Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Justa007

16.03. - start! Ktoś ze mną?

Polecane posty

he he Kinga- :) alhohol !! Nie tankuj tyle! A tak na poważnie, nie wiążesz tego z momentem kiedy ograniczyłaś tak drastycznie kalorie? Jeżeli tak no to masz odpowiedź. Dieta 700kcal to chyba jeszcze nie tak źle. Bo zawsze coś sie temu organizmowi dostarcza. Chociaż ja nie mogę wytrzymać na diecie 1000 kcal. Dlatego też zapisałam sie na fintess. Dziś byłam drugi raz i chyba całkiem nieźle mi poszło:2 zajęcia i 600kcal zgubione na maszynach. Kupiła karnet a jak nic nie schudnę przez miesiąc to normalnie będzie reklamacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alkoholu nie lubię i nie piję !!! Fakt zjadłam śniadanie dziś i tylko to to jest ok 200 kcal i zjadłam obiad i mi się ręcę nie trzęsą :):):) obiad ma ok. 300 kcal:) cZYLI JEST 500 RAZEM :):):) i jeszcze dziś zjem tylko jedną activie :) ma ok. 70 kcal + 570 kcal na cały dzień !!! SUPER ŻE DAŁAM RADĘ :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
podałas nie miał 300 kcal:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
a activia ma ponad 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
tak oczywiście. dalej sobie wmawiaj że zjadłaś 500 kcal skoro lepiej sie z tym czujesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
sam niewielki kotlet mielony ma 330 kcal, a ty pisałas ze zjadłas 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to nie są kotlety mielone !!! To są klopsiki mini i one są gotowane a nei smażone !!! nie chlap ozorem jak nie wiesz o co chodzi !!! Pilnujj siebie 1!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
a z czego, jak sądzisz, sa klopsiki, z trawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko obiad którt - nie życzę sobie, żebyś obrażała uczestniczki mojego topicu, więc z łaski swojej nie chlap tyle ozorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
po pierwsze to nie jest twój topik po drugie nikogo nie obrażam a po trzecie , chciałam tylko wyprowadzić cie z błędu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
pisałam do Kinga14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
a idźcie w pizdu kretynki. zeżarła lekko liczac 1000 kcal , a twierdzi że zjadła 500. a ja jestem niemiła bo jej to powiedziałam :D:D:D dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No całkiem nieźle :) Chociaż dzisiaj rano weszłam na wagę i... zdębiałam. Mam wrażenie, że ciuszki są troszkę luźniejsze, nie jem dużo, tyle tylko, że codziennie troszkę słodkiego zjadam (ale naprawdę mało). A waga pokazała mi prawie 60 kg :/ Niedawno, jakiś miesiąc temu było 58. Zastanawiam się, czy to przypadkiem nie są mięsnie, bo z tygodnia na tydzień coraz bardziej mi się zarysowywują. Ale już sama głupieję, bo nie wiem czy chudnę czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja bym stawiała na ok. 600 kcal, a nie 1000 :/ A tak właściwie to już mówiłam, żę nie chcę, byś się TU wypowiadała, więc żegnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko obiad który
bede sie wypowiadała tam gdzie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, a Ty ile jestes na diecie? Moze zle zobaczylas.. chociaz przy cwiczeniach czytalam o tym, ze masa moze nie spadac wlasnie przez rozbudowe miesni.. kurcze, koncza mi sie pomysly na obiady.. znacie jakies ciekawe? a co z reszta dziewczyn, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby dietę zaczęlam właśnie 16.03., ale dość mało jem już od jakiegoś czasu. I w dni, kiedy nie mam tr., to staram się ćwiczyć w domu. Są to ćwiczenia rozciągające i na wzmocnienie mięsni - gł. brzucha i ramion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam, że ostatnio ważyłam się jakiś miesiąc temu, bo właśnie raz na jakiś czas kontrolowałam wagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justynka !!! To napewno mięśnie !!! Ja jestem drugi dzień na diecie i z 60 kilo waże teraz po obiedzie 58 kilo :) Chyba dobrze :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa007-może to mi mięśnie, ciężko powiedzieć. Ja też ostatnio szok przeżyłam jak zobaczyłam na wadze kilogram więcej. A zaszalałam tylko w jeden wieczór pijąc dużo winka i jedząc kawałek lazani. Jeżeli u Ciebie to mięsnie to chyba nie jest źle co? Skoro ubrania są luźniejsze, mi się nic luźniejszego nie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co.. mam chyba kryzys.. ciagle chce mi sie jesc... najgorzej jest wlasnie w soboty i niedziele... bo mam duzo czasu wolnego, a wtedy mysle tylko o jednym... nie wiem co robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×