Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Awe - przynajmniej nie będziesz szybko teściową :D ;) Hej Star :) Przyjdzie na pewno sprzęcik. Chociaż też byłabym niecierpliwa :)Ale na pewno w poniedziałek będziesz ćwiczyła na nowym sprzęcie, w nowych bucikach ;) Nie, w ten wekend nie spotykam się z żadnym panem. Od czasu do czasu też muszę od nich odpocząć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś, Akri, Ewusia, Star cześć Mamo czasem lubię wcześniej wstawać ;) Ewusia jest tak opcja cofnij jak napiszesz to można odzyskać jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamus co Wy za sprzęty Macie? to pic na wodę najlepsze jest zdrowe odzywanie plus ćwiczenia można wykonywać bez żadnych urządzeń( zeby kręcić tyłeczkiem i biodrami nie trzeba hulaj hopu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty- a ja myślałam, że Ty jeszcze o tej porze nie położyłeś się spać ;) Głupio tak było by kręciś tyłeczkiem bez hula - hop ;) A steper i inne urządzenia ułatwiają ćwiczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Cofnij" też nie zawsze łapie i ginie wpis... Złoty, ale ze sprzętami zawsze robi się intensywniej ćwiczenia, a tak to można oszukiwać :P To Mamo, rzeczywiście, kochliwe te Twoje chłopaki. Moi dopiero jakoś koło osiemnastki zaczęli. Wcześniej to koledzy byli na tapecie i męskie tematy. A dziś dziewczyny widziałam na trawniku już dużo krokusów!!! Pięęękny widok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś bardzo zdrowo jest rano wcześniej wstawać ;) Akri to pisać w wordzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - Ten stopień wtajemniczenia jeszcze przede mną, niestety :P Nie wiem, czy samouczek wystarczy - przydałby się chyba jakiś nauczyciel :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - moi chłopcy pewnie po mamusi to mają ;) Ale mnie cieszy jedno, że o wszystkim ze mną rozmawiają. Chociaż u starszego jest jeden temat tabu " tata". Jutro mają dzień z tatą, ale juz starszy synek zapowiedział, że nie idzie. Często z tych spotkań rezygnuje. Masz dwa sposoby, żeby nie tracić wpisów - właśnie word (poradzisz sobie na pewno z tym programem) albo przed wysłaniem zaznacz tekst który napiałaś, prawy przycisk, skopiuj i w razie jak wywali necik wkleisz z powrotem . Może Twoi synowie pomogę Ci na początek z wordem ?:) Złoty - ja wstaję o 5 i myslałam, że to bardzo wcześnie, Ty mnie przebiłeś o przeszło godzinę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri :P no normalnie w wordzie piszesz kopiujesz na kafe ;) Mamuś ja rożnie 4-5.30 zwykle o 5 rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo a czemu tak wcześniej? co robisz? chyba masz na 7.30?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - ja jeszcze żadnego krokusa nie widziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty smacznego! Muszę spróbować Mamo sama, synkowie na takie rzeczy czasu nie mają, wszelkie takie moje chęci kwitują - a po co Ci to? Chyba, że na Uniwersytet Trzeciego Wieku się zapiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri ❤️ dziękuje 🌻 ale jeszcze muszę przytyć 5 kg i będzie super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri - ale zobaczysz jaką będziesz miała satysfakcję jak sama rozgryziesz worda :) Ja akurat też teraz uczę się w wordzie ale robić różnego rodzaju tabelki. Zresztą teraz mam intensywny okres uczenia się.I pewnie teraz przez lata bede sie dokształcać. Niestety też jeszcze nie widziałam krokusów, ale bazie już są. Pierwsza oznaka wiosny ;) Złoty- ja mam na 7 do pracy ale jak to przy dzieciach, pobudka, makijaż,śniadanie, spacer z psem, przy okazji biorę samochód z parkingu strzeżonego, przedszkole...i niestety pobudka mu być o tej porze. Sledziki też lubię :) smacznego ... chociaż juz pewnie jest po rybce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - przytyć to same przyjemności, a zrzucić to asceza - brrr :( Mamo - będę próbować i tak wiele sama się nauczyłam to i to dam radę :) Krokusiki były żółciutkie, śliczne. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri Złoty - przytyć to same przyjemności, a zrzucić to asceza - brrr bardzo się mylisz jest odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty- ale w piątek od tej intensywności zwykle już ledwo dycham ;) Akri na pewno sobie poradzisz :) Ja jeszcze chciałabym opanować excela, ale to już jest wyższa szkoła jazdy ;) Cholerka czytałam dzisiaj prognozę pogody na marzec. Od następnego tygodnia powrót zimy i do końca miesiąca będzie taka przeplatanka z przewagą zimy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty 🖐️ Mama ale w tych butach nie da sie cwiczyc bo maja obcas 9cm :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak położysz sie na ławeczce, wbijesz obcasy w podłogę to od razu i ławeczka będzie stabilniejsza i Tobie łatwiej będzie robiło się brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×