Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Na spacer na pewno pójdę, to w tej chwili chyba moja jedyna radość. Tak mi smutno i źle. 😭 Przepraszam za mój nastrój. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa, wybiorę się na drugi koniec świata. :o Mam wrażenie, że cokolwiek nie zrobię to nie będzie dobrze. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przede wszystkim powinnaś zacząć myśleć pozytywnie. A nie z góry zakladać, że nic Ci sie nie uda. Zobacz palenie rzucają tylko silne osoby więc Ty masz w sobie też dużo siły. Musisz w to uwierzyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że mam w sobie siłę, zresztą dokonałam już wielu wielkich rzeczy w życiu, ale wciąż jestem nieszczęśliwa, a teraz to już w ogóle masakra. :o Pracuj sobie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - moje słowa pewnie nic tutaj nie zdziałają ,więc przesyłam :) i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Los każdy ma gorsze dni, gorsze okresy. I na prawdą za to nie trzeba przepraszać. Ciężko jednak tak pomoc na odległość :( Pierwszy dzień po urlopie w pracy za mną :) Mamy nowe pieski ze schroniska i dzisiaj zapoznałam się z nimi ;) Okazało się, że jedna z suczek miała w sobie niespodziankę i od soboty mamy też szczeniaczka:) Powoli zbieram się do domku, więc życzę milego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost -jeszcze jeden 🌻 Mamo - to teraz już będzie coraz lepiej w pracy :) Szczeniaczek musi być słodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ciśnienie leci w dół bo padam na twarz ;)Pewnie będzie wystrzalowa noc ;) Awe szczeniaczka jeszcze za bardzo nie widziałam, choć nie byłabym sobą, gdybym nie starala się choć na chwilę tam zajrzeć . Troszkę mialam stracha bo jego mama jest u nas w pracy od 4 dni i jeszcze nie wiemy za bardzo co to za pies . Ale przekupiłam ją i zajrzałam na chwilę bo budy. Lost jak się czujesz ? Miłego wieczoru dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Witam ponownie i pozdrawiam całe miłe towarzystwo :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
Dziękuję Wam za miłe słowa. Niestety nie umiem rozdawać takich pięknych kwiatków jak Wy, jedynie uśmiechniętą bużkę :) Lost! Wiem, że Twój nastrój trudno zmienić ot tak - na odległość. Wiem też, że nie raz w życiu, człowiek staje jakby przed ścianą i wydaje mu się, że ten mur nigdy się nie cofnie, ale uwierz, że dopiero, gdy dopada człowieka prawdziwa tragedia, może swoje dotychczasowe problemy zobaczyć z zupełnie innej perspektywy. Spróbuj tak właśnie spojrzeć, na to wszystko, co w tej chwili Ciebie dręczy - może nie jest aż tak żle. Może to depresja Ciebie dopadła i wszystko widzisz w takich właśnie barwach. Nie myśl, że ja jestem taka hura optymistka, nie wręcz przeciwnie. Jednak to, co przeżyłam dotychczas, pozwoliło mi troszeczkę ten swój pesymizm podkolorować, aby nie był, w takich szarych barwach. Naprawdę nie ma ludzi tak do końca szczęsliwych i spełnionych. Ci co mają rodzinę, dużo obowiązków, marzą o chwili nic nierobienia i izolacji. Zazdroszczą singlom swobody i luzu. Ci co są samotni z nutką zazdrości spoglądają na spacerujące rodziny, myśląc - jacy oni są szczęśliwi. Ale to tylko obrazek pięknej rodzinki - a nie wiesz, tak naprawdę, z jakimi na codzień problemami się zmaga. Może, gdybyś wiedziała - Twoje problemy okazałyby się dużo mniej bolesnymi... Mamo! A Ty to jesteś poprostu niesamowita kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katerinka222
moje drogie kochane PANIE nie żebym sie podlizywała ale czy to nie właśnie my, wbrew powszechnej opini, jesteśmy mózgiem tego świata trafilam na ciekawa stronke gdzie za czytanie artykułów z różnorakich dziedzin otrzymujemy punkty za które po jakimś czasie (nie zawsze szybko) mozemy otrzymac ciekawe nagrody. regulamin przeczytany mam 2 razy i jestem praktycznie pewna ze to nie kant wszystko jest zupelnie za darmo, a do tego przecierz i tak kazda z nas lubi sobie czasem poczytac rozne fajne ploteczki ale i nie jest nam obca tematyka o chociazby niowoczesnych technologiach. nie to co moj maz np powiedzial ze nie bedzie nic czytal poza sportem (mowi jak trafisz na sport to wolaj chetnie zobacze☺ zamieszczam link do stronki http://przeczytamwszystkich.pl/przyjmij-zapr oszenie?it=70a7c6ba-ef51-4439-98d4-71a6857f33a0 pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to tennn---> Twoje słowa zawsze brzmią jak proroctwo. :) Dziękuję, tylko tyle mogę zrobić i powiedzieć Ci, żebyś Ty także się nie smuciła, bo chyba wszystko w życiu ma jakiś sens, ukryty dla nas, ale kiedyś może się okaże po co to wszystko... Dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 U mnie takie wahania nastroju to normalka, wiem, że mam w sobie siłę, ale często o tym zapominam. Traktuję kafeterię nierzadko jako narzekalnię, bo wolę wylać smutki wylać tutaj niż zadręczać nimi najbliższych. Jest mi naprawdę przykro, że martwię się na pozór głupotami, podczas gdy inni cierpią lub umierają, pamiętam o tym zawsze, ale każdy ma swoje problemy, nawet mimo tego, iż wie, że inni może mają gorzej to i tak się zamartwia, taka już jest nasza natura, może moja... Mamo, tak, pospacerowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Lost masz rację dla każdego to jego własne problemy są najważniejsze. Ale myślę, że Jeśli to ten ma rację mimo wszystko mi też pomaga ta świadomość, że są na świecie dużo większe problemy niż np. brak faceta. Oczywiście, że fajnie jest jak człowiek czuje się kochany, ma sie do kogo przytulić i porozmawiać. Ale z drugiej strony można niby mieć tą bliską osobę i nie mieć jej wcale. Tak jak było w przypadku mojego małżeństwa. Oczywiście praca to jest coś bardzo ważnego ale rzeczywiście myślenie "nic nie robie bo i tak nic z tego nie wyjdzie" na pewno sprawi że tej pracy na 100% nie będziesz miała . Masz super stopkę i powtarzaj sobie ciągle te słowa jestem szczęśliwa... jak mantrę. I przede wszystkim im więcej usmiechu tym inaczej ludzie na Ciebie patrzą :) Później Ci wyślę mantrę jaką dostałam od wrocławianina. Puszczałam ja na okrągło w jednym ciągu i na prawdę od razu buzia mi się uśmiechała . Zresztą potem to już nawet nie musiałam jej puszczać żeby ją słyszeć ;) Jeśli to ten tu masz wszelkie kwiatki , buźki i inne gażety;) http://www.forum.o2.pl/emotikony.php Zmykam na kawkę :) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej i czołem :) Miłego dnia .U mnie dziś chłodniej i można wreszcie złapać trochę oddechu :) MIłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) U nas gorąco, ale sie chmurzy. Więc może troszkę popada. Przez to, aż tak nie cierpię siedząc w pracy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -to życzę Ci wytrwania w zdrowiu w tej pracy ;) :) Pomyśl -jeszcze parę dni i weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj będzie luzik ;) Mamy imprezę :) A weekend ma być ponoć przepiękny, więc na pewno spędzę go na plaży ;) Kiedy jedziesz w góry ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - ja znów jadę do Zakopanego ,a potem jeszcze na parę dni do Mamy :) I na tym koniec -rok szkolny puka do drzwi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marna frekwencja jest ostatnio ;) Awe - fajnie masz :) Ale tez nie narzekam, póki co cieszę się, że nie ma odrabiania lekcji i mam popołudniami luzik ;) No powiedzmy :D Jejku, jak się najadłam na imprezce w pracy. Koleżanka miała tak pysznego torta, że zjadłam dwa kawałki :) Do tego dobiłam się porcją lodów i dzisiaj zamiast z pracy wyjść wyturlałam się jak piłeczka ping - pongowa ;) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ,Mamo -jak ja kocham wszelkie slodycze :) A powinnam z nich zrezygnować , bo figura już nie ta , co przed laty ;) :) Jak by jednak wyglądał ten świat bez słodyczy :) Spokojnej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety mnie też słodycze doprowadzą kiedyś do zguby ;) Spokojnej nocy Awe :) Ja pewnie też jeszcze chwilę się pokręcę i zmykam z netu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też zaraz znikam ,żeby już nie myśleś o totrach ,lodach i bitej śmietanie ;) Trzymaj się ciepło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×