Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

setunia

Najwięcej postów - raz jeszcze

Polecane posty

Lubis Szopena juz dawno nie ma! teraz sa przeciez \"najbijaczki\" w dziale zycie poza polska.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mawiają daltoniści: Życie jest jak tęcza: raz białe, raz czarne. :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe wcielenia desznika leżą mi kole kinola :classic_cool: niech se chłop robi co chce ;-) co tu tak pusto ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" czym się rózni dziwczyna od dziewczyny " Lubiś no twoja spostrzegawczośc jest wspaniała . odpowiadam: niczym się nie różni poza brakiem "e" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Najuprzejmie setunia dzięki za moralne wsparcie na innym temacie.:classic_cool: Poza tym jak zostałem częsciowo zbanowany automatycznie zawiesił mi się komp i tyle miałem do rozmowy. Więc insynuacje sa nie na miejscu.:D Poczytać możesz o tym w temacie ----Kto mnie pozdrowi---dyskusja ogólna. Miłego dnia i wieczoru.🌻 Komp odblokowałem po godz.17 dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że to byłem ja setunia ale w innym aspekcie nie.Nie wpisywałem Tam na innym temacie już nic.:D teraz przed chwilą co innego wyczytałem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik09 - To na kafe jest coś takiego jak \'\'częściowo zbanowany\'\'? :D Na czym to polega? O ile wiem to tu można zablokować nick, co może ( chociaż nie musi) spowodować brak możliwości pisania na forum, ale to łatwo obejść. Prawdziwych banów na IP nie było i nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp-30 jestem ze starego pokolenia.Przyjmuje bana i czekam az sie skończy.Jak bym synowi 32 letniemu po informatyce wydał rozkaz to wbrew jego woli by to było i by to wykonał .Ale jest w uczciwości wychowany i bym się musiał mocno zastanowić. Częsciowy ban polega na tym,że nie wpiszesz żadnego słowa albo na czerwono Cię przemalują.Ot wszystko.Może jeszcze inne sposoby są :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość desznik-karminadla
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dechu ale masz jazdy
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×