Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość JudkaDytka

wesele okolice Trzebini, Chrzanowa, Krzeszowic, Balic

Polecane posty

Gość gość
Typowe studio 2w1, co to oznacza wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam się o opinie osób, które miały do czynienia z Studiowall, a nie osoby, które nic o nich nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julia z Limanowej
Jeśli chodzi o firmę dekoracyjną kavairubin.pl, jaki mają zasięg? Wiem, że w granicach Małopolski, ale orientuje się ktoś czy skusiliby się na Bielsko? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaZp
Witam wszystkich :) jestem panną młodą 2014 dokładnie 5 lipca. Z narzeczonym zdecydowaliśmy się na salę o której nikt nie wspomniał " Katarzyna" w Balinie http://www.kawiarnia-katarzyna.pl/ Jest droga, ale warta swojej ceny ( byłam tam na 2 weselach). Co do zespołu wybraliśmy Tango Luz. Fotograf www.fotosiemek.com kamerzysta Talik TV - mi się jego filmy podobają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybeczka911
Planujecie wesele? Nie macie jeszcze zaproszeń, winietek czy podziękowań? Zapraszam do kontaktu ze mną hanna.dziwoki@onet.pl , 535006900 Robię ręcznie zaproszenia, winietki itp. niedrogo i profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Julia z Limanowej, nie wiem, ale nie zaszkodzi zapytać się, prawda? Wydaje mi się, że tak, ale pewności nie mam. Dekorowali salę na wesele mojej siostry, ale odbyło się ono w Nowym Sączu, tak więc trochę inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEmogeWYMYSLECpseudo
czy ktoś mial do czynienia z weselem w PLATANIE ? a w Gamie Smaków ? bede wdzieczna za wszelkie informacje ;) planuję malutkie wesele- max 50 osób- jakieś lokale na tak małą liczbę gości polecacie ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Was miał zespól z Bolęcina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na małe wesele polecam ZAJAZD POD DĘBAMI w Chrzanowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaśka ONA
Co do firmy dekoracyjnej KAVAiRUBIN na pewno by się skusili na Bielsko, tym bardziej, że widziałam ich efekty pracy w Skoczowie, a to zaledwie ciut dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w Gammie smaków choć nie na weselu ale jedzenie jak dla mnie okropne, podobno ja jakimś sylwestrze właściciel sali wyprosił gości wcześnie nad ranem dziwne jeśli to prawda, z takim podejściem to ja bym się bała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A i P
Mieliśmy wesele w Starym Dworze w Porębie Żegoty nasza impreza na 100 osób. Okolica - jak z bajki, sala śliczna, dzieciaki mają się gdzie wyszaleć, a i goście np. w poprawiny mają możliwość łapania energii na tarasie. Płonące świece na żyrandolach, kinkietach i na stołach dodają i tak pięknej sali dodatkowego klimatu. Posiłki bardzo smaczne, czas wydawania posiłków zostawiliśmy obsłudze sali i była to trafna decyzja. Tort i ciasta do paczek i na stoły mimo, że obawialiśmy się o to na podstawie wcześniejszych opinii były rewelacyjne. Kształt tortu wykonany na podstawie dostarczonego zdjęcia - smak i wygląd dla nas rewelacja. Mimo, że dzień przed naszym weselem było tam inne wesele do rana, sala była przygotowana rewelacyjnie. Koszty ustalone rok przed weselem nie uległy zmianie. Obsługa Kelnerska uwijała się błyskawicznie. Płonący Udziec - Polecam!! Tęcza nad salą i bociany były w cenie :) Napoje i alkohole schłodzone bardzo dobrze. Stoliki na jednej sali z parkietem to początek dla dobrej imprezy do białego rana, reszta zależy od gości i orkiestry. Kawa z ekspresu do dyspozycji gości - świetne rozwiązanie. Pokoje gościnne eleganckie i czyściutkie. Orkiestra chwaliła sobie dużą scenę, na której nie było ścisku. Komentarz wystawiamy bo naprawdę się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ładne obiekty, które mają obszerną galerię zdjęć znajdziecie na www.GdzieWesele.pl/Krakow/ na pewno coś wybierzecie z tej listy sal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł86
Witam, Stoimy przed poważnym wyborem sali i chcemy tego dokonać do końca przyszłego tygodnia. Trochę popytaliśmy i poczytaliśmy cały powyższy wątek. Na dzień dzisiejszy w grę wchodzą 2 sale: Stary Dwór w Porębie Żegoty albo Stella w Chrzanowie. Odwiedziliśmy i jedną i drugą salę. Obie bardzo ładne. Czytając jednak Wasze opinie już sam nie wiem. Co do Stelli opinie są bardzo dobre, jednak co z tym Stary Dworem? Jedni, że super, inni że tragedia. Zawsze będą rozbieżności, ale aż takie? Proszę o opinie dotyczące tych 2 sal od osób, które w ostatnim czasie się tam bawiły. Dzięki z góry za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam 2 razy tu i 2 razu u i dla mnie zdecydowanie Stella, swoje też tam zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i za stella przemawia piękne otoczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przede wszystkim czytaj kto to piszę czy te tak bardzo aktywne nie menagerowie, próbujący przyciągnąć jakoś gości, czy państwo młodzi organizujący te imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak otoczenie przemawia za Stellą, bo przynajmniej goście bawią się na sali a nie siedzą w ogrodach przez pół imprezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiaa260490
Witajcie, w przyszłym roku wychodzę za mąż, w związku z tym powoli muszę zacząć szukać sali. Wesele szykuje się na około 100 osób (może ciut mniej). Ceremonia odbędzie się w Jaworznie, gdyż oboje z narzeczonym stąd jesteśmy. Teraz pojawia się problemem - jaka sala? Myślałam o Katarzynie w Balinie, opinie są różne, jednak zazwyczaj dobre. Problem, że podobno nie pomieści 100 osób... dlatego zaczęłam rozglądać się za innymi i przypadły mi do gustu takie jak: Cztery pory roku w Alwernii, Stary Dwór w Porębie Żegoty, Pogoria Residence, Szyb Bończyk. Czy ktoś w wymienionych przeze mnie salach organizował wesele, bądź był uczestnikiem jakiegoś? Jakie macie opinie? Co było nie tak? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia, jeśli interesują Cie te sale to najpierw zadzwoń i zapytaj czy jakiś termin mają wolny, bo przypuszczam, że Cztery Pory Roku (a raczej tu na pewno, bo kuzyn mojego narzeczonego ledwo znalazł wolny termin we wrześniu, bo ktoś zrezygnował, jakieś pół roku temu) i Stary Dwór mają już zajęte. Dwóch pozostałych sal nie znam, więc się nie wypowiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o "Katarzynę" w Balinie, to raczej odradzam. Byłam u kuzyna na weselu tam i właścicielka robi problemy z byle powodu i delikatnie mówiąc, jest dość pazerna. W tej restauracji, to góra 90 osób, powyżej to już raczej będzie za tłoczno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał ktoś może z Was wesele lub był na weselu w centurum weselno-kongresowym GRAND 404 w Łączanach?? Albo w Szafranie w Zagaciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka i Marcin
Witam wszystkich, polecamy razem z mężem studiowall prowadzone przez Pana Roberta http://studiowall.pl/. Mieliśmy ślub i wesele w lipcu tego roku. Jesteśmy bardzo zadowoleni- pełny profesjonalizm, uchwycone wszystkie ważne momenty, sesja zdjęciowa super, film rewelacja:) Wywiady z gośćmi - polecamy:) Pozdrowienia dla wszystkich przyszłych nowożeńców:) Agnieszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wall znowu sam sobie robi reklamę znany jest z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy się czepiacie tego studiowall ,chyba jesteście po prostu niezadowoloną konkurencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty ich tak ciagle polecasz takie disko polo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Swój wielki dzień mam już za sobą. Razem z mężem zdecydowaliśmy się na wynajęcie sali i cateringu. Ze względu na dużą ilość osob (200) wybralismy Dom Kultury w Olszynach i catering z restauracji Antidotum w Wygiełzowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich obsługi. Jedzonko było pyszne, było go dużo. Obsługa rewelacja. Wszystko szło szybko i sprawnie, na stolikach było czyściutko i niczego nie brakowało. Cenę mają świetną jak na taką ofertę. Miałam okazję porównać ich z restauracją Cztery Pory Roku w Alwerni i wiem że zrobiliśmy bardzo dobrze wybierając Antidotum. Są nie do przebicia. Orkiestre mieliśmy z Olkusza: diverse. Chłopaki są rewelacyjni :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to w Olszynach jest jakaś kultura oraz jej dom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita07
Organizował ktoś ostatnio przyjęcia w restauracji "4 pory" w Alwerni? Jak wygląda menu i obsługa weselna? Z wyczytanych wyżej komentarzy wynika że jedzenia jest zbyt mało i stoliki puste czy to prawda jak jest waszym zdaniem? Proszę o szybką odpowiedz. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głównym problemem nie jest tam raczej jedzenie, tylko brak klimy, mało wprawiona obsługa i ogólnie organizacja na początkującym etapie, uczą się dopiero po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×