Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monikkkk

Kto miał 2 kreskę na teście ciązowym bardzo nie widoczną a jednak był w ciązy!!

Polecane posty

Gość mmzz
Hej dziewczyny sama korzystałam z waszych wypowiedzi i się pocieszalam więc opowiem o mojej przygodzie :-) 19 mają miałam owulacje 24 zrobiłam bete wynik 1 - brak ciąży 26 zrobiłam test wynik jedna wyraźna kreska 28 znowu zrobiłam bete wynik 1-btak ciąży 30 test ciazowy i jedna wyraźna kreska a druga przecieralam oczy czy jeszcze śpię blada ledwo widoczna myślę sobie nie to chyba jakiś cień ;-) ale dziś rano znowu test i znowu to samo druga kreska ledwo widoczna pojechałam na bete i jest :-) 56 :-) jestem taka szczęśliwa za 2 dni zrobie jeszcze raz czy dobrze przyrasta tak ze dziewczyny blada bardzo blada naprawdę mega blada kreska też ciąża :-) trzymam za was wszystkie kciuki żeby też były te kreseczki :-) powiem jeszcze tylko ze jedyny objaw to mdlilo mnie wczoraj wieczorem i dziś rano a i na początku gazy ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja robiłam test 5 dni przed spodziewaną miesiączką, bo czułam, że się udało. Test był czulszy niż te zwykłe. Polecam Wam bobotest, ale ten, który wykrywa ciążę szybciej niż tradycyjne. Test robiłam po południu i kreska była bardzo bardzo blada. Nawet się zastanawiałam, czy ktoś oprócz mnie jeszcze by ją zobaczył. Ale była! I ciąża też jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialuczak
witam dziś mój 36 dzień cyklu,(nie znam swoich cykli, zawsze byłam na jakiś anty, na pewno mam nieregularnie, okresu brak, test zrobiony 1 czerwca pokazał niby1 kreskę,ale za jakąś godzinę była i jest druga bladziutka.od kilku dni mi niedobrze, mam straszny apetyt, brzuch mnie pobolewa, strasznie sie boję powtórzyć test :( tym bardziej, ze w marcu tez mi testy wychodziły, beta rosła bardzo słabo i w 8 tygodniu dostałam krwawienia i sama się oczyściłam- nawet nie widziałam na usg.od początku było coś nie tak- wychodził 6 tydzień od zapłodnienia a na usg nie było nawet pęcherzyka :(Bardzo bym chciała, żeby to była fasolka, trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnessska
OvuFriend to miejsce dla kobiet starających się zajść w ciążę. Codziennie poznasz tutaj status swojej płodności i dowiesz się kiedy prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w Twoim przypadku jest najwyższe. Ponadto czeka tu na Ciebie wiele cennych porad na temat starania się o dziecko. Bezpłatna rejestracja zajmie Ci zaledwie 27 sekund. Zarejestruj się tutaj: http://ovufriend.pl/?code=e29f73b02184f17414f32d2ece6451af170a19b2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuula86
Witam Was wszystkie:) Od paru dni też miałam przeczucie, że coś jednak udało Nam się zmajsterkować :) Jestem 2 dni przed @ Miałam czekać z testowaniem, ale to było silniejsze ode mnie.. Wczoraj zrobiłam test i wyszła mi blada różowa druga kreska... Nie bardzo mnie to przekonało...więc wieczorem powtórzyłam i to samo... Czytałam, że większość z Was zgodnie potwierdza, że to ciąża... Ja jednak wciąż nie mogę w to uwierzyć :) Chciałabym zrobić te badania z krwi... Beta HCG. Jeśli któraś z Was je wykonywała...to proszę niech udzieli mi informacje na ten temat. kiedy można zrobić już te badania, jaki jest tego koszt i ile czeka się na wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialuczak
Anuuula86 skoro test Ci wyszedł to juz po cichu Ci gratuluje:)na betę mozesz isc w każdej chwili, nie musisz być na czczo- u mnie kosztuje zależy w jakim labolatorium w jednym-43 zł w drugim 32- wynik w ten sam dzien lub w następny.Wynik ponad 5 oznacza ciaże:)myślę, że Ty na bank jestes :) ja juz bety nie robię, szkoda kasy:) jeśli wyjdzie mi test to poczekam jakies 2 tygodnie i ide do ginka mam nadzieje, ze wtedy juz usłyszę serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuula86
anialuczak :) Wiesz... Chyba zrobię podobnie jak Ty.... Daruje sobie te badania, poczekam 2 tyg i udam się do lekarza :) Dla pewności w sobotę zrobię jeszcze jeden test i już :) W sobotę będzie dokładnie jeden dzień po @, którą prawidłowo powinnam mieć jutro bądź pojutrze:) Zastanawia mnie tylko jedno... Kiedy tak naprawdę będę mogła się cieszyć i oznajmić nowinę rodzinie :) A Ty kiedy testujesz? Trzymam kciuki... i czekam na dobre wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialuczak
Anuuula86 własnie zrobiłam test i są 2 piekne kreseczki :):)byłam pewna, ze to to :)mam juz 2 dzieci więc objawy mnie nie mogły zawieść :) troszkę się ciesze ale tylko troszke narazie, bo wiem po ostatnim, ze test to tylko połowa sukcesu :) do lekarza nie ma co isc za szybko- jak dla mnie najpewniej w 7 tygodniu, bo jak nie bedzie słychac serduszka to i tak bedzie kazał przyjsc za tydzien lub dwa. powtórz test za kilka dni i spokojnie czekaj na wizyte :) ja z wyjawieniem wiadomości czekam przynajmniej do wizyty, za duzo musiałam ostatnio wszystkim wyjasniac........ a jakie sa objawy u Ciebie??? u mnie oprócz opisanych powyżej to boli mnie kręgosłup, jestem bardzo spiąca i na nic nie mam siły ani ochoty, a niedobrze mi odkąd otwieram oczy, z biustem zupełnie nic się nie dzieje...brzuch pobolewa, tak mi ciężko i co chwile jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialuczak
Anuuula86 własnie zrobiłam test i są 2 piekne kreseczki :):)byłam pewna, ze to to :)mam juz 2 dzieci więc objawy mnie nie mogły zawieść :) troszkę się ciesze ale tylko troszke narazie, bo wiem po ostatnim, ze test to tylko połowa sukcesu :) do lekarza nie ma co isc za szybko- jak dla mnie najpewniej w 7 tygodniu, bo jak nie bedzie słychac serduszka to i tak bedzie kazał przyjsc za tydzien lub dwa. powtórz test za kilka dni i spokojnie czekaj na wizyte :) ja z wyjawieniem wiadomości czekam przynajmniej do wizyty, za duzo musiałam ostatnio wszystkim wyjasniac........ a jakie sa objawy u Ciebie??? u mnie oprócz opisanych powyżej to boli mnie kręgosłup, jestem bardzo spiąca i na nic nie mam siły ani ochoty, a niedobrze mi odkąd otwieram oczy, z biustem zupełnie nic się nie dzieje...brzuch pobolewa, tak mi ciężko i co chwile jestem głodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuuula86
anialuczak Tak bardzo się ciesze :) Gratuluje Ci z całego serca :) Oby wszystko było w porządku i żeby maleństwo rosło zdrowo :) Ja niestety nie mam takiego doświadczenia jak Ty... Byłoby to moje pierwsze dzieciątko... Choć pewnie nie ostatnie :) Chciałabym mieć przynajmniej dwójkę :D Objawy...hmmm.... Boli mnie kręgosłup, ale zawsze miałam z nim trudności... Ciągnący, kujący dół brzucha.... i strasznie nabrzmiałe piersi... Intensywny ból na dole i po bokach piersi... i to właściwie wszystko. Co do zmęczenia to chyba też trochę, choć nie jest to aż tak bardzo zauważalne:) Właściwie gdyby nie test zrobiony przed terminem @ to nawet bym nie wiedziała, ani nie podejrzewała...bo objawy te, które mi towarzyszą są bardzo podobne do tych przed @. Test zrobiłam bo współżyliśmy z narzeczonym w okolicach owulacji, więc szansa jak najbardziej była... :) Kurcze, martwię się tylko trochę...Mam wrażenie, że lada dzień @ się pojawi... nie wiem jakoś tak podświadomie jestem strasznie niespokojna... :( Bardzo bym chciała, żeby jednak nie nadeszła... Mój narzeczony bardzo się cieszy...i cały czas mnie podnosi na duchu, że na pewno wszystko będzie ok... Ja jednak nie jestem aż taką optymistką... Jeśli w sobotę test ponownie mi wyjdzie, a kreseczka będzie już bardziej widoczna to chyba nie wytrzymam i najbliższym powiem :) Sama już nie wiem, bo też wolałabym to zrobić po pierwszej wizycie u ginekologa...ale nie wiem czy wytrzymam aż tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialuczak
przepraszam cos mi się dwa razy wysłało- komp mi szwankuje Anuuula86 spokojnie, mysle, ze okresu nie dostaniesz- jesli była choć bladziutka kreska to jest ciąża! :)ja robiłam w 33 dniu cyklu, bo nie wiem kiedy powinnam dostać.tylko nie wiem kiedy zaszłam 14 lub 22. ja tez w zyciu troche tych testówn narobiłam i przenigdy nie było zadnego cienia jeśli nie byłam w ciąży, więc wierze, ze każda kreseczka to dobra oznaka :) poprostu steżenie hormonu jest jeszcze zbyt niskie. Mnie tylko przeraża wizyta u gina, nie chcę tu nikogo straszyć, piszę tylko jak było u mnie- test wyszedł poszłam na usg, był 5 tydzien 4 dzien a tam nie było nawet pęcherzyka ciążowego !lekarz mówi, że albo ciąża młodsza albo nieprawidłowa, więc poczekałam 10 dni i znów poszłam, nadal to samo- nic- a ja myslałam, ze usłysze serduszko !wieczorem 26 marca dostałam krwawienia i na szczeście sama sie oczyściłam, więc nie musiałam mieć zabiegu.Dlatego tez nie musiałam czekac tych 3-6 miesięcy przed następna próbą.Tym razem musi być dobrze :) też mam ochotę już wszystkim wygadac, ale sie wstrzymam :) trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANUUULA86
bardzo dawno mnie tu nie było...niestety nie miałam dostępu do internetu... @ nie nadeszła....:) test robiony w sobotę znów pokazał drugą kreseczkę tyle że bardziej widoczną :d tak się cieszę :) w czwartek pędzę do ginekologa sprawdzić czy wszystko jest ok :) trzymam za was wszystkie kciuki i życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etienette
witam.Mi natomiast pierwszy test pokazal prawie niewidoczna kreske (mocz popoludniowy ) a rano zrobilam kolejny i wyszlo ze nic.. i co ja mam teraz myslec ?mial tak ktos?prosze oodpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niutka220188
Witam, dołączam do grona niecierpliwych przyszłych mam ;) pierwszy test zrobiłam 6 dni przed spodziewana @... pink test. Wynik negatywny, odłożyłam na blacik w łazience. Po 2 godzinach patrze a tu blada, ledwo widoczna kreseczka... po 3 dniach zrobiłam kolejny test quick vue z tym że po południu... jeszcze mniej widoczna kreseczka.... ledwo pod światło ja widać ;) jutro zrobię teścik z porannego moczu, zobaczymy czy coś się zmieni... dam wam znać jaki będzie finał mojej historii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppati2
Niutka test najlepiej wykonać po terminie spodziewanej @ Wtedy ma się pewność. Mi @ spóżnia się 5dni , zrobiłam 3 testy z porannego moczu( dzień po dniu) i wszystkie wyszły pozytywne (2kreska bledsza ale dobrze widoczna) z tym, że zauważyłam niepokojące plamienia na bieliźnie (brązowe). Doczytałam się, że niektóre kobiety mają tzw. plamienie implantacyjne. W czwartek ide do lekarza i się okaze. Dodam, ze miałam poronienie, i oczekujemy z mężem fasolki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werona1288888
hej przeczytałam prawie cale forum i chce się z wami podzielić ze swoimi przeżyciami 1 test robiłam z 4 dni temu i wyszla 1 ciemna a druga bardzo bkladziutka ze tylko ja ja widziałam mój maz nie i wczoraj znowu zrobiłam test i w ciągu 2 min wyszla druga w miare gruba kreseczka :) jest to 1 cykl naszych staran o dzidzie i się udało hura :) ps : tak samo miałam z moja pierwsza ciaza 1 test slaba kreseczka a przy drugim już mocna krecha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam podobny dylemat i liczę na jakąś dobrą radę. Zrobiłam test ciążowy z samego rana, dzień po spodziewanej @. Na początku nic, ale po ok 30 minutach pojawiła się jednak blada druga kreska. Problem polega na tym, że w nocy dostałam okres, tyle, że jakby mniej intensywny niż zwykle. Zastanawiam się czy robienie kolejnego testu ma jeszcze jakiś sens... Bardzo proszę o jakąś radę. Może któraś z Was miała coś podobnego. Z góry wielkie dzięki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robienie testu nie ma sensu, test sprawdza się po 5 minutach mi też kilka razy wyszła blada chociaż w ciąży nie byłam po kilkudziesięciu minutach a np stężenie beta Hcg miałam 4 z kawałeczkiem jak potem sprawdziłam z krwi i dlatego test z czasem pokazał. Chcesz mieć pewność za parę dni zrób beta hcg - oczywiście zakładając że okres się nie rozkręci - testy ciążowe są mało wiarygodne jak zaszłam w ciąże wyszedł cień kreski a tego samego dnia wyniki z krwi 400 jednostek a test miał pokazywać od 20 :) także powinna być krecha gruba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro tak, to chyba faktycznie dam już temu spokój. Choć wcale bym się nie zmartwiła gdyby jednak "coś" z tego wyszło, a wręcz przeciwnie, no ale wiem, że to mało prawdopodobne... Bardzo dziękuję za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Z mężem staramy się od 4 miesięcy o dziecko. Od jakiegoś czasu strasznie jestem senna, towarzyszy mi ból u dołu brzucha i jakby jajników, myje zęby to mam odruchy wymiotne, wymyślam różne jedzenie… do tego robiłam wczoraj 2 testy i pokazała się jedna bordowa kreska i jedna bardzo blada różowa. Czytałam dużo wypowiedzi na forach i jedni pisali, że to jest ciąża a inni , że to zdecydowanie nie jest ciąża. A co Wy o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagulina
Witajcie! jestem 5 dni przed spodziewaną miesiączką i dziś już nie wytrzymałam i zrobiłam test quixx ok południa. Jedna kreska mocna druga ledwo widoczna! co wy o tym myślicie? proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jest jasnoróżowa ciaża na 100 procent ja tak miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 666gość666
witam, ja robiłam wczoraj wieczorem dwa testy, jeden pokazał mało widoczną drugą kreskę, drugi strumieniowy pokazał jedną kontrolną, dziś rano postanowiłam zrobić kolejny test aby potwierdzić,ale pokazał mało widoczną drugą kreskę, niestety mam dość nieregularne miesiączki, więc do końca trudno mi określić kiedy powinnam dostać,jak myślicie poczekać jeszcze z wizytą u lekarza czy powtórzyć test za pare dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniak12345
Witam, Czytałam te wszystkie fora i na każdym odpowiedzi na powyżej zadane pytanie były inne... Mnie również spotkała podobna sytuacja. Zrobiłam test po dniu spodziewanej miesiączki z uwagi na wcześniejszy ból piersi i regularne miesiączki spodziewałam się, że test wyjdzie pozytywny - niestety wyszedł negatywny. Po 5 dniach powtórzyłam test, ponieważ okres nadal się nie pojawił. Wynik był niejednoznaczny, druga kreska na teście wyszła ledwo widoczna... po dwóch kolejnych dniach postanowiłam zrobić test no i znów wyszedł negatywny - brak drugiej kreski. Zwątpiłam... Nie wierząc testom domowym postanowiłam zrobić test krwi HCG, no i jakie było moje zdziwienie kiedy wynik pokazał, że jestem w 2 tygodniu ciąży, teraz muszę jeszcze iść do ginekologa, ale to podobno najlepiej w 4 tygodniu, bo jeszcze za wcześnie i nie będzie nic widoczne. Jeśli nie jesteście pewne polecam badanie krwi, domowe testy są zawodne, albo jeśli jeszcze jest za wcześnie na pewno nie wykryją ciąży, a wy niepotrzebnie będziecie się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! Co prawda pisałam już w innym wątku ale dopiero teraz trafiłam na ten! Mam ten sam problem! Od pół roku z mężem staramy się o drugie dzieciątko. Pierwsza próba zakończyła się poronieniem (-: Tydzień temu powinnam dostać @ ale do tej pory nic. Zrobiłam dwa testy i za każdym razem wyszła blada ta druga kreseczka i sama nie wiem! Nie chcę się rozczarować i staram się nie nastawiać ale mam nadzieję, że coś z tego będzie! Pozdrawiam wszystkie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Welonisia
Hej dziewczyny, ja dzis mialam podobna sytuację. Zrobiłam test z porannego moczu 2 dni po spodziewanej @ i wyszły dwie kreski z tym ze ta druga bardzo słaba ale widoczna. Nie wiem co o tym myslec poniewaz nie mam zadnych objawów ciąży, nawet piersi mnienie bola! Robiłam testy owulacyjne i 11 dc wyszedł pozytywny, teraz jest 31 dc i slaba krecha wiec... ? a ta w ogóle to gdzie robi sie beta HCG???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam bardzo slabo widoczną kreskę,(przez to ze to był samiutki początek 3 tydzień bodajże), z której wyszła Iza :))) minęły już od tego czasu 2 lata , a ja znowu widzę kolejną słabiutką kreseczkę, której prawie nie widac.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! Zagladacie tu jeszcze? Mam ataka sytuacje- 21 dni spoznia mi sie okres. Zrobilam test pare dni po i nic, teraz w 19 dniu zrobilam pierwszy test - baaardzo slaba kreska, w 20 dniu zrobilam kolejny test i kreska slaba ale juz niby bardziej widoczna ( chociaz test inny moze dlatego). Na poczatku myslalam, ze brak okresu spowodowany jest przez odstawienie anty ale po tych dwoch testach juz nie wiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrób badanie beta hcg. dowiesz się.czy jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia 27
witam staramy sie o dzidziusia od prawie pół roku pare dni temu dostałam delikatnego plamienia przez dwa dni a dzis zrobilam test i po paru minutach pojawila sie druga słaba kreska czy to oznacza ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×