Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

renatka3355dziekuje ci kochana za ten ruch.wiem ze dzis czujesz sie znacznie gorzej bo odwalilas za mnie dawke sportu :-) caterpillar ja po prostu minelam sie chyba z powolaniem:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dziś z rana się ważyłam iiii 4 kilo mniej:)) Podaje moje wyniki 157cm 20.03.2009 - 63 kg 30.03.2009 - 59 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biuralistko40 trzy lata temu moje obydwie panienki szły do komunii-jedna normalnie,druga do wczesnej{dwa razy więcej chodzenia do Kościoła,na specjalne dodatkowe lekcje religii},trzecia była w drodze-urodziła się w lipcu-choć myślałam tak koło kwietnia i maja że dziewczątko wcześniej świat przywita-więc kochana mojego zdania też nie chciej znać❤️ Było-minęło;-) Mam nadzieję że tak koło lipca-sierpnia o moich 10ciu kilo powiem-były-minęły-i niech nie wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po basenie,he! Ale w jacuzi siedziałam. Normalnie Baby to mam takiego MEGA DOŁA i to nie po tabsach, że szok. Noooo cóż... Witam RYCZĄCĄ CZTERDZIESTKĘ hihihi- tak mi przyszło. Wy to laski gubicie te kilosy a ja cooo? Kurde nic. Dobra idę się przytulić do córci, chociaż tyle. Jutro nadrobię ;) AAAA, przypominam, że tabeleczka jest uzupełniana na biżąco, zatem można wpisywać kilogramki ;) Buziaki, jak nie usnę to tu zajrzę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich i podpisuję listę nieobecności :) Uff ależ mnie długo nie było... i ile czytania!!! Cieżki czas miałam ostatnio i tak jakoś wyszło. Kiedyś nadrobie. Przerzuciłam jedynie wzrokiem co i jak. Do wszystkich MAMUSIEK - dużo zdrówka dla Was i dzieciątek!! :) 😍 Witam również od siebie wszystkie nowe odchudzaczki :) 🌼 Rozgrzeszam weekendowe szaleństwa - nie samą dietą człowiek żyje, inaczej ciągle by chodził markotny!!! :classic_cool: Cieszę się z osiągnięc wszystkich. 🌼 Fajnie tu u was :) I uwielbiam dowcipy które wrzucacie!!! po prostu ubaw po pachy!!!! Ja się dołącze z rezultatami - kolejny kg poszedł precz. I wierszyk wymiarów wygłada tak: Zielonooka27/27/01.03.09/170/79.1/BZ/16.03.09/77.1/75.5/74.5 :) Oczywiście, że chciałąbym więcej- może 1.5 a nawet 2 ale i z tego jednego jestem DUMNA :) dobrej nocki wszystkim!!! 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek nie masz jakiegoś odrzutowca pod ręką żeby szybciutko do mnie przybyć?ja się zgadzam na te odwalanie za Ciebie ćwiczeń (któraś jeszcze chętna?)ale dziś sama kąpiel w soli nie pomoże,Ty musisz podlecieć albo jakiegoś przystojnego masażystę podesłać,bo mój osobisty w pracy:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355-----------no co ty nie czujesz??? jestem wirtualnie obok Ciebie od paru minut i masuje ile wlezie!!! Biuralistka40---wiem co to zly humor wiec zabraniam Tobie sie smucic.limit juz wyczerpalas... moj maz to osiol baran kretyn idiota(przepraszam ze obrazilam wszystkie zwierzatka) jak mnie teraz wkurwil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! cholera cholera cholera...mac!!!!!!!!!!!!!!!!! przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już się z Wami żegam, nie wiem czy jutro uda mi się do Was zajrzeć ale w pracy jestem do 16stej (mam dyżur w świetlicy) a później na angielski lecę...no i na drinka umówiłyśmy się po kursie............ale chyba na jakimś soczku poprzestanę. Ja niestety też zaliczyłam dołek dzisiaj...............oj faceci potrafią wyprowadzić z równowagi...nie dość, że pożytek z nich niewielki to jeszcze ............ach, szkoda gadać.. Czy jest ktoś chętny, żeby mnie wyciągnąć :( Tyle smęcenia!!!! Życzę Wam dobrej nocy i większego wsparcia w osobie mężów. Może jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Kobitki a przy tych tabletkach można wypić drineczka.Mąż wlasnie mnie zaprasza.Pewnie na coś liczy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edytusia niestety raczej nie:-( kasiek30 uffffffff co za ulga-poczułam w końcu,dzięki wielkie❤️ dziewczyny podam Wam całe nazwy tych olejków i balsamów -AFRODYZJAK-piżmo&jaśmin-na pokuszenie -EKSTAZA-ambra&bursztyn-na rozkosz Firma BIELENDA-seria AROMASENSATION Trzeciego zapachu już nie było i biedronce obok mnie:-( jautro sprawdzę w drugiej;-) biuralistko40 kochana❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnej nocy dziewczynki spadam bo nic dobrego dzis juz nie wyniknie ale jestem wkurwiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytusia
Dzięki dziewczyny ,mąż wypije dwa Dobrej nocy i do jutra papapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć lachony :) edytusia witam 🌼 kasiek30 😍 🌼 ty to raczej nawiedzony moher z tym rozgrzeszaniem :P Mam nadzieję, że córcia szybko lepiej się poczuje :) renatka3355 🌼😍 poćwicz za mnie troszku. Potop Sienkiewicza w porównaniu z moją miesiączką, to nic. Już mam dosyć. O ćwiczeniach nawet nie myślę :( Jak tylko będę mogła zacznę szybko nadrabiać :) Wtedy jakby co dam Ci zwolnienie z mojej części :) A co do masaży, to pomogę Kasi i będziemy masować na zmianę :) caterpillar 🌼 ja już myślałam, że ty zapomniałaś gdzie jest nasze forum i że znalazłaś może jakieś nowe :P biuralistka40 to coż na poprawę humoru, tylko głośniki sobie włącz :) http://smiech.net/flas_s1/koty.swf jak wkurz ciebie mąż, to puść mu to. Będzie wiedział co myślisz o jego gadaniu :P 😘 na pocieszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to jak zwykle mam wyczucie. Wszystkie już uciekacie :( renatka3355 jutro skoczę sobie po te olejki i balsamy, zwłaszcza ten z piżmem. Mam straszny sentyment do tego zapachu, uuhhhmmmmm wspomnienia wracają :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka :) heh...ale napisałyście!!!biore sie do czytania :)masakra tyle tego...;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kajair ja też ledwo przebrnęłam :) biuralistka40 ja z tego wszystkiego dzisiaj zapomniałam zacząć koktajlowania. Zaczynam jutro :) Normalnie masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany tylko mam 6 stron do przeczytania...przydałby sie lektor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...tak przeczytałam wszystko ,,ze zrozumieniem,,tak przynajmniej myśle :)jedno co mi się nasuwa to to to...,,dobrze ,że tu Jesteście,,naprawdę dobrze jest wiedzieć ,że sie nie jest samemu ... bo przyznacie ,że odchudzanie nie jest łatwe.Chyba jest łatwiej rzucić papierosy,aniżeli jedzenie.Ja sama to naprawde już nie wiem ile razy w życiu się odchudzałam...Dziś przeglądałam zdjęcia z ,,młodości,,mając 18 lat ważyłam 58-60 kg,wtedy uważałam się za grubą!!!a co teraz mam powiedzieć?dziś wskoczyłam na wagę,minął tydzień bez zelixy,rano miałam 81.6...czyli doszło ok.kg,ale wiem ,że nie jestem bez winy...i zapracowałam sobie na ten plusik:(w sobote,pare frytek,udało mi sie ukraść!!!a wczoraj kebab,wprawdzie bez sosu ,ale zawsze to była duża buła!!!ale z tego co widać ciężki był wekendzik,ten,dużo z Nas miało jakieś grzeszki na sumieniu...POPROSZE o usprawiedliwienie:)nie miałam zeliki...wczoraj po tym kebabie miałam takie wyrzuty sumienia,że poleciałam ,na silkę-spaliłam ok 200kcal.Kurcze żałuje ,że nie mam czasu w ciągu dnia...zajrzeć tutaj,mój plan dnia jest bardzo napięty i bardzo różny,w zasadzie to nic nie mogę zaplanować.A mój szanowny mężulek,furczy jak odpalam kompa...dlatego jestem tu najczęściej wieczorami...tak-jutro ide go mojej ginex...i się okaże co ze mną...więc śle buzki :*i dobranoc Zelusie :):):) pozdrawiam wszystkie FUMFELKI :) i nowe osóbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agixa..tak...niestety ciemnosc mnie pochlonela ale juz sloneczko zaswiecilo i jestem z powrotem,,,i nie narzekajcie kobiety ze macie 6 stron do przeczytania bo ja mialam ok40!!! no piszecie szybciej niz strusie pedziwiatry wypuszczone na autostrade heheh Kajair...tak sobie wlasnie rozmyslalam o tym co napisalas wspominajac czasy gdy bylas szczupla...mysle ze ludzie ktorzy kiedys mieli niezla figure a potem sie nico popsula gorzej przez to przechodza nic ci ktorzy byli grubi odkad tylko pamietaja. mam tu na mysli m.in. siebie.( to tak jak w tej bajce o ptaku ktory nigdy nie zaznal wolnosci) ja cale zycie bylam gruba. 96 kg!!! nie mialam do czego wracac wspomnianiami, wiec az tak sie nie przejmowalam swoja otyloscia. nie wiedzialam co to znaczy byc szczupla. no i wyobrazcie sobie co poczulam jak zrzucilam 30 :) (w tym 14kg bez zelixy). i wszyscy moi znajomi byli w szoku zwlaszcza jak zobaczyli mnie w mini (przykryjpiźdz.... jak to kiedys nazywalam hhehehe). no i przyznaje ze na powodzenie to teraz nie moge narzekac :). gorzej ze jak tylko schudlam zwiazalam sie z jednym facetem wiec sobie nawet pouzywac nie moglam :( mowie tu o chodzeniu na zwykle randki zbereznice...nie o tym co tam sie teraz kreuje w waszych glowkach :) no a ze teraz pare kg przytylam to mini odstawilam, ale za pare tygodni...pare kg mniej...ptaszki spiewaja...sloneczko swieci... no i zjezdzam do Polski na 2 tygodnie :) dobra koniec tego wywodu dobranoc wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie!!!!!!!! mgla ze nic nie widac co znaczy ze potem bedzie cudnie :-)slonce slonce slonce wiosna!!!!!!!!!!!!!!!!! Agixa! w nocy szalenstwa nie bylo Zuza spala z przerwami ja razem z nia(nie powiem aby bylo mi wygodnie na tym malym lozku) a maz w sypialni.ale mnie wczoraj wku... dzis mi nie przeszlo oj oj brzydko mnie wczoraj nazwalas ...ale odkrylas prawde z tym beretem:-o przyznaje sie :-) kot swietny mimo wszystko jestescie juz rozgrzeszone z tego co dzis zjecie a co nie ma nicwspolnego z dieta. kajair twoj kebeb wybaczony ale mimo wszystko taka wielka bula???????????? moj sernik to nic przy twoim grzechu.daj znac co powie ginekolog Buzie dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. -------------- Wiek Dnia cm kg kg kg kg kg kg kg kg kg kg Agixa Ada3115 24 18.03.2009 165 80 Agalipa, 164 93 Aliszta 25.03.2009 158 64,8 Amanda_mn 19.03.2009 170 86 Ambra 1986 12.03.2009 angelika1590 Ashtraygirl 21 20.03.2009 170 91 Ata26 26 15.03.2009 165 73 69,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się poprzestawiało, ale wiecie o co chodzi, mam nadzieję ;) Brakujące osóbki -jak chcą- to proszę o wpisik ;) Jak, ktoś nie chce- to też proszę o wpisik ;) Kogo brakuje - a chce, to oczywiście też proszę o wpisik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caterpillar 11.03.2009 172 74,1 eva27 26.03.2009 Ewka28 28 26.03.2009 165 70 Goplanka 22 13.03.2009 170 88 86 84 Gosik39 40 12.03.2009 156 93 90,4 Gucia77 32 29.03.2009 168 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hera1 28.02.2009 160 86,7 Ikrolik 170 68 Iwcia73 36 05.02.2009 157 73,8 ------- ----- ----- 68,8 68,3 67,7 66,7 Iwona111- 24.03.2009 168 70 Iza26, 26.03.09(?) 169 91 Joasia2106 23 14.03.2009 156 76 74 Joasia27 17.03.2009 165 70 Julia Agnieszka 01.03.2009 Kajar 01.02 BZ 156 91 Kasiek30 15.03.2009 kisserka 24.03.2009 70

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka203 34 10.03.2009 165 85 Livi1982 27l(?) 27 164 68 Lucia12 38 06.03.2009 164 95 Maciek1234 08.03.2009 167 88 Madziunia88 Majko 77 32 25.03.2009 170 118 Mama1971 35 18.03.2009 170 98 Men 21 16.03.2009 Monikap667 07.03.2009 175 85 MONIUSIA35 35 16.02.2009 155 80 78 72 BZ Nadiia 31 02.01.2009 170 90 naturalna27 157 63 Nowa ala 31 17.03.2009 171 74 nutella pr.ze sł 26.02.2009 173 93,5 89,5 Olus23 23.03.2009 160 68 Paczulek 24 20.02.2009 173 88 ------- ----- ----- 78,2 78

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×