Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo - idę zaparzać szałwię .Musi pomóc :) Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech administracja kafe weźmie sobie jakiś lek na czkawkę i przywróci ją do normalnego stanu, czyli takiego, w którym każdy kafeteriusz może pisać posty, bez obawy, że powtórzą się one 100 razy (co najmniej) i że nabawi się psychozy. :P Mamo, a co to za mężczyzna? Czyżby PW? ;) Tak, zmieniłam stopkę, jestem na etapie reorganizacji swojego życia. Ta piosenka bardzo mi pomaga, dodaje mi siły. :) Mamiś, ale jutro to już chyba nie będziesz tak długo pracowała? :) Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, współczuję, ja też swego czasu miałam różne perypetie z zębami. :o Weź sobie może coś przeciwbólowego. Jeśli to tenn, dziękujemy i wzajemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) i do tego wcale nie musiałm iść do dentysty :( Już wzięłam i jest lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Zaraz na dłuższą chwilkę wpadnę na necik to Ci na gg odpiszę. Jeśli nic nie dowiozą do robotki, bo się niestety zapowiedzieli :( Jutro co prawda szybciej kończymy pracę ale sylwestrowe spotkanie w biurze trwa dosyć długo i dużo szybciej niż przed 15 nie udaje się wyjść z pracy. Dlatego stwierdziłam, że robię sobie wolne, chłopcy i tak dużo siedzą w domu sami a mi o dziwo zostało kilka dni wolnego więc to wykorzystam i zaszaleje z urlopem ;) Z dwa lata temu też kafe tak szwankowała więc, może i teraz nie polegnie ;) Ale już mnie do pasji doprowadza to, że jak chcę zajrzeć i cos wysłać to zwykle nie można ;) Tak wiec Doga Kafeterio z okazji Nowego Roku życzę Ci abyś pozbyła się problemu ;) 🌻🌻🌻 Lost juz napisałam Ci na gg dla mnie to wszystko robisz jest rewelacją i trzymam kciuki za pomyślność :) Tak ten mężczyzna to pan Wolny, jedyny mężczyzna w moim życiu;)( w sumie raz by mógł być szybki hehehe) Tak wczoraj marzyliśmy o polanie, ptaszkach itd, itd, a ja dodatkowo jeszcze o winie :D ;) Awe szałwia ma doskonałe właściwości antyseptyczne i na pewno przyspieszy gojenie ranki, bo pewnie to ona tak daje Ci popalić. Dlaczego piszesz, że wcale nie musiałaś iśćdo dentysty a jednak siadłaś na fotel ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - bo to była taka niegroźna dziurka ;) i mogła jeszcze poczekać no moją pania doktor ;) Jak widać - nadgorliwość jest gorsza od ..............:) Już mi lepej .Dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe, ale tego nie wiesz czy na przykład miałabyś potem czas żeby zająć się tą dziurką, poza tym, jakbyś czekała z tym dłużej to może byłoby jeszcze gorzej. Całe szczęście, że już Ci lepiej. :) Mamo, to, co robię nie jest żadną rewelacją, to są zwykłe rzeczy, ale dla mnie mają ogromne znaczenie, bo może dzięki nim zacznę inaczej patrzeć na życie, poczuję się potrzebna i zapomnę o tym swoim księciu. :) Kafeterio, nie lekceważ życzeń od Mamy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeździłam za laptopem jeszcze. Teraz jest dobry okres na zakup, bo jak mówia "wietrzą magazyny"( przy okazji nam kieszenie ;) ) ;) Można znaleźć coś fajnego po okazyjnej cenie - ale ja nie znalazłam :( Jeszcze muszę się pomęczyć na starym. Teraz trzeba się za jakąś robotkę wziąć i przynajmniej zrobić farsz do rybki po gracku. Będzie jak znalazł do winka ;) Lost, z tymi ksiażętami to jest tak, że przy dłuższym kontakcie zamieniają sie w żaby ;) Czy jakoś na odwrót ta bajka szła ;) Awe też uważam że z dentystą im szybciej tym lepiej. Nigdy nie wiadomo co dzieje się w środku- mała dziurka na zewnątrz, stodoła w środku. Przynajmniej ja tak mam, a Ty masz już sprawę załatwioną :) Idę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, aż tak na poważnie z tym pójściem to nie mówiłam ;) Spaliłam farsz do ryby po gracku :O :D Jestem niereformowalna, potrzebuję kucharza faceta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ludzie piszą jak szaleni ;) Odrabiaja ostatnie, cieżkie czasy na kafeterii :D Dzisiaj śmiga i chyba, moje życzenie zostało spełnione ;) Jakos próbuję zreanimowac ten farsz, tylko jeszcze nie wiem za czym smakuje :D Na szczęście nie spalił sie tak do końca bo i takie akcje czasami robię w kuchni :D Uwielbiam Awe grzańca :) Mmmmmm pychotka :) Widze,że zaczynasz ostro trenować przed jutrem ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz - tylko trening czyni mistrza ;) Więc ostro trenuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne ;) szczególnie na następny dzień :D Cholerka, jeszcze nie podjełam decyzji jak spędzę Sylwestra mam 3 alternatywy i nie wiem którą wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
hej dziewczyny ostatnio mnie nie ma, bo jezdzimy z mezem (juz jest normalnie - jak byc powinno) za plytkami i wszystkimi takimi pierdolami do mieszkania. Mieszkanie jest w surowym stanie, a w wakacje musimy sie wprowadzic, bo synek idzie do 1 klasy i tam jest blisko szkola. Teraz tez mam blisko szkole, ale nie chcemy Go przenosic w trakcie. Na razie mamy plytki do lazienki i przedpokoj z kuchnia. Buziaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starrrrr76
Sylwestra spedzamy w domu. Ale i tak nie chce mi sie nigdzie isc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, widzę, że Dziewczyny korzystają, że kafeteria działa. :P Mamo, a Tobie nie za dobrze? :P Tyle opcji i żadnej nie wybrałaś? :P Ja też niespodziewanie miałam kilka opcji w tym roku, ale wybrałam bardzo spokojną i ku zaskoczeniu innych nie mam ochoty w tym roku na samotnego Sylwestra. Co do książąt zmieniających się w żaby, każdy prędzej czy później się w nią zmienia, ale na szczęście, żabę daje się szybko odczarować. ;) Mamo, masz stopkę. :D Awe, jak Pan Ząbek? :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadł braciszek z dziewczyną i nic nie jestem mądrzejsza ;) Po raz pierwszy mam chyba ochotę na .... samotnego sylwestra :) I chyba tak zrobię-chyba, że jutro nabiorę ochoty na coś innego ;) Sta, cieszę się bardzo, że Twoje małżeństwo wyszło z poważnego kryzysu . Dbajcie o sobie, żeby już nigdy przed Tobą nie było dylematów odnośnie sensu, trwania Waszego małżeństwa. Wszystkiego najlepszego z okazji Nowego Roku i buziaki dla synka :) Lost ja chyba zaskoczę właśnie sama siebie ;) Wybiorę takiego Sywestra przed którym lata uciekałam. Może za to uda mi się ustrzelić z petardy jakaś żabę pfuuuuuu księcia ;) A Ty hmmmm powiałaś jak dla mnie tajemniczością ;) To jak z tym Sylwestrem, gdzie spedzasz ?:) Stopka pasuje chyba do mnie Kuzynka ostatnio powiedziała mi, że mam chochliki w oczach ;) Dobrze, że nie takie cuś jak Renata Beger :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, ja jadę do rodzinki i tyle mojego. Ale będzie fajnie, sporo osób, zatem potańczę, pośmieję się, popiję Colę Light, a o północy otworzę Piccolo. Mamiś, Ty jeszcze jutro zmienisz zdanie, ja Ci to mówię, bo już troszkę Cię znam i na pewno nie jesteś typem samotnika. :) Macie jakieś postanowienia noworoczne? Wiem, temat oklepany, ale ja mam kilka swoich postanowień i pierwsze z nich, że zamierzam się jeszcze w tym roku wcisnąć w rozmiar "8" jeansów, hehe. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Lost - nie zmienie zdania. I myślę, że to bedzie najlepszy wybór.I pewnie nie uwierzysz ja jestem typem samotnika, chociaż takim nietypowym ;) Właśnie ktoś wkurzył mnie na maksa i myślę, że muszę od kogoś odpocząć ;) Jak tak dalej pójdzie to na stałe :O Zaraz będę miała pod blokiem serenady :O Wiesz co u mnie rodzinne imprezy to jest MEGA zabawa . I mam nadzieje ,że Ty bedziesz też super się bawiła :) Postanowienia to oczywiście tak jak Ty praca nad swoją wagą :) To będzie ciężkie zadanie ;) I tak na prawdę to na razie nic innego nie przychodzi do myśli... no jeszcze oczywiscie zakochać sie ze wzajemnością ;) Chyba już idę spać :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, co do tego zakochania to będzie trudne, bo akurat sprawa ta nie zależy wyłącznie od nas. Jednak można pomyśleć, że los będzie nam w tej kwestii w nowym roku bardziej sprzyjał, chociaż ja na to nie liczę. Może nie będzie Ci tym razem śpiewał, cio? A jeśli już to coś pięknego ma być. :D Coś Ty, Ty jesteś towarzyską kobietą i na pewno nie wytrzymasz w samotności do końca wieczoru. ;) Dobranocek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, co do tego zakochania to będzie trudne, bo akurat sprawa ta nie zależy wyłącznie od nas. Jednak można pomyśleć, że los będzie nam w tej kwestii w nowym roku bardziej sprzyjał, chociaż ja na to nie liczę. Może nie będzie Ci tym razem śpiewał, cio? A jeśli już to coś pięknego ma być. :D Coś Ty, Ty jesteś towarzyską kobietą i na pewno nie wytrzymasz w samotności do końca wieczoru. ;) Dobranocek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, co do tego zakochania to będzie trudne, bo akurat sprawa ta nie zależy wyłącznie od nas. Jednak można pomyśleć, że los będzie nam w tej kwestii w nowym roku bardziej sprzyjał, chociaż ja na to nie liczę. Może nie będzie Ci tym razem śpiewał, cio? A jeśli już to coś pięknego ma być. :D Coś Ty, Ty jesteś towarzyską kobietą i na pewno nie wytrzymasz w samotności do końca wieczoru. ;) Dobranocek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niom, co do tego zakochania to będzie trudne, bo akurat sprawa ta nie zależy wyłącznie od nas. Jednak można pomyśleć, że los będzie nam w tej kwestii w nowym roku bardziej sprzyjał, chociaż ja na to nie liczę. Może nie będzie Ci tym razem śpiewał, cio? A jeśli już to coś pięknego ma być. :D Coś Ty, Ty jesteś towarzyską kobietą i na pewno nie wytrzymasz w samotności do końca wieczoru. ;) Dobranocek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×