Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

biuralistka40

Zelixa - ktoś zna? dla tych co czytają ze zozumieniem

Polecane posty

biuralistka40 - proszę Cię ja nie mam czasu ale zrugaj je wszystkie i za mnie!!! CO kurcze się będą chachały z naszych lat?? Upssss moich bardziej,bo jestem też już pooooooooooo 40-ce Nie śmiać się Śuśmajtki\"!!!! Ja mam córkę w waszym wieku czyli 28 lat i mnie chwali za cerę,wygląd tłuścioszka i..........poczucie humoru :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie na starym nowym temacie.. pisze pierwszy no moze dugi raz.. ale podgladuje regularnie( nie ladnie, prawda?:P)) Przez rok przytylam dosyc duzo.. i sama nie wiem jak.. myslalam ze tarczyca ale wyniki w normie. Nie jem duzo, dosyc regularnie, cwicze.. i nadal tyje;( wiec wycieczka do lekarza i mam;)) dzis 6 dzien z Zelka.. juz widza zmiany, spodnie ciut luzniejsze.. ale trzeba jeszcze poczekac na efekty:)) Mysle ze zakceptujecie mnie w swoim gronie, pozdrawiam serdecznie;) aha uprzedzajac zaraz pytanie biuralistki40, mam 23 lata, 158 cm wzrostu i 76kg tłuszczyku (o zgrozo!) ;] aha2, ja zaplacilam za zelke10 60 tabsow 99.99;// moze w koncu znajde taniej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> biuralistka40 skarbie ja nie mówię, że jesteś stara czy coś w tym rodzaju. Mam koleżankę w wieku 44lat. W życiu bym nie powiedziała, że tyle ma. Jak zaczniemy swoje wygłupy, to każdy się śmieje,że się dobrałyśmy i powinnyśmy cofnąć się do przedszkola. (jesteśmy wyjątkiem od reguły - księgowe też potrafią się bawić :P ) Na tyle co Ciebie poznałam (można to tak nazwać, znajomość topikowa), to naprawdę nie uważam, żebyś była "starsza". Gdyby nie to 40 przy nicku, to myślałabym, że jesteśmy w tym samym wieku :) W szoku byłam jak napisałaś ile lat mają twoje dzieci. Mam nadzieję, że się na mnie nie zezłościłaś z tym moim gadaniem :) Śmieję się, że się starzeję, bo mam ostatnio zaniki pamięci a dzisiaj rano miałam zespół parkinsona :) Ledwo się ubrałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto po kafe buszuje ten kwiatuszki znajduje ;) ;) ;) -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Temat: ZELIXA !!!!!!! 10:01 lezka55 (aneta55-84@tlen.pl) aneta55-84@tlen.pl Kto coś wie na ten temat ile mozna przy tej kuracji w miesiac zrzucic jaka diete stosowac przy tych pigółkach i czy czeste zgagi sa powodem zazywania tego specyfiku dlaczego jest on na recepte ????????????? 10:02 [zgłoś do usunięcia] forum ZDROWIE I URODA http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4026569 10:05 [zgłoś do usunięcia] lezka55 (aneta55-84@tlen.pl) aneta55-84@tlen.pl tam pytałam i zwyczajnie mnie olali wiec prubuje w własnym poscie chyba wolno nie słyszałam by było to zabronione ??????????? 10:12 [zgłoś do usunięcia] lezka55 (aneta55-84@tlen.pl) aneta55-84@tlen.pl Podnoszę ------------------------------------------------------------------------------------------ ----> za info odnośnie tegoż tu obecnego forum(link ;) ) dziękuję, wiem komu ;) Droga ---->lezka55- czasem trzeba po postu poczekać na odpowiedź. Ja teraz mogę sobie po necie pobuszować- ponieważ w pracy mam luzik, jednak mam też momenty, że muszę pracować-po postu. Każda z dziewczyn ma jakieś obowiązki, nie siedzimy non-stop na kafe. A ponieważ jestem straaaasznie upierdliwa ( wiesz, w tym wieku to już tak jest) Założyłaś topik a miałaś już dwie odpowiedzi na swoje pytanie a piszesz, że :..."zwyczajnie mnie olali"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Julia Agnieszka no no, bez takich mi tutaj proszę. Od razu siuśmajtki. No wiesz, jak tak możesz. Normalnie zamknę się w sobie i co wtedy? Mam pytanie z innej beczki do was, spod jakiego jesteście znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa ala
dziękuje bardzo za odpowiedź, tak pytałam bo dopiro załatwiam receptę i póki co nie miałam nawet możliwości poczytania ulotki. Jeszcze raz dzięki pozdrawiam i miłego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> Julia Agnieszka- a nie miałaś Ty gdzieś jechać? a tak w ogóle to gdzie? A tak w ogóle to ja myślałam, że Ty też jakaś siusiumajtka-hihihi. A ja Ci- kurde- przez Pani będę musiała ;) pisać. A córkę to chyba masz z pierwszego małżeństwa swojego męża, hahahaha Ja zawsze tak mówię, że to córki męża- te starsze oczywiście łoooo matko- głupawka nadal sie utrzymuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> joasia2106- witam ----> nowa ala- też witam Trzymam kciuki za Was ;) Piszcie o swoich problemach- bo po to jest ten topik - przeca. Tylko zawsze proszę- najpierw sami coś musimy zrobić ;) i wtedy jest świetny dialog. Julia Aga- Ty też zapewne przez ten czas zaglądałaś na ten starszejszy topik-prawda? Sama powiedz-ciągle te same powtarzające się pytanka, prawie co stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, to nieźle. biuralistka40 Bynajmniej mówisz, że te starsze to twojego męża. Jak ktoś się dziwił, że moja mama ma takie dorosłe dzieci (ja 27, brat 25), to mówiła, że jak wracała po lekcjach ze szkoły, to znalazła nas takich brudnych, zasmarkanych w rowie. Jedno po jednej stronie, drugie po drugiej, no i niby szkoda jej się nas zrobiło :P co do lezki, to ja się pytam " NO I GDZIE BYLI JEJ RODZICE??????????????"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chyba skorpion;]] 22.11 i w zaleznosci gdzie patrze to jescze lapie sie na skorpiona a czasem juz na strzelca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, czy zauważyłyście, ale czasami można po samym zachowaniu czyt. pościku, wywnioskować kto jest spod jakiego znaku. W sumie, to nawet nie wiem skąd to pytanie, hmmm.... No, ale jako po rodowitym bliźniaczku, spodziewajcie się, że jeszcze nie raz wyskoczę jak filip z konopi (oby nie indyjskiej :P). biuralistka40 śmiej się, śmiej. Tylko jak ja miałam wypełnić wniosek o dowód? Ojciec - nieznany, matka - hugo wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziunia88
Dzien dobry kolezanki i kolego! Ja dopiero teraz zajrzałam i nie mogę zdążyc tego wszystkiego przeczytac,nagryzdałyście ze ho ho.Dzisiaj 12ty dzień z zela od niedzieli zaparcia i ciocia miłla przyjechac a tu opuźnienia.Nie wiem czy to tak zelixa mogła na rozrabiac czy ja z mężem,dlatego w poniedziałek marsz do lekarza..Ale już jestem zadowolona bo mój ukochany dzisiaj stwierdził że chyba parę kilo mi ubyło.Teściowa też mi to wczoraj powiedziała.Jak na razie to -3kg nie wiedziałam że już coś będzie widac.Chyba że tak specjalnie i się ze mnie śmieją,mąż wie o zelixie ale teściowa nie.To chyba jakiś mały sukcesik mam. Ja zelixe brałam zawsze rano na czczo i wieczorem ssanie w żołądku ale od jutra biorę ok 10 może wieczory wtedy beda spokojniejsze.Mam mala dietke ale dzisiaj wsunęłam kawałek pizzy bo mąż mi takiej ochoty narobił i chyba pęknę.Ale o 15.30 ide na godzinny marsz z kijkami tak ok.7km robie w tym czasie i wieczorem 100 brzuszków albo za karę zrobie dzisiaj 200. pozdrawiam wieczorem znowu tu zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem RAK zodiakalny Wylatuję w sobotę o 6 rano Miałam nie zaglądać ale mnie tu ciągnie. No jestem staruszka ale tylko rocznikiem. biuralistka40 wypijmy brudzia i po sprawie z pozostałymi też bardzo chętnie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Agnieszka i Biuralistka40 w imieniu wszystkich tutaj (mam nadzieję, że wszyscy się zgadzacie :P) BRUDZIO \~~~~~/ \ / \_/ I I I I ( ) I I /___\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha, ten kielonek, to był już chyba po brudziu ;] Następnym razem postaram się lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> madziunia88- normalnie czuć Twoją radość ;) Julia- Agnieszka- zaglądaj, zaglądaj- a niech Ci żal będzie nas tu zostawić ;) No to, zdrówko - dziewczyny ;) Strasznie fajny topik się tutaj zrobił, same uśmiechnięte dziewuszki i wesolutkie i z żarcikiem, ehhh Przekafowałam- całe osiem godzin- kuuuurde- zwolnią mnie kiedyś za to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie,że mi żal będzie was zostawić tak tu "fajnacko" jak mówiło moje dziecko kiedy małe było. I tak jest super teraz że aż się chce zaglądać Jak tylko będę miała okazję z urlopu też tu zajrzę. Trzymajcie się cieplutko chudziutko i zdrowo. Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julia Agnieszka - baw się świetnie i dobrze wypoczywaj, żebyś miała co nam opowiadać jak wrócisz :) Pewnie zamulisz topik, ale w końcu nasza kochana biuralistka40 znajdzie na to rozwiązanie ;P Tylko na tych harcach nie zapomnij o nas :) Pozdrawiam i trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, ja spadam. Zajrzę później :) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich pisałam troszke na poprzednim forum stosowałam zelixie dosyc długo schudłam po niej ale i nie tylko zaczełam stosowac równiez diete 1000kcal no i cwiczonka od dwóch miesiexy nie biore zelixi schudłam przez ponad 7miesiecy 20kg w tej chwili pozwalam sobie na duuuuzo wiecej niz wczesniej bo za słodkie to moge zabic...... tak uwielbiam mniej cwicze ale dzieki Bogu nie tyje i to jest najwazniejsze w tej chwili waze 71kg przy wzroscie 168 a wazyłam w sierpniu 94kg teraz jest super rozmiar 40 wszystko moge na siebie wkoncu kupic wiec kochani zycze wam powodzenia napewno bede zagladac na te nowe forum pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Madziunia88 Witam w klubie , ja tez chodze z kijkami fajnie ze ktos tutaj tez maszeruje Pozdrawiam Ja po drzemce :) i po obiadku salata z piersia z grila mniamniuśne bylo Dziś chyba rower zmolestuje bo nikt ze mna niechce isc do lasu z kijkami, Jak Wy tu klepiecie masakra nienadarzam poprostru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amanda_mn
->biuralistka40 --30 szt za 27 zł?nieźle ja dziś dałam 49,90 zł za 30 szt 10 mg,ale czytałam że są apteki gdzie cena siega do 80 zł za pudełeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×