Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

majo

Odchudzanie z lekarzem, waga spada, dusza się cieszy! Kto sie przyłaczy i kto mi

Polecane posty

witam was laseczki kochane popoludniową porą... witam rowniez wszystkie nowe dziewczyny ktore postanowily sie do nas przylaczyc:-) jak to brzydko mowią \" w kupie raźniej\" hehe ja juz po obiadku- podobny byl do sniadania bo mi sie nie chcialo nic gotowac- salatka z salaty lodowej, rucoli, tuny i plasterka fety... zjadlam i mialam takie uczucie jak majo- ani najedzona, ani przejedzona, ani niedojedzona;-) po prostu zjadlam i tyle :-) pogode mamy dalej sloneczną za okienkiem, wiec chyba zaraz wyciagne mojego dziuba na jakis spacerek... jesli chodzi o rozpoczynanie diety \"od poniedzialku\" to tez to przerabialam za kazdym razem jak robilam diete;-) niby nieistotne a jednak mozna sie przynajmniej psychicznie nastawic i w ostatnie dni przed- odrobinke pogrzeszyc;-) milego wieczorka dziewczyny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie mogę czekać do poniedziałku bo mi motywacja ucieknie :P Moja historia jest krótka. Biorę leki które zwiększają moje łaknienie i ostatnio mi się przytyło. Jak myślicie w 3,5 miesiąca uda mi się zrzucić 10 kg?? Bardzo mi zależy jeszcze dzisiaj jadę do sklepu po warzywa, twaróg i rybkę :) Przyjmiecie mnie do swego zacnego grona :P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie serdecznie Blaniczka :) Z tym 3,5 misisaca to moze sie udac ale raczej na restrykcyjnej diecie, a nie na takiej jak ja mam ;/ Najwazniejsze, ze masz motywacje :) Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od jutra zaczynam :) rano jogurt naturalny bez cukru z muesli potem 0,5 jabłka następnie sałata lodowa z pomidorkiem i ogórkiem :) a na wieczór jeszcze nie wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaniczka, witaj! Tylko nie za bardzo okrawaj sobie jedzonka. Musi być zrównoważone jak to się mówi. Białko jest potrzebne, bo skora inaczej zwiśnie :) Mushelka, co do picia, to żadnych wytycznych nie dostałam od lekarza. Pije dużo, bo mi się chce pic. W sumie wypijam ponad 2 litry w postaci wody, herbat i kawy. Shaneeya, co do zalecanej przerwy w stosowaniu Topinulinu, to moz dlatego lekarka zmieniła mi o po miesiącu na coś innego? Ale powiedziała, że jak mi się to drugie skończy, to mam do wizyty brać dalej Topinulin Musze zmniejszyć ilość soli, bo czuje po palcach, że mi trochę zgrubiały od nagromadzonej wody. To przez te duże ilości ogórków kiszonych chyba. Przerzucam się na inne warzywa, a ogórki raz po raz ze śledzikiem. Zamiast zwykłej soli będę więcej używać tej z potasem, potas wyciąga wodę z organizmu. Moje dzisiejsze jedzonko: ś:jajko na miękko, liść sałaty lodowej, pomidor, Wasa 2ś: jabłko o: jajo, ogórek świeży, Wasa p: kisiel truskawkowy k: udko z kurczaka z grilla i surówka z marchwi, selera z jogurtem i cytryną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry lasencje! Witam nową koleżankę. Blaniczko, będę za Ciebie 3mać kciuki, żeby Ci się udało! :-) Rosalinko, Topinulin na prawdę działa! Szok! Co do selenu, to jak na razie sobie będę go łykać, w I fazie SB dieta jest nieco zubożała, więc jak przejdę w II fazę, myślę, że odstawię wszystkie te specyfiki. Majo>> jak napisali, że ma być przerwa, to się zrobi ;P U mnie wieczorne podjadanie to nie kwestia głodu tylko mentalnego uzależnienia. Mam nadzieję, że Topinulin mi pomoże rzucić ten nałóg ;P jejku, podobno pierwszym krokiem rzucania nałogu jest przyznanie się do niego... uch... ulżyło mi :-) Miłego dzionka Kochane!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laski, nie ma mi czego zazdroscic, ze "od poniedzialku" zaczynam, bo juz jestem na diecie, a poniedzialek tylko dlatego, ze potrzeba spokoju zeby sie wdrozyc. Nie moge przeciez wymagac zeby kolezanka sie pode mnie ustawiala. Tez chcialabym juz dzisiaj byc 100% z Wami, bo motywacja dopisuje!! Jak bede w PL na swieta, na pewno kupie sobie ten Topinulin. Jesli faktycznie bedzie na mnie dzialal, to wezme pewnie cala palete ;) zeby miec zapas. A ten blonnik z ananasem(?) to bez recepty mozna dostac? A co to za 'dopalacz kawowy', Majo? Bierzesz go jeszcze? Shaneeya, 2 faza tuz tuz :) Czy przedluzasz pierwsza?? Milego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya, to super, ze lek zadziałał! Czyli rozumiem, ze głód nie męczy już tak ? A przyznanie się do \"nałogu\" to naprawdę duży sukces:) Mushelka, to prawda, że do diety potrzebny jest spokój, czas dla siebie, czas na zastanowienie i zaplanowanie posiłków. Trzymaj motywacje, skoro przyszła! Błonnik z ananasem i chromem (Bio Garden) można dostać bez recepty. Ja go używam tak samo jak Topinulin. Chrom zawarty w nim hamuje chęć na słodkie. U mnie działa i nie mam wcale apetytu na słodycze. Ale to przyszło po paru dniach dopiero. Co do dopalacza kawowego, to ja go dostałam jako składnik proszku na receptę. Kofeina działa mocno, więc jeżeli ktoś ma kłopoty z sercem, to tylko należy poradzić się lekarza, ja się tego nie podejmuję. Można dostać specyfiki z kofeina na spalanie tłuszczu w takich kioskach z lekami dla sportowców. Kiedyś nawet coś takiego brałam na własna odpowiedzialność. Ale nic nie pomogło, bo dietki dobrze nie robiłam i tylko było szkoda pieniędzy na to. te wspomagacze, to właśnie taka role maja pełnić, czyli wspomagać. Nie ma się co łudzić, że bez zastosowania diety zdarzy się cud i się schudnie. Podobnie Topinulin, wspomaga prowadzenie diety, bo niweluje głód. On nie odchudza, my sie odchudzamy, ale po prostu łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki:-) Blaniczko witaj na naszym pokładzie:-) Shaneeya, jak mi tak piszesz ze te cudowne tabsy tak działaja to chyba sobie juz dziisaj poszukam w aptekach i zakupie:-) jak juz bede w posiadaniu to przeczytam ulotke ale w razie czego, odezwe sie do was laseczki i mi powiecie jak najlepiej brac:-D Majo przeczytalam sobie przed chwilką Towje dzisiejsze menu i zeby nie to ze jestem juz po sniadanku to pewnie bym dostala slinotoku i oplula monitorek, bo dawno nie jadlam jajka na miekkko:-D za to dzisiaj na sniadanko wsunelam 150g chudego twarogu z dwoma łyzkami jogurtu naturalnego z 2 tabletkami rozkruszonego słodziki i z grubym plastrem świezego ananasa :-) sniadanko bylo naprawde super:-) ja nie licze kalorii ,tylko nie łacze bialka z weglami prostymi, ale jak wyliczylam to moj posilek mial okolo 200 kcal, wiec jesli lubicie slodkie sniadanka i kochacie twaróg jak ja to jest to naprawde baaaardzo syty posilek i starcza na dlugo :-) mushelka napisz mi w jakim kraju przebywasz, bo tez bylam za granicą i kupowalam tam rozne ciekawe herbatki wspomagające odchudzanie:-) buziaki dziewczyny, milego dnia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinka, swego czasu na diecie niełączenia, którą prowadziłam z lekarzem, mieszając za granicą, schudłam tez bardzo ładnie. Schudłam wtedy w 3 miesiące 15 kilo. Do 12 miałam jeść tylko owoce, a potem zgodnie z niełączeniem, z 3 godzinną przerwą. Schudłam wtedy do rozmiaru 38 :) Ale po powrocie do domu, znowu były zupki zabielane śmietaną, zagęszczane mąką i wszystko szybko wróciło... Dieta niełączenia potrafi dobrze odchudzić, ale zad trzeba przestrzegać, jak w każdej. Pozostaje tylko wybór, co komu pasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie "zad" tylko "zasad" haha...uciekły literki, może je zjadłam..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinka, w Niemczech siedze (Kiel). Jestem ciekawa co to za herbatki i skad. Widzialam, ze na allegro sprzedaja Molke-Kur jako koktajl na schudniecie. To jest serwatka do rozrabiania z mlekiem albo woda (ohyda!), ktora w Rossmannie kosztuje kolo 2euro, a na allegro brali za nia jakis czas temu jakies 30 zl :o Mniam, tez bym sobie zjadla jajko na miekko. Niestety w tygodniu szkoda mi czasu rano na takie rarytaski, a tak naprawde to widocznie wybitnie niezorganizowana jestem, bo moglabym przeciez najpierw wstawic jajko, a jakbym wyszla spod prysznica, byloby gotowe. Ech, troche pomyslec.. Na kisielek tez mam straszna ochote. Slodzik lubie ale uzywam takiego w tabletkach wiec do kisielu dokupie plynny albo w proszku. O! Kisiel to kolejna rzecz, ktorej musze wiecej przywiezc z PL bo tutaj nie ma, a w polskim sklepie 50centow kosztuje. Niby nie tak zle ale wybor maly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano wlasnie, Majo. Masz 100% racje w tym co napisalas: nie wazne w sumie jaka dieta, liczy sie konsekwencja. Tez mam za soba najrozniejsze diety, niektore b. skuteczne, ale co z tego... :( Trzeba chyba pogodzic sie z tym, ze na kazdej jest jakies ograniczenie i wybrac najmniejsze dla siebie zlo, chociaz wiadomo, ze i tak czego by sie nie wzielo, owoc zakazany kusi i smakuje najlepiej. Och, ciezki nasz los... Ale bedzie lzejszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł :-) Co do Topinulinu to można dostać też wersję aktiv (z chromem). Ja w aptece nie dostałam. mushellka >> zdecydowanie przedłużam If o tydzień. Jeszcze żyję, nie mdleję, nie głoduję, więc jest OK. Także zapraszam na SB ;P Nie, nie czerpię korzyści finansowych z nabytych ofiar diety SB ;P majo>> ja też się cieszę, że działa :-) Czyli dobrze, że kupiłam chrom, bo faktycznie, nie mam ochoty na słodkie. Wczoraj oglądałam TVN Style i przyznam, że wkurzyłam się na reklamy: ile żarcia można reklamować? Cały czas sobie powtarzałam, przy każdym produkcie "to tłuszcze trans... i to też, i to... o, i to" ;P Tylko mnie to rozzłościło. Rosalinka>> ulotka do tego leku jest zadziwiająco krótka, trochę się zdziwiłam. Próbuj, nie zaszkodzi. Będę 3mać kciuki za Ciebie! Jednak lwia część zadania należy do naszej psyche :-) Tabletki nie schudną za nas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shaneeya, a nie boisz sie, ze potem na drugiej przytyjesz jak przeciagniesz pierwsza? Hmmm... tak sobie analizuje.. Ktory to juz dzien? 11? Podobno najmocniej przy odstawieniu wegli chudnie sie w pasie - mozesz potwierdzic, wlewajac w serce nadzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem majo, ze trzeba przestrzegać zasad diety obojętnie jaka by nie byla, zrzucic latwo mozna zbedne kilusie tylko forzej to pozniej utrzymac- obie to znamy z autopsjii i pewnie nie jestesmy jedyne;-) ja nie jestem pod opieką lekarza i moze nie robie wszystkiego tak jak powinnam- nie jem rano samych owoców, tylko normalne sniadanie, ale to dlatego ze ja nie jem juz kompletnie nic wieczorami po 17, stad musze jesc sniadanie zeby przynajmniej 3, 4 posilki do tej 17 zjesc... a tak w ogole to mam nadzieje, ze jak juz schudniemy i bedziemy piekne i w ogole ach i och to tez bedziemy sie wspierac, zeby nie przytyc???;-) a tak w ogole to napiszcie mi z jakich partii ciala chcialybyscie najbardziej schudnąć??? od razu uprzedzam, ze nie ma odpowidzi- ze wszystkich!!!!;-) ja chcialabym najbardziej zrzucic bebolek i ramiona;-( zeby wreszcie jak kiedys zalozyc latem bluzke na ramkach;-(.. dół nie jest zły- za to góra tragedia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosalinka, to jedziemy na jednym wozku. U mnie tez gora jest duzo bardziej masywna, chociaz i nogi nie sa patyczkami. Najbardziej ... cala gora :D czyli brzuch, ramiona, piersi. Niestety jak chudne to najpierw w tylku, ktory az taki monstrualny nie jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mushellko>> ja łykam zwykły Topinulin, chrom kupiłam oddzielnie. Za zwykły w aptece zapłaciłam ok. 18 zł. Myślę, że najbardziej widać, że schudłam z brzuszka. I z nóg. Najmniej z rąk i z biustu. Rosalinko>> zdecydowanie chciałabym najbardziej schudnąć na rękach i w biuście, no i pozbyć się boczków ;-) A jakie typy sylwetki macie: jabłko czy gruszka? Ja gruszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do moje sylwetki, to jabłko. Musze schudnąć cała. Jak tyje to odrazu widać na twarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushelka, jak chcesz zgubić piersi to oodaj mi troche ;) ja mam dużą górę ale niestety piersi małe, przez co wyglądam na jeszcze większą ;( nogi mam moze nie chude ale do swojej figury na pewno szczupłe- wiec wygladam naprawde smiesznie ;/ taka figura to chyba jabłko- krąglutka góra i nogi patyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sobie kupić nigdy dobranych dżinsów bo jak są na mnie dobre w pupie, brzuchu to wiszą mi na nogach jak wory;/- jedyne dla mnie wyjscie to krótkie spódniczki ;) i szerokie spodnie.. ale to sie zmieni!!!!!!!!!!!!!!!! musi!!!!!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to nie wiem jaki mam typ. Zdecydowanie nie gruszka, bo tylek nie jest szerszy od reszty. Chyba jablko z listkiem i robaczkiem (piersi :D ). Tez wygladam smiesznie, Rosalinka! Kawalek piersi chetnie oddam :) Jedynym ich plusem jest to, ze wystaja przed brzuch, przez co troche chyba odwracaja od niego uwage ;) Ale minusow jest zdecydowanie wiecej: o zmieszczeniu sie w bluzki pasujace do szerokosci pasa mozna zapomniec. Jak pasuje w biuscie, to reszta lata, a nie jestem taka laska zeby nosic zaszewki i podkreslac faldy na brzuchu :o Ze o wyborze stanikow nie wspomne :( Widze, ze wiekszosc z nas to jablka. Strasznie. Chyba nie ma gorszego typu budowy. Gruszki chocby mialy najwieksza za przeproszeniem dupe wygladaja kobieco, czesto maja ladne szczuple gory, a u nas( mowie z mojej perspektywy) cala sylwetka jest ciezka przez masywna gore :( Shaneeya, zazdraszczam normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje mushelka :) zdecydowanie wolalabym miec wiekszą dupe :D chociaz wystające cycuchy to tez lepsza opcja niz wystający brzuch- jak w moim przypadku... ahh szkoda gadac :-) moja kolezanka ma górw w rozmiarze 36 a doł 40 i mimo tej roznicy wygląda jak laska!!! zxawsze sie fajnie ubierze, zamaskuje dupcie i wyglada bosko!!!! oczywiscie ona sama gada ze ma dupe jak traktor, ale szczerze mowiac jej traktor to moje dwa hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzinsy nosze 42 i ciesze sie, ze to w miare normalny rozmiar, a tu 40tka wieksza ma dupe jak traktor. Hyhy, to mam kombajn i snopowiazalke... i to w wezszym miejscu, bo u gory to cala stodole powozow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mushelka rozbawilas mnie do łez!! :D az poplulam monitor ze smiechu :* naprawde z tego co widze mamy podobne figurki i wyobrazilam sobie ten kombajn w moim wydaniu ahahahaahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HAHAHAHAHAHAHA! Poprawiłyście mi humor tymi traktorami ;-) Ja swojego kombajnu się powoli pozbywam ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az mamuśka przyszla i pyta z czego sie chichram :D dziewczynki jestem naladowana energią na caly dzien :* zawsze jak bede miala chwile kryzysowe pomysle o moim kombajnie heheh i wierze,że za jakis czas wszystkie bedziemy wyglądaly ,jak źdźbło trawki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×