Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Ja ma dzisiaj 1 dzień fazy II -czyli 11dzień na diecie proteinowej. Od dzisiaj warzywka, JUUUPI:p i tak przez kolejne 5 dni. No to zrobiłam sobie sałatkę z: sałaty, pomidora, ogórka kiszonego i piersi z kurczaka. Posypalam pieprzem i....wcinam. Smacznego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziś 4 dzień z zelixą ;) Zero skutków ubocznych ;) Wczoraj przeżyłam szok;) Pomian wagi z : 13.09 - 68,6 16.09 - 67,5 Jestem szczęśliwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Ja dzionek zaczęłam koktajlem :) ale nie stosuję ich całe dni tylko na pierwszy posiłek rano o 8. Jakoś tak mi się to spodobało i zasmakowało ;) Wróciłam wczoraj do 8 minutowego ABS-u, dorzuciłam ramiona, nogi i pupę...Ale masakra... ;) Znowu sapię jak parowóz ;) Przez wakacje wypiekałam ciasta i nie wytrwałam... Teraz też mnie ciągnie do słodkiego jak cholera... No nic, trzeba zęby zacisnąć i popijać wodę... Czy ktoś próbował hipnozy, żeby polubić wodę? ;) Jakoś mam awersje... No ale mogę powiedzieć, że mojej ulubionej coli też już nie pijam ;) tylko czasem na imprezie troszkę :) Za to znowu dopada mnie stale podjadanie... i to obojętnie czego :( eh.... Też czasem macie wrażenie, że innym jakoś lżej omijać pokusy? :) pozdrowienia! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winiolka ❤️- fajnie, że walczysz dalej :) U mnie kolejny dzionek dietkowania. Ehhh-wc omijam szerokim łukiem-nie poczytam gazetki ostatnio, oj nieeee- normalnie ja przy zelixie, hehe. Suchość w ustach też mam- kolejne podobieństwo. Waga póki co nie drgnie, ale przecież miałam nie stawać na wagę, ehhh. Pouciekałyście dziołszki na inne topiki? :( No cóż będę tu sobie siedzieć i do siebie pisać, hahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pouciekałyśmy :) ja biorę zelixę dalej 1,5 mies. Już organizm się przyzwyczaił i zaakceptował bo nie czuje abym cos brała, chodzi o skutki uboczne. Chyba nawet ostatnio mam takie zdrowe podejście, bo mineło mi ciśnienie na chudnięcie. Oczywiście chcę schudnąć, ale spokojnie, powoli, potrzeba tylko czasu. Na basen chodzę 2 x w tyg. Dziś wieczorem mam małe spotkanie z koleżankamiprzy %, nie wiem czy dziś sobie nie odpuszczę tabletki.....? Nie zamierzam dużo pić, ale 2 drinki napewno. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie uceikłam ;) Dziś 5 tabletka , ide na fitness więc znów się będę ważyć no ale na cuda nie licze;) Dziewczyny skutki uboczne są mi obce poza bezsennością.. normalnie szok wogóle spać nie moge a od 5 to już bym mogła normalnie funkcjonować.. w sumie to czuje się wyspana i pełna energi więc nie ma co narzekać tylko musze sobie znaleść jakieś zajęcie na bezsenne noce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌼 żyję!! i się melduję!! --->do mysia 8520 mam zamiar zrobić rok przerwy!! ale ciekawe czy nie przybiorę na wadze! kończy mi się okres ale teraz to przesadziłam z nim!!apetyt na słodycze ogromny!!:P i wchodzę na wagę a tu co ???? 1kg. więcej teraz biorę się za to!! jutro to wylatam w pracy przy obsłudze👄 mały w przedszkolu ma teraz kryzys !!pierwsze 2 tygodnie były O.K a teraz nie chce chodzić!! mam nadzieję że mu to minie ,a ja mu nie odpuszczę!! lecę gotować obiad na jutro!! KOCHAM WAS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cześć zaczeło się coś ruszać po mału od przed wczoraj znowu lekko zaczeła sie przesuwać wskazówka muszę chyba sobie kupic wage z wyswietlaczem to wtedy bardziej będzie wiadomo ile sie chudnie. Tylko że ja bardzo mało jem bo tylko same owoce i warzywa i to w małej ilości no i oczywiście woda i jedna kawa dziennie taka 3 w 1 więc mój organizm juz chyba sie do tego przyzwyczaił bo nie prosi o więcej poprostu nie jestem głodna. Teraz obecnie juz skutków ubocznych żadnych nie mam na początku tylko suchość w ustach i besenne noce ale po tygodniu się skączyły . Dzisiaj 24 dzień z żelą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...witajcie zeliksiarki :) Ja dziś wzięłam 10 tabletkę i moje wyniki to 3kg mniej, 7cm w biodrach, 4cm w udach, 3cm pod biustem... :))) Czuję się super bo widzę,że moje ćwiczenia w połączeniu z zelą naprawdę działają :) następne mierzenie i ważenie po kolejnych 10 dniach :) A jak tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane moje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! wrociłam ale o żadnej diecie nie było mowy.mam 0,2kg na plusie :-( zostawiam dla Was 👄 Biuralistka----nooooo jestem pod wrażeniem!!!!!!!!!!!!!! biegałaś????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień rozpoczęty WIEEELKĄ RADOŚCIĄ Kilogram mnie jest mniej ;) Działa i to JAK ten sposób żywienia. Ale trzymam reżim to i są efekty. Wczoraj tak mnie ciasteczka kusiły. Sama je kupiłam mojej rodzince a później tylko ślinka leciała Lecz nie dałam się tej wielkiej pokusie. Mój dzisiejszy dzień rozpoczęłam standardowo: 7/15 - placuszki. Na drugie śniadanko mam sałatkę z pomidora, ogórka zielonego, plasterka szynki oraz szczypioru. Polałam jogurtem.Już się cieszę na to jedzonko. Później dobije się serkiem wiejskim Na obiad w planie mam duszoną rybkę a do tego ogóreczek ;) A wieczorem to różnie bywa, czasem coś jeszcze wszamam a czasem nie mam sił nic zmieścić. Co do ilości wypijanych płynów, to jest tego ze 3 litry na dzień. Ale dzisiaj wieczorkiem idę na zajęcia z tańca brzucha i też się cieszę. Zatem tydzień rozpoczynam w super nastroju ze świetnym efektem. Wam też tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś biore 8 tabletke zeli i w piątek było już 2,1 kg mniej;) Mineły bezsenne noce jestem szczęśliwa.. dziś 2h fitnessu.. w weekend oparłam się tylu pokusom że jestem z siebie mega dumna;) Żeby być piękną trzeba się poświęcić;) więc uparcie się poświęcam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasylwiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się dziewczyny z Waszych sukcesów :P Ja po tańcu brzucha też czuję się super :) Ale dwie godziny fitnesuuuuu??? Fiu,fiu,fiu-do podziwu. Ja też mam sukcesiki. Codziennie mi pachnie chlebuś i kuszą ciasteczka. Każdego dnia chętnie bym zgrzeszyła, ale również się nie poddaję tym pokusom. Jeszcze tylko kilka(lub kilkanaście) tygodni. Mam już 74kg czyli jeszcze TYLKO 6kilogramików i będzie super. Zakładając, że 1 kilogram ubędzie w przeciągu 2-ch tygodni to tak naprawdę pozostało mi ich 12. Później jeszcze 3 faza i.... witajcie ciasteczka. Hahahahaahahahahahahahaha- około lutego zatem ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to podziwiam , zapach chlebusia i ciasteczek jest mega;) Ale damy rade;) Sylwianasylwiana z jakiej wagi zaczynałaś? Ja mam już 3kg mniej ! hura! - dziś 9 dzień dziewczyny powiedzcie mi jak i co najlepiej jeść przy zeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziś przed praca basen - dodaje mi pozytywnej energii. Miałam 3 dni przerwy w braniu zelixy ( piątkowa i sobotnia impreza + 2 dni obsunięcia z receptą). Powiem Wam, ze były to bardzo ciężkie 4 dni dla mnie i mojego męża i dzieci. Byłam bardzo podenerwowana, wybuchałam bez ważnego powodu, aż mam wyrzuty sumienia.... Tez tak miałyście?? Już mam tabl, i dalej do boju :) biuralistka40 - brawo za zapachy i pokusy. Waga super :) moniusia35 1kg na +, to chyba nie tragedia, ale trzeba być czujnym ! :) pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ancyś-naucz się jeść tak, by po braku tabletek, nadal tak jeść. Oczywiście może wprowadzić jakiś reżim dietkowy ale koniec tabletek nie może oznaczać końca reżimu. Najważniejsze aby po tabletkach nie wrócic do starych nawyków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tasemca mam
czesc kobietki. moze ktos tu mi odpowie gdzie mozna dostac meridie 10, słysze o tym ze niby mozna to dostac bez zadnego problemu . ale jak gdzie??gdzie ją kupiłyscie, na necie, czy jak??jesli w necie to podajcie adresy sprawdzone. nie pojde do lekarza bo mi i tak nie uwierzy.w ciuchach wygladam całkiem całkiem tzn wygladam na szczuplą, umiem sie poprostu ubrac.ale od iklku miesiecy zachowuje sie jakbym miała tasemca.pochłaniam wszystko co jest, potrafie zjesc trzy cztery opakowania delicji naraz, obiady jem trzy dziennie, po obiedzie ciastka.niema dla mnie problemu zjesc 2 pizze naraz.niemoge sie opanowac.boli mnie brzuch z przejedzenia, a i tak dalej wcinam. przez to utyłam juz 6 kg.w ciagu 2 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiuulllek
witam dziewczyny!!! gratuluje utraty kg!!!ja tez walcze z zelixa. czy któras z Was wie jak długo można ja stosować i jak jest po jej odstawienu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tasemca mam- najbezpieczniej na receptę po konsultacji z lekarzem ;) sylwianasylwiana🌼 "Coś mało nas tu zagląda lepiej jest popisać sobie na forum vitalia.pl-zelixa" - masz rację, że mało :( Trochę smutne, ale juz wszystkie dziewczyny schudły ;) kasiuulllek- zazwyczaj stosuje się zelixę zgodnie z zaleceniem lekarski. Średnio pół roku, przy otyłości do roku. Odstawianie zelixy winno następować stopniowo. Czyli Tabletka co drugi dzień a później połówka. Ja stosowałam zelixę krócej i jak odstawiłam to z marszu. Co do efektów PO - wróciłam do starych nawyków i przytyłam, hihihihi Teraz dzielnie trzymam dietkę francuską proteinową ;) Efekty początkowe lepsze niż na zelixie, co baaaardzo cieszy. Dzisiaj to mój 16 dzień dietkowania-BEZGRZESZNEGO!!!-waga na proteinkach lekko wzrosła. Ale znowu spadnie jak włącze warzywka, mam troszkę na odwrót. Nie powiem- brakuje mi wieeeelu rzeczy, ale tym razem sie nie dam. Założyłam, że pół roku muszę -MUSZĘ-wytrzymać. Po to tylko by później bez końca nie wracać do kolejnych diet czy do tabletek. Obietnicą dukana jest WSZYSTKOJEDZENIE- później, jedyny warunek jeden dzień w tygodniu na proteinach. I ta właśnie obietnica skłania mnie do dążenie, ehhh- DO BEZWZGLĘDNEGO DĄŻENIA DO CELU. Oczywiście zaglądam do Was codziennie, ale mało pytań pada ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się :) Ostatnio coś daleko mam do kompa ;) Dietkowanie trwa, ćwiczenia też. Ostatnio kolega pstryknął mi fotkę na spotkaniu i zauważyłam, że mam tylko JEDNĄ brodę ;) eh, jeszcze trochę a będę fajna laska ;) Oby tylko wytrwać do tego czasu ... :) pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka----- normalnie jak czytam Twoje wpisy to szczena mi opada niżej i niżej i niżej... :-) przez Twoje postepowanie WYBACZAM Ci brak zaangażowania w poranne biegi.... ja od poniedziałku 4.30 wstaje i biegam!!!!!!!!!!!!!! od następnego tygodnia basen dojdzie co dwa dni od trzech dni moje dziecko ma tzw.dzień kalafiora...więc to moja kolacja-gotuje całego i wstyd przyznać wszystko zjadamy.jutro wskoczę na wagę rano ale nie czuję się jakaś gruba więc waga pewnie w miejscu lub lekko do dołu Winiolka----no wreszcie sie pojawiłaś Agixa a TYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY gdzie?????????????????????????????? potem tu zerknę Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...hej kochane jestem jestem :) z dumą informuję, że po 12 dniach zeli moje wyniki są takie: -5kg :D , -7cm w biodrach, -4cm w pasie, -3cm udach. Juuuuuuuupi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×