Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Modki mnie przeprosiły za swoje błędy i więcej nie zbanują :o :) dobre mam serce i IM wybaczyłem :o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, Modki to kobiety ;) a jak wiadomo kobieta zmienną jest :P Więc nie wierz tak do konca w to ,że już Ciebie nie zbanują :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość please
PLEASE DON'T READ THIS. YOU WILL BE KISSED ON THE NEAREST POSSIBLE FRIDAY BY THE LOVE OF YOUR LIFE. TOMMOROW WILL BE THE BEST DAY OF YOUR LIFE. HOWEVER IF YOU DONT POST THIS COMMENT TO AT LEAST FIVE QUIZZES YOU WILL DIE IN 2 DAYS. NOW UV STARTED READING THIS DO'NT STOP THIS IS SO SCARY TRY THIS its weird . 1. Say your name 10x 2. Say your mom's name 5x 3. Say your crushes name 3x 4. then paste this to 4 other quizes, if you do this your crush will kiss you on the nearest friday! But if you read this and did not paste this, then you will have very bad luck.xSEND THIS TO FIVE QUIZZES IN 143 MINUTES WHEN UR DONE PRESS F6 AND UR CRUSHES NAME WILL APPEAR IN BIG LETTERS ON THE SCREEN. THIS IS SO SCARY COZ IT ACTUALLY WORK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lost 🖐️ co znaczy poniekąd? ;-) Słońce u mnie jest, tylko ja nie bardzo mam czas z niego korzystać :-( cierpliowości też mi chyba brak. Co u Ciebie? jak poszukiwania pracy? U mnie jest porażka, poruszyłam już znajomości i też nic :-( Dobrze,że istnieje gastronomia, ale jeszcze jutro i dwa tygodnie totalnego bezrobocia, chyba,że coś mi się wykroi w tak zwanym międzyczasie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ja także nie mam najlepszych wieści, mam wrażenie, że za mało robię chyba w tym temacie, ale oczywiście przeglądam ogłoszenia, aplikuję i nikt się nie odzywa. Czarno to widzę. Współczuję także Tobie, że musisz przez to przechodzić. :( Pozostaje nadzieja, że wkrótce coś się zmieni, chociaż powiem Ci, że coraz mniej optymizmu mam w tej materii. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam na koncercie mojej ukochanej muzyki irlandzkiej :)Mały dał taki popis tanca irlandzkiego ,ze zrywalam boku ze śmiechu ;) Jutro idę na inne koncerty i w niedziele też , więc nie będzie mnie raczej wieczorami :) Ale rano zajrzę:) Dziewczyny trzymam za Was kciuki, znajdziecie pracę , na pewno . Rich spokojnej podróży :) Spokojnej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, Mamuś, że się tak dobrze bawiłaś. ;) Tak, ja na pewno znajdę pracę. :o Na dzień dzisiejszy przestałam wierzyć w cuda. :( Już nie mam siły. 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Strasznie długo dzisiaj spałam.Muszę wyspać sie na zaś , na następny rok ;) Lost ja nie widzę powodu ,żebyś pracy nie znalazła . Masz wykształcenie , doświadczenie ,wkładasz serce w to co robisz więc nie ma możliwości żebyś pracy nie miała . Będzie dobrze :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem, Mamiś! Kochana jesteś, że we mnie wierzysz, ale widzisz, ja już powoli opadam z sił. :( Jakie masz plany na dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety też opadam z sił , jeśli chodzi o panów ;) Ale bez panów można żyć :P ;) Jeszcze nie wiem co dzisiaj będe robiła, na pewno wieczorek będzie koncertowy a w dzień powinnam się wziąść za przwracanie szaf , mycie okien itd ale w sumie po to jest urlop ,żeby nic nie robić ;) Pewnie gdzieś sobie polezę . A Ty co zamierzasz Lost ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba pojadę gdzieś nad wodę żeby pospacerować. Jutro mamy gości, więc znów dzień rozbity. Muszę Ci powiedzieć, że gdyby nie chodzenie to chyba bym zwariowała. To dodaje mi energii i pozwala mi odnaleźć się po rzuceniu fajek i w moich problemach zawodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego chyba rzeczywiście okres letni jest lepszy do rzucenia palenia . Ja za dużo w domu siedziałam i stąd efekty ;) Wczoraj ktos koło mnie zapalił , ale zaśmierdziało :O;) Cholerka coraz bardziej zastanawiam sie jak przez tyle lat mogłam palić to świństwo? ;) A Ty akurat na jesień ,zimę już coraz rzadziej bedziesz myślała o zapaleniu . Więc juz tak spacery nie będe potrzebne choć na pewno wskazane są one przez cały rok . A tak w ogóle to jestem dumna z Ciebie ,że tak swietnie sobie radzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo. W sumie minęło jeszcze zbyt mało czasu, ale czuję, że nie chcę do tego wracać. Ja za to jestem dumna z Ciebie, że tak wspaniale radzisz sobie, nie tylko w kwestii niepalenia, ale w całym życiu. Jak już mówiłam, jesteś moją idolką. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost no przestań :) Rybcia tak samo super sobie radzi , kobiety są silne i świetnie sobie zawsze radzą . Nie jestem nikim szczególnym od lat sama sobie radziłam i teraz pozbycie sie elementu szkodliwego (eksa) sprawiło ,ze jest mi zdecydowanie lżej . i to wszystko , dużo jest takich kobiet . A miałyśmy sobie jeszcze kiedyś razem usiąść i zapalić fajeczkę :D Coś innego wymyślimy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Ciebie znam nieco lepiej i wiem o Tobie sporo, więc dlatego to mówię, chociaż wiem, że inni radzą sobie też bardzo dobrze. Nie zapalimy fajeczki, ale kawki się wspólnie napijemy i może jakąś czekoladkę podjemy. :P Wystrzegam się teraz tego, ale z Tobą sobie nie odmówię. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - mnie po prostu znasz lepiej :) A mówię Ci ,że inne kobiety też radzą sobie w życiu tak jak ja :) Eeeee no wiesz ta nasza cukiernia oferuje sporą ilość różnych smakoyków , każda zajdzie dla siebie cos dobrego ;) I znowu w boczki hehehehe :D Zmykam , biorę sie za jakąś robotkę na razie a potem wypad z domu . Miłego dnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×