Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość justyna77777777888888
ogólnie niby wszystko w porządku, kazał jeszcze zrobić BETE .. okres to może mi się różnie ze stresu z przeziębienia ale czemu testy pozytywne skoro ciąży nie ma jak odmieniec jakiś .. jutro idę jeszcze na to badanie ale wynik dopiero w środę wieczorem ;/ a też taki ból czasem mam .. czasem też wydaje mi się jakby mnie ktoś w macice kopnoł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Dokładnie Justyna mam podobnie - czasem jak mam uczucie jak by mnie coś kopnęło to z bólu można by się zwinąć. Justyna mam nadzieję że beta wyjdzie pozytywna, odmieńcem nie jesteś ja znam osobę która nie wiedziała że jest w ciąży do 4 miesiąca ponieważ była pulchniejsza okres miała jaki miała a testy jej negatywne wychodziły przy oby dwóch ciążach. Tak więc głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
Odebrałam wynik dzisiaj .. wyszło 1700 z kawałkiem pan pogratulował że to 5 tydzień ... a ja nie wiem co myśleć .. bo wg @ to powinien być już prawie 7 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna gratulacje:) poczekaj 10 dni i idz do lekarza juz na pewno bedzie widział zarodek, byłam w podobnej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie podał Ci
wynik z norm od owulacji a nie od ostatniej miesiączki, wtedy by się zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Justyna gratuluje :) kochana ciesz się ciesz się :) i śmigaj za kilka dni znowu do lekarza:) Ciesze cię że udało ci się :) Ja dzisiaj byłam zbadać prolaktynę ale wyniki będę miała w wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka dwa testy ;)
2 testy: bobo test zrobiony w 28 dniu cyklu - druga kreseczka po dłuższym czasie (nie wiem jakim bo po około 3 minutach była jedna, wrzuciłam test do szafki i wyjęłam po może 30-40 minutach) kinder test zrobiony w 29 dc - druga słabiutka kreseczka po 6 - 7 minutach oba testy z porannego moczu ból brzucha, jajników i krzyża jak przed okresem co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
kazał mi przyjść dopiero 12.02 to aż miesiąc .. bo powiedział że wtedy już będzie wszystko dokładnie widać czy jest płód cz nie ma a teraz mam się traktować jakby była ciąża i brać kwas foliowy .. nie wiem czy to nie za długo czekania .. anka dwa testy .. radziłabym za kilka dni powtórzyć test :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kochana nie wiem co to za lekarz, ma słabą aparaturę czy jak?... moja kuzynka była w 5 tygodniu i jej normalnie wykrył ciąże... ja stwierdziłam że w poniedziałek powtórzę w test ponieważ nadal miesiączki nie mam więc zobaczę, zapisałam się też do lekarza na 18 lutego dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
niby dobrą .. ale twierdzi że widzi na USG dopiero od 6 tyg .. to chodź by nawet to z krwi wygląda to na 5 to mógłby mi kazać przyjść np za 2 tyg to był by już 7 to na pewno powinno być widać a nie za ponad 4 tyg .. i żyć tyle czasu w nie pewności czy wszystko ok czy jest ciąża czy nie .. kazał tylko brać kwas i traktować się że jest ciąża .. to tak jakbym sobie w mawiała że jest a jej nikt nie widzi a może coś się złego dzieje np poza maciczna albo coś a ja będę czekać miesiąc .. zastanawiam się nad zmianą lekarza .. a ty najlepiej zrób bete z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Poczekam do wtorku i zrobię badanie kwi na bete. A ty kochana zmień lekarza bo on jakiś dziwny jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Witam was Kochane dziewczynki... Wiem że się długo mnie tu nie było, ale miałam powody:) Miałam termin na 26grudnia jak pamiętacie, ale urodziłam 25 listopada wcześniaczka w 35 tc. A niestety nie odzywałam się, bo ostatnie miesiące spędziłam na podtrzymaniu w szpitalu, brałam fenoterol i staveran na potrzymanie, bo niestety w 27tc dostałam silnych skurczy porodowych... ale wytrzymałam i mam ślicznego synka:) Co z torbielą? nie wiadomo bo jeszcze nie byłam po porodzie na konsultacji. Dam znać co i jak bo jestem zapisana na 20 stycznia. Justynko a co u Ciebie? Niestety maleństwo nie daje mi przeczytać Waszych postów. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Daj od razu znać po kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Daj od razu znać po kontroli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
gratuluję kochana synusia :*:*:* ja nie mam okresu od 20 listopada ... na USG nic nie widać a testy wychodzą pozytywne i z krwi wynika że 5 tydzień ciąży i lekarz kazał przyjść dopiero 12 lutego strasznie długo ... i czekam .. zastanawiam się co robić ,.. a podczas ciąży było ją widać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
Justynka- torbiel była widoczna tylko na początku ciąży, a potem na usg nawet jajników nie było widać, więc uznano że się wchłonęła... A jeśli chodzi o widoczność zarodka w 5 tyg ciąży to ja miałam podobnie. Pisałam tu wcześniej, że zrobiłam najpierw test, była baaardzo słaba kreska. Poszłam więc do ginesa, który najpierw powiedział że to 5 tc, a po chwili ze sie pomylił i ze nic nie ma. Poiedziałam że test wyszedł pozytywnie, kazał przyjść za 2 tyg. Dłużyło się skandalicznie ale okazało się ze to 7tc:) takze.. nie zawsze widać ciążę 5 tc:) Może:) Trzymam kciuki. A mój syneczek ma już 7tygodni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnessssska
A tak na marginesie Justynka poszłabym do innego ginesa z dobrym usg. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
nie byłam .. jeszcze się zastanawiam bo jedni w domu mi mówią żeby sprawdzić czy nie ma poza macicznej ciąży .. drudzy że w pierwszych tyg nie wolno za dużo USG dopochwowego .. i cały czas się zastanawiam myślę że w przyszłym tyg pójdę do tego co byłam i zapytam w prost czy mogę przyjść wcześniej bo to za długo czekania a akurat minie 2 tyg od wizyty to już na pewno powinno być widać bo wg krwi ostatniej powinien być wtedy 7 tydzień .. a zależało by mi żeby on prowadził ciąże bo do tej pory byłam z niego zadowolona i wszystkie znajome też są z niego zadowolone .. i zobaczę co w tedy mi powie jak każe czekać albo coś innego zacznie gadać to wtedy zmienię ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
To daj od razu znać. Ja dzisiaj odebrałam wyniki prolatyny i mam 11,40 babka mówiła że mam w normie, czyli szczerze powiem że jestem jeszcze głupsza ponieważ nadal miesiączki nie mam, nie zanosi się żebym ją szybko dostała, piersi też mnie nie bolą a do tego mam biały śluz dość gęsty... nie wiem co o tym wszystkim myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
jak tylko coś będę wiedzieć dam znać.. zrób bete i wszystko jasne będzie .. mój mąż mówi że mam gęsty i lepki śluz :) twierdzi że mam inny niż zawsze zwłaszcza to lepkie nie wiem czy to dobrze czy nie, i czy to prawda bo nie sprawdzam ale piszę co on twierdzi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
marta 92 i jak robiłaś bete ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie odnośnie okresu spóźniającego się mojej żony otóż minął miesiąc od ostatniego okresu i nic.Robiliśmy 2 testy ciążowe 1 rano 2 po południu.na tym pierwszym porannym jest jedna kreska gruba różowa a jest prawie niewidoczna.natomiast podczas robieni 2 testu była już tylko 1 kreska gruba różowa a drugiej nie było nawet słabej a wiec czy istnieje możliwość aby moja żona była w ciąży i jak długo może się przedłuzyc okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka dwa testy ;)
nieznany, niech żona zrobi badanie na beta HCG z krwi (robią w szpitalu lub w każdym laboratorium), nie trzeba być na czczo, kosztuje około 25-30 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,mam pytanie odnośnie okresu spóźniającego się mojej żony otóż minął miesiąc od ostatniego okresu i nic.Robiliśmy 2 testy ciążowe 1 rano 2 po południu.na tym pierwszym porannym jest jedna kreska gruba różowa a jest prawie niewidoczna.natomiast podczas robieni 2 testu była już tylko 1 kreska gruba różowa a drugiej nie było nawet słabej a wiec czy istnieje możliwość aby moja żona była w ciąży i jak długo może się przedłuzyc okres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie właśnie zrobiliśmy test ciążowy innej firmy dzisiaj rano tak jak pani zaleciła i wynik tego testu jest taki że pojawiła się tylko jedna kreska nie ma w ogolę drugiej nawet słabo widocznej.Nie wiemy co mamy teraz myśleć ponieważ miesiączki jak nie było tak nie ma. Mam jeszcze takie pytanie żona zauważyła dziwna zółta wydzielinę widoczna już z ujścia pochwy towarzyszy również temu świąd pomimo dzisiejszy test wyszedł negatywnie a miesiączka nadal nie występuje o czym to może świadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Ja mam podobnie okresu brak i 2 kresek też, bety nie robiłam bo szczerze powiem że nie wierze żebym była w ciąży jeszcze trochę poczekam jak do końca miesiąca nie dostanę to pójdę na bete, zrobiłam za to kolejny test ciążowy ponieważ mój facet mi kupił i znowu była jedna kreska. A twojej żonie kazałabym iśc do ginekologa ponieważ jeśli ją piecze bądź swędzi to może być np. coś gzybicznego albo coś... A justyna jak u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna77777777888888
a ja znowu załapał chyba grypę .. męczy mnie gorączka i ból kości :( udało mi się znaleźć na jutro jakiegoś innego ginekologa bo się okazało że mojego nie ma dlatego kazał mi przyjść tak późno .. :( mam nadzieję że jutro się czegoś dowiem ... zaryzykowałam sama i zażyłam apap ale musiałam dzisiaj wytrzymać w pracy .. :( mam nadzieję że w razie czegoś nic się nie stanie :( a co u Ciebie marta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta_92
Kochana to daj znać co ci powie ten nowy ginekolog. Ja jutro idę do ginekologa prywatnie bo na kase chorych jestem zapisana dopiero na 18lutego a boję się że coś jest nie tak że mi się okres spóźnia, więc dam jutro znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×