Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość Chrzanowianka
Najlepsze zespoly z naszej okolicy to: Tango Luz Intro Ulysess (nie wiem jak się to dokładnie pisze) każdy z nich chyba ok 5 tys bierze, przynajmniej w tym roku jak się pytałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alviusz urodzajowicz
Potwierdzam Tango Luz zdecydowanie bombastic, nie słyszałem lepszej kapeli na weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
karmena czy zdobyłaś już może te informacje o dekoratorce? Bardzo proszę iwoneczka_88@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmena
dziewczyny kochane wiem miałam załatwić w ten weekend namiar na ta dekoratorke ale jak na złość chwycił mnie potworny ból korzonek także do dziś funkcjonuje tylko na leżąco. Obiecuje że załatwie w najbliższy weekend musicie wybaczyć cierpiącej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajmuję się aranżacją,dekorowaniem i reklamą.Jeżeli ktoś jest zainteresowany moja ostatnią realizacją związaną z dekoracją sali w remizie i małym kościółku którą wykonałam we wrześniu zapraszam.....margoha3@interia.pl. Chętnie udzielę dalszych informacji. Staram się zawsze nazwać swoje dekoracje a ta nazywała się ...Ślub w ogrodzie motylowy taniec." Tak jak mówił Szymon sala nie musi być przebrana ale ubrana:):):) Pozdrawiam Margosiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
Ładnie dekorują z Antidotum - Alewnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoneczka_88
yournightmare zgadzam sie w 100%!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaka jest wasza opinia na temat cateringu na weselu?? Słyszałam , już kilka opinii , że na weselu gdzie jest catering nie ma co jeść a ludzie wychodzą głodni. Słyszałam również pozytywne głosy, że np. Antidotum jest bardzo dobry. Już mam mętlik w głowie :( Był ktoś z Was na weselu gdzie był właśnie catering i może się podzieli opiniami na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często jestem na weselach, gdzie jest własny catering ;) Większa część z nich zupełnie nie jest zgodna z tym, co słyszałaś. Choć wiadomo, że to wszystko kwestia cateringu i tego ile dań PM chcą zafundować swoim gościom :P My też będziemy mieć catering ;) Z kolei większość opinii nt. głodnych gości na weselu słyszałam z wesel, które odbywały się w restauracjach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, to wszystko zależy, jaki to catering. Byłam na weselu, gdzie był on z lokalnej restauracji i jedzenia było bardzo dużo. Nie wiem, jak to się ma w przypadku restauracji o wyższym standardzie, ale faktycznie, może być go za mało. Często się spotykam, że Młodzi wybierają kucharki z własną ekipą (w tym kelnerów), albo takie firmy, które zaczynały właśnie od gotowania na weselach, a teraz są cateringiem, ale nie mają własnej restauracji itp. My właśnie będziemy z takiego czegoś korzystać. Nie polecam na pewno kucharek bez ekipy, bo raz się spotkałam z sytuacją, że kucharka zadzwoniła w piątek przed weselem do Młodych, czy ktoś przyjdzie pomóc obierać ziemniaki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii. Jeżeli catering i restauracje chcą dłużej utrzymać się na rynku, a Państwo Młodzi nie oszczędzają zbytnio na tym - to każde wesele będzie udane ;) Najważniejsze to szukać, czytać, pytać. Najlepiej z pierwszego źródła informacji, czyli od dobrych znajomych, rodziny ;) Nt. Cateringu z Antidotum także słyszałam dobre opinie. Tutaj na forum jak i od dobrej znajomej :) Jedzenie było dobre, dużo i za konkurencyjną cenę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odbiegając od tematu cateringu, co sądzicie o sukienkach dla dróżek? czy powinny być takie same, czy nie ma to jakiegoś większego znaczenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
kazdemu podoba sie co innego wiec po co komus cos narzucac? ewentualnie mozna powiedziec zeby sie dogadaly co do koloru, no ale bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki wielkie za opinie na temat cateringu gdyby ktoś miał jeszcze zdanie na ten temat to bardzo proszę o rady. natmaj , jeżeli chodzi o sukienki dla dróżek to jest kilka rozwiązań : albo tak jak napisała yournightmare mogą dogadać się co do koloru, inna opcja którą widziałam na ślubie to taka, że dziewczyny miały te same sukienki tylko w różnych kolorach albo taka , że do ślubu miały takie same sukienki w jednym kolorze a później na weselu przebrały się w inne sukienki bo tak chciały. Wszystko jest do uzgodnienia tylko nic na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
No własnie przeciez zadna kobieta nie lubi gdy inna ma taka sama sukienke. Szczegolnie na weselu. Ja osobiscie nie chcialabym by mi ktos cos narzucal bo kazdemu podoba sie cos innego. Najlepiej by sie zgadaly co do koloru, by jedna nie miala rarazco rozowej a inna jakiejs pstrokatej w kwiatki i bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyamerica
A jak jedna będzie miała różową a inna w kwiatki to będziesz miała zepsute wesele? Naoglądałyście się amerykańskich filmów i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do waszych opinii o restauracji 4 pory roku mam inne zdanie. Wystrój sali jest boski, w okolicy ładniejszej nie znajdziecie. Co do jedzenia to nie sądzę żeby było mało, bo na zdrowy rozum to ja osobiście wolę zjeść świeże, przyniesione z chłodni niż takie które się wyleży pół nocy na stole i goście będą na to kichać... Znajomi mieli tam wesele i są bardzo zadowoleni, miła obsługa. Jedzenia na stole było w sam raz, gdy się coś kończyło to kelnerzy przynosili nowe, co zostało po weselu mogli zabrać później do domu. Jeśli chodzi o cenę to nie jest wcale drogo. mój ślub był 3 lata temu i wtedy za 2 dni płaciłam 200zł. Z tego co wiem to restauracja jest już otwarta i można jechać zjeść dobry obiad. www.alwernia4poryroku.pl O gustach się nie dyskutuje i każdy ma prawo mieć swoje zdanie na dany temat, jednym będzie odpowiadać innym nie. Ja osobiście polecam to miejsce na wesele. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Podaje adres na super orkiestrę weselną: www.kapelacaro.prv.pl Grali u mojej szwagierki - rewelacja do białego rana. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yournightmare
antyamerica nie mowie ze mi to bedzie przeszkadzalo. natmaj zapytala czy musza byc takie same to jej odpowiedzialam. Mnie to osobiscie nie obchodzi jakie beda mialy drozki sukienki ale skoro ktos rozpatruje opcje tych samych strojow to mowie ze moim zdaniem ubieranie kogos tak samo to przesada i ze lepszym rozwiazaniem bedzie dogadanie sie co do koloru. Czytanie ze zrozumieniem dla niektorych ludzi to spore wyzwanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce żeby przez moje pytanie, była nie przyjemna atmosfera na forum..ja też uważam, że dróżki jak chcą tak się ubiorą, nikomu nic na siłę się nie wciska, przynajmniej ja czegoś takiego nie lubię :)aczkolwiek byłam na takim weselu gdzie były tak samo ubrane..a chciałam tylko zapytać co Wy o tym sądzicie..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam pytanie, czy mógłby ktoś polecić dobrych fotografów oraz kamerzystów z woj. małopolskiego ew. śląskiego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzanowianka
zależy co to dla ciebie oznacza dobry i do jakiej kwoty ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. żeby nie robił zdjęć jakie sama potrafiłabym sobie zrobić swoim aparatem :P Podobnie z kamerzystą :) Bo nie wszyscy ogłaszają się na innych stronach, więc może zaproponujecie coś innego z czym mieliście do czynienia ;) Nad ceną się póki co nie zastanawiałam. Na razie się rozglądam, bo ofert jest mnóstwo. Ślub dopiero za 2 lata, ale niektórzy już mój termin mają zajęty. Są też tacy, którzy jeszcze nie przyjmują zgłoszeń, ale poszukać nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do lira nie wiem czemu ktoś pisze ze beznadziejnie. miałam tam wesele jak i bylam gościem w tej restauracji. z pełną odpowiedzialnością nie moge powiedzieć zlego slowa. wlascielka przemila, ciepla osoba, własciwie na każde widizmisie nie robila problemu (oczywiście wszystko ma swoje granice rozsądku), jedzenie bardzo dobre. Kiedy tylko mieliśmy jakieś pytania, wątpliwości od razu mogliśmy przyjechać dopytać, sprawdzić. mile pamiętam wspólprace od samego poczatku a to się liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do :silesiaaa Polecam Pana D. Gromale, Pana W.Koszyka, Ł.Świerczyna. Ale najważniejsze to znaleźć coś co nam osobiście się spodoba. Ja przeszukalam caly internet i gdy natrafiłam na Tego fotografa to wiedzialam ten i żaden inny. Wybór byl w 1000% strzalem w 10:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam pana Gromale. I z czystym sumieniem go polecam. Na sesji w plenerze zapomnieliśmy,że fotograf tam w ogole jest. Zupełny luz i swoboda no i kupa śmiechu :) co było widać na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×