Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

lucia12 pierwszy dzień objawy lekkie drugi mocniejsze trzeci:-( może to nie zelixy wina,już pisałam,a nawet gdyby to takie objawy jak miałam pierwszego dnia mają i inne dziewczyny i mijają,więc po co miałam od razu nastawiać się że to zela i ją odstawiać? teraz odstawiłam i zobaczymy,myślę że więcej dowiem się w poniedziałek po badaniach lub we wtorek gdy już będą wszystkie wyniki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Odchudzaczki! Na prawdę wielki szacun! Kibicuję Wam od długiego czasu ale obiecałam sobie ze sie nie odezwę dopóki nie przeczytam prawie wszystkiego :) Zaczęłam od starego forum i czytania jak to się żyje na zelce ( i czy wogle można to przeżyć z takimi skutkami ubocznymi), a potem lekarz i badania. Teraz łykam i czytam Was od 8 dni. Uczę się na nowo racjonalnego, a nie nocnego jedzenia ;) Dziękuję za wsparcie Pozdrawiam wiosennie i trzymam kciuki za renatka3355 i kasiek30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaa
Witam wszystkich Czytam sobie o tym leku, bo zamierzam od kwietnia go zacząć stosować. I nurtuje mnie jedna sprawa. Cały czas piszecie o suchości w ustach i o spadających w szybkim tempie kilogramach. W związku z tym cały czas zastanawiam się czy nie jest to zwykłe odwodnienie organizmu. A mierzycie się? Czy ubrania są teraz w mniejszym rozmiarze? Bo co mi po tym, że ubędzie mi 5 kilo jeśli ciuchy będą cały czas opięte. Proszę o odpowiedź. Albo najlepiej wyniki jeśli chodzi o zgubione cm, a nie tylko kilogramy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczynki:) Anjaaaaaaaaaaa Ja po 30 tabletkach zele 10 spadłam na wadze 5 kg teraz juz mam 45 tabketke za sobą, jak narazie waga ustała i stoji w miejscu od jakiegos czasu :( ale po ubraniach wyraznie widac ze tłuszczu mniej ,nie wiem ile w cm ubyło bo sie wczesniej nie mierzyłam,ale napewno sporo :) bo ze spodni oponki juz nie wyskakują:)Ze skutkow ubocznych to tylko wielkie pragnienie ..ktore teraz i tak juz mija. Dziewczynki co do herbatek to ja piłam Regulawit,bardzo mi pomagał na zaparcia ,teraz to juz jej nie pije bo na mnie nie działa -za długo ją piłam :) a zaparcia ustały od jakiegos czasu:) moze to tak po pewnym czasie sie wszystko normuje:) Kasiek30 .... renatka3355.... Trzymajcie sie,napewno z naszą pomocą uda wam sie nawet bez Żeli,zwalczyc kilogramki:) Reszta dziewczynek Pozdrawiam serdecznie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anjaaaaaaa właśnie po centymetrach widać najbardziej. Ja schudłam ok 4kg w ciągu 3 tyg i spodnie w rozmiarze 46 lecą mi z tyłka a jeszcze niedawno były jak szyte na miarę ;))) W poniedziałek zmierzę się dokładnie i podam wyniki bo dziś jestem po coli light (wiadomo gazowane) a poza tym okres więc wyniki nie będą miarodajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 🌼 dziękuję :D Ponieważ zelixa jest u mnie (Śląsk) b. droga 60zł-30tab., lekarka przepisała mi coś tańszego Lindaxa10 jedyne 50zł - 30tab. Skład ten sam, a producent czeski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka27
czesc wszystkim!!! Biuralistka40----- jestes świetną gospodynią topiku :)) Powinien zdobyc jakies wyróżnienie za ochocze uczestnictwo tylu osob!!! Co do mojego problemu - to na szczescie to co sobie apkilowalam W KONCU pomoglo!! nie bylo to zbyt przyjemne ale ufff.... Mam nadzieje, ze to jednak przyzwyczajanie się organizmu i ze tak nie bedzie przez caly czas kuracji!! Dziekuję za rady, o części rzeczy nie wiedzialam, skopiowalam i zapisałam Twoje rady :) A co do mojej przygody z sybutraminą to nie mam już innych objawów ubocznych oprócz tego który dziś udało mi się rozwiązać. Żadnych kołatań serducha, spię super jak zwykle. Niestety mimo zmiany pory (ok 10-11) bywam jednak głodna wieczorami i nie mam całkiem zniwelowanego apetytu. Moze na slodycze faktycznie mniej.... W sumie oczekiwalam większego powera no ale cóż. POwteirdza się to co wszyscy piszecie, o indywidualnym działaniu na każdego. Nie wiem jaki będzie efekt po miesiącu, jeśli kiepski przerzucę się na 15mg i zobaczymy. I chcialam WSZYSTKIM podziekowac za dzielenie się obserwacjami podczas kuracji :) buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 🌼 dziękuję. Ponieważ zelixa jest u mnie (Śląsk) b. droga 60zł-30tab., lekarka przepisała mi coś tańszego Lindaxa10 jedyne 50zł - 30tab. Skład ten sam, a producent czeski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka27
ikrólik ----- tak tylko się wtrące w sprawie ceny Lindaxy 10 Ja z receptą zapłaciłam za nią 18zł.... Poszukaj po aptekach - bo to jest grubo ponad 50% róznicy! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 🌼 dziękuję. Ponieważ zelixa jest u mnie (Śląsk) b. droga 60zł-30tab., lekarka przepisała mi coś tańszego Lindaxa10 jedyne 50zł - 30tab. Skład ten sam, a producent czeski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielonooka27 - szok! w aptece sprzedali mi ja jeszcze z jakimś strasznym rabatem!. Chyba miałam szczęście znaleźć ją w takiej cenie? Dzięki bardz za wtrącenie :D Ale w tej cenie nabyłam też standardowy zestaw: pobudzenie, suchość w ustach, zatwardzenie(minęło jem błonnik i orzechy włoskie) i na początku problemy ze snem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ceny za zele czy meridie sa u mnie nizsze niz piszecie.mysle ze to baby w waszych aptekach cos kreca(u mnie od20zl do 38zl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie ta biuralistka? pilna odpowiedz na pytanie- czym moge pomoc mojej diecie aby szybciej pozbyc sie sadelka?a nie bedzie to mialo az takich konsekwencji dla mojego organizmu? WSPOMINALAS KIEDYS O LEKU O NAZWIE FASONIC??? MOJEMU LEKARZOWI NAWET NIE WSPOMINAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki :D Tylko może u mnie jest taki straaszny popyt i dlatego ceny idą w górę? Bo i tak sprzedadzą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hayka co do cen wyglada to tak dzis spytałam moja kierowniczke Cena zalezn jest od tego w jakiej hurtowni apteka sie zaopatruje jaka ilosc leku bierze i jakie rabaty i promocje im sie zaproponuje. Np hurtownia sprzedaje Ci 100opakowan Zelixy 15 po 30tabletek za hmm 40zł i do tych 100 opakowan daje Ci gratis 100opakowan błonnika z ananasem i wtedy apteka robi sobie cene 20zł na błonik 25zł na zelixe i zarabia tez na stałym rabacie I dzieki temu zarabia na błonniku ktory dostala za darmo i obniza cene na zele :) Jesli apteka bierze raz na pol roku dwa opakowania zelixy nikt im nie zaproponuje dobrych warunkow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjaaaaaaa
Bardzo dziękuję za odpowiedź :). Czyli jednak trzeba zacząć to brać, bo sama nie dam razdy opanować mojego mega apetytu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw poczytałam coście tu napisały ;) Zaraz to wszystko poukładam ładnie. ----> Kasiek30- znam dietę Montigniaka( o tyle o ile, hehe) i możemy pobawić się w ustawienie jakiegoś sposobu żywienia. Znam też dietę strukturalną- i w tej kwestii też mogę jakoś się przydać. Znam b.dobrze dietę Kwaśniewskiego (tłuszczowa) w tej kwestii mogę odpowiedzieć na pytania- ale nie chcę jej stosować. Odżywiałam się tak przez około dwa lata i psychicznie nie dam rady nawet o niej pomyśleć-hihi. Poczytajcie o tych dietkach i zdecydujcie same- co chcecie. Bo zelixe kiedyś się odstawi a prawidłowo powinno się odżywiać cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Kasiek 30 Głównym składnikiem preparatu Fosanic jest fasolamina naturalna substancja pochodzenia roślinnego, która hamuje aktywność enzymu trzustkowego,ograniczając trawienie skrobi.Dzięki zawartości fasolaminy fosanik wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi po spożyciu produktów bogatoskrobiowych (obniża indeks glikemiczny potraw)oraz ułatwia utrzymanie prawidłowej wagi .Fosanik korzystnie wpływa na gospodarkę węglowodanową w organizmie . To fragment ulotki . Preparat ten dostępny jest bez recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 !!!no wreszcie jestes! liste obecnosci podpisalas :-) mam ustalona dietke przez lekarza ale cos tam pozmienialam...nie pytala o leki ktore mi troche by pomogly bo pewnie w leb bym dostala. czytam i czytam o tych dietach i im wiecej czytam tym mam wiekszy balagan w glowie. jak narazie staram sie cwiczyc choc te 16km na rowerku i jako tako przestrzegac diety. ciezko jest ale takiego placuszka po wegiersku bym zjadla.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam dziewczyny. moj maz bedzie za pare minutek i powinnam o niego zadbac bo inaczej zrobie te placki i po diecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Paczulek 🌼🌼- gratuluję przejścia wreszcie na drugą stronę ;-) Jak to cieszy- prawda??? ----> Agixa ❤️🌼🌼- będzie tu smutno bez Ciebie :-( ----> NIKITA30 🌼🌼- może poproś Agixe o zdjęcie, hihihi- efekt będzie PEWNISTY ----> renatka3355 🌼🌼- baaardzo mnie zmartwiłaś Twoimi dolegliwościami i masz rację 2 kg zrzucisz w miesiąc bez zelixy. Tym bardziej, że tak dużo robisz. Ale niech Twoje doświadczenia będą ważną informacją dla innych. ----> lucia12 🌼🌼- nie samą dietą człowiek żyje ;-) Nawet nie wiesz ile ja mam grzeszków codziennie na sumieniu, ale sza... nie mogę mówić głośno, bo stracę autorytet, hihihi ----> biedroneczka202 🌼🌼- mam standardowe pytanko: wzrost/waga/wiek. Jak Ty tak dziennie ćwiczysz i się dietujesz- to może się uda bez zelixy??? Chociaż piszesz, że trudno Ci spaść z wagi, napisz cosik więcej ;-) Cieszymy się, że do nas zajrzałaś ----> ikrolik🌼🌼 - witam u nas, tu naprawdę fajnie jest ;-) Trzymamy kciuki, pytanko standardowe-jak wyżej. Ja też mieszkam na Śląsku- podzwoń po aptekach, bo u mnie są po 27zł za 30 szt. Ojj, ale dziewczyny widzę juz się świetnie spisały ;) ----> Anjaaaaaaa,🌼🌼 jak kochanie można odwodnić organizm pijąc średnio dwa litry wody? Ja biorę jakiś czas tableteczki, też mam ową suchość i nie schudłam wagowo- nawet aż tak bardzo mi nie zależy ale zmniejszyłam się w obwodach i to widać. ----> zielonooka27🌼🌼- cieszę się, że po problemiku. A może Twój ostatni posiłek jest zbyt wcześnie? Powinno się jeść ostatni posiłek około 4 godziny przed snem ;-) ----> iwcia73🌼🌼- nie stawaj na wagę, nununu- tak to się dzieciom mówi-prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kasiek30- ja mam pytanko, bo może w tym gąszczu mi gdzieś pewne informacje umknęły. Stanadard oczywiście wiek/waga / wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie i drodzy odchudzacze.biuralistka40-ostatnio napisalam,ze niedługo będę miala 40-kę za 8 lat hehe, i nie miałam nic złego na mysli taka kolej rzeczy i myślę, że będzie ok. Widzę , jakie sa moje 40-letnie kolezanki w pracy-są świetne, wesołe, atrakcyjne,czadowe i podrywane przez interesantów. A ty moja droga pokazałaś mi język,hehe, matko chrzestna topiku. Bardzo lubię czytać wasze wypowiedzi i wsparcie, i te wszystkie ciekawostki. Ja zaczelam brać zelkę 2 stycznia, biorę nadal. Z rozmiarku 50 mam44,42. waga zaczęła spadać mi nie od razu,dopiero w II-iej połowie lutego- ale dzisiaj bylam na wielkich zakupach, co chciałam to kupiłam, nie mogłam w to uwierzyć (radocha taka,że hej) Nie poddawajcie,się wy wszystkie, które nie widzicie szybkich efektów (wiem to zniechęca),ale wytrwałości wam życzę i się uda. Nie mam czasu pisać tu ,ale wystarczy, że tu wejdę ,poczytam ,pośmieję się i odrazu mam pałer na cały dzień. Czy, może któraś z was chodzi dodatkowo na rolletic? czytałam i słyszałam,że to świetny sposób na ujędrnianie skóry i odchudzanie! Co wy o tym myślicie? ...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×