś niemieckiego, ale niedługo mi się skończy i musze się na jakiś zdecydowac. Mam tez w domu proszek, ale wolałabym go nie używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materjalistka
a ja mam pytanie skoro to jest topik o oszczedzaniu, i takich tam sprawach prosze doradzcie mi jak ,mam zrobic przyjecie komunijne w domku na 16 osób za 300 zł wiem ,ze są juz topiki na ten temat ale szczerze to nic tam ciekawego nie znalazłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
Ellu to prawda dla zwyklego zjadacza chleba w olsce przy tych zarobkach jakie oferuja ludziom to jest niemozliwe...sama pracowalam u kogos i to przez kilka lat po studiach i podejrzewam ze na dzien dzisiejszy zarabialabym 1/ 8 tego co mam teraz - a prowadze swoja wlasna dzialanosc.... Moj maz jest chyba wymierajacaym przykladem na to ze u kogos mozna duzo zarobic...ale wiekszosci przypdkach jest tak ze ludzi w Polsce wyzysuja ....a o pracownika trzeba dbac..takie moje zdanie Aquapar na Litwie to ten BARDZO POECAM!!!SUPER ZABAWA I RELAKS- MY JEDZIEMY ZAWSZE NA WEEKEND I WRACAM BARDZO WYPOCZETA I NALADOWANA!! http://www.ultram.pl/strona.php?30494

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak---a to co piszesz o jedzieniu ktore ladowało w koszu.Szok,normalny szok.Ty i twoj maz to chyba cos nie tak macie z głowa.Chyba jestescie nowobogaccy.Ludzie bogaci potrafia szanowac kazdy grosz.Cos chyba z Wami nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
janincia - MAM PRZYJACIOL. WYCHODZE Z DOMU:) a na necie przebywam czesto bo ogolnie duzo czasu spedzam przy komputerze co wiaze sie z moja praca...czasami ze mnie taki pracoholik ze prace przynosze do domu i w przerwach zagladam na Cafe;)) meza mam tez komputerowca....wiec sie uzupelniamy;)) Pozztym mam wielu przyjaciol porozsypywanych po calym Swiecie i internet jest naszym jedyna mozliwoscia kontaktu tak na codzien:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
jestem z Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
janincia - z nami wszystko wporzadku z naszymi glowami takze:)Robie badania regularnie wiec jak narazie nic nie wykazalo...a z tym jedzeniem to kochana bylo tak ze kupowal maz i ja...wracajac z pracy...i wychodzilo jak wychodzilo...i nie jestem zadna nowobogacka...nie obrazaj mnie prosze bo mnie nie znasz...mozesz jedynie wnioskowac co nie daje Ci prawa do wyglaszania takich osodow:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokładnie tak ----Pani od komputerow,wyraz na co dzien pisze sie oddzielnie,po całym świecie powinno byc z małej litery,kafetreria to nie kawiarnia Cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak---nie obrazam Cie..na razie (osobno) Po prostu wysuwam wnioski.Bo jak normlna osoba moze postepowac jak Ty postepowałas(jezeli to prawda)Tak jak pisałam,musiałas zachłysnac sie nowobogactwem i dletego nie szanowałas pieniedzy i zakupione w nadmiarze(bezmyslnie) produkty ladowały w koszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
janincia - nie jstem Pania od komputerow tylko komputer bardzo ulatwia mi moja codzienna prace;))Polecam czytanie ze zrozumieniem:)) Pozatym czy mi sie wydaje czy jestes zlosliwa i czepiasz sie baaardzo na sile?Co Cie tak boli?;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teraz sie przerzucily na
dokladnie tak :) koniec z freydis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak--poza tym nie czepiam sie.Po prostu rozsmieszyłas mnei tym ,ze poprzez oszczedzanie zafundujesz super wakacje swojej 3 osobowej rodzinie. To nie nazywa sie oszczedzanie,ale odkładanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
janincia - uwierz niczym sie nie zachlysnelam...poprostu nmie bylo planowania...maz robil zakupy i ja co doprowadzalo do nadmiaru zywnosci ....pozatym swego czasu mialam dziwne upodobania kulinarne ktore nie odpowiadaly moim domownikom :))Pozatym to bylo i juz minelo prawda?Wiec w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materjalistka
ups chyba jakis spór macie szkoda ze jestescie takie zawziete do kłótni a nie mozecie pomóc w sprawie tematu o komuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokladnie tak
janincia - dla mnie to oszczedzanie ...to co mam odlozyc odkladam z pensji meza i swojej....place rachunki, kupuje co mam kupic i przeznaczam pewena kwote na zywnosc...i z tej kwoty oszczedzam powiedzmy polowe i mam na wycieczke nie ruszajac oszczednosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janincia
dokladnie tak---po prostu byłas niezaradna gospodynmia domowa:-) i chyba zaczełas nareszcie dochodzic do wniosku,ze pieniadz,nawet ten w nadmiarze trzeba umiec szanowac. Radze zainstalowac program do"wychwytywania"błedow,bo nie przystoi kobiecie ktora prowadzi własna działalnosc gospodarcza robic takie błedy(bez urazy ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak to tak ona ma placic
co to za nawiedzona prukwa ta janincia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×