Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Lost ale ciągle wracasz do niego myślami, nie potrafisz zapomnieć. Oczywiscie, że zawsze w pamięci zostają nam mężczyźni, ktorzy nam sie podobają, ale ja ciągle odbieram to tak jakbyś za nim tęskniła, ciagle coś czuła. Może to mylne wrażenie spowodane tym, że piszemy a nie rozmawiamy realnie. Tak samo ja Ciebie czytam to mam wrażenienie, że jesteś osobą nieszczęśliwą, smutną, pesymistyczną i myślę, że inni odbierają Ciebie tak samo. Tylko ciągle kłóci mi się to z Twoim realnym odbiorem - Ty taka nie jesteś w rzeczywistości . Więc nie wiem dlaczego tak odbieram Ciebie na necie ... ? Nie gniewaj sie na mnie za to " Tak, jestem szczęśliwa, zresztą nie potrafiłabym żyć uzależniona od kogoś, czując czyjś cień za sobą, ja muszę mieć swobodę " Sciemniasz ... tak jak my wszystkie tutaj chcesz kochać i byc kochaną . Ok i już ja kończę temat, nie chcę Ci podpaść :) :) :) Star - czasmi juz na poziomie netu , widząc zdjęcie, pisząc wiadomo, że nic z tego nie będzie.Będziesz musiała pana pożegnać :) Kurcze, a mi po raz kolejny padł akumulator - ten nowy . No i poł niedzieli skopane, nie pospacerowałam sobie nad morzem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ja tego faceta na zywo widzialam. Powiedzialam ze jestem zakochana ale i tak chce sie spotkac:-( Tzn. nie od razu tak powiedzialam tylko jak zaczal mnie meczyc smsami:-) Ja tez odbieram Lost jako smutna strasznie kobiete :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, wiedziałam, że typową blondynką jestem :D ;) Nie zaskoczyłam :) Wcinam obiad zaraz i biorę się za ćwiczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to nie trzeba 2 godz po jedzeniu cwiczyc? ja tez teraz zjadlam i poczekam troche, bo wczoraj jednak nie krecilam. Ile Ty Mama cwiczysz ogolnie? Pol godz na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie na obiad mam warzywa i kaszę, więc chyba jak zaczne ćwiczyć po nim, to nic mi się nie stanie ;) Nie, około godzinę schodzi mi na steper, ćwiczenia przed i po i hulahop.Na razie dłużej nie dam rady. Jeszcze nie ta forma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To długo jak sam steper az godzine. I do tego hula hop ile tam min oddzielnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star - chyba coś niezrozumiale napisałam :)Wszystko zajmuje mi około godziny. Złoty- może Ty będziesz wiedział. Na kolację lepiej zjeść posiłek złożony z warzyw, białka czy węglowodanów ? Tylko nie mów mi, że w ogóle powinnam zapomnieć o kolacji :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, na kolację, o ile wiem, najlepiej jeść białko. :) Ale mogę się mylić. Ja też po tyle ćwiczyłam, ale teraz nie mam kompletnie czasu na to i siły. Bliżej wiosny będę więcej spacerować, nawet wracając z pracy wysiądę na wcześniejszym przystanku i ten kawałek przejdę na nóżkach. :) Strasznie tęsknię za moimi spacerkami. :) Starrr, co do tamtego chłopaka, to już przeszłość, ale wciąż do niej wracam i nie wiem czemu, nie rozmawiałam z nim, zresztą od początku wiedziałam, ze nie mogę pozwolić sobie na żadne, nawet najmniejsze objawy sympatii do niego, ale nie umiałam się przed tym uchronić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyły się przelewki ;) Od jutra biorę się tym razem na poważnie już za dietę :D Bo z ćwiczeniami to już prawie nawyk ;) Dzięki Lost za :) Też, gdzieś to czytałam, więc chyba rzeczywiście jakąś porcję twarogu będę wcinała na kolację. Zresztą on jest dosyć syty, więc przeżyje do rana :) Najgorsze że ciągle mam fazę na słodycze- muszę chyba sobie chrom kupić. Ale niestety na spacerki to ja nie znajdę czasu :( Ale jak już będzie na prawdę ciepło oczywiście odpalę swoje dwa kółka ;) Pamiętasz jak Ci pokazywałam tego brunecika ostatnio ?:) Kurcze, całkiem fajny facet, co prawda mieszka za daleko, ale cały czas ku mojemu zaskoczeniu znajomość nasza się rozwija. Teraz bedzie miał gorszy okres, 16 marca ma sprawę i pewnie umilknie na jakiś czas. Ale chyba powoli przekonuje sie do mnie :) Cieszy mnie to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost to zakochalas sie w facecie,z ktorym nawet nie rozmawialas? Nie rozumiem. To skad Go znasz? Nie odpisalam na ostatniego smsa temu facetowi i od 16 mam spokoj:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam mebli do swojego pokoju i za diabełka nic nie mogę dobrać :( Wszystko teraz jest najcześciej w ciemnym brązie, a ja potrzebuję albo calvados albo ciemnaąjabłoń. No i gabaryty odpowiednie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Mamo białko ponieważ w nocy organizm potrzebuj więcej białka do odbudowy komórek :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
twarożek z sałatka pomidorów i cebuli to wszytsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
węglowodany jemy na snadnie ponieważ to duża dawka energii oczywiście tylko pełne ziarno......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jem wcale chleba, ale może przerzucę sie na jakieś ciemne pieczywko . Chociaż za bardzo mój żoładek go nie toleruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Mamo ma skurcze jelit? pisałem CI w mejlach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty niezalogowany
Mamo mylisz się... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr, to bardzo skomplikowane, a nie chcę tu pisać o szczegółach, ja nie mówiłam nigdy, że jestem zakochana, tylko że wciąż o nim pamiętam i myślę, to było bardziej coś jak zauroczenie, coś dziwnego w każdym razie. Mamo, to od jutra będzie twarożek. :) Pamiętam tego Twojego brunecika, bo bardzo sympatycznie wyglądał. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Jesienna pogodę nam dzisiaj przywiało ;) Złoty nie wiem czy sie mylę czy nie ale widzę, że nie mogę jeść większosci owoców- szczególnie mandarynek i jabłek - czyli tych co najbardziej lubię. Lost - no właśnie o tego sympatycznego brunecika chodzi :)Ten uśmiech do mnie przemawia ;) ale nie będę się nakręcała. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) U mnie też jesienna , wietrzna pogoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas raz słońce, raz chmury, wieje też ostro. Ponoć jakaś nawałnica imieniem Xynthia nadciąga nad Polskę :( I znów mamy poniedziałek. Mamo - to przygotuj jakiś mały atak na brunecika :P :P :P Dobrego tygodnia dla wszystkich !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Akri :) Boję się tej nawałnicy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny :) U nas na prawdę potężnie wieje, na szczęście przestało padać i wiatr świetnie wszystko wysusza. Po śniegu już nie ma prawie śladu, a jeszcze dwa dni temu było go sporo. Awe, u nas na pewno nie bedzie tak wiało jak w Hiszpani czy Francji. Tak więc nie masz się na pewno czego bać :) Akri - z brunecikiem to sama sobie wstrzemieźliwość zalecam ;) Ale nie powiem, podoba mi się bardzo. Atakować Go nie zamierzam, tylko po dobroci brać ;) Ale w sumie to jakos sie dzisiaj zdolowałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello:-) Sprzet nie przyszedl 😡 jest w drodze ale jutro i tak zadzwonie 😡 Facet pisal rano a potem dzwonil :-( ale powiedzialam ze nie moge rozmawiac. Mily jest bo rano zyczy milego dnia a wieczorem kolorowych snow :-D Ale niestety :-( Maz dzwonil i gadal jakby nic sie nie stalo. Zdziwiony ze ja zla na Niego. Oszlalec mozna! Moze nie zla ale obojetna i niezainteresowana na to co mowil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pogoda tez jest fatalna:-( Rano bylo fajnie cieplo i slonce a potem deszczi wiatr:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×