Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

🌻 siemka:)po raz drugi:)taaaaaaa pranie zrobione,i to nie jedno... biuralistko gratuluje:)2 kawaleczki malej pizzy widze ze sie bardzo starasz,wiec oki,ale piwko hmmmmm....laska!nie przeginaj!!!! kasiek30-nie znam sposobow na pryszcze,ale tez mi sie zdarzajá,niestety nie potrafie sie powstrzymac i wyciskam...no i mam...wlasnie taki na srodku czola...jak chcesz przysle Ci fotké to,napewno go nie wyciniesz:)wiec nie rob nic,pozwol mu sie wygoic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha- bernaedynek- nooo taaa, Ty to jesteś dopiero OPTYMISTKA :-P Hmmm...a ileż radości z Ciebie tryska. No, rozbawiłaś mnie :-) Zajrzyj na forum pierwotne, ooo- tam to dopiero jest ciekawie :-) Możesz się wykazać, uwierz, tam naprawdę nie jest nudno. Kasiek- poćwiczyłam jeszcze wieczorem. Coś mi tak nie dało to spokoju. Jutro o poranku basen zaliczę. Jakby tak mnie Bernardynek wsperała, to może uda się przetrwać bez grzeszków??? Kajair- tak aby się poprzechwalać troszeczkę, nie pamiętam kiedy piwo piłam, hehe Agixa- a Ty zatonęłaś w papierkach? Wszystkim miłej nocki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
/kasiek- na pryszcza to rozgnieciona w odrobinie wody polopiryna S to wcierasz delikatnie w chorobowe miejsce i zostawiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najskuteczniejszym sposobem na punktową walkę z pryszczami jest czosnek, który skutecznie zastąpi Wam żel punktowy. Sposób jego użycia jest bardzo prosty, wystarczy tylko obrać ząbek czosnku, przeciąć go na pół i dotykać nim kilka razy dziennie wyprysk. Można też przygotować sobie płyn na wypryski, który stosuje się punktowo lub na całą twarz, w zależności od tego czy mamy skórę wrażliwą (płyn ten nie nadaje się do tego typu skóry). Przygotowanie tego toniku jest również bardzo proste, należy kilka sporych ząbków czosnku zetrzeć i zalać szklanką oliwy lub oleju roślinnego. Następnie odstawiamy go w chłodne, ciemnie miejsce na 2 tygodnie. Po tym czasie należy przecedzić płyn i dodać 10 kropli witaminy E. Tak przygotowanym płynem przemywamy twarz (lub punktowo wypryski) dwa razy dziennie. Musicie pamiętać też, że wypryski tak naprawdę powstają 2 - 3 tygodnie i zajmowanie się istniejącymi krostkami, to walka ze skutkami problemu a nie z samym problemem. Dlatego najskuteczniejszym sposobem wali z trądzikiem jest przede wszystkim zapobieganie powstawaniu pryszczy, co oznacza codzienną pielęgnację całej twarzy lub innych części ciała, nawet wtedy, gdy na skórze nie widać żadnych krostek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domowe sposoby na trądzik Oprócz powyższych porad warto wypróbować domowe sposoby na trądzik: * czekoladę i kakao spożywaj w bardzo małych ilościach i w miarę rzadko, * uważaj z pikantnymi przyprawami, * pij drożdże rozpuszczone w gorącym mleku lub wodzie, * regularnie rób maseczki z drożdży rozpuszczonych do gładkiej konsystencji w podgrzanym miodzie, * na wypryski stosuj miąższ z aloesu (najlepiej kilkuletniego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leczenie trądziku Adres Url http://www.trioxil.pl Opis Trioxil to niezwykle skuteczny żel na trądzik. Skutecznie eliminuje pryszcze. Sprawdza się zarówno w przypadku trądziku różowatego, młodzieńczego i pospolitego. Nowoczesna technologia – nanosomy, które przenoszą preparat w głąb skóry oraz kompleksowy skład sprawiają, iż Trioxil jest doskonałym wyborem dla osób, u których trądzik występuje mimo uprzedniego stosowania innych środków na tą dolegliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Dopiero teraz jestem, a i też na chwilkę. Jutro nadrobię z czytaniem, bo znów się rozpisałyście ( i bardzo dobrze, bynajmniej wiem, że żyjecie moje kochane :* ). Wczoraj byłam u bliskiej znajomej naszej rodzinki i późno wróciłam. Do tego była burza i nie chciałam za długo siedzieć przed kompem. Dzisiaj popołudnie minęło też za szybko. Miałam korki ze studentem, więc czasu mi zeszło. Jutro jadę na szkolenie. Niby mi się nie chce, ale z drugiej strony, to dobrze co jakiś czas wyjechać gdzieś poza biuro :) winiolka 🌼 dziękuję :) 😘 zobaczysz u Ciebie też ruszy :) renatka 😘 kilogramki to ładnie leciały, od 2 tygodni jest tak sobie. Dzisiaj to już mi się zaczęły łzy w oczach pojawiać. Weszłam na wagę, a tam co? 1,5kg więcej :( No i teraz nie wiem czemu. W sumie to się domyślam i mam nadzieję, że wahanie od tego, że dużo piję i za mało odwiedzam siusiajewo. No i na drugie muszę śliweczki sobie kupić :) Może coś pomoże. Z siatką nie jest tragicznie. Zaczynamy w przyszłym tygodniu. Zebrać ludzi do drużyny, to tragedia. Wiecznie coś. Jak tak dalej będzie szło, to chyba mi się tego wszystkiego odechce i będę dojeżdżała do sąsiedniego miasta. kajair 😘 ułoży się, zobaczysz. Może jeszcze nie teraz, powoli. Czasami niektórzy potrzebują czasu, żeby zrozumieć pewne sprawy. Dobrze, że z humorkiem lepiej :) kasiek 😍😘 wiesz, jeśli chodzi o burzę, to lubię mały dreszczyk emocji. Już za dziecka siedziałam w oknie i oglądałam pioruny :) Mam nadzieję, że z paluszkiem szybko będzie dobrze. gosik39 🌼 wiesz z tymi chłopakami, to tak już bywa. Ja wczoraj zadzwoniłam do brata (pracował do późna) czy mu kupić jakiegoś kwiatka dla mamy. Tak, tak, tak. No pewnie. (oczywiście kasę oddam później :P) Pewnie by mu się przypomniało pod drzwiami. No ale od czego ma się starszą siostrę :) Na pewno nie zrobił tego specjalnie i możesz być pewna tego, że było mu później strasznie głupio z tego powodu, ale nigdy się do tego nie przyzna. :) Niektórzy już tacy są :) Jednak nie mniej kochają :) biuralistko nie utonęłam, jeszcze próbuję złapać koło ratunkowe. U nas teraz wynagrodzenia. Na szczęście nie mamy za dużo ludzi (więcej jest stałych podwykonawców), więc jeszcze to nam dorzucili. Nie narzekam zatem na nudę. Do tego jeszcze delegowania. Coś mi przed oczami przemknęło, że broisz. Jutro doczytam dokładnie, a wtedy zobaczysz. co Ciebie czeka :) Mykam spać. Buziaki słoneczka :) i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak-kochane-wsciekam sie na moja drukarke wrrrrr...naszla mnie chec na drukowanie starych fotek,a ta wrdna raz dziala,raz nie,ale wiecie bede drukowac tez te brzydsze zdjecia,a co:)niech widza zmiany:)juz do tego nie dopuszcze mowie o tej 9 czy 8 z przodu...i tak kochane dziekuje znow ze jestescie!!!!! mnie ten topik nie nudzi i tym razem nie dam sie wciagnac w pyskowki,hehe wiem to z autopsji,znaczenie slowa sprawdzilam dokladnie,a biuralistko :)❤️buziak wielki,agixa❤️równiez:)i reszte babeczek serdecznie pozdrawiam:)🌻🌻🌻u mnie waga stanela,ale musi drgnac:)i koniec -nie ma innej opcji!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że wczoraj miał ktoś tu kiepski humor??? może dziś będzie lepiej ale czy się dowiemy skoro tu taka nuda ????????????????????? :p biuralistka--z trudem bo trudem basen zaliczony.bylo dziś nas całe 3.dobrze że basen mam 300m od bloku więc łatwiej się zmobilizować.z bieganiem łatwo bo dres i w drogę a tu kostium potem suszenie itp.a do tego gdybym miała jechać na drugi koniec miasta to.... leń jestem.tak jak TY działać najlepiej już teraz :-) a i moja noga ma sie lepiej w wodzie :p piekne słońce za oknem wiec Kochane miłego dnia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka odchudzaczki/odchudzacze❤️ Basen zaliczony. Ja nie wiem ale to jakiś KOSZMAR, że też tym ludziom też wpadł taki pomysł do głowy aby rano pływać, hihi. Normalnie taki ruch na torach pływackich, że SZOK!!! Ale czuję się po tym baseniku rewelacyjnie. Humor mi dopisuje, ciągle jestem uśmiechnięta (no..., chyba, że chłopina mnie wkurzy:-P) Po południu to jeszcze machnę nóżką za Kasiek i będzie dobrze ;) Tylko proszę Cię, nie zmuszaj mnie przypadkiem do biegania,hihi A mam pytanko, która z Was bierze jeszcze zelkę? I w jakiej dawce. Jak ze skutkami ubocznymi? Czy je jeszcze odczuwacie? Pytam coby nie było, ze my nic o zelixie nie wiemy. Pomykam do swoich obowiązków, na razie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka---ja biorę zelę ale co trzy dni.jak narazie jest ok. serce nie szaleje i mysle ze to co sie kiedys dzialo to nie od niej bezposrednio. ostatnio nawet rozmawialam o tym z moim ginekol. i tez mial takie zdanie :-) apetyt mam mniejszy hoc jak mam ochote na slodkie to jem.spie w nocy juz jak susel.duzo pije czerwonej herbaty. Może byc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dobrze Kasiek, że się unormowało. A ile Ty jeszcze chcesz zgubić? Móc cel to jest: 65-68kg. W czerwcu robię to bez zeli. Jutro się zważę to Wam napiszę ile mi zostało do owego celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biuralistka---ja chce do 60 albo i do 58 wtedy byloby rewelacyjnie!!!! bo wagi 54 przed ciaza napewno nie osiagne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* lekka precyzyjka- teraz też nie biorę zeli. No to działajmy odchudzacze tego (i nie tylko) topiku. Kasiek- to ile masz jeszcze kilogramków do przebiegania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8kg napewno a nawet i10 jak sie da. zele nie planuje brac dlugo :-) a Tobie ile zostalo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro się zważę po tych tygodniowych poczynaniach. Jak wczoraj wlazłam na wagę to ta cholera pokazywała 77,200 a było już 76,50. Po zelce dwa miechy temu miałam już 73,400(?) tak jakoś. Zatem to jakaś masakra. W sumie to taką wagę poniżej 70 kg to miałam z 5 lat temu i tak do końca to nie wiem czy tyle chcę. Rozmiar to nosiłam 38. No nic póki co to się odchudzam i kropka. Ile zejdzie to zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tematy się ,,rozruszały,,:) O to mi trochę chodziło i nie miałam zamiaru wcale wdawać się w kłótnie,tak jak to któraś napisała.A co do dalszego gubienia kilogramów -to świetna jest dieta proteinowa o której pisała Biuralistka.Moja córka schudła na niej 6 kg. w ciągu 14 dni.Trochę za dużo moim zdaniem,ale stosowała sie zasad dr Dantona (chyba tak nazywa się autor tej diety) i co ważne nie była wcale głodna( a ma do zrzucenia tylko 10 kg. -w sumie) więc idzie świetnie.Poczytajcie forum na Googlach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama od dzisiaj wchodzę w 5/5,bo waga mi staneła i ani drgnie a jeszcze bym chciała zgubić 3 kg.(bez zeli już ok.3 miesięcy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BIURALISTKA UDA NAM SIE NAPEWNO!!!!!!! piję właśnie czerwoną herbacinę zajadając sernik :p kurde sama sobie krzywdę robię bo ten serniczek sama z pomocą Zuzany upiekłam. tak to już jest kiedy siedzi się w domu i brak zajęcia :-) i jak tu odchudzic się od razu??? ale najwazniejsze że paluch mojej Z.ma sie o niebo lepiej :-) ❤️ sorry bernardynek że znowu napisałam coś nie na temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Jak ma być tutaj nudno, jak co chwilę jakieś kawały wrzucam :) LOT SAMOLOTEM:W PEWNYM MOMENCIE KAPITAN OZNAJMIA -ZA 40 MINUT SIĘ ROZBIJEMY.SŁYSZĄC TO JEDNA Z PASAŻEREK ZACZYNA SIĘ MALOWAĆ -DRUGA PYTA CO TY ROBISZ? -O JAK SIĘ ROZBIJEMY TO NAJPIERW BĘDĄ RATOWAĆ TE ŁADNE ODPOWIADA. -DRUGA ZACZYNA WKŁADAĆ WSZYSTKO ZŁOTO JAKIE TYLKO MA -A TY CO ROBISZ? -JAK SIĘ ROZBIJEMY TO NA PEWNO BĘDĄ RATOWAĆ TYCH BOGATYCH. -NA TO MURZYNKA SCIĄGA MAJTKI I WYSTAWIA DUPĘ DO OKNA,I MÓWI WY OBIE JESTEŚCIE JEBNIĘTE NAJPIERW BĘDĄ SZUKAĆ CZARNEJ SKRZYNKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam dzisiaj na szkoleniu, kurcze za dużo się nie dowiedziałam,ale zawsze coś. Po ostatnim ważeniu, tak załapałam beznadziejny humorek, że nic mi się nie chciało. Poszłam dzisiaj do Focusa w ZG jak na ścięcie głowy. Nic mi się nie chciało. Szwendałam się jakby za karę. Głupią odżywkę do włosów wybierałam pół godziny i w końcu kupiłam tą co ostatnio. Tak przy okazji, Renatka pamiętasz jak się nazywały, te żele z biedronki, co tak zachwalałaś?? Bo nie mogłam sobie przypomnieć jak się nazywają i nie wiedziałam nawet czego szukać. W końcu trafiłam do sklepu z butami (tak tak Kasiek, do raju dla Ciebie :) ). Chciałam tylko zobaczyć czy są jakieś fajne jasne buty jak dla mnie. W tym miesiącu muszę przycisnąć pasa, bo w poprzednim zbytnio zaszalałam :) No ale jak zaciskam pasa? Kupiłam jasne buciki. Są śliczne, a wygodne jakby się chodziło na bosaka. Humor zaczął się nieco poprawiać. Więc poszłam zobaczyć jakąś bluzkę (bo w przyszłym tygodniu mamy pierwszą siatkę). Zobaczyłam, nawet kilke. No ale, że zaciskam pasa kupiłam dwie :) Wzięłam bluzkę prawie dwa rozmiary mniejszą, a tak chciałam się chyba dobić. Jakież to było moje zdziwienie, gdy się okazało, że bluzka jest dobra :) Humor mi się mega poprawił. W domu nie mogę się tak dobrze w lustrze przejrzeć, bo ostatnio nam się to duże pobiło, więc co zrobiłam? Stałam 20 minut i się oglądałam z każdej strony, a uśmiech z minuty na minutę był coraz większy. Droga do domu była do kitu, ale nie będę pisać, żeby was nie zanudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zelę, to biorę cały czas 15stkę od 18.02.09. Skutków ubocznych brak. Na początku tego tygodnia nie brałam przez 2-3 dni, bo cały czas zapominałam przełożyć tabletki do torebki, którą teraz noszę. Ostatnio znów wzięło mnie tylko pragnienie. Piję jak opętana(tylko do siusiajewa za rzadko chodzę od 2 dni, ale dzisiaj było już lepiej). Z sercem nie mam problemów. Dzięki temu, że z zelą schudłam, skończyły mi się nocne napady kołatań serca, które miałam jeszcze przed zelą. Jestem z tego powodu szczęśliwa, bo w końcu kładę się spać i nie myślę, czy w nocy nie będę znów siedziała 3 godzin i się zastanawiała czy karetkę już wzywać, czy jeszcze nie. Jest GIT :) Ktoś się wcześniej pytał, czy nie odczuwa się jakoś skutków ,jak jednocześnie bierze się wapno. Ja nic nie czuję. Tak sobie właśnie pomyślałam, że może te problemy z siusiajewem są właśnie od wapna, bo zmniejszyłam dawkę i jest lepiej. Wapno musiałam brać, bo prawą dłoń miałam jakbym trzymała ją w gorącym oleju. (nie ma jak pranie ręczne w nowym płynie i zmiana płynu do naczyń, tyle że nigdy tak mocno wcześniej nie miałam). Teraz już uczulenie z dłoni mi przeszło. Piję jednak wapno, bo wyskoczyły mi jakieś czerwone plamki przedwczoraj nad "piersiątkami" :) U mnie jakieś dziwne alergie i uczulenia pojawiają się zazwyczaj od wiosny do końca czerwca, od jakichś 5 lat. Przypałętało się to nie wiadomo skąd. (kurcze, ale mi się te buty podobają. Stoją koło szafy i patrzę się na nie co chwilę - wariatka:P, za to zadowolona) Dobra, bo się rozpisałam. Idę wstawić samochód do garażu i przyszykuję rower do naprawy. Jutro go w końcu zawiozę :) Buziaki kochane. Później się jeszcze odezwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze raz ja, żeby nie było :) kasiek30 😍🌼 biuralistka😘🌼 kajair😘🌼 renatka3355😘🌼 ruda102😘🌼 winiolka😘🌼 moniusia😘🌼 gosik39😘🌼 bernardynek 😘🌼 (jak parowar? ja dzisiaj oglądałam tefalka, w przyszłym miesiącu może sobie w końcu kupię :) ) Teraz już uciekam na serio. {kiss] i do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Z tego całego zamieszania Komunią - zapomniałam się pochwalić, że ja też nabyłam sobie parowar :) Co prawda nie jest to Tefal, ale najtańsza wersja jaką znalazłam :) ale działa super! Warzywka są smaczniutkie. Byłam w szoku jaka słodka jest marchewka :) robiłam już rybkę na parze, filet z kurczaka oraz różen warzywka :) polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa Ty okrutna kobieto!!!!! dlaczego mnie nie zabrałaś do raju? :-( cieszę się że humor ok bo ostatni Twój list powiał pesymizmem i to niby z mojego powodu :p basen wieczorem zaliczyłam choć nie był dziś znowu w planie ale skoro pojechałam na body therm więc.... co do płynów Aga to dziś zakupiłam nowy dove o zapachu brzoskwini.a jak bosko pachnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elizka21
witam wszystkich zelixe biore 2 dzien i mam takie pytanie czy mozna brac blonnik w tabletkach jezeli biore zelixe prosze o odp.. 173cm/75kg marzenie 65kg:);):):)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×