Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Aha, ja się nie gniewam, że nie odpisujesz od razu, rozumiem sytuację, wiem jak jest, więc w ogóle się tym nie przejmuj. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Lost mam nadzieję, że w końcu przeszła Ci migrena ? Ja powoli zapominam (odpukać) co to jest .Coraz rzadziej mam ataki . Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochane :) Mamo -co Ty robisz o takiej porze ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aw:) Spać nie mogłam :) Nie musiałam małego do przedszkola odwozić i miałam więcej czasu , więc zajrzałam ;) A teraz juzintensywnie pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotniczkaWAWA
Dzien dobry dziekuje mamo za odp choc zle sie wyrazilam wiec moze w wolnej chwili odpowiesz mi precyzyjniej a mianowicie - gdzie w necie moglabym nawiazac z kims kontakt,na jakim forum itp Mam od niedawna int i nie potrafie sie sprawnie poruszac ,do tego obsluga komp wcale nie jest dla mnie prosta.Nie znam stron gdzie mozna nawiazywac znajomosci procz kafeterii.W wiekszosci wyskakuja mi biura matrymonialne lub takie w ktorych trzeba wklejac zdjecie . Dziekuje serdecznie za wskazowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe - czy Ty już urlopujesz ?:) Samotniczka , na głównych stronach wp. onet , interia masz czaty . Tam możesz się zalogować w interesującej Ciebie kategorii . Są portale randkowe np. www.sympatia.pl czy www.ilove.pl ...mozesz sobie założyc profil i poznawiac panów . Ale mimo wszystko dobrze mieć na profilach randkowych wklejone swoje zdjęcie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -tak :) Wiesz , ten wczorajszy wypadek awionetki wydarzył się w parku blisko miejsca , gdzie mieszkam .Tragedia :( Co roku nad moim blokiem przelatują samoloty .Wygląda to naprwdę fenomenalnie ,ale ryzyko jest ogromne .Latają między blokami , robią akrobacje .Strasznie przykro ,że zginął człowiek i to już po zakończeniu imprezy .Z samolotu nic nie zostało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze Awe nie czytałam wiadomości (telewizji nie oglądam) i za bardzo nie wiem co wydarzyło sie w Polsce i na Świecie . Za jaki czas zerknę na wszystkie wiadomości . No niestety takie mając taki zawód człowiek jest narażony na katastrofy . Co rusz słyszy się o wypadkach bardzo często właśnie na takich imprezach . Zazdroszczę Ci tego urlopowania, mi jeszcze oprócz dzisiejszego dnia zostało 9 dni pracy i w końcu odpocznę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już Mamo niedługo i będzisz wolna :) Miłego dnia pracy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko wiesz jakie to byczenie z męską załogą w domu ;) :D Ale my twarde kobiety jesteśmy :) Jutro chyba pojadę do Mamy ,jak się nie odezwę -o znaczy ,że net u nich nie działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Awe to moze być tak że zostane sama :( Buuuu i z kim ja będę sobie tutaj pisać ? :( Może Rybcia załatwi sobie w końcu necik :) Ale życzę Ci przyjemnego pobytu u mamy :) No właśnie tak się zastanawiam czy a po urlopie nie wrócę do pracy jeszcze bardziej zmeczona ?;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - nie martw się , net tam jest ,więc zrobię wszystko ,żeby zajrzeć :) A co do zmęczenia na urlopie -ja do tego przywykłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja muszę sobie trasy jakieś wyznaczyć na urlop , gdzie pojedziemy. Mamy piękne okolice i nie wszędzie jeszcze byliśmy . Żałuje że starszy nie chce na kolonie na sierpień pojechać . Cały miesiąc będzie musiał siedzieć sam w domu . Kamień z serca mi spadł, że bedziesz ;)Jakoś dziwnie by mi było gdybym nie miała sobie tutaj z kim pogadać . Muszę czasami się wygadać , tym bardziej że raczej ostatnio ze wszystkim mam pod górkę niż z górki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja nie opuszczę posterunku :) na mnie możesz liczyć ,a i ja potrzebuję tego miejsca :D Rozmowy z Tobą to duża przyjemność 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 km rowerem za nami :) Byłam ze starszym synkiem i kolegą . Wieczor jest tak piękny ,ze w ogóle nie chciało mi się wracać do domu ... do tego ten przepiękny zapach maciejki :) Niestety jutro praca ;) Tomek nie odezwał się od soboty , więc już wszystko jasne ...Poprostu zamilkł , nie próbowal nawet porozmawiać . Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Mamo :) Taka wyprawa o fajna rzecz , tylko potem zawsze boli mnie od siodełka pupa ;) :D Tomek bardzo mnie rozczarował :( Zabrakło Mu nawet cywilnej odwagi ,żeby powiedzieć ,że nic z tego nie będzie .Przykre :O ale może to wstęp do czegoś nowego ? Tego Ci życzę :) Po południu jadę do Mamy ,więc mogę się wieczorkiem już nie odezwać ;) Dam znać najszybciej ,jak to będzie możliwe :) Trzymaj się 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Dzisiaj ledwo się ruszam ;) Boli mnie każada kosteczka ale o dziwo na tyłeczku mogę siedzieć ;) Dzisiaj wieczorkiem też jedziemy , dlatego necik wieczorami i tak mi odpada . Mnie też Tomek rozczarował ,aż nie chce mi sie wierzyć ,że tak zakonczył naszą znajomość . Nie wymagałam od niego żadnych deklaracji , bo co to jest dwa miesiace znajomosci ale do samego końca twierdził że mu na mnie zależy . Dziwnie to okazywał :O No nic świat sie z tego tytułu nie zawalił ;) Dalej będę szukać swojego szczęścia :) Awe to życzę Ci miłego , spokojnego ,odpoczynku u Mamy :) I zagladaj w miarę możliwości :) Bo chyba sama tutaj zostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, Kobity! 🌼 Ale u nas wczoraj wieczorem była burza, masakra, a później dosłownie trzeba było przepływać łódką przez ulicę. ;) Mamo, tak mi przykro z powodu Tomka, miałam cały czas nadzieję, że się wszystko ułoży. To dziwne, że nagle facet zmienia zachowanie o 180 stopni, albo nawet o 360, ale widocznie on nie był gotów na związek. Tak musiało pewnie być, więc tak o tym myśl, bo z pewnością spotka Cię coś piękniejszego i tego Ci życzę. Awe poza domkiem? Co u Ciebie? Miłego dnia Wam życzę. 🌼 😘 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost:) No właśnie czytałam,ze u Was było urwanie chmury ;) U nas na dzisiaj zapowiadają jakieś gwałtowniejsze zjawiska atmosferyczne , jednak mam nadzieje,że nie przeszkodzą nam one w wieczornej wycieczce ;) Ja mam swoja teorie odnośnie układania sobie życia po rozwodzie.Generalnie wydaje mi sie ,że po rozwodzie przez rok człowiek nie powinien probować układać sobie ponownie życia . Myślę ,że jest to czas na wyciszenie sie , uspokojenie , nabranie dystansu do przejść które towarzyszą zawsze osobom w trakcie rozwodu . A Tomek jest bezpośrednio po rozwodzie i myslę, że jest właśnie tak jak mowisz Lost - nie dojrzał jeszcze do nowego związku . W momencie kiedy zaczął się angażować , uciekł z niego . A u nas sporo pracy :O Niestety jak zwykle na koniec kwartału ale jeszcze tylko 8 dni roboczych i urlopik:) Zaczynam odliczanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny -jeszcze jestem w domu ,lecz wieczorem jadę :) Trzymajcie się .Dam znać .Na razie 👄 i ❤️ Pa ! Ps.U mnie żar się z nieba leje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Wieczorkiem była u nas potężna burza z niezłymi efektami świetlnymi ;) ale jeszcze przed nia zdążyłam pojeździć na rowerze . I jak to bywa , po burzy znowu jest słońce ;) Dzisiaj kolejny gorący dzień :) Wczoraj rozmawiałam z Tomkiem , a raczej popisałam na necie .I znowu te dylematy ... odejsć czy zostać ? Więcej wskazuje mi za zakończeniem tej znajomości .Niestety musiałabym godzić na tak rzadkie spotkania no i Tomek przyznał się ,że nie potrafi rozmawiać o problemach , ucieka przed nimi . Ale z tym chce powalczyć . Z drugiej strony wiem ,że to dobry facet , czuje przy nim spokój ...Jednak jeśli nie znajdziemy jakiegoś kompromisu myslę, że ten związek nie ma szans na przetrwanie . Że też, to życie uczuciowe nie może być łatwiejsze ...;) Ale ważne, że jest :) Awe udanego odpoczynku ... no i jak minęła podróż ? :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Gdybym wiedziała gdzie poznać takiego pana to pewnie już bym go poznała Najdłuższy mój zwiazek po rozwodzie był z facetem z czatu , teraz te krótsze to portale randkowe .Poznalam tez panów tutaj na kafeterii ale też nic z tego nie wynikło . \" Nie gniewaj się, na mnie za to, co napiszę, ale spójrz, postaraj się spojrzeć na problem oczami faceta i to pod takim szczególnym kątem. Otóż, jak sądzę, mało który facet dobrze by się czuł ze świadomością, że jest któryś tam z kolei i ta kolejka jest, czy mogła być całkiem spora. Mimo tego, że czasy są, jakie sa, obyczaje mamy swobodniejsze, co było, a nie jest... itd., to może być zadra, by nie rzec przeszkoda, na drodze do stałości związku. Oczywiście nie chcę nikogo krytykować, pouczać, nawracać, ale dobrze jest czasem spojrzeć na coś \"cudzymi\" oczami :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Netowy:) Ja szukam stałości ,ale od dłuzszego czasu trafiam na panów którzy może i chcą być ze mną ale albo czasu im brak , albo mają jakieś obawy które powodują , że wycofują się po czasie ze znajomości czy też początku związku . Ja tego nie rozumiem , też mam nieciekawą przeszłość za sobą ale ten rozdział został zamknięty.I jeśli probuję \"coś\" stworzyć to nie ma we mnie obaw , nie mydlę nikomu oczow i nie wycofuję sie bo obawy mi nie pozwalają zaufać . To nie jest kwestia swobody obyczajów...Jak najbradziej dążę do stałości , jednak niestety z marnym skutkiem . Każdy z panów z którymi próbowałam stworzyć związek przyznał się do tego ,że to on nawalił . Nie jestem idealem , ale jestem świadoma zalet swojego charakteru i wiem, że i tak wykazuje dużo zaangażowania , cierpliwosci dla mojego ewentualnego partera . Ale oczywiście dokładnie przeanalizowałam Twój wpis ;) i nie boję się krytyki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Też Ci życzę miłego dnia:) Wydaje mi się ,że nie można generalizować,że to faceci tylko nawalają . Rozmawiając z kolegami którzy też szukają partnerek też bardzo często spotykałam sie z zarzutami ,że kobiety nie wiedzą czego chcą , że nie maja czasu itp . Tak więc wszyscy jesteśmy siebie warci ;) Syndrom czasów chyba - każdy marzy o związku jednak nie potrafi go stworzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×