Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

Gość MONIUSIA35
witam:) jestem tu już chyba z przyzwyczajenia :) stwierdzam że jestem trochę nakręcona,wciąż myślę o tym co się przytrafiło kasiek30 i chyba przez to dostałam jakieś"urojone bóle" (głupia chyba jestem) ale do czasu pójścia do dentysty dam sobie spokój z zelką czyli do 24 marca,mała przerwa!! chyba mnie nie "wyrzucicie od siebie":( na wadze mam mniej już 8 kilo będę tu zaglądać *****************pozdrawiam🌼*******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia88
Dziewczyny jak są w waszym mieście apteki sieci"śWIAT ZDROWIA"one najczęściej nazywają się "POD ZŁOTYM LWEM" tam ja płaciłam za zelixe 60tabl. 60zł. a za 30szt. 29,99.One są chyba w całej polsce a napewno w Wielkopolsce pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA35
madziunia a skąd ty jesteś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MONIUSIA-35
ale to na receptę?? ja dałam 70 zł. za 30 tabletek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie- trzeba podzwonić po aptekach zanim się dokona zakupu :classic_cool: Tyle się siedzi na necie- w google -> apteka, plus miejscowość. Oszczędność będzie na pewno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¸.•´¸.•*´¨) .•´,•*´¨)¸.•*¨) ¸.•´¸.•*´¨).•*´¨) (¸.•´ (¸.•` * ¸.) ____:°:::::::_¸.•´¸.•*´¨) ___$$$$$$$$$_¸.•´¸.•*´¨) __$___________$.•´,•*´¨)¸.•*¨) _$_____________$:::°::::::: $_______~~_~~_$$$$$$$$$$$ $____~~_~~~~~~$________.$ _$__~~~_~~_~~$___~~__~~_$ __$__~_~~_~~.$_____.~~~~~_$ ___$_~~~~~~$_$___~~~~~.~~$ ____$$$$$$$$$_$__~~.~~_~~~$ ________$$_____$_~~.~_~~~$ ________$$______$$$$$$$$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ ________$$__________$$ _______$$$$$________$$ _____$$$$$$$$_______$$ __________________$$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc ja też łapię się na tego brudzia;-)ja tak pośrodku się plasuję,po trzydziestce to już nie siuśmajtek a jeszcze nie staruszka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_____________$$$$$ _____________ $$$$$$$$$$$$) _____________ $$$_$$$$$$$$/* ___________ $$$$_$$$$$$$$$$$ ____________ $$$$_$$$$$$$$$* _____________ $$$___$$$$$$ __________ $$$$$$_____$$$ ____________ $$_______$$$ _____________$____ $$$$$$$ ______________$__ $$$$$$$$$$$ ________________ $$$$$_$$$$$$ ________________ $$$$$$$$$ ______________ $$$$_$$$$$$ _____________ $$$__$$$$$$ ____________ $$$___$$$$$ ___________ $$__$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ _____ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ ______ $$$$$$$$$$$$$$$$$$ ________ $$$$$$$$$$$$$$$$$ __________ $$$$$$$$$$$$$$$$ _________________$$$$ _________________ $$$$ __________________$$$ __________________$$$ __________________$$$ __________________$$$ ___________________$$ __________________$$$$$ __________Jak Pięknie Być Kobietą......... Miłego wieczorka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka27
czesc dziewczyny i chlopcy!! alez temat wreee!!! nie mozna nadazyc z czytaniem!! Ja dzis 3ci dzionek z Lindaxa - ale dzis regularnie glodna bylam w poludnie i wieczorem.... Plus suchos w ustach. No i to zaparcie!! Kupilam dzis sliwki i bede czekac na efekty :) Czytam o tych waszych cenach za opakowanie i cos mi sie to nie patrzy. Ja kupilam swoja 10tke na recepte za 18zl za 30sztuk. Pani w aptece powiedziala ze taniej bo 10tka Zeli kosztowala jakies 46. Moze to kwestia ze to jedna z tcyh aptek co ma ceny hurtowe?? Juz nie wiem co do ktorej mialam pisac... Agixa ----- mowisz ze juz 29dzien jestes na kuracji - i jak efekty>?? bo nie doszukalam sie. Jak tez objawy uboczne? paczulek - na nogi podobno fajny jest rowerek w powietrzu ale trzeba dlugo krecic :) A co do starzenia... to.. MAMY TYLE LAT NA ILE SIE CZUJEMY :))) sa 20stki o mentalnosci starych babci, jak i pelne zycia i wigoru 40stki :) nie ma co czepiac sie metryk :) pozdrawiam wszystkich i dziekuje za rady!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza tabletka za mną........jak na razie żyję.....hehe,oby pomogło,6 godzin po wzięciu tabletki i zero ssania? niemożliwe a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje Kochane!!!! co za dzień! cudo!!!!! nie dosc ze jestem w domku to bylam u dietetyka(wiem juz co powinnam jesc-latwo nie bedzie)dostalam piekna laurke od cory a i nawet kochany nie zapomnial o moich urodzinkach.byly prezenty tzw.rzeczowe ale to nie jest wazne! wazne jak mnie pieknie przywital... :-) to male ciasteczko napewno zostalo spalone :-) ....licze na bis gdy wroci do domku bo to pracocholik jak ja! musial pojechac do firmy zobaczyc co i jak!!!! co Wy dzis z tym wiekiem? kazdy ma tyle lat na ile sie czuje a ja nie mam zamiaru martwic sie tym ze 40-tka juz tuz tuz... kupilam karnet na 10 zabiegow body therm.wysmarowana czekolada owinieta folia owinieta cieplymi pasami na lozko to 30minut relaksu!!!! a potem jakie cudne uda... widzialam dzieciatko-panna jak ta lala :-) :-) kochane zagladne do Was dzis jeszcze napewno Buuuuuziak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, sledze to forum juz dluzszy czas, wlasnie rozpoczęlam \"kurację\" i wasze wypowiedzi daja mi motywację, aby wreszcie coś ze soba zrobić... Za jakis czas pochwale sie efektami, a póki co pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniusia35-------------Kochana TY moja. przestan myslec o tym co sie stalo bo i po co Ci dodatkowe nerwy. ja jestem widac jakis taki ewenement i nie nadaje sie do lykania tableteczki zeli(ja kupilam swoja za 22zl) wszystko bedzie dobrze juz troche ja bierzesz i wszystko gra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE DO ZOBACZENIA POZNIEJ!!!! WROCILA MOJA POLOWA.MUSZE TROCHE O NIEGO ZADBAC :-) :-) :-) W DOMU WIOSNA- KWIATY KTORE DOSTALAM PACHNA TAK OBLEDNIE 38TULIPANKOW...O KURDE PRZYZNALAM SIE DO METRYCZKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiek30 ....................-.\'.....\'.-. ...............-(......\\..../.....)-. ............./.....\'....oOo...\'....\\. ................\\.--.oOOOOOo.-\'-./. ..|\\..,.....(..\'..:oOOOOOo:...’). ._\\.\\/|...../\'--\'oOOOOOo\'-\'\'\\. .\'-...;/|....\\.......\'\'oOo\'\'......./. ..--`\'..:/|]..\'-(...../....\\.....)-. ..\'--..`../..//..\'--\'.__.\'--´. ....`\'-,_\';//. ...........\'(( .\'Marzeń o które warto walczyć! Radości,którymi warto się dzielić! Przyjaciół z którymi warto być i nadzieji bez której nie da się żyć! .............\\\\ . ...............\\\\ . ................\\\\ . ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ((_,»*¯**¯*«,_)) ...........((_,»*¯*« »*¯*«,_))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejj dziewczynyyyy
moze ktoras z was jest z Wroclawia i orientuje sie gdzie mozna tu kupic tania zelixe? ostatnio placilam prawie 70zl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde szokujecie mnie tymi cenami u mnie w aptece jednej i drugiej mamy dosc drogo , ja jestem z Lubuskiego i powiem wam ze jak zerknelam na cene hurtowa to sie niewiele rozni wiec kurde niewiem co u was tak tanio. Wiecie co z tym wiekiem to prawda ze kazdy ma tyle lat na ile sie czuje Wogole jak sie kremy kupuje to najlepiej do dermatologa i on nam ocenia wiek skory sa panie po 40 co maja cere 20latek i Takie 20latki po solarium z cera 60latek naprawde, Ja dzis kupilam sobie balsam ujedrniajacy biust czy ktoras cos takiego stosowala pytam panie bo niesadze zeby ktorys pan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielonooka27
aaaaaa... dziewczyny!!!! a mi sie po tej sybutraminie chce spac... Tzn z przemeczenia to mi sie zawsze chce spac ale mialam nadzieje, ze przy okazji kuracji troche sie podkrece i bede dala rade pracowac po nocach bo naprawde mam sporo roznych obowiazkow, a czuje ze mam szparki powiekowe jak u komara.... Normalnie NIE FAIR!!! ;))) Ale WSZYSTKO zniose byle to ZADZIALALO!!!!!!!!!!!!!!! buzki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecha
Cześć! Witam wszystkich na forum i Panie i Pana. Jestem z Zelą 6 dzień i muszę powiedzieć że do tej pory jakoś efektów nie widać - czym jestem załamana. W październiku mam wesele i chciałam chudziej wyglądać. Mam 156 cm i wagę 67. Jedyny problem jaki mam to ten że za bardzo nie mam czasu i siły ćwiczyć. Dużo pracuję, wpadam do domu wieczorem, godzina przerwy i nauka do późnej nocy. I tak codziennie. Początkowo po zeli miałam strasznego spida, od dwóch dni jak przychodzę do domu to padam na ryj i śpię a potem do rana muszę siedzieć. Dzisiaj kupiłam czerwoną herbatę. Ktoś stosował? Jakie efekt? Podobno spala tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renatka3355 cudo ten kwiat. wielkie dzieki. wzruszylas mnie!!! spalilam kalorie czyli zadbalam o mezusia. teraz znowu mnie \"olal\" ale obiecal szalony weekend. ciekawe czy to tylko obiecanki. nasza Zuzala podobno jedzie do dziadkow. ja jutro robie przyjatko dla przyjaciol i mam dylemat bo co tu im zrobic skoro nie sa na diecie(babki pewnie tak bo my zawsze sie odchudzamy ale faceci to musza smacznie zjesc) wg. nich smacznie znaczy jak najmniej zielonego czyli tlusto i ciezkostrawnie. pewnie jakas wodeczke wypija...co ja pisze napewno a ja nie moge pozwolic sobie na takie puste kalorie... dziewczyny szybko przepis na pyszna salatke dla tych co na diecie!!! licze na Was moje drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niecha--- czerwona herbata dla mnie okropnosc do tego ten zapach ale zmuszam sie. jak przestygnie to wypijam na raz i tak mecze sie z nia czasem i 5razy na dobe Jestescie tam dziewczynki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia88
Moniusia35!!!! z Wielkopolski i u nas w sieci tych aptek sa takie ceny alew innych tez kosztuja 30szt. 49 czy ktoras z was stosowala diete kapusciana bo od poniedzialku ja zamierzamja sobie zrobic???jakie byly po niej rezultaty? Dobranoc,pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Wam wszystkim- noooo, ładnie ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 renatka3355🌼, tak tu gwarno i wesoło 🌻 zielonooka27 - możesz chrupać marcheweczki, hehe, Amanda_mn🌻 -hahahaha, no bez przesady! kasiek30🌻 Ata26 no to witaj w gronie hejj dziewczynyyyy - podzwoń po aptekach, jak dziewczyny nie odpowiedzą Paczulek🌻 niecha- http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=54513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziunia88- przecież ładnie schodzisz z wagi ;-) zastosuj dla siebie coś co będziesz kontynuować też później.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masakra 30min spedzilam na smarowaniu sie tym wszystkim heheh nogi co innego nbrzuch co innego, piersi co innego, rece co innego niedlugo to i na uszy cos sobie naloze :) dobranoc do jutra i ponawiam czy stosujecie jakies ujedrniajace balsamy , wiem ze ta kawa sie smarujecie a cos jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Zaraz padnę . Wy to dajecie czadu.Mogę zagladać tu raczej wieczorkim i juz nie jestem w temacie, fajne macie pogaduchy.Rano coś do was wszystkich wydziergałam i nie wpisałam nica- znikneło. pa . miłego wieczorku. byłam w mc donalds. bije głową w mur.... 6 kurczaków i mcroyal. załamka. dobrej nocki. mam juz rozmiar\'\'L\'\'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×