Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Zawsze musiałam sobie sama dawać radę , ale powiem szczerze czasami to chciałabym nie być ciągle taka dzielna ;) i móc liczyć na wsparcie tej drugiej osoby . Pożyjemy zobaczymy co mi życie jeszcze zaoferuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu nie musisz mi mówić wszystkiego teraz :P ;) może być później w ratach :P ;) Z druga osoba to jest zawsze raźniej.... :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czteroipółlatek
dupa tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo, może kiedyś uwierzysz w to, że nie ma przypadków. :P Chyba rzeczywiście nas podczytują. :P Mamciu, kiedyś na pewno będzie dobrze, no kiedyś musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty jestęs niereformwalny ;) Niestety na tematy osób które znam czy poznaję prywatnie zawsze milczę :P ;) Dziękuję za @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost są przypadki , całe nasze życie to zdarzenia które nie mają jakiegoś ukrytego drugiego dna ;) W końcu doczekałam się eksa , powoli bedzie trzeba sie brać za przygotowanie imprezki . A tak mi sie nie chce 😭;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ jestem rozrywana ;) Zaraz sie wezmę za odpisywanie tylko zakupy rozpakuję i podsusze się . Leje masakrycznie :( Awe popływa sobie w kałużach zamast w morzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu 👄 w sumie to możesz sobie zrobić bułkę tarta do szparagów bo lepiej smakują :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szrajbujecie, nie można nawet na chwilkę wyjść z domku, bo zaraz milion postów i już człowiek nie jest w temacie. Mamo, miłych przygotowań i uwierz, że nie ma przypadków. :P Awe, miłego mokrego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że pisaliście coś na temat opalania. Ja nie wiem, albo się starzeję, albo z roku na rok słońce jest jakieś mniej znośne, bo nie potrafię długo na nim wytrzymać. W tym roku jestem bardzo blada, jedynie opaliłam twarz, dekolt i ręce, ale nie martwi mnie to, mam balsam brązujący i on daje bardzo dobry efekt. Jakoś siedzenie na słońcu przestało mnie bawić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W międzyczasie przygotowuję chociaż sałatkę ;) :D Złoty a Ty wiesz ,że ja jeszcze nigdy w życiu nie jadłam szparagów ? Ale na pewno są pyszne z tartą bulka . Ostatnio dorwałam takie fajne mieszanki warzywne , normalnie miodzio dla podniebienia ;) No właśnie dużo ostatnio piszemy , ale to mnie akurat cieszy :) chociaź na 200 stronie mialam napisać że jestem szcześliwa ;) Chyba nie da rady ;) Ale nieszczęśliwa też nie jestem i to jest najważniejsze ;) A ja Lost mogę godzinami wygrzewać sie na słońcu , teraz bardziej niz kiedyś i tylko na chwile wyjrzy słońce i jeśli jestem w domu robie myk na leżaczek na balkonie ;) Tyle że ja mam problem z uczuleniem od słońca ale teraz o dziwo mam tylko 3 krosteczki i to chyba właśnie jest wpływ soku marchwi ze mnie nie wysypało . Dzisiaj za to można sobie popływać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty, osobiście uważam, że balsam jest lepszy niż opalanie na słońcu. Sok z marchwi w nadmiarze też nie jest dobry, bardzo szybko można stać się pomarańczką, jeśli się go pije codziennie, a to nie wygląda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może nie bedzie tak źle Lost , chociaż ziemia jest bardzo nasiaknieta po ostatnich ulewach . I nas już są potężne kałuże no i ciągle pada :( Wszystko w nadmiarze jest szkodliwe . Ale nie sądze, żeby szklanka soku z marchwi mogła zaszkodzić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu pomyliło mi się chodziło mi fasolkę szparagowa :P ;) Zrobić z duszona marchewka i ziemniakami. natomiast szparagi możesz zjeść z zapiekanym serem lub zawijaną szynka :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost dlatego po marchwi jesteś żółto-pamarancczowa na twarzy bo sok z marchwi oczyszcza wątrobę z toksyn a te toksyny musza się jakoś wydostać i robią to przez pory skory twarzy. toksyny maja własnie taki kolor żółtawo-pomarańczowy. Takie orzyszanie wątroby może trwać długo nawet do pól roku zależy od stopnia zaniczyszcenia. Przesadzić tez nie wolno z piciem umiar musi być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo, że przyczyną różnych dolegliwości alergicznych jest nieprawidłowe funkcjonowanie wątroby. Przy spożywaniu soku z marchwi odbywa się oczyszczenie wątroby. W wyniku tego duże ilości substancji toksycznych, które znajdują się w organizmie nie mogą być wydalone tylko poprzez wątrobę i dlatego też, co jest całkowicie naturalne, przechodzą one do układu limfatycznego, żeby następnie zostały wydalone przez pory skóry. Te rozpuszczone toksyny są koloru żółtego lub pomarańczowego i dlatego też, jeśli w organizmie było dużo złogów, to w wyniku picia soku z marchwi skóra może pożółknąć. To zjawisko jest całkowicie normalne i kiedy wszystkie substancje trujące będą wydalone z organizmu, skóra znów wróci do swej naturalnej barwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty to chyba beta karoten daje takie żółte zabarwienie ? :) Ulżyło mi to umiem troszke więcj od Ciebie ugotować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×