Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Witajcie dziewczyny!! Ruch tu u Was dzisiaj jak zawsze! Biuralistko, co dokładnie oznacza słowo zawias? powaliłaś całkiem, czy nie jesteś zadowolona z oceny? Jak popływasz to daj znać. Benita- 48 godzin od przyjęcia zelixy nie pozostaje jej już praktycznie wcale w organizmie, możesz spokojnie brać antybiotyk. Pączulek- z tym odstawianiem zeli to są różne szkoły. Mozna w ostatnim miesiącu przejść na zelę 10, przyjmować ją przez dwa tygodnie a przez 2 ostatnie najpierw co drugi, potem co trzeci dzień. mozna 15stkę dzielić na połówkę i takim samym sposobem odstawiać. Goplanka i 92kg 170cm - witajcie wśród nas, na pewno dacie radę. A z tą nadwagą to różnie jest. Jedne dziewczyny zajadają stres, nagradzając się słodyczami. Inne jedzą bezmyślnie co popadnie i stopniowo przez lata pracują na swoje kilogramy, a niewielki odsetek pewnie ma jakiś problem medyczny. Niezależnie od przyczyny jedno nas łączy, determinacja w walce z sadełkiem!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambra1986
-------> biuralistka40 Byłam u dietetyka i powiedział mi tak: śniadanie do godz 9 do 3 kromek wasy z serkiem wiejskim lub i drobiowa wędlina do wyboru i bez ograniczeń warzywa. Tabletka po śniadaniu Zelixa 10. Obiad do godz 16 ryz lub kasza mięso drobiowe lub ryba gotowane lub na parze. Warzywa bez ograniczeń. Kolacja do godz 20 połowa śniadania Standard płyny minimum 2 litry dziennie. Ale ja ta dietkę troszkę zmieniłam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angelika1590
hejka witam mile panie,tez w tym tkwie od 2 miesiecy,na poczatku waga szybko spadala w ciagu dwoch tygodni zgubilam 6kilo potem nastepne dwa i nastepne dwa kilo,troszeczke waga stanela i powoli rusza po miesiacu nastepnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi, bo Wy piszecie i mnie nie widzicie ;-) Właśnie ten mój m poszedł spać- taki dokuczliwy bywa- może to działanie zelixy???? eeeeee chyba nie, hihihi, on to tak ma od zawsze :-( Zawias? Moja Droga Ruda- noooo taaaak się zacięłam, hehehe Patrzyłam jak tępak na to zadanie i nic- totalne ZERO, miałam ściągę i bez problemu można było zerkać troszeczkę, chociaż to jedno zadanko, a ja nadal jak ten tępak -ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ambra1986
Ja już spadam. Jedno co zauważyłam u mnie negatywnego po braniu zeli to straszna nerwowość:( Wszystko mnie wkurza.... Ale jakby człowiek się nie wkurzał wszyscy w koło coś jedzą a Tobuie pozostaje butelka wody :) Kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory gdzies mi 2 zgineła! biuralisto40 no to trafiłam z tym mężem nie ma co?no ale chrapanie zawsze wychodzi im chyba najlepiej bo niewiedzą jakim cudem sie im to udaje? masz racje pewno mój poprzedni wpis bedzie \"temat uzależnień\"hhiii,hhiii ale ja naprawde tak odczuwam i nic mnie nie obchodzi co tam beda sobie pisac nadal bede brac zelixe . A słyszałyście jak można oduczyc mężczyzn chrapania; rozłożyc nogi gdy chrapią i..sory nie moge pomyślałybyście o mnie nie wiadomo co!!dobranoc🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja niestety też nie mam z kim spalać kalorii, mój man już spi - cały dzień bolała go nakładka na szyję :) a zeli nie bierze Też spadam do łóżka, dobrej nocki wszystkim!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Oczywiście wszyscy sie już nagadali, a ja jak zwykle na koncu!!!:( >Ja też po basenie zawsze spalam jeszcze kalorie w inny sposób...mój mąż baedzo lubi jak chodzę na basen...:) A na smutek czasem dobra jest butelka...(kubusia bananowego),a co wyście myślały? Dwa dni się nieodzywałam, ale czytałam, bałam się ,że będzie tu jakaś zadyma, a tego nie lubię! Bo jes tu świetna ,świetna,świetna atmosfera! i nunu temu,ktory wywoła dym z byle powodu!!! Mam ochotę przyłączyć się do szalonych kobitek na ta dietkę wekend...Ale kurcze tam jest siemię lniane,kiedyś musiałam je pić, a tego nie dam rady wstrętactwa łyknąć.Czy je tam można wyczuć??? pozdrawiam. trzymam kciuki za wszystkich.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wleciałam tu na chwilę bo wszyscy już śpią ale ja jak \"narkomanka\" musiałam zajrzeć :) miałam dziś spotkanie z koleżanką z podstawówki-było sympatycznie(ale bez słodkości)👄 lecę spać!!!DOBRANOC do jutra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem:)ale miałam męczący dzień.... winiolka -wolna Twoja wola:)do niczego nie zmuszamy:)nie rozumiem dlaczego masz obawy...nie odpowiadaj:)-pozdrawiam iuralistko40-własnie ja tez o tym myslałam:)klasa-a nie profil tylko dla nas... ashtraygir-mi za ,,toalete,,pomaga activia :) Bambooshek-zstanowiła mnie to>>>co gotuję się rybkom:):):) kisserko -super,zycze Ci ,żeby ta waga była z tobą zawsze:) eva27=witamy:)oCzywiscie z e trzymamy juz kciulki za Ciebie;)za bardzo się nie przejmuj skutkami ubocznymi ,zadko ma sie je wszystkie;) kasiek30-eeee jakie ,,może,,jutro musi być lepiej!!!i będzie!!! Goplanka-witaj:) 92kg170cm-witaj:)fajny nick;) olus23-:)tak trzymaj:) Agixa-ja to jestem taka kawiara,że aż mi wstyd...kawa juz nie dział na mnie wogóle ,mogę wypić i zaraz iść spać:)kocham kawe,najbardiej espresso...w ciągu 2 lat wykonczyłam 3 ekspresy... Ambra1986-to nie zela winna ,że sie wkurzasz to Twój głód winny...ja też tak mam:)spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero co dobrnełam do konca czytania Was :)a Wy już spaciu???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita***
Witam ponownie Wszystkich! biuralistka40 i Paczulek bardzo Wam dziękuje za pomoc i za rady. Powiem szczerze ze dzisiaj jeszcze sie powstrzymalam od zazycia moich antybiotykow. Mysle ze jutro juz wezme je normalnie bo chcialabym sie wykurowac do konca tygodnia zeby w poniedzialek moc isc juz zdrowa do pracy. Chcialabym jeszcze tak krotko napisac o sobie bo we wczesniejszej mojej wypowiedzi odnioslam sie typowo do mojego problemu i nie dalam rady zbyt wiele napisac bo meczyla mnie goraczka ;( Teraz czuje sie troche lepiej wiec chcialabym Wam powiedziec ze jestem tutaj nowa osoba :) Ogolnie to moze bardziej nowa jezeli chodzi o aktywny udzial na obecnym forum (mam na mysli wypowiedzi z mojej strony), poniewaz juz niejednokrotnie odwiedzalam ta forum w tym temacie i nie tylko. Fakt ze w ostatnich czasach najwiecej posiwecalam czasu tematowi zwiazanemu z zelixa, poniewaz chcialam roziwac moje watpliwosci zwiazane ze stosowaniem zelixy czy wogole mam po nia siegac...Ja ogolnie nie mialam az bardzo wielkiego problemu z nadwaga ale mialam problem ze zrzuceniem tej wagi. Mam 164 cm wzrotu i przez ostatnie 3 lata wazylam 72 73 kg. Wiem i zdaje sobie sprawe ze sa ciezsze przypadki, ze so osoby z powazniejsza nadwaga ale uwierzcie ze u mnie rowniez to bylo widoczne i odczuwalne. Tez sie z tym meczylam tym bardziej ze probowalam normanymi metodami zrzucic pare kilogramow ale jak na zlosc nic nie pomagalo. Wiec kiedys przyapadkowo wyczytalam o istnieniu zelixy no i dalej potoczylo sie jak potoczylo i teraz jestem juz prawie dwa miesiace po stosowaniu zelixy (i pozbylam sie ok. 10 -12 kg) tak jak pisalam wczesniej do konca zostalo mi 8 tabletek ktorych narazie stosowanie przerwalam z uwagi na ze musze teraz bran antybiotyki. No nic ja juz uciekam spac bo zrobilo sie pozno. Mam nadzieeje ze jutro bedzie lepiej i znowu bede mogla tu zgladnac i napisac do Was :) to Dobranoc Wszytskim papa ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40❤️ Agixa❤️ kajair❤️ iwcia73❤️ Bambooshek❤️ kasiek30❤️ Paczulek❤️ lucia12{serce] ruda102❤️ moniusia35❤️ Może jednak dalej polcę skrótem- ❤️❤️❤️ dla wszystkich;-) Witam nowe zelixiarki🌼🌼🌼 Ja dziś tak szybciutko-witajcie i dobranoc Buzia mi się tak ziewa,że zaraz połknę monitor;-)albo padnę na biurko i mnie rano mężulek znajdzie po powrocie z pracy;-) Dziś już \"mężulek\" hi hi,a jeszcze wczoraj wrrrrrrrrrr Usłyszałam dziś że musi czasem być gorzej po to by mogło być lepiej;-) A dla nas-\"musi nas być więcej,żeby mogło być mniej\" (kilogramów oczywiśćie) Jak zwykle na chwilę a siedzę pół nocki i czytam-nałóg ;-) Teraz już naprawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benita***
Ruda 102 Wielkie Dzieki :* Teraz to juz mi konkretnie ulzylo :):) Przepraszam za moje polykanie i przestawianie literek ale to z racji tego ze juz pozno i ledwie na oczy widze no i czlowiek chory czlowiek nie wydajny ;) Heheh Dobranoc Wszystkim i jeszcze raz Wielkie Dzieki za pomoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nowy dzionek więc witam cieplutko;-) *´`* (¸.•*(¸.•*´¨¨¨¨`*•.¸)*•.¸) *´`*Dzisiaj trochę na wesoło, *´`*bo za dużo smutków wkoło. *´`*Wszystkie minki chcą dziś zmiany, *´`*zatem już się uśmiechamy! ---------- _„„--~~~--„„„_ ------ „~”-„„„ „„„ „„„ „„„ „„ ““~„ -----„-“„„„ „„„ „„„ „„„ „„„ „„ „„¯“-„ ----/----------_ „„„„ ------ „„„„_--- \ ---|------------ (•) /-------\ (•)------\ .~\----------------/-------- \----------\-„ (------------------/--~-„„-~-\---------|~) .”~”\-------- \--- ”””””””” ”””” --- „-“-/~ ------\---------¯*”~-„„„„„„-~*”---„/’ -------”~„------------------------„~” ---------””~„__-------------__~” --------------¯¯/¯¯”””””¯¯\¯¯ ------------\¯¯””~~--„_„„-“¯/ -------------)”¯::::::::::::¯”::\ ------------/:::::::::::::::::::::::\ ----------/:::::::::„::::::::::„„:::::\ ----------|----|;;/”\;;;;;„-“ \;;;;;/::| -----------\---------------------- „--“ -----------¯¯7”””¯¯¯\¯|””¯¯¯---\ „ „„„ „ „„„ /„ „„„ „„„\ |„„„ „„„„„„\-„„„ *´`*Żeby smutków było mało, *´`*by zwątpienia brakowało. *´`*Szalej, baw się, przymruż oko, *´`*i uśmiechaj się szeroko. *´`*Chwytaj każdą dobrą chwilę, *´`*by wspominać potem mile. ..........……(...(`.-``'´´-.´)...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa ja poprawiam mojego nicka ;) bo wkradł sie błędzik ;) ❤️🌼 Agixa po 26 tabletkach -6,7kg Ada3115 , 18.03.09 24l/165cm/80kg Agalipa, 164cm/93kg Amanda_mn 19.03.09 -->86kg/170cm. 23.03.09--> 82kg/26.03.09 -->80 kg Ashtraygirl 20.03.09 21l/170cm/91kg Ata26 15.03.09 165cm/ 73kg- po 10tabletkach -3kg Bambooshek...Start - 24.03.2009...wzrost - 160cm.. Waga startowa 67,2, tabl. 2, waga 67,9 Catca Caterpillar 11.03.2009 172cm/74,1kg emipog83 Facet 35 lat 26.02.2009-po 20 dniach -5kg Fiorella_27 – 16.03.2009 (-10kg) Gosik39 156cm/93kg, 11.03.2009 Hera1 28.02.2009 .....160......86,7..... 25 tab.....82 Ikrolik 170cm/68kg po 9 tabl. (brałam w je przez 12dni) -3KG MNIEJ! Iwcia73 157kg/73kg Iwona111- ....24.03.2009........168.......70kg juz bez tabletek Iza26, 26.03.09(?) 169kg/91kg juz -6kg Joasia2106 ......14.03.2009..........156 ..........76kg Joasia27 17.03.09 165cm/70kg Julia Agnieszka 01.03.2009(?) Kajair 156/91kg-01.02(bez zeliksy) 85.4kg-03.03start 81.kg-23.03 po( 19 tabletkach)czyli -10kg po 51dniach Kasiek30 15.03.2009 (-8kg) dwa mieś. Lenka203 34l/165cm/85kg, 10.03.2009 24.03.09 82kg Livi1982 27l(?)/164cm/68kg Lola-dz 17.03.09, 170(?)/69kg Lucia12 164cm/95kg/38l- 06.03.2009 89kg, start 17.01.2009 18.03.09 – 9kg Maciek1234 25.03.09 178cm/90kg Madziunia88 Majko 77 25.03.09 32l/170cm/118kg Mama1971 –18.03.09, 35l/170cm/98kg po tygodniu -1kg Men 21- czy to kuba? 16.03.2009 Monikap667 07.03.2009 175cm/85kg, 16.03.09 175/81,5kg MONIUSIA35 16.02.2009, 155/80kg -23.03.09 72kg Nadiia 02.01.09/31latek/170cm/90kg 23.03.09 78kg naturalna27 157cm/63kg Niecha Nikita30 Nowa ala 17.03.2009 31 l/171 cm/ 74 kg nutella prosto ze słoiczka 26.02.2009 173/93,5kg Olus23 start ?wiek?/ wzrost?/ 160 cm/69kg Paczulek 173cm/79kg Renatka3355 16.02.2009.....165cm....76kg......29tab.....74kg....dalej bez zeli Ruda102 10.03.09 43l/166cm/78,9kg 23.03.09 75,4kg sylwia1203 19.03.09r 25l/162cm/75kg 24.03.09 72kg Zielonooka27 01.03.09, 27l/170cm/79kg, 23.03.09 75,5kg Złe przyzwyczajenia są jedynymi przyzwyczajeniami, których ludzie nie potrafią się wyrzec bezboleśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*´`*Dzisiaj trochę na wesoło, *´`*bo za dużo smutków wkoło. *´`*Wszystkie minki chcą dziś zmiany, *´`*zatem już się uśmiechamy! 🌼🌼🌼 *´`*Żeby smutków było mało, *´`*by zwątpienia brakowało. *´`*Szalej, baw się, przymruż oko, *´`*i uśmiechaj się szeroko. *´`*Chwytaj każdą dobrą chwilę, *´`*by wspominać potem mile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już miałam nie wchodzić. Właśnie mykałam do łóżeczka, a tu komputerek do mnie krzyczał :) lucia12 dzięki :) Ja już się takimi rzeczami nie przejmuję. Nie ma sensu, po co się denerwować kimś, kto pisze bez sensu. Niby czego się to tyczyło. Co do kawusi, to jak dla mnie świetna sprawa z tą mieszanką :) Ambra1986 ciekawe co za zmiany wprowadziłaś :P Co do Twoich nerwówek, to nie przez Zelę. To przez odchudzanie. Wierzę, że jest Ci z tym ciężko, bo mi samej (jak i pewnie większości) na początku było z tym źle. Najgorzej było, jak w pobliżu było coś, co bardzo lubię. Teraz już się tym tak nie przejmuję. Najadam się mniejszymi porcjami, przez co nie czuję głodu i nie ciągnie mnie do takich rzeczy. Fakt faktem, że czasami są takie dni, że język to mi do tyłka ucieka :) Całe szczęście, że zdarzają się sporadycznie. Do wody możesz wciskać cytrynkę, nieźle oszukuje zachcianki :) Powodzenia i mam nadzieję, że uda Ci się dotrzeć do celu :) kajair ja uwielbiam kawusię z makinetki. Do tego ostatnio dostałam oryginalną włoską kawę do espresso w ziarnach (nie to co nasze mielone podróby). Mała filiżaneczka takiej kawci stawia w trymiga na nogi. Cud malina. Do tego ubijane mleko, hmmmmm pycha. naddia dasz radę z tym siemieniem :) Nie będzie tak źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam laski:) Jeżeli chodzi o antybiotyk-biore 5 dzien doxycycline, przejżalam ulotke zeli i samego antybiotyku nie doszukalam sie przeciwwskazan, ale jeszcze pytalam lekarza i też nie kazal odstawiac zeli. Ale wczoraj mialam straszny dzień, juz nie wiem czy po zeli, czy to okres ktory sie dołaczył... raz ,ze przespalabym znowu caly dzien ( mam nadzieje ,że to minie), dwa rzucilabym sie do gardlam każdemu kto sie pojawił-dawno nie bylam tak wsciekla bez konkretnego powodu, na koniec dnia skonczyło sie histerią, tez bez specjalnego powodu... moj facet juz chyba naprawde zacząl myśleć,że mi odbija;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś tak całkiem w skrócie, bez bezpośredniego poklepywania po ramionku❤️❤️❤️ Witam Was Wszystkich pięknie🌼 Jak wiecie biorę meridię -już pierwszy listek za mną- mam taką suszę-hihi- że szok. Teraz to już eksperymentuję na sobie. Dzisiejsza nocka była wreszcie przespana. Wcześniej standard- tak jak u większości bezsenność totalna. A ponieważ mój m bierze zelkę) a ja mu nie mówiłam, że biorę też coś) to się tak wiertolimy w tym łóżku razem. Ale pojawiły problemy \"tualetne\" - regularny-ale strasznie męczący problem :-( Szkoda, że nie spalamy kalorii w dość sympatyczny sposób, ale to już odrębny problem na przynajmniej 3 inne topiku- hihihihi. Jestem ciekawa czy w ogóle coś zejdzie z wagi szybciej, a został jeden listek i więcej nie mam zamiaru brać. Poranek miałam \"świetny\" moją 6-latkę bolało uszko. No to genialna mama- czyli ja, nie chwaląc się :-D wymyśliła, że pójdzie po receptę na pogotowie bez dziecka oczywiście. Ale najpierw pojechałam do apteki( chciałam szybciej-hhe)coby mi wydała Otinum a ja jej doniosę receptę po południu, nieugięty babol był. No to pojechałam na pogotowie, lekarz lekko zdziwiony, że bez dziecka. Ale wyjaśniłam drukowanymi literami, że to moje 3 dziecko, nie ma wycieku z ucha i niech będzie chłopina tak uprzejmy i wypisuje tą receptę, bo przeca moje dziecko nie będzie czekać z bólem do momentu przyjścia do pracy mojego lekarza rodzinnego Jeszcze zapytałam, czy sądzi abym chciała zaszkodzić swojemu własnemu dziecku? Musiałam wrócić do tego babola do apteki- jedyna czynna o tej porze- no cóż wiem, jakie są przepisy, ale... Ale się rozpisałam- ufff No, to teraz biorę się za czytanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🌻 Chciałam się podzielić radosną dla mnie wiadomością - bo Wy będziecie w stanie zrozumieć jak się cieszę :) Ważę się zawsze w piątki rano (no dobra- na wagę staję częściej ale tylko z piątku robię wpis) i dziś jest UPRAGNIONA 8 Z PRZODU :) Ależ mam powera! ;) Postaram się zmagazynować trochę dobrych emocji w tej wiadomości, żeby Wam się udzieliło na calutki dzień 👄 Jak ja daję radę to Wam też się uda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do kajair --> wlasnie dzis kupilam Activie , zobaczymy bede pic - jedna dziennie wystarczy prawda? ;) dzis na sniadanie troche zaszalałam, - sok ogody natury -red smoothie, niby bez dodatku cukru,ale to jest przecierr wiec jest cukier z owoców....no i do tego 3 kromki takiego chlebka słodkawego... reszta dnia bedziesz bardzije resstrykcyjna... a nie napisalam jak sie przedstawialam, ze mi lekarz od razu zapisał Zelixe 15... Bede sie wazyc w niedziele. Wówczas minie tydzień...mam nadzieje ze do tego czasu uda mi sie skorzytsac z toalety...bo w jelitach mam jedzenie z calego tygodnia, masakra:( a dzis znowu pochmurno, eh, az sie nie chce wstawać... cały dzien dzis bedzie w pospiechu - praca/bank/bibliteka/uczelnia/biblioteka/uczelnia musz emiec energie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry koleżanki i koledzy!!! Trochę mnie tu nie było i się trochę nazbierało do czytania. Jestem szczęśliwa i muszę wam o tym powiedziec.Dzisiaj się zważyłam i szok -6kg a dzisiaj 18ta tabletka. start 08.03.........waga startowa 88kg/167cm...........27.03 82kg........18tabl. To żebyście mogły uzupełnic tabelkę Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa- ja tez mam takie cuda jak włoskie espresso mniam mniusne , tylko ja oczywiscie z mlekiem robie niachniach najpierw spieniam na pianke mleczko0,5% później wlewam kawusie i rewelka. Ja troche jak maniak sa dni ze nie pije kawy a sa takie ze 4 wypijam Winiolka- oj ja wiem jak to cieszy tak czekalam na moja 7 ze myslałam ze juz sie nie pojawi :) gratuluje Ci :) U mnie dzis pogoda do bani jakos mam lenia i nic mi sie niechce w dzien dobry tvn leci dzien z Montignakiem polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny naprawde radze te śliwki suszone jesli chodzi o mnie to rewelacja z takich naturalnych nobo jak juz powaznie to bisacodyl trzeba wziasc tabletke albo czopek i problemu nie ma ale polecam śliwki morele suszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×