Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 Pani ktora potrzebuje pomocy

FInanse domowe- jak ludzie oszczedzacie ile wydajecie?

Polecane posty

Go艣膰 ja w rosmanie zostawiam jeszcz
wiecej a przeciez tam nie ma jakichs eksklusywnych kosmetykow, kupuje szapmon, odzywke, kremy, mleczko, tonik, cos z kolorowki, do zebow produkty, papiery topalet, plyny, proszki i wychodzi nieraz ponad 200

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 czarny kotekPP
p艂yny, proszki, papier toaletowy radzi艂abym kupowa膰 w marketach, o wiele taniej wychodzi, czasem r贸wnie偶 szampony, pasty do z臋b贸w i odzywki r贸wniez:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ja w rosmanie zostawiam jeszcz
ale wlasnie czesto te rzeczy s膮 tansze w rosmanie, sa czesto promocje

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 furkotka 28
obok rossmana mam Carrefour - cz臋sto por贸wnuj臋 najpierw ceny w obu sklepach i dopiero wtedy kupuj臋 :) ale fakt rossman ma fajne promocje. Natomiast bardzo drogi jest w Rossmanie papier toaletowy :( zawsze taniej wychodzi Carrefour :) ja kupuj臋 Velvet lub inny mi臋kki - w koncu dupci te偶 sie cos od zycia nale偶y :P

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ja chemie i toaletowe kupuje w biedronce lub w Lidlu. Papier toaletowy najtanszy, plyny do kapieli marki Cien, niedrogie i fajnie pachna, przyjemnie sie tez pienia. Boze, nigdy tyle nie wydalam w drogerii na takie bzdety, zal by mnie zabil:D Oplaca sie zamawiac z Avonu lub innych tego typu :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a mi by bylo zal podcierac dup
szarym najtanszym papierem ktory zuzywa sie na 3 podtarcia, do tego smierdzi i robi krosty na dupie :O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
heh ja jakos nie mam krost, nic mi nie smierdzi i wystarcza na troche wiecej:):):)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a propos krost---slyszalam ze najczesciej robia sie wlasnie po najdrozszych, barwionych i perfumowanych papierach, ktore zywczajnie uczulaja. szary tani papier jest ekologiczny i z pewnoscia nie zaszkodzi najwrazliwszej skorze, bo nie ma w nim zadnej chemii. ale moze powaznie naruszyc delikatn膮 burzujska du(p)m臋, to fakt:D:D:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ELLA2589**
http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4054942 A jeszcze niedawno pisalas ze Twoj maz przyniosl niezla wyplate na swieta a tu nagle komrnik... Dziwne mi sie to wszystko wydaje. Ktos napisal ze jestescie nieroby i mial racje.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
a ty jestes nie wiem czemu zlosliwa.na szcescie akurat ta sprawa nas nie dotyczy. i sytuacja sie zmienila, dostalismy samochod i moj facet pracuje teraz na budowie z wlasnymi narzedziami i ludzmi. wiec jest ok.jak nas nie znasz, to nie oceniaj.poza tym, co ja ci takiego zrobilam, ze sie mnie czepiasz?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
ale masz racje, jestesmy niesamowite nieroby---on zapierdala od 6 rano do 18 na dociepleniach, ja studiuje, gotuje, sprzatam, piore, robie zakupy, zajmuje sie dzieckiem i daje korki. lenistwo jak chuj.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s.ensitive
Witam :-) Hej Freydis :-) nie przejmuj si臋 docinkami. Przeciez sama wiesz jak wygl膮da Twoje 偶ycie i nie musisz si臋 nikomu t艂umaczy膰, ani spowiada膰 Elli. Ona tylko prowokuje, tez nie wiem dlaczego? Mo偶e ma takie hobby? Super, ze macie autko, moja praca zawodowa zaczyna ode mnie wymaga膰 auta, ale nie mam na nie kasy, wie膰 tarabaniu臋 si臋 autobusami :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Freydis a gdzie ty sie kapiesz
Ze kupujesz plyn do kapieli?pisalas ze nie masz lazienki ani cieplej wody.... .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u s膮siada z g贸ry:) on ma zajebista kabine prysznicowa i grzeje gazem z butli:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zona fajnego goscia
ci na dociepleniach tylko podrywaja dziewczyny Ja mam juz dosyc:( uwazaj wiec na meza.. a mycie sie w misce..,sama nie wiem Mozna sie dobrze umyc?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kokolonkow
Ja kupuj臋 w Lidlu i Biedronce :) sporo mo偶na zaoszcz臋dzi膰, zw艂aszcza na chemii kt贸ra okazuj臋 sie by膰 lepsza ni偶 ta droga. Szczeg贸lnie z Lidla polecam produkty z W5, tabletki do zmywarki s膮 tanie a 艣wietnie. W Biedronce zawsze kupuj臋 taki mi臋kki pachn膮cy papier toaletowy za 5z艂, jest gruby i ma wzory, kwiatki i motylki (nie pamietam nazwy) jest 100 razy lepszy od velvet. Chusteczki higieniczne te偶 kupuje w biedronce. Z tanich produkt贸w spo偶ywczych polecam z Biedronki: frytki skrzyde艂ka na ostro lub w sosie musztardowym olej (3l za 10z艂) cole soki sun fruit wod臋 mineraln膮 chipsy p艂atki do mleka Z Lidla: te偶 frytki :p szpinak ze 艣mietan膮 mro偶ony (2z艂) desery podobne do monte ale du偶o lepsze i ta艅sze tortellini z mi臋sem warzywa bu艂ka tarta (bardzo dobra do kotlet贸w) salami i s艂odycze sa bardzo tanie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zywnosc prztworzona to sam SYF

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A maz tez sie u sasiada kapie
? A dzieci.....oj Freydis.. .;)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
u dziadkow albo w misce. wszystko da sie wytrzymac. a jak kiedys ludzie zyli?kapali sie w balii i tez bylo git:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 likto
oj ludzie A nasze babcie i w wiekszosci mamy to gdzie sie myly? Moze mialy superackie wanny..? Mozna sie swietnie umyc w bali,tylko trzeba te wode podgrzac Lepiej sie freydis nie tlumacz tym pindziom tylko podaj jakis faj y przepisik Potrzebuje cos na obiad ,ale nie smazonego Piszcie ludzie i dawajcie tanie przepisy na dobre jadlospisy:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a na innych tematach ludzie
pisz膮 ze Freydis to cwaniara co naciaga panstwo na socjala, ze wywala razem z mezem wy艂udzon膮 kas臋 na fajki, a wy tu j膮 tak powazacie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 A na rozwodnikach
Chciala matce (ex jej mezwlka ) dziecko odebrac.... O zal .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dokladnie tak
Witam wszystkich:))) Widze ze zrobilo sie tu ostatnimi czasy bardzo goracao;)) Freydis - fajnie ze u Ciebie sie poprawilo...samochod , dobra wyplata meza- widzisz wszystko sie zaczyna ukladac:)))Bardzo sie ciesze:))) Ludzie sprawia Wam przyjemnosc obgadywanie i uprzykrzanie zycia innym?Na innych tametach pisza.....NIECH SOBIE PISZA NAWET ZE OKRADA DOMY DZIECKA....jesli wierzysz we wszystko ci Ci powiedza. napisza....we wszystko co uslyszysz to gratuluje:))) U mnie tydzien iscie swiateczny bo zrobilismy sobie wolne az do dzisiaj plus weekend;)))W poniedzialek znowu do obowiazkow , pracy...ale pogoda jest sliczna wiec jest OK:)) U mnie Swieta udaly sie i to bardzo...spotkanie z rodzina, dlugie rozmowy , spacery bardzo odpoczelam i ogolnie naladowalam akumulatroki:))Teraz zabieram sie za mala dietke bo chcialabym zrzucic kilka kg;)))Tal dla lepszego samopoczucia;)) Od jutra zagladam i odzywam sie codziennie- koniec leniuchowania;))Pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dobra zona 67786
Rowniez mi sie wydaje ze ta Freydis to cwaniara a takich rozpoznaje na kilometr. dostaje tyle zapomog socjalnych (500zl MOPS , na uczelni jakies stypendium i pewnie jeszcze kilka innych o ktorych nie napisala) Moj maz tez pracuje na budowie ale wstydzilabym sie isc do MOPS-u po zapomoge. Piszesz ze tyle robisz (m.in udzielasz korkow , maz pracuje na budowie) to czemu nawet nie masz w domu lazienki jak pisalas mieszkasz w mieszkaniu gdzie jest pokoj i kuchnia , gdzie podziewasz te pieniadze? Rozumiem ze jest ciezko (kryzys - ja rowniez go odczuwam) ale nie mow mi ze nie macie kasy bo ja wiem jakie sa stawki na budowie i gdyby sie uprzec to przez te pare mies pracy mozna uskladac sobie sumke ktora starczy na cala zime. I jeszcze to Twoje oszczedzanie ? Nie potrafie zrozumiec ze mozna caly czas oszczedzac a nic nie miec!!! Wybacz szczerosc ale tak mysle.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 ELLA2589**
Kupowanie w Lidlu czy Biedronce chemii moim zdaniem nie jest wcale oszczednoscia bo to sa produkty marnej jakosc ktore nie maja takiego dzialania jak dobre , markowe nie twierdze ze reklamowane . Ale np taki proszek do prania jezeli kupie tanszy to i tak nie upierze mi dobrze ubran pozostan aplamy i pranie bedzie sie nadawalo do powtornego uprania. Wiec gdzie tu sens???

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s.ensitive
dok艂adnie tak :-) cudnie 偶e jeste艣 :-) t臋skni艂am :-D ;-) Bardzio si臋 ciesz臋, ze 艣wi臋ta si臋 uda艂y i 偶e odpocze艂a艣 :-) a co do Freydis---> ludzie, czy Wy umiaru nie znacie? Co Was obchodzi Jej 偶ycie i jakim prawem zagl膮dacie Jej do portfela i rozliczacie z ka偶dej z艂ot贸wki? :-O

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a na innych tematach ludzie
Ella a jakie proszki polecasz? tez uwazam ze te biedronkowe to mozna uzyc zeby kocie poslania prac a poza tym co myslisz o naszej Freydis?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 s.ensitive
Ella a jakie ta艅sze proszki pr贸bowa艂as? Masz por贸wnanie? Jakich u偶ywasz, tych lepszych? Chcia艂am zapyta膰 jeszcze kto uzywa p艂yn贸w do prania i jakie mo偶e poleci膰, bo ja jako艣 nie mog臋 si臋 przekona膰 do u偶ywania proszk贸w... ci膮gle "brudzi" mi miejsce na proszek, potem ten zasycha i si臋 kruszy, wi臋c wol臋 u偶ywa膰 p艂yn贸w, tylko nie wiem jakie s膮 godne polecenia.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 a na innych tematach ludzie
z p艂ynow ostatnio uzywalam Rex do bia艂ego, dobrze wypieral ale ja wole prozki i wlasnie szukam tanszego, nie chce mi sie wydawac kasy na ariele i persile

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×