Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

regres ładnie się spisałeś na medal :D :D głaskam po modrej główce :o :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczek.....................
Złoty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.:PPo cholerę,żes nas skłócił z tą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost ja myślę, że to są bardziej nasze ukryte pragnienia ;) Za to źle jest gdy to pragnienie sprawia ,że nie rozglądamy się w innych kierunkach . Ze mną nie jest tak źle , bo raczej już nie czekam ;) Regres ,dziękuje bardzo😘nawet duża ta buźka ;) Tak mi sie wydawało ,że to na znanym portalu było , maly problem z instalacją miałam bo mi exsploer blokuje nie wiem dlaczego ściąganie plików z tej strony . Ale już sobie zainstalowałam . Miło spojrzeć na tak duże cyferki ;) I Tobie to Lost polcam :) Złoty Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! U nas przeszły wczoraj burze i nie było prądu cały wieczór. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rich :) U nas nie było burz, za to w nocy było urwanie chmury ;)A dzisiaj chłodno i deszczowo już jest , tak więc pewnie będziemy siedzili w domku . A Ty jak zamierzasz spędzić dzień ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj s_m... :) Kawa, śniadanie zakupy i do znajomych.Wieczór w domu. ...Bo już ostatni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , jutro będziesz już gdzieś indziej . Ale szybko czas zleci i wrócisz z powrotem , może już na stałe ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaski! Mamo, coś z pragnień na pewno w tym jest, ale też mam jakieś przeczucia. Czas kiedyś odpowie na moje myśli, negatywnie albo pozytywnie. Bardzo fajnie, że pojawił się Rich, przynajmniej masz możliwość wypić poranną kawkę w miłym towarzystwie. Widzę, że Regres się zjawił z programem. Dziękujemy. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lost :) Dzisiaj to już jestem już dawno po kawie, wstałam dzisiaj bardzo wcześnie nie mogłam spać :) Ja Ci powiem ,że ja bardziej sugeruję tym co mi wyszło w kartach (niewierzę że w to piszę:D ) Ktoś ma z mojej przeszłości wrócić do mojego życia ( dwa razy tak wyszło u róznych osób, które mało o mnie wiedziały ) Więc jakos podświadomie pewnie na to liczę :) Zainstaluj sobie ten programik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze wtedy będziemy urlopowały razem ;) Zacznie mi się ostatni tydzień laby :( a potem znowu do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie , pierwsze dni to będzie mordęga :O ;) I znwou rano będzie trzeba wstawac 😭 ale już nie myślę o tym , jeszcze przede mną tydzień wolnego :D Planujesz gdzieś wyjechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyleta1985
chcesz zarobić? wystarczy się zalogować na tej stronie www.polski-bux.pl/?r=nowamary . codziennie minimum 25 reklam do obejrzenia . zarobek gwarantowany a na stary dostajesz 6zł. warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuś, ja sobie ten program zainstalowałam, ale w moim przypadku nie jest to miarodajne, bo bywało że wypaliłam kilka fajek dziennie, a pod koniec to już szło po całej paczce. Tak, wiem, tam jest "średnio"... Ale pokazuje ile już nie palę, mniej więcej ile zaoszczędziłam i o ile wydłużyłam sobie żywot. :P Mamo, ktoś z przeszłości, to nie był czasem...? Wiesz kto? Poza tym to może być każdy. Aha, ja też na nic nie czekam, tym bardziej, że nie mam na co i on już pewnie nie pamięta, że ktoś taki jak ja był, tylko tak jak mówię, mam jakieś przeczucia, ale może mylne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ❤️ Lost ❤️ nic nie zrobiłem ludzie zazdrośni i zakopleskioni mnie atakują :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost ja też róznie paliłam , więc to bedzie średnia ;) Ale mi sie podoba jak widze coraz większa sumę na koncie i o ile dłuzej bedę żyła :D Myslisz pewnie o " M" ... nie , ja o kimś innym myślę . To co było krótkie aczkolwiek intensywne ;) Jakoś właśnie nie moge się z tego wrażenia uwolnić , pewnie przez tą wróżbę ;) Lost jak sie nie czeka to to samo przychodzi :P ;) Brzydula ale masz fajnie no i podziwiam :) Nie wiem czy odważyłabym sie sama jechać :) Ale na pewno super spędzisz czas, a może coś fajnego też się wydarzy ;) Złoty - ja nic nie mówię tylko grożę palcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja 200 bo nigdy nie palilam:P Wybieram sie sama tzn.bez marudzacegio towarzystwa rodzinnego ale nie w ciemno.lece do przyjaciolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×