Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Złoty masz buziaka ode mnie ... za ten uśmiech który zobaczyłam u Lost :) A tak w ogóle to ja nigdy nie dziękuję ;)żeby nie zapeszyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie na tych schodach nie przewrocilam ale przejsc nie moglam bo wszedzie turysci siedzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już w domku :) I co mogę napisać ... ?Bardzo miło spędziłam czas , ale po pierwsze ten mężczyzna nie jest zupełnie w moim typie a po drugie ciągle mam przed oczami uśmiech i oczy tego wczorajszego pana z festynu. Na razie nic konkretnego nie odpowiedziałam temu meżczyźnie z którym się dzisiaj spotkałam . Myślę, że to watrościowy facet ale obawiam się ,że zabraknie tego czegoś . A teraz bardzo mocno trzymajcie kciuki ,żebym spotkała tego wczorajszego faceta i te uśmiechy do mnie nie były wczoraj przypadkowe ;) Rzadko kiedy facet tobi na mnie takie wrażenie . Choć jest niski, łysieje ale ma przepiękny uśmiech i oczy :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie .
mamo z takim dziecięcym podejściem nigdy nie znajdziesz partnera :o jak może normalna dorosła osoba przyjść ze spotkania i opisywać randkowiczów swoich :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie.
i dlatego ze go nie widzisz , to i cięzko tobie jest w zyciu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczka cicho siedź!!!!!! \"Choć jest niski, łysieje ale ma przepiękny uśmiech i oczy \" mam ile TY masz wzrostu? a ten pan ile miał? ile mu dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama dobrze szuka bo chce faceta żeby miał to coś w sobie :) :) każdy chce żeby partner nas pociągał seksualnie to jest normalne. Jednak łysinka nie jest tak sexy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi ciężko w życiu , tylko brak mi dopełnienia. Niestety nie było go , albo nie zauważyłam:( Nie wszystkie szanse zawsze uda się wykorzystać . Trudno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost , ja nie mam pojęcia skąd ten facet jest , a u nas Gumtree właściwie nie funkcjonuje . Teraz to już szukanie igły w stogu siana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba na Twój rejon też jest, z tego co pamiętam. Może warto spróbować, napiszesz, że widziałaś go tu i tu, ale nie było okazji żeby się zapoznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ten trójmiejski miałam na myśli, ale wiesz, może warto spróbować. Jest jeszcze portal odezwijsie.pl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee nie sądze, żeby się udało . Ale żałuję . A wczoraj znalazły by się okazje ,żeby go poznać . Sierota ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, chyba nie wiem jak zrobisz. Tym razem to dla mnie zagadka. Nie, Kochana, nie poprawił. Jest jeszcze gorszy, jestem znów w zawieszeniu, nie wiem gdzie dalej iść, co ze sobą zrobić. Marnuję dzień po dniu, nic się nie dzieję, ja już nie mam siły. :( Już nie mam nadziei na cud. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno on mnie nie szuka ;) Lost wiesz co , kopnika Tobie daję w tyłeczek za to myślenie. Dziewczynko kochana ,czy Ty jesteś u schylku sowojego życia ,żeby pisać z takim pesymizmem ? Czeka Ciebie i to dużo ,nigdy chyba nie ma tak w życiu ,ze zawsze pod górkę . W końcu będzie dobrze . Choć na pewno brak pracy jest frustrujący . Ale czasu nie marnujesz , ciągle coś robisz :) Lost nie gniewaj sie ale cały dzień byłam na dworzu i padam. Idę spać , spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dzisiaj ja obudziłam się z podłym nastrojem i bólem głowy . Oby jak najszybciej przeszło . Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×