Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Witam ostatnio sie nie odzywalam ale czytam na bieżąco,co do wagi po braniu zelixy to ja jakoś się trzymam teraz pije aqua slim ale dawkę podwójną nie tak jak niby zalecają biorę też chitinin przed kazdym posilkiem ,jej juz wszystko ale mniej oczywoscie no i kolacje to posilek ktory juz nigdy u mnie nie zaistnieje ,schudlam kolejne 2 kg,mialam ostatnio robione badania w trakcie brania zeli tez robilam regularnie i wyniki bardzo sie zmienily na gorsze niestety ,lekarz stwierdzil ze to moga byc skutki brania zeli bo ona w ogranizmie niby szkody moze poczynic nawet pozniej wiec uwazajcie dziewczyny i badajcie sie regualarnie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja tylko zameldować się, że żyję i wszystko ok. Wakacjuję się z córkami, biwakuję itp. Netu na wsi nie ma, więc stąd moja nieobecność. Waga lekuchno w dół - 81kg - ale przy takich pokusach nawet się nie dziwię - najważniejsze, ze nie przybieram ;) No cóż, do mojej 7 będę musiała poczekać do września ;) pozdrowienia dla wypoczywających 🌻 pozdrowienia dla pracujących buziaki dla wszystkich walczących z kg! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki;-);-);-) Pogoda piękan,szkoda mi czasu na przesiadywanie przed komputerem:( Melduje się że żyję,mam sie ok,jest mnie tyle ile było:-) Starsze dziewczynki pojechały dziś na kolonie do Rewala a my od poniedziałku rozpoczynamy remont generalny...............bbbbbrrrrrrrrrrrrr ale ja już widzę jak tu będzie wyglądało po...........i mam zapał;-);-);-);-) a i pewnie z wagi trochę zleci(mam nadzije). Pozdrawiam Was cieplutko;-);-)🌼 Anilah🌼 Witaj,mamy podobne doświadczenia odnośnie powodu przytycia i ilości kilogramów złapanych po rzuceniu palenia-ja niestety przygodę z zelixa musiałam zakończyć już po miesiącu ze względi na skutki uboczne i walczę własnymi siłami,narazie udaje mi się za pomoca diety i aktywności utrzymać wagę w ryzach i z niecierpliwościa czekam gdy zacznie spadać w dól.Pozdrawiam🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
witam mam na imię asia swoją przygodę z zelą rozpoczęłam w styczniu zeszłego roku brałam 15 przez ok 1,5 miesiąca ale przerwałam ją brać bo zdecydowaliśmy się z mężem na 2 dziecko w dniu porodu miałam 117 kg przy 181 cm wzrostu brrr teraz mam 97 zelę biorę ponownie od 12 dni waga stoi na razie niestety ale w obwodach mam mniej po 4 cm nie wiem czy jest to efekt zeli czy mojego samozaparcia w jedzeniu i trochę sportu zelę odczywam mam brak apetytu po 5 godzinach snu jestem tak wypoczęta że hoho no ale te kilogramy 97kg/181 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Nie odzywałam się, bo miałam zapiernicz jakich mało. Zawsze przed urlopem jest tysiąc rzeczy do załatwienia, a w pracy zawsze chcą czegoś jeszcze, mimo że może to poczekać. Właśnie jestem w Międzyzdrojach. Pogoda felerna, buuuuuuuuuuuu Dawno nigdzie nie jeździłam i myślałam, że w tym roku będzie można się poopalać, a tu klapa. Co do wagi, to może być. Chwilowo przystankuje, a tutaj pozwalam sobie za dużo. O ja nie dobra. Dzisiaj muszę znaleźć jakąś aptekę, gdzie jest waga. Chociaż nie wiem, czy chcę psuć sobie humor. Póki co mocno was ściskam i idezwę się koło czwartku. Buziaki Biuralistka, a co z Tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki Aguś-nie psuj sobie humorku;-)udanego wypoczynku👄 jaobla2🌼 witaj w naszym gronie-życzę wytrwałości i trzymam kciuki za efekty;-);-) Zostawiam pozdrowionka dla wszystkich forumek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda się troszkę popsuła.....od jurta remont........ Agixa❤️ Biuralostka❤️ Kajair❤️ i dla wszystkich.....👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
Hej dziś mija mi 13 dni z zelą 15 wkońcu chyba zaczyna się coś ruszać weszłam na wagę a tu 95 a było 97 wię jest -2 kg a już się martwiłam :) w centymetrach tez spadło jest to już dla mnie widoczne ( szkoda ze na razie tylko dla mnie - mój mąż zauważył na razie tylko ze mi cycki zmalały )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka laseczki❤️ No to się zaczeło..........jeden pokój juz w gruzach leży.........;-);-);-) joabla2🌼mężowie...głównie ten nasz biuściasty ubytek najpierw zauważają.......... pozdrowionka...dla wszystkich......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
uff właśnie skończyłam półgodzinne stepowanie:) pot się ze mnie leje strugami:) no i jeszcze twister po 150 na jedną stronę:)) i w końcu waga się ruszyła dziś rano miałam 94 kg a było 97 nie tak dawno ( od zaczęcia przygody z zelą ) a jeszcze nie tak dawno 105 więc juuuuuuupi :) :) :) we wrześniu jadę do chorwacji więc może będzie 80pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joabla2- gratuluję zaparcia ;) Mam nadzieję, że wyjazd do Chorwacji będzie właśnie bez nadbagażu. Dziewczyny- piękna pogoda, która nie sprzyja siedzeniem przy kompie. A w pracy jestem samiuśka-koleżanka, pracoholiczka na urlopiku. Zatem spadło na mnie, oj spadło obowiązeczków. Na moim urlopie oczywiście przytyłam. Gofry były dobre, ale jakże zgubne. Znowu zaczynam od nowa walkę z moim tłuszczykiem. Póki co bez zelixy ale może się na nią skuszę? Jeszcze nie znam swej własnej decyzji. Zapisałam się na kurs tańca orientalnego-byłam dopiero pierwszy raz i jestem zadowolona. To taki mój lekki bzik. Znalazłam też warsztaty na weekend 1-2 sierpień, a później w tygodniu zajęcia są trzy razy, jedyny problem to fakt, że te warsztaty są ok 20km od mojego miejsca zamieszkania. Zatem: sobota i niedziela będę się brzuchować NA PEWNO. Co do tych zajęć w tygodniu, to muszę to przemyśleć. Może Renatka wybierzesz się ze mną???? No i to tyle, wiem, wiem -niewiele. Pozdrawiam słonecznie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
hej czy któraś z Was ćwiczyła kiedyś na stepperze? czy to prawda że rozbudowują się na nim mięśnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serce jest jak zegar: w każdej minucie, godzinie i dobie myśli o drugiej osobie. I ja o Tobie dzisiaj pomyślałam znowu tu wpadłam i napisałam :) no wczoraj pisałam i wszystko mi znikało mam nadzieję że dziś wejdzie pozdrawiam wszystkich milutko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuna-5
hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuna-5
Cześć dziewczynki i chłopaki ( o ile jeszcze jesteście). Zaczęłam was czytać w maju i przeczytałam wszyskie strony. Zżyłam się z wami, a tu mi zniknęłyście. W połowie maja zaczęłam łykać zelixę zastartowałam ze 100kg i raz pojawiło się 93,7, potem ciągle 94+ teraz od 2 tygodni odstawiłam tabl., bo to bez sensu. Przez cały dzień się ograniczałam, ale po powrocie z pracy ok. 20:00 zjadałam lodówkę z obudową. Przedtem jadłam zelę od razu rano, później wymyśliłam z waszych doświadczeń koło południa. Tylko nie zawsze w południe o tym pamiętam i tak ostatnie 2 tygodnie wy zniknęłyście, a ja się rozlazłam. Od wczoraj pamiętam i łykam w południe;wczoraj niby mniejszy apetyt wieczorem, ale też dzień miałam nienormalny, bo spędziłam go w domu, a nie w pracy. Zobaczę, co będzie dalej, najwyżej zelo baj baj na wakacje, a po wakacjach - witaj zelixo. Pozdrawiam was i już niech topik nie znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diuna-5❤️ wiesz jak to jest podczas wakacji... Dobrze, że choć troszkę jest Ciebie mniej. Może spróbuj podietkować się troszkę. Bo bez tego ani rusz. Podaj maila to prześlę Ci linka do dietki Turbo lub odchudzanie na zawołanie. Może jakoś pomoże Ci to w Twojej walce z wagą. A czy jakieś ćwiczonka robisz? Bo bez tego też ani rusz. walka z własnymi słabościami jest bardzo trudna. I życzymy Tobie powodzonka. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
hallo kochani,ja jestem zalamana,niedawno pisalam ze waga stoi juz 5 miesiecy,pozniej za jakies 2 dni cieszylam sie bo znowu ruszylo o kilogram w dol i niestety tylko kilogram.teraz znowu ciaaaagleee stoi i ani rusz w dol i tak juz 3tygodnie.Powiedzcie mi czy ja juz wiecej nie moge schudnac?Przeciesz wciaz mam nadwage az 10 kilo,wiec co jest ze mna nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
sorki mialam napisac 5 tygodni a nie miesiecy,ale i taaak stoiii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
hej:) melduje że dzisiejszy stepper i twister zaliczony:) w niedzielę robie pomiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
do buralistka 40 a ja bym mogla prosic o ta diete turbo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
hej:) pobudka:) niewytrzymałam i zrobiłam dziś pomiary:) dziś będzie 19 tabletka w kg szału nie ma ( ja to pewno z tych powolnych:)) ale w centymetrach szok:) sami zobaczcie Data 5.02.09 9.07.09 14.07.09 25.07 .09 bez zeli 2 dni z zelą wzrost 181 181 181 181 waga 105 97 97 94,5 pas 118 102 101 89 pas k. pepka - - 109 101 biodra 126 124 120 116 udo 74 69 69/68 67 ramie - 36 36/35 34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diuna-5
Witajcie, Biuralistko, myślę, że odpuszczę trochę przez wakacje, bo jak mówiła moja koleżanka: "wakacje to nie jest lekka sprawa, to ciężki obóz kondycyjny". Będę tylko pilnowała tych 94. A wracając do ćwiczeń: zainwestowałam w maju w stepper i kołyskę do brzuszków. Początkowo ćwiczyłam, a potem wyjechałam na tydzień, potem zmienił mi się system pracy (pracuję 2 dni po 12 godzin, a potem dzień wolnego). Po 12godz. mam dość wszystkiego, bo praca chodząco-stojąca, a jak jest wolne, to wiecie jak jest w domu, który trzeba ogarnąć. Ale za 2 miesiące zmieniam pracę, będę pracować od 7:30 do 15:00, w innym mniejszym mieście, w okolicy z lasami i terenami rekreacyjnymi i myślę, że będzie lepiej. Byle do września, bo w moim życiu duże zmiany nastąpią. Pozdrawiam was wszyskie i buziaki. Trzymajcie się. Dziś byle do 16:00, do końca pracy, a potem wyjazd na łono natury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joabla2❤️ wysłałam Ci maila z dietką, mam nadzieję, że ją otworzysz ;) Dołączę do Ciebie- bo ja mam takie \"zboczenie\" dietkowania sie co rusz-hihihi Co do centymetrów-to REWELACJA Tak to już jest z ta zelą, ze na każdego działa inaczej. Ale myslę, że jak dołożysz jakieś racjonalne jedzonko, to i waga ruszy w dół. Czego Ci życzę z całego sera❤️ diuna-5❤️- z tym ćwiczeniem regularnym to nie jest taka prosta sprawa. Ja daję radę ćwiczyć przez dwa miesiące i pasuję na jakiś czas-ehhhh. Niech ćwiczonka wejdą Ci w nawyk przed pracą, bowiem z doświadczenia wiem jak trudno jest się zmobilizować wieczorkiem po pracy. Dzisiaj mam drugie zajęcia z tańca orientalnego- o jakaż jest moja radość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joabla2
dzięki buralistka dietka doszła najpierw poczytam sobie ją a potem wcielę w życie:) ja tez myślę że waga mi tak szybko nie spada bo za bardzo ograniczyłam organizmowi kalorie i się broni zaczęlam sobie wpisywac w nec ie dziennie ile co zjadlam i nieraz wychodzi to 400 kal nieraz 800 choc w miare zdrowo jem i codziennie cwicze to mysle ze to za malo kalorycznie i dlatego tak jest choc 3 kg na 3 tygodnie to nie jest zle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robić jestem na diecie a waga nie spada ćwiczę co drugi dzień rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robić jestem na diecie a waga nie spada ćwiczę co drugi dzień rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fala69-od kiedy jesteś na diecie? I z jakiej wagi \"nie padasz\"? Oczywiście wzrost i wiek mile widziany. A co ćwiczysz co 2-gi dzień? Jak długo trwają Twoje ćwiczonka? Jak widzisz-dieta czasami powoduje wręcz odwrotny efekt do oczekiwanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×