Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Lost ! Zamykaj lodówkę i wracaj do nas. Proponuję zamiast uzależnienia od jedzenia, uzależnienie od netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też dzisiaj poszalałam z jedzeniem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja lodówka też dzisiaj stoi otworem ;) Urządziłam sobie dzisiaj i chcę jeszcze kontynuować filmowy dzień :) Nadrabiam zaległosci ...no i sobie podgryzam hehehe :):):) Lost - chyba jednak zaczniemy dietkę od poniedziałku :D Kolega, około południa odezwał się, przemilczał temat spotkania na kawę, tudzież herbatę, więc ja już też powoli "stygnę". Wszystkie znaki na niebie i ziemii wskazują, że nic z dalszej znajomości realnej nie będzie. Dziwny jest, niestety. Nawiązuje kontakt, ale nic z tego nie wynika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widać sam nie wie czego chce :o Ja też mam dziś labę, wszystko mniej więcej zrobione, fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy spaślaki ;) :D :D ja dziś : dwie szklanki wody, dwa banany, dwa piwa mocne, 4 kanapki z kiełbasa cebula majonezem i groszkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri ja też rano szybko ogarnęłam, obiadek od wczoraj i luzik. Fajnie tak jest polabować sobie od czasu do czasu :)Jutro powtórka ;) Wiesz, przestałam się zastanawać i myśleć nad intencjami i zachowaniami facetów, w końcu i tak znajdę tego, któremu na prawdę będzie zależeć. Złoty, nie wnikam przy czym się tak napracowałeś :D ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu wielki buziak w usteczka 👄 Czyli ten Pan nie zadzwonił? może stwierdził ze nie mam szans :o Ty przecież laska jesteś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co On myśli, przecież nie będę sie pytać ... Najlepiej będzie jak zamiast flirtow będę sobie oglądać filmy ;) Złoty- zimny prysznic i będzie od razu ulga ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E... Złoty, taką zdrową dietę jak Ty, to i prowadzę i się nie chwalę :P :P :) :) Mamo! Co racja, to racja - kto ma Cię znależć - to Cię znajdzie. Dobrze do tego podchodzisz. A zima też ma swoje uroki - takie domowe pielesze... A dzień już dłuższy - dziś dopiero ok. 17,30 ciemno się zrobiło - każdy dzień przybliża nas do wiosny 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda pora roku ma swoje uroki :) Ale już powoli widać, że coraz bliżej wiosny, właśnie dzień jest dłuższy i słońce jeśli świeci ma już "moc" Ale takie zimowe wieczorki też mają w sobie coś magicznego. Teraz brakuje mi tu tylko faceta i butelki wina ;) Na początku Akri tak nie było, każda nowa znajomość to były nadzieje związane z ułożeniem sobie życia. Zapalałam się i nic z tego nie wnikało, albo wynikało tylko na chwilę. Teraz już zupełnie inaczej do tego podchodzę, na chłodno, nie ma rozczarowań ale też zaczynam się bać tego, że obawy nie pozowolą mi się zaangażować, bo będę się spodziewała różnych "niespodzianek" ze strony faceta. Zaraz zaczynają się skoki więc przerzucam sie na tv :) W Vancouver powinna być zima a wiosną zapachniało ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tylko piłka nożna, doraźnie boks ( jak ciekawa walka) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja tak obserwuję moich chłopców i ich kolegów i koleżanki i powiem Ci, dobrać się w parę, nie jest prosto. Mimo, że z pozoru młodzi nie mają pewnych doświadczeń, co starsi - to jakoś nie zawsze to wychodzi. Też patrząc przez pryzmat internetu, tyle młodych, wykształconych, pięknych i szuka. Nie wiem, czy to domena tych czasów, czy teraz ludzie, nawet młodzi, są bardziej dojrzali, nie kierują się tylko samą emocją, chemią, ale są bardziej pragmatyczni i szukają partnera, który spełniałby ich oczkiwania na wielu płaszczyznach? Z jednej strony, pewnie i dobrze, z drugiej - też to, do końca nie jest gwarancją na udany związek, bo życie niesie często tak nieprzewidywalne scenariusze, a i my sami się zmieniamy. Żal, aż czasem, jak się tak patrzy, że wiele wartościowych osób szuka i znaleźć nie może... Każdy wiek ma swoje problemy. Z jednej strony "miłość jest sensem życia", wszyscy za nią gonią i tęsknią, a z drugiej : " kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy i noc ma spokojną i dzień nietęskliwy". ❤️ Trzymamy kciuki za Adama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szklanką wody... :P ;) u mnie w pracy 60% kobiet ogląda sport :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty a to źle, że kobiety oglądaja sport ?:) Ja skoki oglądam od zawsze ;) Od jakiś 20 lat, to moja pasja i wiem o skokach dużo. Może to troszeczkę nietypowe jak na kobietę ;) Inne transmisje sportowe też oglądam, ale to właśnie skoki są mi najbliższe :) Aaaa szlanką wody to profanacja ;) Ale chyba rzeczywiscie tylko to mi zostało ;) Ale oczywiście ADAŚ JEST WIELKI!!!!! Mamy srebro :):):) To jest na prawdę niesamowity człowiek, tyle razy sie odradzał, tyle nam dał pozytywnych emocji, jak żaden inny sportowiec. Czasami czyłam opinie na necie ludzi- żal , że tak szybko zapominają , ale teraz Adam nowu pokazał, że jest wspaniałym skoczkiem . Akri - wydaje mi się, że to czasy nie są sprzyjające dla związków, miłości. Dogonilismy zachód i powielamy ich wzorce, związków intensywnych i krótkich. Oczywiście nie można generalizować, że wszyscy mają taką wizję związku, ale coraz częściej właśnie to jest metoda na bycie szczęśliwym. Zanim przyjdzie monotnia, rutyna kończy się związek, żeby zaczać nowy. Inną sprawą, jest to, że ludzie szczególnie Ci troszkę starsi mają już bardzo duży bagaż niegatywnych doświadczeń z poprzednich związków. Skutczenie one mogą zniechęcać do nowych prób, albo po prostu człowiek przestaje być zdolny do ponownego związku ( znam kilka takich osób) Kolejna sprawa - czysty egoizm . Liczę sie tylko "ja" i to moje szczeście jest najważniejsze. Takie założenie ma coraz wiecej ludzi. A wiadomo związek oparty na egoiźmie nie przetrwa, tu musi być kompromis i patrzenie na potrzeby drugiej osoby. Coraz częściej spotykam się z tym, że najcześciej kobiety nie chcą mieć dzieci, nie chcą zakładać rodziny na rzecz podróży i kariery . I bardzo ważna rzecz- jest tak duża możliwosć poznawania ludzi, że zawsze możne sie wydawać, że kolejna osoba będzie lepsza, fajniejsza, bardziej spełniająca nasze "wymagania". Myślę, że właśnie to jest problem portali randkowych. Zaczynając swoja "karierę" w necie zastanawiałam się dlaczego tak często w necie przewija się słowo szukam "normalnej, normalnego" Wtedy mnie to dziwiło , teraz nie dziwi wcale .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawie powtórka z Salt Lake City, chociaż na małej skoczni wtedy Adam miał brąz a na dużej srebro. Teraz może, na małej ma srebro a na dużej będzie złoto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety powinny oglądać sport, szczególnie piłkę noża :P ;) Nie czytam nigdy komentarzy ludzi bo piszą głupoty :o :D Deportivo Xerez vs. Real Madrid oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam jak był czas ze Adam był lepszy zawsze o klasę :) skakał rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×