Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promien slonca___

Wizualizacje,afirmacje,Prawo Przyciagania - Nasze doswiadczenia i sukcesy

Polecane posty

Gość Nicostrata
idz Fertig stąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poszukiwany poszukiwana
Potrz Kategorie --psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ktoś wie gdzie
poszukać audiobooków w j. angielskim dot. relaksu - będę wdzięczna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monte Czarnogóra
Ode mnie też Wszystkim - bardzo miły i wdzięczny topik !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men magnet
No i jeszcze jedno, oglądałam film sekret i ani słowa o tym nie słyszałam, ale ktoś gdzieś powiedział, że wizualizować można tylko rzeczy pozytywne, tzn. odnoszące się do pozytywnych zdarzeń i nie robiące nikomu krzywdy, bo jeśli wizualizujemy coś co mogłoby zrobić krzywdę innej osobie, to obróci się to przeciwko nam. Czyli jeśli będę wizualizowała szczęśliwy związek z mężczyzną, który już w związku jest z inną kobietą, to obróci się to przeciwko mnie, bo ta kobieta będzie cierpieć jeśli jej związek się rozpadnie. (????) A jeśli nie wiem, że ten mężczyzna już kogoś ma, to co? Ktoś tu pisał, że w wizualizacjach nie można używać słowa "nie". Rzeczywiście, należy zdania formułować w pozytywnej formie, tylko wtedy będą one działały. Czyli nie "moje możliwości są nie-ograniczone", ale "mam ogromne możliwości, mogę osiągnąć co tylko chcę". A to dlatego, że jeśli używamy negatywnej formuły, to najpierw musimy sobie wyobrazić że mamy ograniczone możliwości a później temu zaprzeczyć. A to wysyła negatywny komunikat. I nie powinno się używać formy przyszłej np. "będę miała duży, piękny dom", bo to życzenie już zawsze pozostanie w przyszłości. Wizualizujemy tu i teraz czyli "mam duży piękny dom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość men magnet
Chcę tylko jeszcze dodać, że to naprawdę działa. Tylko trzeba mocno wierzyć, myśleć o tym pozytywnie i wyrobić w sobie takie jakby przekonanie, że to co chcę się stanie. Bardzo wiele razy otrzymałam to co chciałam, w dłuższym lub krótszym czasie. Niektóre rzeczy otrzymałam po miesiącu, a inne już tego samego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie przypadkiem trafiłam na ten temat ale myślę, że dobrze się stało. W związku z moim kierunkiem studiów muszę umieć motywować zarówno siebie jaki innych. Przeczytałam na temat motywacji podświadomości itd mnostwo publikacji. Ostatnio wiele się wydarzyło w moim zyciu i zapanował totalny chaos. Ja sama czuje sie okropnie jak nigdy i czas to zmienić. No i trafiłam tu... Teraz czas brac się za działanie ;) pozdrawiam Was wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceafirmowacccc
chce afirmowac ale nie po to zeby otrzymac jakas konkretna rzecz. zalezy mi na podniesieniu samooceny, pozbyciu sie lekow i niesmialosci. po jakim czasie moge sie spodziewac efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Men Magnet : \"Czyli jeśli będę wizualizowała szczęśliwy związek z mężczyzną, który już w związku jest z inną kobietą, to obróci się to przeciwko mnie, bo ta kobieta będzie cierpieć jeśli jej związek się rozpadnie. (????)\" Wiec tak : 1) nie wizulizujesz nigdy konkretnej osoby,bo TY nie wiesz czy to jest najlepszy partner dla Ciebie. Moze jakiegos wyrwikufla bedziesz przyciagac a za rogiem czekla bedzie cudowny facet! 2)gdy myslisz o innych osobach wkraczasz w sfere manipulacji ich zyciem.Tego nie mozna robic.(wyobraz sobie ,ze np Twoja mama dpjdzie do wnosku ze najlepiej by bylo dla Ciebie,gdybys zostala siostra zakonna i robilaby wszystko by tak sie stalo.Chcialabys???) 3)zawsze w taki czy inny sposob, wczesniej czy pozniej to co zyczymy innym wraca do nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chceafirmowacccc
niestety nie mam tej ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość książka jest dostępna w
większości księgarni za około 30 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stan alfa
Tutaj jest sporo książek i ebooków, ktore potrafią ns postawić do pionu i dodać sporo energii http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/ Osobiście dla mnie te książki są the best 1. http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/2009/05/efekt-motyla-hit-ostatnich-miesiecy.html 2. http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/2009/05/przeczytaj-fragment-zamow-pena-wersje.html 3. http://megaksiazki.pl/index.php?mode=pos&id=292736 One zmieniły moje życie i bardzo się z tego cieszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawinakaL
Po 2 tygodnia myślenia i wierze że się spełni miałam malutkiego yorczka o którym intensywnie myślałam był na pulpicie mojego kom i telefonu oglądałam filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-tka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatka-tka
Weszłam na te forum ,żeby znaleźć jakąś opinie, o tym ,że to na prawdę działa, że komuś się sprawdziło. Długo czytałam, wyszukiwałam chociaż małego \" mi się sprawdziło\", szukałam kogoś kto ma podobną sytuację jak ja. Byłam ciekawa ( i pełna nadziei a raczej wiary :)), że można przyciągnąć swojego ukochanego. I nie chodzi mi o to , żeby przyciągnąć miłość ogólnie, tylko tę konkretnie osobę. Bo skoro tyle szczęści , radości przynoszą mi wspomnienia i wyobrażenia o tej osobie i nie chcę nikogo innego, więc to chyba ma sens , żeby wizualizować sobie właśnie tę konkretną osobę. Słuchajcie, już nie potrzebuje szukać osób, którym to się sprawdziło,. bo MI SIĘ SPRAWDZIŁO!Oczywiście jeszcze nie do końca, ale wszechświat daje mi wyraźne znaki ,że to działa!Najbardziej pomaga mi film \" The Secret\" a czytałam już dużo na ten temat i oglądałam dużo ale ten film wszystko oddaje chyba najlepiej, oglądam go kilka razy dziennie i chyba się uzależniłam :), nieważne, najważniejsze, że działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa-ja
Jesteście w temacie, to nie muszę wam wiele tłumaczyć. Z książek w tej tematyce, które mogą przewrócić życie do góry nogami dla mnie najlepsza to Czas na zmiany. Jest tutaj przedstawiona http://najlepsze-darmowe-ebooki.blogspot.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spelnione marzenia
nowa-ja Książka jest super, byłam na szkoleniu o tym samym tytule, wiem, że na jego podstawie powstała ta książka. Szkolenie byłopiekielnie drogie - 2500zł, ale to po prostu była niezła jada. Czegoś takiego jeszcze nie przezyłam. W książce jest wszystko to,co na tym szkoleniu http://czasnazmiany.zlotemysli.pl/silva,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S E C E
Cześć Wam!Co tu tak cicho???PROMYCZKU mam pytanie do ciebie:Jestem zwolennikiem prawa przyciągania i programuje już jakiś czas swój umysł na przyciąganie dobrobytu i dobrych dla mnie zdarzeń.Jednak niedawno natknąłem się na coś takiego: http://www.youtube.com/watch?v=dY1rrE2Olpg To co autor tego filmiku tam głosi to zaczyna to burzyć ufność i wiarę w prawo przyciągania.Co sądzisz na ten temat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energetic Boy
Istnienie prawa przyciągania jest faktem, dowodzi temu nawet ten fragment w Bilblii : A Jezus, odpowiadając, rzekł im: Miejcie wiarę w Boga! Zaprawdę powiadam wam: Ktokolwiek by rzekł tej górze: Wznieś się i rzuć się w morze, a nie wątpiłby w sercu swoim, lecz wierzył, że stanie się to, co mówi, spełni mu się. Dlatego powiadam wam: Wszystko, o cokolwiek byście się modlili i prosili, tylko wierzcie, że otrzymacie, a spełni się wam. Mar. 11,22-24 Tak więc działajmy,aby spełniać swoje marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Pozytywni ! SECE nie dosluchalam do konca , bo to dlaczego ktos mowi ze dziala ale tego nie uzywa bo niewiadomo co to bedzie kiedys po prostu dla mnie to hm...jego sprawa. wazne jest by nie manipulowac nikim oraz dawac magiczna formulke \"NIECH TO LUB COS JESZCZE DLA MNIE LEPSZEGO SIE ZDARZY\". Jak to zdanie dodajesz \"ubezpieczasz sie\". Jasne ,ze co zasiejesz to zbierzesz. Dzis tez zbierasz cos co kiedys myslalas! Ja po prostu chce byc szczesliwa.Wiem czego do szczescia potrzebuje i ....tyle. Ide po to!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Energetic Boy
Promieniu Słońca a ja mam takie pytanie do Ciebie: Czy mogę wizualizować parę rzeczy,które chce naraz tzn., czy mogę łączyć ze sobą w jednej wizji pieniądze,samochód itd?Czy jeśli wyobrażam sobie jakąś scenkę ze sobą w roli głównej to mam patrzeć na nią jak i na siebie jakbym oglądał film a ja był w nim głównym bohaterem? Chodzi mi o to czy gdy wizualizuję mam oglądać tam swoją postać patrząc z boku czy tak jak w życiu siebie nie widze bo jestem w swoim ciele (chyba,że odbijam się w lustrze) a tylko widzę co wokół mnie się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×