Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Dziewczynki! szykuje jedzonko na imprezke ale nie moglam o Was zapomniec. dzien ciezki i baaaardzo zimny. poza mala slaboscia rankiem trzymam sie diety ale troche zmienilam ja po swojemu.ogolnie mysle ze jakos dam rade. siaddlam dzis nawet na rowerek stacjonarny i popedzilam 16km. niestety wiecej nie dalam rady. straszna zadyszka :-( wstyd! wiecie co? zazdroszcze Wam ze mozecie lykac zelixe bo wiem ze macie latwiejsza droge do mety a tam piekne smukle cialko. ja mam troche pod gorke bo tych kilogramkow jest do pozbycia. boje sie ze pewnego dnia zabraknie mi sily do walki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nieeeeee bombarduja mnie reklamy nowej tortilli w Mcdonalds a ja Tortille tak kocham i pewnie jutro mnie bedzie kusic jak pojade do szkoly Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paczulek-------------- McDonald ? Nie wolno Zapomnij Nie mysl gdzie reszta kobietek? pewnie wieczorkiem sie ujawnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem staram sie jak przejezdzam obok nawet nie patrze ale slysze jak mnie wola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amandamn
zielonooka27-->je też od dwóch dni po tej sybutraminie cały dzień śpię ,przynajmniej nie mam problemów ze spaniem w nocy i nie słyszę nocnych figli sąsiadów niecha-->ja też piję czerwoną herbatę ,mi najbardziej smakuje z dodatkiem cytryny i koniecznie gorąca,wydaje mi się że lepiej pachnie, ważne jest żeby była ona liściasta lub prasowana,co do liściastej to z 1 łyżeczki zapaża się do 3 herbat bo za każdym razem ma inne wartości biuralistka40 -->widać ,że jesteś pogodną osobą ,gratulecje za otwarcie super topiku/zauważyłam,że jesteś jego matką,hehe/.Twój tekst "biuralistka40 Noooo, jest problem- powinnam odpowiedzieć-już i natychmiast bo dziewczyna jeszcze się udusi, tylko, że ja-omal się nie udusiłam ze śmiechu." doprowadził mnie do łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) --paczek coś mi się wydaje, że masz trochę racji :) Nie ma co się przejmować, bo po co :) Tak w ogóle, to jak tam wojewódzka sąsiadko? Kasiek30 co tam w końcu wymyśliłaś dla swoich gości? --- niecha i Amandamn mi nawet czerwona herbata smakuje. Kupiłam sobie taką z dodatkiem cytryny. Nie wiem czemu wcześniej ta herbata zalatywała mi rybą ;/ Teraz tylko czasami czuję zapach takiej świeżej ziemi prosto z lasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pączulek->za mną dzisiaj chodził kebab,może jak schudnę 5 kg to na jednego się skuszę,dasz radę --marchewka lepsza(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja wam dam tortille i kebaby. Normalnie przełożyć przez kolano i lać na gołą skórę :P, aż wam się ode chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agixa -->ja też polubiłam czerwoną herbatę ale fakt koniecznie z dodatkiem cytryny pijesz zimną czy ciepłą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa-no u nas dziś łądnie słoneczko szkoda tylko ze temp nie ciekawa wyszłam o 8 na zakupy i połazic po targu myslałam ze mi rece odpadna Amanda mn- ja to chyba zjem te moja lajtowe brzoskwinie w soku hahaha nieno bylam w lidlu sluchajcie brzoskwinie light naprawde niweim jak oni to robia ale sa :) wtrzachne sobie z dwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ide skusilam sie na te mumifikacje ale wzbogace swoja papke w miod hehe :) Zdam relacje jak przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amanda_mn---- piję na ciepło. Na zimno nie dam rady. Wtedy mi jeszcze bardziej śmierdzi :] Moje kumpele zawsze się z tego śmiały. Nie wiem czemu, ale tylko ja czułam rybę albo torf :) Paczulek - (sorry za tego paczka :P, nie wiem czemu tak strzeliłam, wybacz niedowidzę:( ) u nas też słoneczko i cholernie zimno. Jeszcze dzisiaj jeździłam na cmentarz, normalnie myślałam, że zamarznę. Nawet teraz jak tylko sobie pomyślę, to łapy mi kostnieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa------ duzo zielonego malo tlustego mysle ze kazdy znajdzie cos dla siebie. moze raczej nie bede pisac aby Was nie denerwowac bo slinka leci oj leci sama nie wiem jak dam rade przetrwac to wszystko bo same wiecie...kalorie czerwona herbate ja pije letnia i na raz bo smakuje okropnie. kupuje herbatki na wage i jakos pije to swinstwo( rozne smaki herbatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej beczki :) Właśnie przypadkiem na to trafiłam :) Lata szkolne, ale się uśmiałam :) Dowody na to, że szkoła jest filmem: Geografia-- Discovery Chanel WF-- Szkoła przetrwania Religia-- Dotyk anioła Chemia-- Szklana pułapka Matematyka--4400 Historia-- Sensacje XX-wieku Język polski-- Magia liter Lekcja muzyki--Jaka to melodia? Lekcja wychowawcza-- Na każdy temat Przerwa-- 997 Test-- Milionerzy Poprawka-- Stawka większa niż życie Nowa w klasie-- Trędowata Nowy w klasie-- Obcy pasażer Nonstromo Ostatnia ławka-- Róbta, co chceta Pan konserwator-- MacGyver Wycieczka szkolna-- Ostry dyżur Wyrwanie do odpowiedzi-- Totolotek Wywiadówka-- Z Archiwum X Wakacje z rodzicami-- Familiada Dyrekcja-- JAG Wojskowe Biuro Śledcze woźny/woźna-- Strażnik Teksasu Informatyk-- Johny Mnemonik Korytarz w szkole-- Ulica Sezamkowa Powrót taty z wywiadówki-- Wejście smoka Plan lekcji-- Telenowela,(co tydzień to samo) Uczeń na dywaniku u dyrektora-- Wywiad z wampirem Szkoła-- Świat według Kiepskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie dziewczyny czerwona herbata i tak zawsze pachnie jak brudne skarpety!!! wiem wiem pojechalam ale taka jest prawda zielona tez dobrze dziala na spalanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziweczyny wlasnie wyjelam z piecyka kruche babeczki z wisinkami bedzie tez kolderka z czekolady RATUNKU!!!!!!!!! NIE DAM RADY MOJA SILNA WOLA ZOSTAWIA MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 no chociaż jeszcze tobie ta herbatka zalatuje :) a już myślałam, że ja jakaś inna jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do czerwonej pojechałam do znajomej na "kawę" i porosiłam żeby zaparzyła mi czerwona/zawsze mam ją w torebce/ i każdemu przeszkadzał zalatujący smrodek ,ale nie mi,może to kwestia przyzwyczajenia,wkońcu do śmierdzących skarpetek też można się przyzwuczaić,hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa kamien z serca ze Tobie tez tak smierdzi. pije ja zawsze na wdechu i od razu caly kubek. wole zielona albo taka pyszna kawke z mleczkiem i czekolada.poezja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BLAGAM!!!! tolerowac zapach smierdzacych skarpet??? nigdy!! :-) kusza mnie te babeczki!!! wiec zjem grejfrutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
oOoj ale się tu napisało hi hi. Kto to teraz przeczyta i to jeszcze ze zrozumieniem hi hi Oj ale może dam radę bo teraz się całkiem przyjemnie czyta ten topik. Pozdrawiam wszystkich walczących z kilogramami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 zieloną rozumiem (ja kiedyś nawet jej nie piłam, bo wystarczyło, że tylko ją powąchałam i już wiedziałam, że tron będzie mój :P) Co do kawusi, to owszem, dobra. Ja jakieś 3 m-ce temu kupiłam cappuccino jacobsa z dodatkiem czekolady milki. PYCHOTKA :) Pech chciał, że przed wczoraj znalazłam ją w szafce. Jeszcze dwie godziny czułam zapach tej kawusi (na szczęście nie skusiłam się). Tak swoją drogą, to o której masz tych gości, że jeszcze tutaj jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 ZOSTAW TO, SŁYSZYSZ? NO CO SIĘ TAK PATRZYSZ? MAM CI WIELKIMI DRUKOWANYMI NAPISAĆ. Z O S T A W J E :) czekaj wywołamy twoją silną wolę: aaaahhhhhmmmmmmmmm ahhhhmmmmm silna wola kasiek30 przybądź do niej, silna wola kasiek30 nie opuszczaj jej, silna wola kasiek30 zaklinam Cię, jeśli odejdziesz nigdy nie zaznasz spokoju aaaahhhhhhmmmmmmmm aaaahhhhhhmmmmmmmmm wszystkie smakołyki smakujcie gościom i rodzince aaaahhhhhmmmmm wszystkie smakołyki bądźcie dla kasiek30 jak czerwona herbata o zapachyu śmierdzących skarpet aaahhhhhmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIKITA30
Kasiek 30 Ja też dopiero co wypieki z piekarnika wyjęłam .Teraz moja córcia wyżywa się artystycznie na tych maffinkach .Kolorowy lukier poszedł w ruch ,a pachnie tak że , zamknęłam się w pokoju .Ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
21.00 jestem juz gotowa piekna pachnaca i strasznie glodna ja juz co mialam zrobic dla gosci zrobilam a moj maz jesli jest taka sierota i sklerotykiem to teraz pojechal po chlebek tostowy na grzaneczki do salatki greckiej ale tym to juz sie nie stresuje-szkoda moich nerwow bo i tak usl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa Ty to masz glowe kochana!!!!!!!!!!!! pisz tak wiecej bo dziala cos zjadlo polowe mojego ostatniego wpisu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to całkiem niezłe rozwiązanie. Jak będę miała zachciankę na coś słodkiego, to wyobrażę sobie, że ma zapach czerwonej herbaty, takiej jak ty ją pijesz kasiek30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra mykam na herbatkę do sąsiadki :) Kasiek30 udanej zabawy z przyjaciółmi i pamiętaj aaahhhhmmmmmm silna wolo wróć aaahhhhmmmm :P (sorry, ale tego się już u mnie nie leczy :) ) Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×