Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

dam wam fajny sposób na wyrzeźbienie talii osy/dla leniuchów takich jak ja/.stajecie sobie przed telewizorkiem ,kijek od miotły w ręce za szyją na wysokości barków i oglądając film robimy skręty na boki ,wersja rozbudowna hehe-->skrętoskłony do przeciwnej nóżki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa masz racje! to dobry pomysl a moja wyobraznia czasem pracuje jak szalona. dzis widzialam film o egzorcystach caly czas mam to przed oczami-koszmar jakis. wiec ok wszystko co slodkie niech tak smierdzi :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa dzis juz sie nie "zobaczymy" skoro zmykasz do sasiadki (ja tez za chwilke znikam) wiec do jutra. dam znac jak tam moja silna wola ale tak dla pewnosci to dzis od czasu do czasu telepatycznie wysylaj apel do mojej silnej woli. z gory bardzo Ci dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek30 już miałam wyłączać kompa, bo właśnie wychodzę, ale jeszcze lukłam. Nie ma sprawy. Będę wysyłała :) Tylko trzymaj się twardo. Dasz radę :) Jak będziesz czuła zimne powietrze, albo jakieś tik ,to będę ja :) Pa i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa wielkie dzieki.dobrze ze napisalas bo gdybym poczula cos dziwnego na ramieniu to od razu bym bila ale juz wiem ze jak cos to Ty wiec poglaszcze :-) swietnie cwiczy sie Agixa przy beyonce i single ladies jechalam na rowerku przy tym kawalku dzis po obiadku szkoda ze post bo dzis tance tez by byly.. do jutra Kochaniutkie pozdrawiam tez te ktore zaraz sie pojawia na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heheh nie ma sprawy moj boy zawsze na mnie mowil paczek ale odkad troche stracilam mówi do mnie paczulek heheh ze nadal jestem pulchna ale juz mniej :) mowi tez prosiaczek a wiecie co mu powiedziałam w radju leci reklama z slimcofi i tam jest o prosiaczku Wiec jak ja schudne jak ta pani to tez powiem zegnaj prosiaczku :) Ja czerwonej nie pije bo kiedys sie napilam i pozniej cala noc wymiotowałam ;/ wiec mam uraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1203
Witam dziś mija piaty dzien jak biorę zelixe 15. Przez pierwsze dwa dni zjadłabym wszystko co się ruszało dziś apetyt mam mniejszy ale co najważniejsze nie mam ochoty na słodycze a wcześniej tylko tym się odżywiałam.Skutek uboczny - wogóle nie moge spać kładę się z rozsądku o 2 a o 5 już mnie nosi. Narazie to mi sie podoba bo mam dużo nauki ale boje się co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia123 przyzwyczaji Ci sie organizm niedlugo bedziesz spac normalnie Ja kiedys bralam thermo speed extreme jak cwiczylam duzo i wtedy to mialam jazde przez tydzien spalam lacznie moze 5 godzin, kladlam sie do lozka ale spac nie spalam tylko sie przewracalam, później mi mineło, wiec dasz rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> sylwia1203 -witamy Cię w naszym gronie- prawda dziewczyny? Co do bezsenności- średnio dwa tygodnie to trwa, później się normuje i ten sen wcześniej przychodzi, jednak jest on taki dość czujny. Nie wiem jak to wygląda jak się stosuje dłużej niż miesiąc zelixę. Musisz mieć nadzieję, że nadejdzie taki dzień, że to przejdzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwia1203
Paczulek dzięki za informację. Bedę często tutaj zagladała żeby poczytać o Waszych sukcesach i mam nadzieje że niedługo będę mogła pochwalic się swoim. A teraz ruszam pojeździć rowerkiem mam nadzieje że coś mi z tego wyjdzie bo juz tak 5 dni ruszam i nie moge jakoś ruszyć ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Paczulek ❤️ - zostawiły Cię tu samą? ehhh, babole ;-) Ja tylko "kuknęłam"(hmmmm...no doooobra- skontrolowałam, hahahahaha) co się tutaj dzieje, a dzieje się dzieje ;-) 🌼 Jesteście strasznie zajefajne lasencje ;-) 🌼 Podglądnęłam topik meridianek- hehehe- też mają fajny ;-) A teraz pomykam do córci- muszę bajki poczytać, buziaki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Na tym nowym forum jeszcze nie pisałam ale czytam je codziennie zresztą tak jak poprzednie. Jestem już 22 dzień na zeli. Schudłam ok 4 kg dokładnie to nie wiem zważę się po 30 tabletce. Myślę, że mogłabym schudnąć dużo więcej ale od mw. 10 dni mam takiego ``KNURA`` na słodkie, że nie mogę się opanować. Okres spóznł mi się kilka dni- liczyłam się z tym, że to prawdopodobnie od zeli ale swoje przeżyłam... Juz szłam z testem z apteki kiedy wielmożna ciotka zajechała. Kurczę mogła 3omin wcześniej to bym 13euro zaoszczędziła na teście ;P Skutków ubocznych nie miałam i już chyba mieć nie będę. No może troszkę więcej energii na początku stosowania i całkowity brak apetytu ale to już przeszłość a szkoda bo po nocach z moją 7msc córeczką rano się czuję jakby mnie z krzyża zdjeli. Ale to nic. Najważniejsze, że chudnę!!! Mam nadzieję, że jak moje Kochanie wróci do mnie po miesięcznej rozłące to zauważy różnicę. No i kalorii w końcu troszkę więcej zacznę spalać wieczorami ;P Pozdrawiam zeliksiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda_mnn
faktycznie co do snu to ja też mam bardzo czujny...bezsenność?ja bym tylko spała, tak się nakręciłam czytaniem tego topiku, że pół godziny udało mi się poskakać na stepie,hehe/a ma co skakać-->86 kg/2 dni z zelixa/ważenie po całym opakowaniu/uczucie lekkość/brak apetytu hehe a co do apetytu to proszę was o komentarze,bo cie wiem co o tym myśleć.Od 2 dni jestem na tych tabletkach i zaczęłam prowadzić zapiski tego co jem: -wczoraj:sucha bułka, jabłko,4 duże marchewki+6 szkl.czerwonej herbaty+1 kawa -dzisaj:pół naleśnika z dżemem,2 jabłka,1 marchewkę+4 szkl.czerwonej herbaty ja się nie głodzę,po prostu nie mam apetytu,tylko bym piła i nic więcej, marchewki jem po 18, bo wtedy lekko mnie ssie, a co do kebaba/j.w/to raczej przyzwyczajenie,stare nawyki a nie ochota,czy to normalne? jak wy się odżywiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sibutramina--->Chlorowodorek sibutraminy - lek anorektyczny (hamujący łaknienie), stosowany w leczeniu otyłości . Mechanizm działania polega na hamowaniu wychwytu zwrotnego noradrenaliny, serotoniny i dopaminy. Nasila poposiłkowe uczucie sytości oraz zwiększa wydatek energetyczny, prawdopodobnie zwiększając termogenezę, co łącznie prowadzi do zmniejszenia masy ciała nawet do 25 kg/ m-c/WIKIPEDIA/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was kochane:)jestem tu jestem bardzo podoba mi sie ten topik,Wasze rady,praktycznie macie rady na wszystko...szkoda ,że w ciągu dnia nie mam dostępu do netu,własnie moj mąz mi mówił co teraz bedziesz robic??????a ja ze ide na deser...a On deser pięknie!!!!burknął coś...ale ja Go szybko uspokoiłam,że deser to Wy dziewczynki;)za Wami nadążyć to szok!!!miałam do przeczytania 6 stron....przepraszam ale było to troszkę po łebkach....bo wciąż latał Synek i wiecie mamo-mamo-mamo-mamo ehhhhhhhhhh ,szkoda że w samochodzie nie mam netu,no ale troszkę trudno czytać i patrzeć na ulicę,podoba mi się Wasz luzik;)niuralistko jak kiedyszadam pytanie ,a okaże się ze ze już gdzieś jest odpowiedz to własnie przez to czytanie,,po łebkach,,-sorki:)kobietki teraz juz niestety musze sie pozegnac bo o 3.30 mam kurs 2 godzinny i muszę sie wyspać,aaaaaaa dziękuje za kwiatka,a ciotunia nie przyjechała:(troche mnie to martwi...ślę buziaki,dobranoc :):):)a waga stoi..nie potrafię schować jej do szafyyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, godzina 22.56 a tu jakoś tak spokojniutko. W końcu to piątek tygodnia koniec i początek (a co, tak mi się zarapowało :P) Właśnie wróciłam z herbatki :) Już mi się oczka kleją. Ja nie wiem, jak można nie móc spać. paczulek --- to się cieszę i będę się na przyszłość pilnować :) biuralistko ----tak tak, prawda witamy wszystkich nowych (zwłaszcza tych co czytają ze zrozumieniem :P ) bardzo serdecznie :) 🌼 kasiek30 ----- aaaahhhhhmmmmm aaahhhhmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-Puchatku? -Tak Prosiaczku? -Nic- powiedział Prosiaczek biorąc Puchatka za łapkę - Chciałem się tylko upewnić, że jesteś. (Dziękuję dziewczyny, z Wami jest mi dużo łatwiej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
dobranoc dziewczynki! musiałam wejść chociaż na chwilę zobaczyć co się dzieję 🌼 a teraz zmykam do łóżeczka do synusia i mężusia:) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka27
HEJ! Bosheeee NIE NADĄŻAM za prężnościa tego topiku!!!! poniewaz dopiero wrocilam do domku to w sumie tylko powiem wam dobranoc!!! Poskarze sie ze sliwki nie pomogly i dalej mam to glupie zaparcie... echh... zzeram tabletki z senesem ktore wczesniej dzialaly jak w zegarku a teraz nic... POMOCY!!!!!!!!! biuraluilstka40------- wiem, ze nie powinnam sie tak wazyc czesto... obiecuje! raz na tydzien w pon albo wt :) BUZKA DLA WSZYSTKICH! FAJNIE ZE JEST TEN TOPIK I WY NA NIM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> zielonooka27 - kurcze, to nie wiem może: xenna, activia...??? info z netu : Proste przykłady pomocne w likwidowaniu zaparć: * Suszone owoce: śliwki, morele, figi - jeść, lub namoczone w szklance wieczorem i rano wypić z nich wodę, * Woda z miodem z pasieki: szklankę letniej wody z łyżeczką miodu nastawić wieczorem i wypić rano na czczo, * Kawa gotowana: w godzinach porannych wypić, * Dieta bogata w błonnik: owoce surowe (jabłka, śliwki), warzywa (marchew), ziarna zbóż, pieczywo razowe, * Niektórym osobom bardzo pomaga kefir. * Płatki owsiane górskie: rano namoczyć w zimnej wodzie i po chwili nastawić na ogień i gotować kilka minut. Można dodać suszone owoce morele, śliwki, lub masło klarowane. * Woda mineralna bogata w magnez np. Muszynianka * Pomaga również bio-magnez z apteki (stresy) i Multi Fiber ze sklepu internetowego. » Leki a zaparcia. Istnieje wiele leków na przeczyszczenie. Jednak należy ostrożnie postępować ze środkami przeczyszczającymi. Należą do nich: * środki pochodzenia roślinnego, jak kora kruszyny, wyciąg z aloesu (w Polsce preparaty Alax, Altra, Normacol, Normosan, Rhelax, Regulax); * sól gorzka, czyli siarczan magnezu; * parafina (środek poślizgowy; przy zbyt długim stosowaniu może doprowadzić do przykrego swędzenia odbytu); * tzw. chemiczne środki przeczyszczające (w Polsce np. Bisacodyl); * laktuloza - syntetyczny cukier, jest skutecznym i stosunkowo bezpiecznym lekiem przeczyszczającym; * środki regulujące pracę jelita grubego (w Polsce np. Debridat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kajair - ehhh, nie bój się-moje dziewczyny się mnie nie boją-hihihi- co się przejmujesz? jak zapytasz to: pobuczę,pobuczę i...odpowiem(hihihi)- albo...odeślę Cię do jakiejś stronki. Czy znasz kogoś, kto zna odpowiedź na wszystkie pytania??? bo ja nie A czasem forumki pytając o coś, chcą wiedzieć czy inni też tak mają. Zatem daj dziołszka na luz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> kajar- jak widzisz- powtarzają się te problemy z miesiączkowaniem, ten problem nie dotyczy tylko Ciebie. Oprócz zrobienia sobie testu lub pójścia do lekarza- to na ten moment-nic innego nie mogę doradzić. Ważne jest aby zabezpieczać się przed zajściem w ciążę, żeby nie przeżywać stresu. A za stawanie na wadze- hehe- pewnie codziennie- to : żółta kartka (hihi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> nutella prosto ze słoiczka- nooo, ładny spadek wagi ;-) ten KNUR do słodyczy, to chyba związany był z ową miesiączką, która miała nadejść plus dopominanie się organizmu o to czego zostało pozbawione. Np- palacz, który rzucił papieroski przez wieeeele miesięcy odczuwa tzw. głód nikotynowy. Co jakiś czas jest ta myśl o paleniu i wtedy następuje walka w sobie- albo zapalę albo nie- wybór zawsze uzależniony jest od nas samych. Hmmm- przecież jedzenie to też nałóg, prawda? i taki "jadacz" też podejmuje określone decyzje ;) czasami się udaje a czasami po prostu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to musiałam wstać bo: usnęłam z córcią jak furman ;) i samochodu nie dałam do garażu- kuuuurcze, musiałam skrobać szyby :-( Na m od tygodnia jestem wkurzona na maxa i nie prędko mi przejdzie- choć z natury nie jestem zawzięta. Zatem mam duuuużo czasu to się tu realizuję-hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie!!! Agixa!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieki wielkie za pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kochana to pomoglo!!!!!!!!!!!zero slodkosci jedynie rybka duszona i duzo wody z cytrynka.wypilam tez smierdzaca czerwona herbatke razy dwa. :-) :-) :-) :-) teraz lekkie sniadanko:jajecznica z 8jajek plus boczus.do tego mocne slodkie kakao!....... ZARTOWALAM :-) KROMECZKA Z SALATA POMODORKIEM I CHUDA WEDLINKA I MOZE TA CZERWONA HERBATA DZIS DZIEN DLA SIEBIE!!! ZABIEG BODT THERM POTEM FRYZJER-----CHYBA ZASZALEJE NA MAXA Z FRYZURA A CO? RAZ SIE ZYJE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyn poradzcie mi,mam dzis straszny ból gowy,podejrzewam że to 1 ze skutków ubocznych,czy mog wziąć nurofen max np.?coś silniejszego ,podejrzewam że zwykły apap nie pomoże....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki:)) Wczoraj wzięłam pierwszą zelke ..i czułam sie fantastycznie...miałam bardzo bardzo dobry humor i DUŻO energii:) Ale dzis na nogach byłam już 7...i dobrze bo dzis sobota i czeka mnie sporo sprzątania:) Wczoraj wieczorkiem byłam u koleżanki na herbatce...zawsze jak u niej byłam to to sporo potrafiłam u niej zjeśc..a wcoraj...hmm...nawet nie miałam ochoty na soczystego pomarańcza...JUPI...Super:) Dziś 2 zelka na wagę dopiero wejdę po tygodniu zobaczymy jakie będą efekty..:) A teraz uciekam sprzątać:) Pozdrawiam Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×