Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Hej Lachony :) Jeszcze raz ja. Tyle się napisałam i co, poszło w las. Zawsze sobie kopiuję, ale nie tym razem. grrrrrrrrrrrrrr kasiek😘😍 jak niunia? kasiek79😘 pozdrawiam :P biuralistka 😘 żyjesz? kajair😘 jak zdrówko? neya 🌼 mam nadzieję, że dalej się trzymasz nasz oszołomie :) i energii masz nadal tyle, że mogłabyś miasteczko oświetlić :) nati 🌼 mam nadzieję, że nie dajesz się zbytnio mężusiowi rozpieścić :) marikas 🌼 nika 🌼 no myślę, że się nie poddałaś. Napisz jak tam Tobie idzie? Mam nadzieję, że silna wola i zapał jeszcze bardziej wzrósł :) gosik🌼 a Ty co się lenisz? Gdzie się podziewasz,że tak rzadko do nas zaglądasz? haniula 🌼 jak tam Twoja walka? Mam nadzieję, że dzielnie sobie dajesz radę :) Pisałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lachony :) Jeszcze raz ja. Tyle się napisałam i co, poszło w las. Zawsze sobie kopiuję, ale nie tym razem. grrrrrrrrrrrrrr kasiek😘😍 jak niunia? kasiek79😘 pozdrawiam :P biuralistka 😘 żyjesz? kajair😘 jak zdrówko? neya 🌼 mam nadzieję, że dalej się trzymasz nasz oszołomie :) i energii masz nadal tyle, że mogłabyś miasteczko oświetlić :) nati 🌼 mam nadzieję, że nie dajesz się zbytnio mężusiowi rozpieścić :) marikas 🌼 nika 🌼 no myślę, że się nie poddałaś. Napisz jak tam Tobie idzie? Mam nadzieję, że silna wola i zapał jeszcze bardziej wzrósł :) gosik🌼 a Ty co się lenisz? Gdzie się podziewasz,że tak rzadko do nas zaglądasz? haniula 🌼 jak tam Twoja walka? Mam nadzieję, że dzielnie sobie dajesz radę :) Pisałam maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki przeprasza za taki młyn i zapełnienie. Jakiś zonk się pojawił. Jak tak dalej będzie, to będę musiała chyba założyć nowy topik. Jakby co, to zostawiam Wam mojego maila (tak jakby już nie działało całkowicie, to się do mnie odezwijcie i wtedy będziemy działać dalej) agixa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helou Kochane Zelixiarki i Proteinarki :):):) Na początku pragne Was przeprosić, że tak długo sie nie odzywałam, ale wyjechałam na święta na wieś i nie miałam dostępu do internetu. Z okazji Nowego Roku chciałabym Wam wszystkim życzyć dużo pieknych chwil, utrzymania postanowień, szczęścia oraz zdrówka :) Kasiek30, Neya, Agixa :), biralistka40,kajair, marikas,nati1972, i wszystkie inne, o których byc może zapomniałam - przesyłam Wam gorące pozdrowienia i całuski :). Moja dieta cały czas trwa. Przez ten czas, czyli 3 miesiące schudłam 16 kg. Jestem bardzo szczęśliwa i chyba piekniejsza :). W święta nie przytyłam, a schudłam kg, mimo, że jadłam nawet kawałek ciasta i 3 cukierki i pierogi i w ogóle. Ale jak tylko wróciłam, nadałam sobie reżim, jak dotychczas. Już się tak nie boję tego całego jo-jo, myslę, ze dam radę. Zelixę nadal przyjmuję i narazie nie zamierzam przerywać :). W tej chwili marzę o wadze 80 kg, niestety jeszcze "8" z przodu nie ma, chyba, że jutro - bo ważę się co tydzień we wtorki. Pracy nadal niet, ale się nie poddaję i walczę dzielnie. Śpijcie słodko, obiecuję, że teraz regularnie już będę wpadała. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :). Ja wczoraj wzielam pierwsza tabletke Zelki po 10-o dniowej przerwie i bylo okropnie :/. Czulam sie kompletnie pozbawiona sil + bol w klatce piersiowej... Wrocilam po pracy do domu o 14:40 i nie mialam sily kompletnie na nic , spac wiec poszlam o 16ej ^_^ szok , wstalam teraz bo szykuje sie do pracy. Chyba jednak nie przytylam 2kg poniewaz w pracy wazylam sie na profesjonalnej wadze i wyszlo , ze przytylam tylko 0,5 kg wiec na dzien dzisiejszy 69,5 kg moja waga , a do domu chyba kupie sobie elektryczna >< . Zobaczymy jak bede sie czuc dzisiaj po Zelli , bo jak mnie ciagle bedzie tak w klacie cisnac to chyba odstawie :(. Ok to ja sie zameldowalam a Wy lachonki sie trzymajcie cieplo i szczuplo :P , pozdrawiam serdecznie wszystkie ❤️ 🌼 ❤️ :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, wiec tak jak mówiłam dolinka:( 2,2 w górę.. ale i co sie dziwić... a teraz wracam do Dukana Agixa:) dzięki! Przeczytałam nie raz.... niezwykła historia:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzisiaj jest juz ok ;). Wczoraj chyba bylam przemeczona po 1 godz. snu w nocy i calym dniu pracy :O. Wlasnie gotuje sobie piers z kurczaka i szparagi mnniiiaaaaaam :D. Haniula 🌼 co Ty robisz kobitko , ze masz 2,2 kg do przodu???? Pijesz Pu-Erh czy nie? Napisz jak sie odzywiasz , moze cos zle robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyska231
Czy ktoś ma do sprzedania zelixe 10 ??pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
justynka - w aptece na pewno mają :) Dobrej nocy dziewczyny. U mnie dzisiaj dolina........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neya:) ja tylko podarowałam sobie dietkę na te pare dni i jadłam prawie wszystko:( i efekt jest jaki jest ale jak pisałam wracam potulnie do Dukana tylko szkoda bo już było tak pięknie ehh.... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniula30 🌼 oj tam ^_^ 2kg to nie wielka checa , chociaz ja jak myslalam , ze przytylam 2 to mialam dolinke :P ale tak sobie uswiadomilam , ze phi , szybko to zgubisz :D. Trzymam kciuki , pamietaj :D. kasiek79 🌼 co sie dzieje ? :( bedzie ok? Nie mozna sie smucic pamietaj!!!!! Zycie jest zbyt krotkie , zeby marnowac czas na smutki :). Pozdrowienia dla reszty dziewczyn. Mi waga spada na gramy ^^ a zelka sluzy znowu niezawodnie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello!!! witam po malej przerwie-powoli z trudem ale do przodu :-) waga ok a z innymi problemami poradzimy... Wy dziewczynki trzymajcie sie dzielnie!!! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewoje :) No to ja tak krótko, bo ostatnio zasypałam was wiadomościami :P kasiek30 😍😘 dzisiaj jak zwykle "NIC NIE ROBIŁAM W PRACY", bo to przecież takie oczywiste grrrrr Angielski idzie mi strasznie, wyciągnęłam książki, to już coś, nie? kasiek79😘 jak rozmowa? neya🌼 to w miarę normalna reakcja po odstwieniu zeli, mam nadzieję, że już lepiej i przebojów żadnych nie masz z nią :) A waga fakt, elektroniczna jest dokładniejsza. Mi się udało dobrą kupić na allegro i to za 45zł. Jakby co, to mogę Ci dać namiary do gościa od którego kupowałam. Bynajmniej mogę go polecić. haniula🌼 nie ładnie, ale bierz się do roboty i nie luzuj sobie za dużo, bo to jest nununu :) Mykam, pewnie jeszcze później zajrzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula tg
hej kochane zalixiarki!!!!Daaaawno mnie nie bylo,ale duzo sie u mnie dzialo i nie mialam nawet czasu cos do Was skrobnac,ale jestem nadal z Wami...Widze,ze doszly nowe zelixiarki i bardzo Was pozdrawiam...Ja jestem zalamana dziewczynki,schudlam prawie 25 kilo od lutego 2009,waga mi stanela jakies 4 miesiace temu wiec juz nie biore tabletek oczywiscie,ale zaczely sie mnie schody,czyli przytylam juz 2 kilo a widze ze nie umiem sobie z tym poradzic,kurcze brak mi tej sily,czuje sie okropnie ale nadal siegam zeby cos podjadac ,tabletki juz na mnie nie dzialaja bo sprobowalam brac jakis tydzien temu i wskazowka na wadze ani nie drgnie,co jest,musze byc gruba?Taki moj los?Atak mi bylo juz dobrze!!!!Sorki ze sie nad soba uzalam ale mam dola...jeszcze na dodatek mam kamienie w woreczku zolciowym i ciagle czuje sie pelna ale glodna,dziwne nie!!!Jeszcze raz przepraszam,ale musialam sie komus wyzalic,moz macie jakies rady fajne dla mnie.CALUSKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Kochane :) Ja Wam minął dzień, mam nadzieję, ze miło :). Neya, a jakos tak, jesień mnie dopadła w styczniu.... Martwię się tą cholerną robotą, bardzo chciałabym już pracować.. Dzięki za dobre słowo. A właśnie dzisiaj byłam na rozmowie, ciężko było, ale przetrwałam :) - mają się odezwać pod koniec stycznia.... Czyli znowu czekanko.... anula tg - witaj, nie miałaysmy okazji się poznać. Nie martw się, trzeba jakoś zaradzić, wiem, ze dziewczyny tutaj po odstawieniu zeli przeszły na dietę proteinową i waga dalej im spadała. Więc poczytaj o tym na topiku, nawet na tej stronie ostatniej Agixa pisała o tym. Poza tym moż jakiś ruch? Może pomoże? Wierzę w Ciebie i trzymam kciuki! Ja jeszcze jestem na zelixie, ale jak odstawię, to przejdę właśnie na diete proteinową. Zobacz, tyle już schudłaś, na pewno pięknie wyglądasz, teraz, skoro nie możesz się opanować z jedzeniem zacznij ćwiczyć, chodzić, nie wiem... No i pomysl o tej diecie. A nie musisz przepraszać, za Twoje żale, każdy czasem ma zły dzień, a z tego co się tutaj zorientowałam dziewczyny i ja jesteśmy chętne do tego by wspierać - po to był założony ten topik, prawda dziewczyny? No także UCHY DO GÓRY i wszystko bedzie dobrze, usmiechnij się :) Trzymam kciuki za Ciebie mocno! Kasiek30, agixa, neya, haniula, biuralistka40, nati1972, anulatg, dobrej nocy, śnijcie pięknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek79 :D alez kochana , juz nie ma czasu na jesienna depresje bo toc przeciez zime mamy!!!!! Heheheehe :D. anula tg 🌼 Witam serdecznie :). No ja to bym Ci poradzila to o czym pisalam ostatnio i bede sie powtarzac ale naprawde wierze w zbawienne dzialanie tejze herbatki a mianowicie czerwonej Pu-Erh :D. Bo kiedy pijesz jej do 5-6 szklanek dziennie to nawet przy w miare normalnym jedzeniu zgubisz :D. A ona takrze poprawia przemiane materii + dziala antydepresyjnie , poprawia humorek :D takze wszystko pieknie pasuje , sialalalalalalalala. Agixa tak dziekuje juz lepiej :))))))) duzo lepiej , wracam do formy^^. A wage kupie sobie w sklepie ale dziekije za pomoc , a jak znowu bedzie oszukiwac to pojde po mlotek i BUM!!!! I taki bedzie jej marny zywot heheh. Ok lachony ja lece do pracy sie szykowac a Wam wszystkim zycze milego dnia i bez donilek prosze!!! Same goreczki ^^ ale nie na ciele :P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nie zrobilam okrutny blad ortograficzny!!!!!!!! :P Nie przyznam sie , fiu fiu fiu ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) anula tg:) gratuluje Ci tak świetnego wyniku i naprawdę zastanów się nad proteinową boo co tu dużo gadać ..... warto warto naprawdę, kilka dni wstecz pisałam że poluzowałam sobie troszke i też miałam 2 z gramami do przodu aaa dziś patrze i z 2,3 pozostało mi 0,4kg ale oczywiście zapomniałam o wszystkom co nie ma nic wspolnego z proteinkami i spadek błyskawiczny kasiek 79:) trzymam kciuki za Ciebie z praca tak to już jest jak nie ma to nie ma. ale jak sie zacznie to trzeba znowu wybierać i znowu rozterka.... agixa :) neya:) wasze kciuki pomagają magiczne jakieś czy cuś??? pozdrawiam Was (jak wy to mówicie) Lachonki i miłego dnia życzę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim :) nie poddałam sie - walczę dalej :) chociaż kg stanely jakby w miejscu, cm też i to mnie troche dobija, bo z natury jestem niecierpliwą osobą. Od dwoch dni zaczełam wspomagac sie herbatka pu-erh, bo męczą mnie straszne zaparcia. Podoba herbatka działa cuda - zresztą same poczytajcie http://www.herbaciarnia.pl/herbata_rodzaje-8.html Jednak okres swiat i sylwestra jest okropny, nic tylko jedzenie i jedzenie, a wez tu nie jedz jak na stole same pysznosci :) Pomyslalam, ze od stycznia bedzie lepiej, ale gdzie tam - mój mąż w polowie stycznia ma urodziny i będzie imprezka, oczywiscie z suto zastawionym stolem....i znowu pokusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hay dziewczyny , pozdrawiam was Agixa jak tam Twoja waga?? ile teraz? Mnie przytrafił sie okropny efekt jojo ;/ Przestałam ćwiuczyć i sie dietowac bo egzamin nowa praca i wiele roznych rzeczy przyczyniło sie do wagi 83kg ehhhhh , niewiem co robić nie moge sie zmotywowac do powrotu do diety i ćwiczeń nawet na spacer nie chce mi się iść ;/ co tu robić co tu robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekoladki,ciasteczka,chlebuś,kluseczki,ziemniaczki i inne tego typu grzeszki mam ostatnio na moim koncie. Nawet nie wchodzę na wagę bo i po co mam się stresować??? Zatem jutro powrót do proteinowej. Buziaki dla Was dziołszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łoooo matko Biuralistka----- wreszcie jesteś!!!! potrafisz doprowadzić czlowieka do zawału--- wiesz że sie martwiłam???? ❤️❤️ grzeszki rozgrzeszone :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja jakos zabiegana też na swoim koncie mam grzechy - wszytko co niedozwolone :) Waga 68.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Agixa i wszystkie żeliksiarki obiecuje poprawe i bedę tu częsciej :):):)_ U mnie nic nowego jak było tak i jest waga nadal w miejscu jak przytyłam tak nieumia zrzucic .Klientka mi polecała dietę proteinową Dukana i schudła na niej w 2 miesiące 9 kg ,zastanawiam się nad nią .Pozdrawiam wszystkich słodziutko cmok cmok zajrze wieczorkiem :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane kobitki:) Mój mąż miał jechać z powrotem do pracy pod koniec stycznia ale jak to bywa w życiu musiał wracaĆ JUŻ 4 STYCZNIA :( jECHAŁ TERAZ AŻ NA 12 TYG!!!!!! mUSZE DAĆ radę jakoś choć to bardzo długo tym bardziej że nasz młodszy synek skończył roczek i z dnia na dzień zaskakuje i się zmienia i żal mi tego mojego micha że tego nie widzi Jemu też jest ciężko z dala od nas ale takie czasy że trzeba za chlebem wyjeżdzać za granice:((( Smutne to jest!! Mam nadzieję że u was dietkowanie ok że wybawiłyście się w Sylwestra Zyczę wam w niowym Roku spełnienia marzeń optymizmu i uśmiechu co dnia żeby każdy dzień był radosny:)))) Dziękuje Agixa za pocieszenie i że mogę na Cienbie liczyć :**** Co z Tobą dDroga Biuralistko co słychać ??? Kasiek30 ,Kasiek79 Agixa ,Neya Mimi04 i wszystnkie dziewczyny na TOPIKU pozdrawiam serdecznie:))) Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeglądałam dziś pierwsze wpisy i smutne że tak mało nas zostalo z początku naszej "znajomości" :-( :-( co się dzieje z resztą dziewczynek????? z innych spraw--dieta u mnie jako tako...ale staram się nie grzeszyć za bardzo.dobrze że Agixa za mnie też trzyma formę :-p postanowiłam że znowu solidnie będę biegać na basen z samego ranka i moje ciało też coś dostanie dobrego--body therm :-) aby się udalo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×