Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Tak, ta cukiernia jest niesamowita. :P Już się rozmarzyłam. ;) Ja też powoli zmykam z neciku. Miłego dnia. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz dopiero zauważyłam pytanie :) Chłopaki ok , starszego to już byś nie poznała, wyrósl, zmeżniał , piszczy ;) A teraz jużdo normy wraca :) A mały jak zwykle urok chodzacy ;) po mamusi pewnie hehehehe Gaduła niesamowita ;) Zmykam Ps. w cukierni dużo nowości jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajowych masz tych Chłopaków, pewnie już urośli od zeszłego roku. :) Tradycyjnie przekazuję dla nich pozdrowienia. :) A co nowego w tej cukierni? :P Pewnie bawisz się już na koncercie. Miłego wieczorku życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie jestem na koncercie , leje cały czas u nas i pewnie już dzisiaj nie wyjdziemy . Szkoda :( Szczególnie po starszym widać pozytywne zmiany . Facet powoli się robi ;) No i tu już nie to dziecko co kiedyś , dużo pozytywnych zmian w nim widzę :) Lost - tylko nie mów mi , że mam wyprobowywać te nowe ciacha ;) ale na oko wyglądaja smakowicie . Za rok poszalejemy w cukierni i zjemy wszystkie nowości ;) I zdardzę Wam małą tajemnicę ;) Jutro wybieram się nieoczekiwanie na randkę :) Bardzo sympatycznego , na pierszy rzut oka pana poznałam ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, właśnie to miałam na myśli, tylko nie śmiałam proponować, żebyś popróbowała tych nowości, a później zdała relację. Jednakże mam nadzieję, iż sama to zrobię. :P W miłym towarzystwie - Twoim. :D Wspaniała wiadomość z tą randką. Zdradź kim jest ten pan i jak go poznałaś. :) To pewnie robisz się na bóstwo. ;) Powiem szczerze, że i ja bym się chętnie wybrała na jakąś miłą randkę. :P Szkoda, że nici z koncertu, ale masz troszkę odpoczynku. Ja właśnie wróciłam ze spacerku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpogodziło się i poszliśmy sobie na koncert:) Fajnie było , troszkę tyłeczkiem powywijałam ;)Jutro niestety ostatni koncertowy dzień ale też nie oczywiście nie odpuszczę ;) Na temat jutrzejszej randki to hmmm jakoś tak wyszło:D Jutro zdam relacje . Żeby oczywiście w moim życiu nic nie było takie proste, dzisiaj na koncercie widziałam bardzo piękne męskie oczy wpatrzone we mnie i uśmiechąjace się do mnie. Chyba zabrakło odwagi z dwóch stron :) Jutro co prawda pewnie będę miała szansę go zobaczyć , bo jest z obsługi ale czy próbowawać wykorzystywać ją na poznanie tego Ktosia , tego nie wiem :-) Znowu mogę stanąć przed wyborem ... a moje wybory zdecydowanie są mało trafne ;) To tak w szybkim skrócie ... idę spać :D Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś, to próbuj, próbuj poznać tego Ktosia, ale póki co, leć jutro na randkę. :) Z moimi randkami to wiesz jak jest. :o I już się raczej nic nie zmieni. Zresztą ja nie mam adoratorów. Mamiś, Ty jesteś atrakcyjną kobietą, więc ja się tym facetom w ogóle nie dziwię. :) Cieszę się, że cała sprawa z Tomkiem nie przyćmiła Twojego uśmiechu i nadal marzysz, szukasz i działasz. :) Buziaki, wyśpij się, żebyś jutro olśniła swojego adoratora. ;) Dobranocek. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak myślałem ze
Mama jest atrakcyjna :P ;) a teraz jeszcze bardziej wypięknieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost Kochanie ❤️ Ciesze się ze nie palisz 17 dzień 🌻 Mama mi nie ufa nie chciała wysłać zdjęcia :o :( Jestem ciekawy jak wygląda? Lostuś możesz wypięknieć ale musisz zmienić sposób odzywianaiania na gatunkowe. Z czasem Mama będzie miała coraz więcej adoratorów bo będzie wyglądać bardziej efektownie. Mamo rano wypij sok to najlepszy kosmetyk na piękny wygląd. http://www.youtube.com/watch?v=fzaC9H7O7fw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie ufa, bo jednak już parę ładnych razy się nacięła, więc nie miej Jej za złe. Ja także cieszę się, że rzuciłam palenie, wytrzymałam już ponad 2 tyg. i co najważniejsze, schudłam, bo mam teraz dużo energii i uskuteczniam sobie spacerki. :) Odżywiam się teraz zdrowo, bez obaw, ale dzięki za troskę. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to szkoda bo ja np: wymieniałem się z kobietami po 30-stce i było ok. może umieszczali później Mamy zdjęcia na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie umieszczali, ale różne ciekawe rzeczy tu odchodziły, sam zresztą wiesz... Najlepiej jednak o powód zapytać Mamę, nie mnie rozstrzygać takie sprawy, napisałam tylko co na ten temat uważam. Pozdrawiam i życzę miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost rozumnie ale tacy są wredni ludzi a i jak facet dostanie kosza to tez potrafi jadem kąsać. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) No ładnie sobie wczoraj pogadaliście i to na moj temat ;) Lost ja nie do końca myślę,ze tak na prawdę to uroda kobieca przyciąga meżczyzn.Przede wszystkim sposób bycia , uśmiech , pewnosć siebie .Na pewno uroda jest jakimś tam dodatkiem ale to nie ona decyduje o tym czy kobieta ma powodzenie czy też nie . Lost Ty masz piękne oczy , piękne włosy i nie wierze w to ,że nie przyciagnęłas ileś razy wzroku męskiego . Tylko między nami właśnie jest różnica ja wykorzystuję każdą szansę a Ty z góry zakładasz ,że i tak z tego nic nie bedzie . Wiem ,że zaraz zaprzeczysz ale długo Ciebie znam i jestem pewna ,ze ileś razy sama nie pozwoliłaś dotrzeć mężczyźnie do siebie . Skupiasz się tylko na swoich wadach a powinnaś podkreślać zalety . Ja żeby zwalczyć swoja nieśmiałość umawiałam sie na początku na spotkania po to żeby poznawać meżczyzn ale też właśnie pozbyć sie nieśmiałości.Przed lata zyłam w swoim własnym światku praca , dzieci i troszkę zdziczałam ;) Ale teraz jest ok .Ja myślę,że jest to jakis sposób na pozbycie się nieśmiałości ale trzeba zacząć umawać się . Przepraszam za tą tyradę ;) Widzisz Lost to nie jest tak ,ze te wszystkie porażki mnie nie bolą . Ale z drugiej strony miałam jakieś tam postanowienia np. rzucenie palenia , kupno wymarzonego samochodu czy inne . Wiedziałam ,że znalezienie miłości i partera będzie najtrudniejsze bo to tak na prawdę nie do końca zależy tylko ode mnie . Na razie ponoszę porażki ale po chwilowych zniechęceniach ,zawsze zaczynam od nowa . Aż do skutku ;) Upór to wada i zaleta ;) Złoty wyglądam jak przeciętna 36 letnia kobieta , uwierz :) Zdjęć nie wysyłam , bo tak jak dużo miłych rzeczy mnie na kafe spotkało tok i dużo niemiłych.wiec teraz jestem już bardzo ostrożna . Cholerka pogoda jest jak na razie pod zdechłym Azorkiem ;) Leje , szkoda, bo jednak lubię jak na spotkaniu można sobie pospacerować a nie siedziec w kawiarni . No i wieczorkiem koncert oby wyszło sloneczko :) Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, doskonale, że ostatnim razem próbowałam coś zadziałać, ale było za późno. Nie zaprzeczę, wiele szans zmarnowałam, mogę mieć pretensję do samej siebie, ale dziś to i tak jest bez znaczenia. Obudziłam się w strasznie złym nastroju, z przekonaniem, że do niczego się nie nadaję, że mam życiowego pecha i w tym pozostaję na nie wiem jak długo. Chce mi się ryczeć i nic nie jest w stanie mnie pocieszyć. 😭 Życzę Ci miłego dnia i udanej randki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️ Zawsze wysyłałem zdjęcia zaufanym osoba nigdy się nie zawiodłem nikt nie \"zdradził\" jakoś mam dar ze wyczuje dobra osobę ale to w końcu net i 100% pewności nie możemy mieć. Jesteś przeuroczą Kobieta ]serce] To ja jestem zwykły prosty chłop!!!! Piosenka dla Ciebie 👄 ;) http://www.youtube.com/watch?v=IIFbRoYkmwE Wiem, ze Lost❤️i TY nieobecna Awunia ❤️ ❤️ Jesteście Kobiety o dobrym serduszku ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ja też czasami budzę sie w nastroju takim,że wydaje mi sie ,że jestem do niczego , że nie dam rady ,że zamknełabym oczy na wieki i już nie chciała sie obudzić . Ale to są dni chwile i to mija i trzeba jednak powalczyc o swoje życie . Wiem,że Ty tych życiowych szans zmarnowałaś sporo . Ale też i dużo zrobiłaś pozytywnego żeby z tym walczyć . Postaraj sie jednak nie tracić tych nowych szans , bo będąna pewno . Wiem,że boisz sie porażek , ja też ale bez ryzyka mozna się obudzic za ileś tam lat i stwierdzić ,że tyle szans nam umknęło i tego nie nie wykorzystaliśmy . A teraz bardzo mocno Ciebie przytulam i glowa do góry ... Jesteś piękną , młodą kobietą i nie mam mocnych ,zeby Ci w życiu nie wyszło to co sobie wymarzyłaś :) Złoty ja bardzo lubie Laurę :) Dziękuję 😘Piękna ta piosenka :) Fajny facet z Ciebie , choć masz troszke za skórą :P;) Ale i tak Ci nie do końca ufam :P ;) Powoli musze szykować się . Nie spotykam się u siebie w mieście tylko u niego . A tak nawiasem mówiąc jest dokładnie z tego samego miasta co Tomek ;)Więc na szczęście niedaleko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam wszystko co jest związnane z romantyzmem ;) Tak mało go w życiu . Zamiast sie szykować ugrzęzłam na YouTube;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj , to jeszcze musisz sie przez chwilę w pracy pomęczyć ;) Buuu ależ Ci zazdroszczę tego wyjazdu do Rzymu ;) Uciekam , bo na prawdę nie wyrobię się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem romantykiem :P ;) Mamo muszą się znaleźć dwie osoby które to lubią :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×