Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

----> fijare- hmmmm... zrobisz co uważasz, zauważyłam jednak, że takie objawy maja zazwyczaj osoby, które mają do zrzucenia niewiele. A czy owy lekarz przebadał Cię dokładnie? Zrobił badania? Śmiem twierdzić, że nie. Jeśli chcesz ryzykować... to jest Twoja decyzja. --------------------------------------------------------------------------------------------- Hihihi, właśnie mi się przypomniało pytanko... zaraz je poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooshek
Biuralistka40, faktycznie koktaile i dieta weekendowa to to samo. Wybacz, ale po Zelce jestem lekko rozedrgana psychicznie :) Diety stosowalam rozmaite - od mało restrykcyjnych, po jakieś megaoropieństwa typu 2 tygodnie na warzywach. Po tej ostatniej... Przytyłam dwa kilo. Ostatnio nie wytrzymywałam długo, bo nie widziałam rzadnych efektów, nawet tam gdzie wczesniej miałam świetne wyniki. Całe odchudzanie nie było z nikim konsultowane, ponieważ w Łodzi, nie ma z kim tego skonsultować o ile nie wyciągnie sie portfela :( Teraz szukam jakiegoś dietetyka, ale nie bardzo moge znaleźć. Jeśli mam juz wydać dużo pieniążków, to chcę kogoś sprawdzonego. A co do lekarki. Oglądała moje wyniki, ale nie słuchała tego, co mówiłam. Zobaczyła 1 wynik - sprzed 1,5 roku, a następne olała. Nie ważne, że w listopadzie, kiedy nie brałam leków miałam poziom prolaktyny 39,9, gdzie norma jest do 25. Ona tego nie widzi. Nie widzi też, ze nie mam prawie rzadnych objawów PCOS z wyjatkiem tych współnych z hiperprl. Chciałam zmienić lekarza, ale tu znowu jest problem, bo ginekolo-endokrynolog obsługuje tylko 2 przychodnie w ICZMP (gdzie się leczę) i w szpitalu Szterlinga, gdzie nie przyjmuja nowych pacjentów :( Już jakos bym uzbierała tą 100 na dwa miesiące na wizytę prywatną, ale niestety nie stać mnie na badania, które za każdym razem zlecają :( Ps. Receptę na Zelę dostałam od internisty, bo Pani Endokrynolog stwierdziła, że nie powinnm brać TYCH PSYCHOTROPóW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiolka
To się umawiamy na koktajlowanie od poniedziałku :) Ospa w wydaniu Karo jest straszna i męcząca dla całej rodzinki. Mała drapie się i nie idzie tego upilnować, nie daje się smarować... Ale jesteśmy już w połowie leczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jesli o mnie chodzi to odrazu poszlam na usg prywatne za 50zł bo podejrzewac sobie mozna najlepiej zrobic usg i to takie do wewnatrz i tam wszystko widac u mnie pewna pani kiedys podejrzewaala przeziebienie a okazalo sie ze mam zapalenie pluc :) Ja takze probowałam pojsc do dietetyka ale u nas nie ma ani z NFZetu ani tego za kase wiec z bani mam :) Nie obraź sie ale ja jakbym miala taki problem to bym pieniedzy na zelikse nie wydawała tylko najpierw na badanie ale to moje prywatne zdanie i nie musisz sie zgadzac Pozdrawiam Biuralistka- nie mam juz sily na coniektorych naprawde wypalam sie hha :) a jeszcze pogoda u mnie taka ze hoho , najpierw grad napierdziela 10min później słonce 5min znowu wichura 20 min i znowu gradbicie jakis szał dzisisaj a mi sie paluchy trzesa z zimna i bledy robie same :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Paczulek- hihihi, a dawałaś gdzieś maila? skrobnę czasem ;-) Właśnie mam moment głupawki i nikt i nic mnie nie wyprowadz z równowagi, hehe- HUUUURRRRAAAA- MOJA GŁUPAWKA WRÓCIŁA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistka40 widzę, że jest kilku chętnych na koktajliki :) Ja też raczej jestem na TAK :) Jutro odpowiednio zagadam już :) A od poniedziałku pasowałoby mi jak nic :) Winiolka ja jak za dzieciaka miałam ospę, to też się drapałam. Razem z bratem przechodziliśmy (między nami jest tylko 2 lata różnicy). Głupie zakłady, kto większego strupka zdrapie. No i ja durna zdrapałam na środku czoła. Całe szczęście, że aż tak bardzo tego nie widać :) Ale wygrałam hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Bambooshek- sposób odżywiania musi Ci wejść w nawyk- dopiero po 2-3ch miesiącach można stwierdzić, że na Ciebie nie działa. Co prawda jeszcze nie słyszałam aby na diecie warzywnej przytyć??? Masz problem i musisz go jakoś rozwiązać- niestety ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w końcu słoneczko wyszło :) Już myślałam, że tan śnieg będzie znowu cały tydzień sypał. No i jeszcze w radiu leci PinkFloyd High hopes uuuhhhhmmmmmmmmm Jak ja lubię tą piosenkę :) Paczulek WIELKIE SŁONECZKO dla Ciebie 🌼 na poprawę humorku :) Biuralistka40 miło znów "widzieć" Ciebie zadowoloną. Uwielbiam te twoje głupawki. Jak jesteś smutna, to tak jakoś dziwnie, jakby nie biuralistka40 🌼 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dawałam meila na pierwszych stronach chyba jest poźniej go usunelam bo boje sie tych psycholi jak mnie zaczna nawracac meilami heheh Że zelixa to złoooooooooo złoooooooooooo ludzie maja rozne fanaberie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bambooshek
Paczulek, za Zelixę zaplacilam 22 zł. Nie jest to dużo, biorąc pod uwagę, że w czerwcu mam slub i nie mieszczę się w sukienkę... Taniej wyjdzie zela niż nowy strój. Co do badań, dzisiaj idę do ginexa (bo też go zmieniam) i liczę na jakieś USG, kiedy mu powiem o podejrzeniach endo. W ostateczności 7.04 mam wizytę u tej dziwacznej kobiety, więc ją zmuszę do USG. A w ostateczności ostatecznej, kiedy już zbiorę wszystkie wyniki badań, które mogą sie przydać, to i tak pójdę prywatnie, ale zaoszczędzę około 1000zł (wliczając w to wszystkie badania krwi /hormonalne +odpłatne/, rezonans magnetyczny, USG i co tam mi jeszcze wymyślą). Wiem, że powinnam najpierw mysleć o zdrowiu, ale szczerze mówiąc już nie mogę. Wiecie chyba same, jak to jest gdy Was ludzie nie poznaja na ulicy? Ja jeszcze słysze wkółko pytanie "Jest Pani w ciąży? Nie? A wygląda Pani jakby była". Nikt mi nie wierzy, że się nie opycham i autentycznie za kazdym razem dziwią się, że "tak mało jem, a tak wyglądam". Sorki, że tak się żalę, ale naprawdę juz mam dość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchaj na lekarzy jest jedna rada i mowie autentycznie, oni skierowan nie daja bo wiesz mniej kasiurki dostaja wtedy Idz do tej pani i powiedz tak ze chcesz skierowanie na usg ona powie ze nie bo ona jest niby pewna ze to to, noto powiedz to w takim razie prosze dac mi na kartce stwierdzenie że pani jako moj lekarz uwaza ze wykonanie usg nie jest mi potrzebne i podpisuje sie pod tym jako lekarz ktory mnie leczy na taka i taka chorobe i ze pani rozpoznała ja na oko, rozumiesz ladnie sobie sformuluj i wtedy to dziala na nich na 100% bo jak ona zacznie cie na cos leczyc a okaze sie ze ty tego nie masz to bedzie miala BIG PROBLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catca
Cześć dziewczyny Zaglądałam do Was od jakiegoś czasu,chciałam dowiedzieć się więcej na temat zelixy,właściwie chodziło mi o informacje "z życia wzięte''. Dzis mija 8 dzien z zelixą,czuje sie dobrze,nie mam problemow ze snem,ogolnie jest ok.Przy wzroscie 164cm waże 74kg,lekarz poinformowal mnie o dzialaniu leku i przepisal recepte.Czy moglybyscie odpowiedziec mi na pytanie o to jak sie odzywiacie? Tak ogolnie ,nie chodzi mi o jadlospisy.Mam w domu male zamieszanie i musze gotowac 2 rodzaje posilkow jeden dla meza bo ma problemy z jelitami no i drugi dla dzieci,gdybym dla siebie musiala szykowac cos innego to zabraknie mi czasu na reszte obowiazkow. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiolka
--->Bambooshek- ja w podstawówce miałam kumpelę imienniczkę (byłyśmy jak papużki nierozłączki) tylko ona była połowę mniejsza i szczuplejsza.... Ona jadła jak smok ale dla wszystkich to i tak ja byłam ta gruba :) Wiem, że łatwo jest pisać "nie przejmuj się głupim gadaniem" .. skoro to boli. Ale uwierz w siebie! Unormuj wszystko ze zdrowiem to i z nadwagą sobie poradzisz. Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> catca- ..." Zaglądałam do Was od jakiegoś czasu..." noooo kochana, to naprawdę widać, że tylko zaglądasz- :-( ale ze stoickim spokojem Ci odpowiem: - niektórzy mają ustaloną dietę -a niektórzy nie, hehe -ktoś tam dietuje się na własną rękę-różne możliwości - ktoś zupełnie inny stosuje dietę MŻ (mniej żreć) -jedni łączą inni rozłączają . Wielokrotnie pisałam aby zmienić nawyki żywieniowe dopasowane do siebie samego i to tak aby po odstawieniu tabletek nadal ową dietę stosować. Mam pytanko- skoro małżonkowi stosujesz dietę- to dlaczego dla reszty rodziny gotujesz inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak z innej beczki, krótko przed zakończeniem pracy :) Jaką masz pensję? Pensja cebula --- bierzesz i zaczynasz płakać. Pensja łajdaczka --- przychodzi późno, cierpisz, ale nie możesz bez niej żyć. Pensja czarny humor --- śmiejesz się, żeby nie płakać. Pensja prezerwatywa --- pozbawia cię zarówno inspiracji jak i chęci. Pensja impotentka --- opuszcza cię w momencie, gdy najbardziej jej potrzebujesz. Pensja dietetyczna --- jesz coraz mniej. Pensja ateisty --- wątpisz w jej istnienie. Pensja miesiączka --- przychodzi co miesiąc i trwa 4 dni. Pensja burza --- nie wiesz kiedy przyjdzie i ile będzie trwała. Pensja telefon komórkowy --- każda następna jest mniejsza. Pensja Walt Disney --- taka sama od 30 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kowalscy postanowili pójść do opery. Kiedyś w końcu trzeba... Ubrali się odświętnie w garnitur i suknie wieczorowa. Ustawili się po bilety w kolejce pod kasą. Przed nimi gość zamawia: - Tristan i Izolda. Dwa poproszę... Kowalski jest następny: - Zygmunt i Regina. Dla nas tez dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 mężatki miały problem ze swoimi mężami. Panowie po 15 latach małżeństwa nie mieli ochoty wywiązywać się ze swoich powinności małżeńskich. Krótko mówiąc: Panie przegrywały z meczem, piwem i kumplami... Tak więc Panie w akcie zemsty poszły poszaleć do lokalu, gdzie można robić WSZYSTKO! Zaś specjalnością zakładu jest "biały pal". Polega to na tym, że na członka wysypuje się kreskę narkotyku, a potem Pani musi to ściągnąć. Na początku Panie były niechętne, ale jak szaleć to szaleć! Ściągnęły po kresce i... Obudziły się w sobotę w domu. Wieczorem jedna pyta drugą: - Słuchaj, a co jest z Zosią? - A nie wiem, bo ją jeszcze ten narkotyk trzyma... W środę Panie znowu do siebie dzwonią: - No i jak Zosia? Przeszło jej? - Niestety, nadal ją trzyma... I kolejny telefon w piątek: - Ale co z Zosią? Przeszło jej? - Nie jeszcze nie... - Słuchaj tu coś jest nie tak - oburza się pierwsza - Nam to przeszło zaraz następnego dnia, a ją to już tak tydzień trzyma... - No tak - mówi pierwsza - Ale jej się trafił murzyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córka skarży się matce: - Mamo, ja się chyba rozwiodę, ja już tak dłużej nie mogę, ja tego nie wytrzymam - nic tylko seks, seks i seks. Kiedy wychodziłam za mąż miałam dziurkę jak dwadzieścia groszy teraz mam jak pięć złotych. Mama na to: -Córeczko ty się lepiej dobrze zastanów. Dom masz? Masz! Trzy samochody przed domem stoją? Stoją! Wczasy w najlepszych kurortach, ciuchy od najlepszych projektantów, zabezpieczenie finansowe dla ciebie i dzieci. I co, będziesz się kłóciła o te cztery osiemdziesiąt??!!?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spotyka Beduin na pustyni białego. Biały ma na ramieniu papugę, a Beduin węża wokół szyi. - Te, biały...- mówi Beduin - skąd jesteś ? - Z Polski. - Słyszałem, że wy tam nieźle chlejecie, może wypijemy razem? - No to polej! Wypili jednego i nic, Beduin nie wierzy i pyta: - A drugiego wypijesz? - Wypiję! Nalał drugiego, Polak wypił i nic. - A trzeciego wypijesz? - Wypiję! Nalał znowu, wypili Polak tylko rękawem otarł gębę, a Beduin już podchmielony: - A czwartego? A na to papuga: - I czwartego, i piątego, i wpierdol dostaniesz, i tego robaka Ci zjemy... Very Happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest definicja odważnego mężczyzny? To facet, który wraca zalany w trupa do domu, przy tym koniecznie pokryty na całym ciele szminką różnych kolorów, pachnący damskimi perfumami, i który podchodzi do żony, daje jej soczystego klapsa w tyłek a potem mówi: - Ty jesteś następna, grubasku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Winiolka
od razu mi się humorek poprawił. Od rana mam jakiegoś mega nerwa. Najchętniej przyłożyłabym komuś a tu męża w domu nie ma :) Jak pech to pech ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich tu obecnych!Dawno mnie nie było ,gdyż poprzestawiali mi grafik w pracy i nie miałam chwili wytchnienia aby do was zajrzeć ale w końcu jakos znalazłam chwilke.Jestem 7 dzień na meridi trochę ćwicze... na początku małe kołatania serduszka ,mocny ból głowy wręcz łupanie,od poniedziałku zauwazyłam suchośćw gardle ale to dość dziwne bo mam ja tylko rankiem w południe i samym wieczorkiem i trwa zazwyczaj około 2 godzin czy to normalne??na wagę weszłam na początku kuracji w zeszłą środe i postanowiłam ze ponownie wejdę jak skończę opakowanie ,na razie jednak nie widze szokującej zmiany ,ale jestem twarda i uparta więc się trzymam.Na początku miałam jeszcze małe problemy ze spaniem ale to przeszło lecz pojawiło się cos innego około godziny 17-18 mam wilczy apetyt zjadłabym wszystko co tylko jest możliwe nie patrząc na łączenia a najbardziej (słuchajcie to jest nie wiarygodne)mam codzień ochote na paluszki ,krakersy,precelki az mnie ściska .Mało tego od soboty jestem poddenerwowana ,zła wybucham i się tego boje,z niczego potrafię zrobic problem,macie jakas radę na to ?pozdrawiam cieplutko,ale za nim skończe to mam do was pwszystkich małe pytanko czy jest może tu ktoś z Opola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga biuralistko Ta odpowiedz w zupelnosci mi wystarczy,prawde mowiac skupialam sie na wypowiedziach dotyczacych samopoczucia i ewentualnych skutkow ubocznych (czyt. nie czytalam ze zrozumieniem).Nastepnym razem zanim zadam pytanie postaram sie najpierw odszukac odpowiedz. Moj maz cierpi na drazliwosc jelit,ma diete ktora ma za zadanie \'\'uspokoic\'\' jelita i nie draznic ich,zadnych przypraw,ciemnego pieczywa,mleka itd.Dieta jest nieodpowiednia dla zdrowych jelit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecha
Ratunku!!! Dziewczyny, dzisiaj jestem 12 dzień na zeli i dalej nic, może z pół kilo jak zciągnę sweter. Nie wiem czy na mnie to nie działa. Nie stosuje szczególnej diety bo nie chce potem dużego jo jo ale mniej jem. Szlak mnie już trafia, do tego jestem albo zdekoncentrowana albo śpiąca, a tu egzaminy się zbliżają trzeba się uczyć. Nie wiem czy na mnie to nie działa. Poradźcie jakiś cudowny środek co poprawi mi nastrój bo mnie już szlak trafia. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie to już było: Chcę Wam dać panowie, panie, receptę na odchudzanie. Zamiast ziółek, kropeleczek, strzelcie szybki numereczek! Przy nim ćwiczysz mięśnie brzucha, krew napływa do serducha, płuca chłoną tlen jak miechy, ile przy tym jest uciechy! A nie wspomnę, że pośladki u panienki, czy mężatki, są jak pupa niemowlęcia, albo jak policzki księcia! Biedni, nędzni, czy bogaci, w gatkach, gaciach, czy bez gaci, niechaj, jęczą, posapują, pocą się, ale pompują! Bo od kiedy świat istnieje, Masajowie, czy Pigmeje, wiedzą, że numerek z rana, to jest cymes proszę pana! Byłem rano też poczęty! Ojciec mój był wypoczęty po przespanej całej nocy jestem pięknym jej owocem!!! Więc od jutra już rodacy, w wodzie, w lesie, w domu, w pracy, nago, w różu, w czerni, bieli, każdy niech numerek strzeli!!! P.S. Przyszła mi do głowy, myśl być może chora, że niektórych posłów naszych, poczęto z wieczora, A po całym dniu roboczym, gdy rodzice są zmęczeni więc efekty mamy takie, że są chyba źle zrobieni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi słusznych rozmiarów kobitka do lekarza. Lekarz pyta: - Bierze pani te tabletki na odchudzanie? - Tak, biorę. - A ile? - Ile, ile... Aż się najem!! Hejo, napisałam do Was odpowiedzi i mi je wżarło-boooo- zapomniałam wklepać hasełko- ehhh. I już mi się nie chcę. Trzymajcie się-buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×