Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

____________ $$$$$$$ __________ $$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$ __________ $$$$$$$$$$$$ ___________ $$$$$$$$ $$ ______________$$$$$$ $ ____________ $$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$ $$$ _$$$______$$$$$$$$ $$$$$$ $$$$$$______$$$$$____$$$$ $$_$$$$$_____$$$$_____$$$$ $___$$$$$$ ___ $$$$______$$$ _____$$$$$$$__$$$$_______$$$ _______$$$$$$$$$$$$$_______$$ _________$$$$$$$$$$$$_______$$ __________$$$$$$$$$$$_______$$ ____________$$$$$$$$___________ pokaźne gronko -to fakt-wszystkich witam,biuralistko zebrałaś wszystkich więc polecę skrótem🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
________________$$$$$$____ _______________$$$$$$$$ ____ ______________$$$$$$$$$_______ ______________$$$$$$$$ $$$$$_ _______________$$$$$_$$$$$$$$_ ______________$$$ _$$$$$$$$$$$_ ____________$$$$___$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$_$$_$$$$$$$$$_ ________ $$$$$$$$$ _$$$_$$$$_$$_ _______ $$$$$$$$$$$_$$$$_$$$$_$_ _______$$$$$$$$$$$_$$$$$_$$$$$$$_ ______ $$$$_$$$$$$$_$$$$$$_$$$_$$ ______ $$$$_$$$$$$$$$$$$$$$_$$$$$ _______$$$$$_$$$$$$$$$_$$$$_$$_$$ ________$$$$$$_$$$$$$$$$$$_$$_$$ __________$$$$$$$_$$$$$$_$__$$$ _________$$$$$$$$$_$$$$$_$$_$$ _________$$$$$$$$$_$$$$$$$___$_ ________$$$$$$$$$$_$$$$$$$$_ _______ $$$$$$$$$$_$$$$$$$$$_ _______$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_ _____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$__ __$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____ _$$$$$$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$___ _$$$$$$$$$$$$$$$$$$$____ __$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$$$$$__$$$_ ____$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$_$_ _______$$$$$$$______________$$ _______$$$$$$$___________$$$ _______$$$$$$$_______________ ________$$$$$$______________ ________ $$$$$ ________$$$$$ ________$$$$$ ________$$$$ ________$$$$ ________$$$$ ______$$ $$$ _____$$$_$$$ _$$$_$___ $$$ ___$$_ ___$$_$$ ___$$$$_ $$$$$$$$$$ a to dla naszych panów,żeby nie było im przykro że tylko o laseczkach pamiętam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blanka_27
No to i ja się przywitam z rana, skoro juz dostałam kwiatka :) (niezarestrowany nick: blankas). Podziwiam was dziewczyny, że decydujecie się rzucic palenie! Mnie się to jak dotąd nie udało, teraz postanowiłam najpierw schudnąć, a potem katować się rzucaniem papierosów. Zrzucę wagę, rzucę palenie, a na sam koniec zostanie mi do rzucenia tylko mąż! ;) Żałuję tylko, że nie mam kiedy ćwiczyć, poszłoby szybciej. Teraz waga nie spada mi w takim tempie, jak na początku, ale to efekt drastycznego zmniejszenia ilości spożywanej soli-zlazła ze mnie woda i inne dziadostwa. Tylko mąż się na mnie wścieka...nie chce, żebym się odchudzała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka 27 ja rzuciłam palenie i się dietkuję-naraz-jak mam się męczyć to raz a porządnie i spokój🌼 mój mężuś to tak sobie do tego mojego odchudzania podchodzi-nie przeszkadza,czasem pomoże;-)tylko spytał "jeżeli już koniecznie chcesz schudnąć to czy można tak żeby nie w .....biuście?" niestety kochanie-jak poleci to już wszędzie;-);-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od swojego też to usłyszałam :) :) No i jeszcze, że podobam mu się taka, jaka jestem i mam kończyć z tym odchudzaniem...Miło usłyszeć coś takiego od męża :) Ale z drugiej strony, źle się czuję z taka wagą i nie ma siły, żebym przestała się odchudzać. Mojemu M łatwo się mówi, bo sam ma ciałko, że MNIAM:) Może się opychać jak wściekły, a i tak nie tyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka_27 mój niestety też:-(dobrze się mają;-) a podaj jakieś konkrety-tzn.waga,wzrost i ile już poszło \"bye,bye\"kilogramków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka_27 - jeśli chodzi o rzucenie palenia....to powiem CI tak....dziś wzięłam pierwsza zelke...i dlatego postanowiłam dziś rzucic palenie...wiesz jak w połwoie tygodnia zerkałam na konto ile mam kasiurki to SZOK...na fajeczki sporo mi szlo...dlatego od dzis chce zrzucac kilogramy i rzucic palenie na DOBRE:) zobaczymy jak długo wytrwam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---->blanka_27- popatrz ile już nas co to rzuciły w diabły papieroski ;-) oferujemy wsparcie i w tej kwestii - ale decyzja zawsze należy do Ciebie Nie palę już 17 dni (+ 22g30m29s). Ilość niewypalonych papierosów: 251. Będę żyć dłużej o 1 dzień (+ 22g02m25s)! Zaoszczędzone pieniądze: 100,45 zł! Do mnie przemawiają zaoszczędzone pieniądze- już STÓWA. Na wakacje- jak znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za kwiatuszka:) troche mnie niebylo a tu tyle postow doszlo a w przedszkolu doslownie urwanie glowy :0 wzielamsie za siebie zaczelamcwiczyc i szczerze powiem ze dobrze sie czuje nic mi nie dolega kolezankanapewno nie ma racjii i po spodenkach widze juz roznice pare cm ubylo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyliczyłam, że do wakacji uzbieram około 600zł mam dwa marzenia do zrealizowania. O ile to pierwsze- a mianowicie-wyjazd na warsztaty taneczne to nie jest jakiś wielki problem, drugie marzenie- hmmm...zobaczymy, czas pokaże ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia12
Witam koleżanki :D renatka3355 oj Ci nasi mężowie tylko im biusty w głowie {o kurcze ale mi sie rymneło} mój też tak powiedział tylko że ja mam DD i tak bardzo bym chciała zeby było choc C :P bo i kregosłup siada od tego ciężaru.A teraz coś na rozweselenie:] Bóg dobrze rozdzielił zabawki na świecie Kaszke dał dziecku, a dziecko kobiecie Kobiete mężczyżnie i każdy z nich przyzna Że najlepszą zabawke dostał mężczyzna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.03.09- 78,7kg 15.03.09- 73,6kg 19.03.09- 73,4kg- czyli nic, ale spodziewałam się tego, będzie dobrze Wiem, że warto rzucić-lepsze zdrowie i wiecej pieniędzy w kieszeni...ale chyba jeszcze do tego nie dorosłam. Jakieś 2 lata temu udało mi sie rzucić na kilka miesięcy, ale nie wytrwałam- zgubiły mnie studia- podczas przerw między zajęciami wszyscy wychodzą na "dymka", do tego doszła sesja, nerwówka itd...Palę, niestety, dużo, ok. paczki dziennie(no, często udaje się trochę mniej), a podczas sesji nawet dwie paczki! Razem z mężem "puszczamy z dymem" ok. 6000zł rocznie...ładne wakacje...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 marzenia się spełniają;-) coś wam napiszę przetrzymuję różne szpargały które kiedyś tam chcę moim dziewczynkom przekazać na pamiątkę,przeglądałam swoje karty ciążowe,ciekawie wygląda ta sprzed 12tu lat gdy byłam w ciąży z najstarsza córką-wpisy dotyczące wagi- -pierwszy wpis-48kg potem w górę,w górę i waga do porodu-72kg jeju wtedy to było dla mnie brrrr straszne. he he teraz waże ok.74 a miesiąc temu 76kg. a tu ani w ciąży ani nie do porodu;-) ja nie palę od 1go stycznia-biuralistko PODPOWIEDZ PROSZĘ-ile to dni więcej do przeżycia? zaoszczędziłam ponad 500zł (hmmm pięknie to się prezentuje) lucia12 🌼niestety mój kręgosłup też to odczuwa,mógłby mój małżonek tak z tydzień ten biust ponosić,zobaczyłabym co wtedy by mówił;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego niepalenia najbardziej cieszą się córki,a i mąż miał niedawno powód do radości z okazji swoich urodzinek bo za zaoszczędzoną na papierochach kasiurkę kupiłam mu telefon o którym marzył;-),a to za wsparcie przez pierwszy miesiąc rzucania nałogu i wytrzymywania moich napadów złego humorku,czepiania się itd.itp-kto przezył ten wie o czym mówię- i za cierpliwość.Teraz zbieram na coś fajowego (ulubione słowo od wczoraj mojej najmłodszej)DLA SIEBIE! na ciuszki na lato sie przyda;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucia12
Oj renatka3355 waga marzenie 🌻74-76🌻 ja przed ciążą 18 lat temu ważyłam 77 i nigdy nie wróciłam do tej wagi teraz tylko fałdy paskudnej skóry mi pozostały i nie idzie tego zgubic a ja nadal jestem pomarańczowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Drogie Panie- bo dzisiaj Panów jeszcze nie widziałam wysyłam Was do LOBBY BIUŚCIASTYCH ponieważ podejrzewam, że każda z Was nosi źle dobrany biustonosz. Ja aktualnie mam na sobie "lajbik"-hehe- o wymiarach 70G Ostanikowałam moją mamuśkę moje córki i co bardziej "kumate" znajome. Większość robi wielkie oczy w momencie mojego uświadamiania. Mogę Wam poprzeliczać Wasze rozmiarki-ale równie dobrze możecie taką wiedzę uzyskać na lobby ;-) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka- a to dla Ciebie- założyłam, że wypalałaś średnio 16 papierosów dziennie a paczka kosztowała 5zł: Nie palę już 78 dni (+ 00g01m44s). Ilość niewypalonych papierosów: 1248. Będę żyć dłużej o 9 dni (+ 12g48m12s)! Zaoszczędzone pieniądze: 312,00 zł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu dziewczyny ale dajecie czadu z tym pisaniem 10 godz mnie nie bylo a czytania na 2 godz hihi. DZiś mój luby przyjeżdza na weekend wiec bede w końcu ćwiczyć hihi Całusy dla was i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko❤️dziękuję paliłam ok.20szt-czasem więcej przy cenie 7zł paczka i popatrz o ile juz w tej chwili dłużej będę żyć!!!!!! lucia12-zarezerwowałaś swój nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest słoneczko i na Śląsku:Dno w końcu i oby na dłużej bo od rana tak pochmurno i szaro u mnie było że mi się oczu otworzyc nie chciało:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O proszę jak tu się gwarno zrobiło :) renatka3355 z tego ogóreczka się cieszę najbardziej :) Słodkie przeżyłam, nawet mnie nie ciągnęło, ale była dobra sałatka (z wieeeelką ilością majonezu, itp.) no i było moje ulubione martini ;( Biuralistka40 dziękuję za 🌼 i też przesyłam 🌼 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucia12 fałdy to i mnie zostały a najbardziej oponka w talii-hmmm talii to u mnie nie widać,ale to poprostu gdzieś w okolicach;-)talii. a wymarzona waga każdej z nas jest inna-wczoraj załamałam ręce gdy się dowiedziałam,że moja 31letnia siostra przy wzroście 165 i wadze 58kg się odchudza!biuralistko wzięłam przykład z twioch"buczeń"i jej gg pełne było moich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za te wasze petyleżą, czy jak kto woli spodkubła :P A tak swoją drogą fajny kawał dzisiaj usłyszałam :) Młode małżeństwo spodziewające się dziecka poszło do ginekologa. Mąż: Panie doktorze, ja mam takie małe pytanie, aczkolwiek ważne. Czy czasie ciąży można się kochać? Czy nie zagraża to dziecku? Lekarz: ależ oczywiście. W pierwszym trymestrze - jak chcecie, ile chcecie i gdzie chcecie. W drugim trymestrze, to tylko od tyłu, żeby nie przemęczać żony i nie naciskać na brzuch. No a w trzecim trymestrze, to już tylko pozostaje pozycja na wilka. Mąż: Ależ Panie doktorze, jaka to jest ta pozycja na wilka? Lekarz: Leżysz pan koło nory i wyjesz.... Mam nadzieję, że się nie zgorszył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie drażnijcie mnie z tym słońcem, bo u mnie tylko w ciągu ostatniej nocy spadło ze 30cm śniegu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do oponek, to ja jak na razie mam zimówkę od traktorka :P Ale powoli zmieniam na letnią od kolarzówki :) Właśnie dostałam od kumpla: http://www.youtube.com/watch?v=UTQYQRl8-vg Ubawiłam się, że mało z krzesła nie spadłam :) Dobre na poprawę humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blanka_27 no niech ci będzie , u mnie pojawiły się brzydkie chmury i póki co słońce się schowało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×