Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość LBS
pieeetrek, z tego co dzwoniłem jakiś czas temu do Intro to brali 5.ooo za dzien (10h grania) + 5oo zł za kazda dodatkowa godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anitaszym
Sorki ze sie tak wcinam ale mam do sprzedania suknie slubna. jesli ktos jest zainteresowany to serdecznie zapraszam do obejrzenia na stronie allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=3308032333 dzieki za uwage i przepraszam za post:) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenxon
Mam pytanie odnośnie Kavai Rubin czy ktoś jeszcze korzystał z tych usług, jak wyglądają ich dekoracje? potrzebuje więcej opinii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loleksw
Hej:) a jakiego fryzjera polecacie? i kwiaciarnie niedrogą? bo już nie wiem sama na co sie zdecydowac.. pomozcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla85
Ja natomiast brałam pod uwagę dwie restauracje. Pierwsza to Gama Smaków w Chrzanowie, jednak po analizie kilku decydujących czynników, zdecydowaliśmy się na opcję drugą czyli Dolce Vita w Krzeszowicach. Interesujący mnie termin był jeszcze wolny, a kubatura całej restauracji odpowiadała ilości gości zaproszonych na uroczystość (85). Bardzo przyjemny pan manager, a menu bogate i co istotne otwarte, tzn. nie zamykają się w ścisłych ramach, i są otwarci na nowości. Parking i pokoje na pierwszym piętrze również utwierdziły nas w przekonaniu, że jest to dobry wybór i był. Podział na dwie sale, ogródek letni dla gości, światłowody, spora przestrzeń do tańczenia i co istotne klimatyzacja co jest ogromnym udogodnieniem.Ceny bardzo konkurencyjne co mnie ucieszyło. Jedzenie świeże, ciepłe i szybko podane, napoje i alkohole serwowane przez obsługę, jak również zupa, obsługa kameralna, ale bardzo dobrze zorganizowana. Z czystym sumieniem daje pochlebną opinie i nie jestem w stanie się do niczego przyczepić. Pomimo że cały zespół jest bardzo młody. A co mnie nadal frapuje to to, dlaczego tak późno o tym miejscu się dowiedziałam...Polecem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co masz na myśli pisząc: światłowody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamila85 - trochę ten wpis wygląda jak pisany przez właściciela sali czy managera, może faktycznie ktoś z was robił tam wesele? Na zdjęciach wygląda fajnie, kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaa23
Pałac w Paszkówce - www.paszkowka.pl- wie ktoś coś może na temat ogranizjacji wesela tam? Jak to wyglada? był tam ktoś z was na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A 4 pory roku w Alwerni? Już parę wesel się tam odbyło, może ktoś był i potrafi ocenić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak obsługa i reszta w Dolce Vita, ale nie wierze, że zmieści się tam 85 osób. Z tego co wiem maksymalnie jest 50-60. Jedzenie podobno dobre ;) Jeśli kogoś interesuje coś podobnego to jeszcze jest Warszawianka i Frykas (tutaj wchodzi mniej osób z tego, co wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten Frykas to taka sala gimnastyczna. Ale co słyszałem, że jedzenie ok i niedrogo, ale trzeba sprawdzić osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem już po Wielkim Dniu :) jak pisałam wcześniej przyjęcie robiłam w Zajeździe Pod Dębami. Generalnie mimo niewielkich uchybień jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogólnie to właściciele sal często podają zawyżone liczby jeśli chodzi o ilość gości na wesele, którą mogą pomieścić, bo wiadomo większy zysk i jakoś się upcha, ale potem na weselu ścisk niemiłosierny, widziałam już to ze 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frykas do piękny sal chyba nie należy, ale widziałam, że wesela tam robią, a raczej obiady weselne, bo tam chyba nawet za bardzo nie ma gdzie potańczyć. Z ilością osób, które swobodnie mieszczą się na sali to najlepiej zawsze sprawdzić osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilla85
Nie, nie jestem związana z tą restauracją, chociaż od czasu wesela korzystam z ich usług co jakichś czas, co do światłowodów to użyłam zapewne błędnej nazwy ponieważ nie wiem jak nazywają się te kolorowe światła pod sufitem, które nam wieczorem włączono. To prawda 85 osób, to prawdopodobnie duży ścisk, ale z drugiej strony właściciele wspominali o 100 osobach, natomiast pan manager górną granicę określił na 80-90. Lir i Dworek są naprawdę ciekawą alternatywą, jednak terminy są rezerwowane z dużym wyprzedzeniem. Natomiast możecie polecić weselny catering? Tylko nie Jacka Nowaka czy Restaurację Frykas, ponieważ to jest jakaś kpina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego kpina? Nowak jest w tym rejonie dość popularny, a Frykas słyszałam że dobre obiady robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventus_22
"ZAJAZD POD DĘBAMI" w Chrzanowie- proszę o opinie osoby które miały tam wesele w 2012/13 r. jakie jedzonko, obsługa, czy po weselu pakują na wynos to co zostaje? Jak rożni się cena w rzeczywistości od tej w umowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaa23
Czy ktoś z was wie coś może na temat ogranizjacji wesela w Pałacu w Paszkowce? Jak to wyglada? był tam ktoś z was na weselu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paszkówka to raczej mało popularne miejsce w naszym rejonie, raczej Kraków, Skawina. Pod dębami to różne opinie były, ale to nowy lokal ogólnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ventus: Jedzenie bardzo dobre, obsługa sympatyczna ale chwilami nieco nieporadna (za małe doświadczenie?) na parę rzeczy trzeba im było zwracać uwagę, ale nie tak że były to jakieś wielkie problemy. W każdym razie to największy minus Dębów. Cena jak w umowie. Jedzenie pakują tak jak sobie zażyczysz, mnie dali to co nie zostało wyniesione na stoły. Pomimo małych uchybień ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam miałem okazję grać w 4 porach w Alwerni, ładny lokal, ale jeszcze baaaardzo dużo muszą się nauczyć, piszę to bez złośliwości, ale widać tam na każdym kroku brak doświadczenia, a niektóre rzeczy to aż śmieszą ;-D Ale starają się, może za jakiś czas okrzepną :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventus_22
Zofia84: Mam nadzieje ze ta obsługa do 2014 się wyrobi...:) Dziękuje za odp. A które z 3 meny było u Ciebie na weselu? I na ile osób miałaś wesele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaa23
Wiem, ze to troszke kilometrów ale ten Pałac zrobił na mnie i moim narzeczonym wielkie wrażenie a do tego przepiękna okolica,zadziwiający wystrój wnętrza! Super jedzenie i bardzo miła obsługa. Byliśmy przejazdem i wtedy skorzystaliśmy z restauracji. Może jednak ktoś z Was słyszał coś na temat organizacji wesela tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, z tą obsługą to nie takie pewne skoro przez 3 lata się nie nauczyli czegoś tam, to następne dwa też nie są gwarancją, no chyba że ekipa zmienia się cały czas, to dosyć częste, właściciele zatrudniają przypadkowe osoby za grosze, to i rotacja duża i poziom obsługi taki sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja Zajazd pod Dębami odradzam. Byłam na weselu niedawno i posiłki może były dość smaczne, ale porcje bardzo malutkie. Goście byli głodni. Na stołach przekąski pojawiły się dopiero około 20:00 i były raczej przeciętnej jakości. Napoje był głównie butelkowe z kapslami, ale nikomu nie przyszło do głowy, żeby zorganizować jakieś otwieracze. Wewnątrz mało miejsca, wąsko, herbatę i kawę goście musieli robić sobie sami. Nie wiem, czy to kwestia uzgodnień, ale nie wyglądało to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ventus_22
tyle kasy trzeba zapłacić i takie wpadki? Mam nadzieje że się bardziej postarają na moim weselu i nie będę żałować, że zauroczył mnie klimat tego miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 pory roku w Alwerni nie ma klimatyzacji więc jeśli ktoś lubi upałek, lubi ciepłe napoje chłodzące i rozpływającą się ale nie w ustach galaretkę to będzie zadowolony. Dziwne bo z narzeczonym byłam miesiąc wcześniej na wiejskiej sali i klimatyzacja była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutkaa23
Mnie z moim marzeczonym zauroczył Pałac w Paszkówce. Jesteśmy już prawie zdecydowani na organizację wesela tam:) Może ktoś z Was był w tym miejscu i może nam coś więcej powiedzieć poza tym co sami wiemy:) Bylibyśmy bardzo wdzięczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syska 28
szukam fajnej kapeli na wesele na przyszly rok, chcilesimy tango luz ale juz maja zarezerwowane, może ktos cos moze polecic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×