Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

{czesc] Słoneczko pełne, bez opadów, ale chłodno minus 4 stopnie. Fajnej sobotki wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) Wczoraj dostalam sprzet i dzis rano cwiczylam ok 20 min na nim, ale nie czuje jakbym cwiczyla brzuch tylko bola mnie rece i plecy:-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj maz znowu jakby nic do mnie zadzwonil (zawsze dzwonil do syna) ale jak mu przypomnialam co mowil to znowu sie obrazil:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrrrr hej Wczoraj dostalam sprzet i dzis rano cwiczylam ok 20 min na nim, ale nie czuje jakbym cwiczyla brzuch tylko bola mnie rece i plecy Star Haj!!! nic mnie nie boli :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mam chwilkę luzu ;) Jeden synek poleciał na randkę, u drugiego jest kolega i w spokoju mogę wypić chociaż kawę :) Lost - gdzie Ty się podziewasz ?:) Star - na moj rozum to jednak chyba mięśnie brzucha powinny choć troszkę boleć a nie ręce i kręgosłup. Może napinasz nie te mieśnie przy brzuszkach? Cholerka nie znam sie na tym ... :):):) Myślę, że niepotrzebnie wracasz do ostatniej kłótni w rozmowie z mężem. Może czasami nie warto wracać do pewnych spraw, chociaż bolą ... ? Tym bardziej, że macie tylko kontakt telefoniczny i tak łatwo odłożyć słuchawkę . Złoty- przeczytałam te trzy słowa ;) Ale ok, odpiszę Ci na maila :) Awe- nie chcę myśleć co będzie jutro jeśli Twoj mąż już dzisiaj jest nieżywy :D ;) Akri - jak wiadomo to sobota raczej dzień roboczy ;) Tobie też życzę miłego, sobotniego popołudnia :) Zresztą wszystkim innym też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co robie nie tak - ale rak do gory wziac nie moge za bardzo a brzuch nic a nic mnie nie boli:-( Juz jestem zla! MAma Ty masz lepszy brzuch od tego hulania? Co robic zeby byl twardy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo proszę słuchaj.... :) :) przy kawie :P ;) ja wole mięte :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Star powiem Ci, że od hulania na pewno mi sie obwód pasa zmiejszył bo czuję to. Ale czy brzuch jest lepszy ... hmmmm no nie wiem ;) Na pewno trzeba we wszystkim wytrwałosci - także w ćwiczeniach, dlatego upłyną miesiące zanim na prawdę będą wyraźne zmiany . Nie masz narysowane, napisane jak należy ćwiczyć ? Może brzuch nie boli, bo jest przez kolyskę odciążane ale obciążasz z kolei ręce i kręgosłup ? Nie mam zielonego pojecia ... Złoty- ja też lubie mięte. Ale bez kawy to też nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty - coś Ty taki niedopieszczony? Zjedz coś dobrego, a na deser coś słodkiego, może kawałek czekolady i zobaczysz, jak Ci sie fajnie zrobi :) 🌼 Tak - Mamo - w sobotkę trochę i pracy i odpoczynku jest. ❤️ Starr - zobaczysz jak jutro będzie z bólami. Ja tez z lekka obolała jestem, ale dlatego, że podłogę zaliczyłam, kilka dni temu. Dziś już prawie dobrze :) Awe - trzymaj się!🌼 Lost! - jesteś? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri przewróciłaś się ? :( Zasłabłaś czy tez podknęłaś się o coś ? Nic Ci się nie stało poważniejszego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pośliznęłam się, bo na kafle ktoś coś rozlał / była mokra plama/, a ja podjechałam i klops. Oczywiście winnych nie było :( Dwa dni to nie mogłam się na łóżku przewrócić, wstawanie z pozycji siedzącej -horror, ale dziś już ok. Kafle na podłodze są zdradliwe - zawsze po umyciu- nie chodzę, siadam - zazwyczaj do komputera :) i czekam aż wyschnie. Ale taki scenariusz, że jest mokro, jak jest sucho - to właśnie taka niemiła niespodzianka. To było we wtorek - dziś już ok.na szczęście :) Jak Starr napisała o swoich bólach, to wydało mi się, że ja też po takim forsownym treningu jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że na szczęscie nic poważnego Ci sie nie stało. Ja jak z dwa miesiace temu spadłam ze schodów, to jeszcze do tej pory boli mnie kostka :O Pewnie powinnam wtedy iść do lekarza...no ale nie poszłam :) U Ciebie ktoś zawinił, a ja spadłam przez swoją głupotę :O Tak to jest jak schodzi się po schodach i pisze smsy do kolegów :) Idziemy kolegę synka odprowadzić, ładnie się bawili ale oczywiście sprzatania będę miała co nie miara :) A na noc przychodzi kolega starszego synka, więc cały dzień ruch w domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wesolutko masz Mamo! Oj - na schodach pisać sms-y, to rzeczywiście igranie z ogniem! Ale widać, nawet w najbezpieczniejszym miejscu, może też okazać się niezbyt bezpiecznie. Złoty 👄 - chyba już Ci lepiej, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
awesome12@o2.pl Akri pisz 🌻 jak będę potrafił to CI pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogi Złoty - jakich Ty porad udzielasz? Dietetycznych - to już wiem, sercowych, w zakresie terapii małżeńskich i innych też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akri ja bardzo bym chciala zeby jutro bolal mnie brzuch:-) bo rece coraz bardziej mnie bola:-) Ale to dobrze, bo tez cos sie moze wyrobi:-D Ja wczoraj przewrocilam sie na tylek przed praca bo lod byl pod sniegiem:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starrr- ja na plecy i tyłek - jak długa...Cha, cha - i to we własnym domu. Złoty - dzięki - jak będzie bardzo źle - to napiszę... Na razie jest tylko źle - chi, chi - więc nie jest najgorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znalazłam mebelki, które bym chciała tyle, że oczywiście drooooogo 😭jeszcze muszę je realnie zobaczyć czy mi będą pasowały do calvadosu, bo oczywiście jest wenge :) No i podejrzewam, że będę musiała remont o kilka miesięcy przełożyć, chciałabym całość jednak od razu zrobić, a przy tej cenie mebeli, niestety nie wystarczy mi kaski . Star- no właśnie, może przy okazji właśnie ćwiczysz i ręce i mięśnie pleców. Dlatego bolą . Akri -no niestety zawsze może być gorzej ... Tyle, że hmmmmm dobrze by było, żeby zawsze było pięknie :) I nie tylko w marzeniach ;) Ale jak to w życiu - zwykle jest sinusoida ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Złoty coś pokręcił, ale On bywa tu wyrywkowo - miał prawo się zamotać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - u mnie raczej ostatnio nie sinusoida, tylko prosta...Nuda, nuda, nuda... Ale - może lepsza prosta niż dołek sinusoidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka stagnacja też jest niedobra, zawsze jednak przydaje się jakaś odmiana. Moze warto męża wyciągnąć gdzieś na jakiś koncert, do teatru czy na wycieczkę w jakieś urocze miejsce ( choć pewnie pora roku i pogoda takim wypadom nie sprzyja )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×