Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość Szymon_T
Są sale na tyle ładne, że nie wymagają dekoracji, na stołach fakt żadne wysokie świeczniki, bo się to łatwo przewraca, krzesła w tego typu salach jak OSP koniecznie. Ogólnie naprawdę nie ma co przesadzać, ja i tak nie jestem w stanie na materiale video zrobić z OSP pałacu, ale można taką salę mocno zmienić na korzyść fajną, ale nie przesadną dekoracją, bo o ile np. świeczniki i inne cuda pasują w jakiejś sali pałacowej, to w OSP już trochę mniej, mówiąc delikatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celin, Twoje wymagania to jedynie spełniają chyba takie sale jak Tiffany, Cztery pory roku, Poręba Żegoty, Dworek przy Lesie i Stella. Być może jeszcze Gościniec na Rozdrożu czy sala w Business Parku, ale to już za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
co do świeczników...to albo takie wysoki mi sie podobają, albo takie własnej roboty. Kuzynce robiłam..kupuje się szklanki takie jak na whisky , kupuje się klej uniwersalny do drewna i obkleja dookoła szklankę drobnymi patyczkami z lasku...a do srodeczka duży wkład np. zapachowy...super efektywne...przynajmniej jak dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Tak jestem kamerzystą, ale tutaj na kafeterii gościnnie, nie biznesowo, bo tu jakieś dziwne klimaty w tym zakresie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
...albo 4 Pory Roku :) jest nadzieja :) tak więc albo Tiffany albo 4 Pory roku...ale wiem jedno...nigdy nie zgodzę się na podzielenie gości na 2 sale...nie, nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
Szymon_T - celinaraczka@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Poręba Żegoty jak najbardziej, o ile mówimy o Starym Dworze, a nie Flamingo z wielbłądem w pakiecie ;] Dworek Przy Lesie w okolicy Olkusza tez jak najbardziej ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon - No tak, zgadzam się. Od tego właśnie jest dekoratorka, aby doradziła w tej kwestii :) Lubię gdy sala jest bogato przystrojona (zwłaszcza, że to OSP), ale z smakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, miałam na myśli Stary Dwór, widziałam na własne oczy, sala ładna, koleżanka była w gości, też zachwalała, jedynie okolica nie ciekawa, jak się jedzie ;) Dworek przy lesie też widziałam, ale filarów tam strasznie dużo i dojazd też ciekawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Otoczenie Dworku w Porębie jest przecież ładne, cicho spokojnie. Inaczej niż w Stelli, gdzie na około nieciekawe żulerskie blokowisko, ale to ma swoje plusy - przynajmniej goście siedzą w sali, a nie na zewnątrz, z reszta jest tam zamykany parking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam tam w zimie, więc to nie za ładnie wyglądało, jeszcze te rozpadające się budynki obok. Nie chodzi mi o taras i to miejsce, gdzie jest plac dla dzieci, tylko tam od strony parkingu i wjazdu. W Stelli nie byłam, więc się nie wypowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Celin wybacz, ale nie mam jakiegoś parcia na śluby, obecnie robię raczej inne rzeczy ;] Za dużo dobrych kamerzystów nie ma w okolicy, a już poniżej 2 tys to bida i żałość niestety ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Suszonaroza no wiesz tak po prawdzie to w Babicach otoczenie jest dużo gorsze, przy samej drodze, po drugiej stronie zakład pogrzebowy i cmentarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość celin89
ok wybaczam :) chyba ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Wolałbym nie polecać, no chyba że np. Macheja, do którego dałem linka, ale to już jest hi end ;] Przede wszystkim nie napalać się na długość filmu, wbrew pozorom film im krótszy, tym jest ciekawszy, myślę 45-60 min to optimum, resztę materiału, tzw. surówkę można uzyskać prawie od każdego kamerzysty, do czego zachęcam, bo taki materiał można potem dowolnie wykorzystać, np po jakimś czasie zmontować na nowo. Unikać dziadków, oferujących od 20 lat to samo i tak samo kiepsko zmontowane, nie mówiąc o jakości. Najważniejsza sprawa to montaż, choć nie ma dobrego montażu bez dobrych ujęć, tutaj nie liczcie na cuda, że jak ktoś kiepsko nakręcił, to będzie można z tego zrobić potem nie wiadomo co. Jeden operator owszem nakręci co trzeba, ale dopiero dwóch, trzech i to mających do dyspozycji lustrzanki ma szanse zrobić świetny materiał wieloplanowy, ale takich na rynku to jest parę % i ceny zaczynają się powyżej 3 tys. Większość ślubokrętów oferuje to samo: długi nudny film ze szczątkowym montażem, nie pod muzykę i ze starym obrazem SD lub niby HD. Takich sobie odpuście, szkoda kasy ;] Niestety jakość kosztuje, bo dobrze zrobiony film wymaga po pierwsze sprzętu, po drugie dużych umiejętności montażowych, a z tym jest kiepściutko, dlatego nie wierzcie w to, że ktoś wam nakręci dobry film za 900 czy 1500zł, choć oczywiście (podobnie jak z muzyką) będą ludzie którym się to spodoba, a to czasem to jak gadanie ze ślepym o kolorach ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
To takie bardzo ogólne rady dla kogoś, kto chce mieć coś innego, jeżeli komuś obojętne lub nie potrafi odróżnić to niech bierze pierwszego lepszego kręciołe, choć mnie szkoda by było pieniędzy na byle co. Jeśli ktoś nie widział, a chce zobaczyć różnice niech sobie wejdzie na www.machej.pl. choć to już najwyższy poziom, również cenowy, ale można znaleźć firmy podobne, a tańsze, pytajcie czy kręcą kamerami czy lustrzankami i ilu jest operatorów, ja wiem że niejedna panna młoda przeliczy to na kotleta, ale uważam że operatorów powinno być minimum dwóch, a najlepiej trzech, oczywiście zgranych tak, żeby każdy robił swoje, a nie wszyscy to samo i w tym samym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie chcemy kamerzysty, który nie idzie za postępem. Na pewno chcemy wydać ponad 2tys; bo zdajemy sobie sprawę z tego, że niskie ceny zwykle idą w parze z jakością, czyli kamerą, która się starzeje wraz z kamerzystą :P To mnie najbardziej przeraża, bo znajomym albo właśnie kręcą takie dziadzie, albo kręcą HD, ale co z tego skoro aparatem... A pod światło nawet nie widać, co to za osoby tańczą... Dlatego musimy zaryzykować, tylko boję się, że pójdziemy nie w tym kierunku co trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
To właśnie bardzo dobrze, że aparatem (lustrzanką), choć absolutnie nie jest powiedziane, że jak ktoś kręci lustrem to już mistrz, a to że nie widać kto tańczy, bo pod światło itp. to już świadczy o ich warsztacie, a właściwie jego braku ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Współczuje wam, serio, nie jest łatwo znaleźć kogoś, kto zrobi to autentycznie dobrze i za taką kasę... Bardzo łatwo się nabrać i raczej nie słuchajcie rodziców, wujków i innych takich, bo oni najczęściej doradzają właśnie takich dziadków, nie czekajcie też na ostatni moment, bo ci dobrzy rezerwowani są wcześnie. A kiedy masz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy wesele w sierpniu 2014 :) No naprawdę ciężka sprawa, czeka nas sporo poszukiwań, aż strach się bać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
No to trochę czasu jest jeszcze, więc pewnie się uda ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon a ja uważam że każde wnętrze można ciekawie udekorować,to zależy od projektu.To że sala jest remizą nie oznacza że dekoracja wyklucza świece.Jestem plastykiem i uważam że wszystko zależy od użytych materiałów i zastosowania spójnej kompozycji.W remizie dzięki dekoracji można naprawdę stworzyć romantyczno elegancki nastrój:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
Uważam dokładnie tak samo jak Ty i tak też pisałem, sale typu OSP wymagają szczególnych zabiegów w tym zakresie i tu jest największe pole do popisu dla dekoratorów, ale też trzeba tu działać z rozsądkiem, żeby ktoś ze starej brzydkiej kobiety na siłę i przez dobranie złych środków nie zechciał zrobić pięknej, szykowanej damy, ale piszę to z pozycji laika, nie znam się na dekorowaniu sal, ot spostrzeżenia po latach, bo czasem widać jak ktoś na siłę przesadza, a taki przerost formy nad treścią jest zwykle jest dość niesmaczny lub zgoła tragikomiczny w odbiorze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość estrella 23
A ten gościu Szymon T to jakiś Bóg który wszystko wie...Ale jesteście wszyscy śmieszni słuchając tego gościa co wam napisze..gdzie zrobić wesele a gdzie nie ,kto ma zagrać a kto nie i kto nakręci lepiej imprezę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
Śmieszne to Ty masz poczucie humoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon_T
estrella 23 ja nikomu nie mówię co ma robić, to są tylko moje subiektywne spostrzeżenia po ponad 20 latach w branży, może się komuś do czegoś przydadzą, ale przecież to oczywiste, że nie można ich traktować jako jakiejś wyroczni, więc spokojnie ;]s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×