Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Oj , Ania :) Co u Ciebie ? :) Dawno Cię nie było 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - wybierasz się na plażę ? I jak opalenizna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe , w sumie tylko raz na plaży byłam . Troszkę się na balkonie opalam ale dawno nie byłam tak opalona . I to pewnie jest przez ten sok z marchwi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Awe - ja Was tylko podczytuje bo jakby temat niestety mnie nie dotyczy - tylko Ci powiem że u mnie chyba kolejna wtopa uczuciowa, ale... chyba zaczynam sie przyzwyczajać, bo choć boli.. to jakby coraz mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - sok na pewno opaleniźnie sprzyja :) To jak wrócisz do pracy , to możesz powiedzieć ,że byłaś w Egipcie ;) Aniu - życie to ciągłe zdobywanie doświedczenia ( też w miłości ) .Pomyśl,że właśnie to doświadzcenie zdobywasz ,żeby potem cieszyć się prawdziwym szczęściem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awuś, Mamuś, Aniu ❤️ heheh :D :D w Egipcie no tak powiedź na pewno będę CI zazdrościły koleżanki tej opalenizny :o :) ;) ładny kolor skóry możesz mieć całe życie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morze pozdrowione ;) Starszemu humor nie dopisywał bo nie mógl sie kąpać, za to mały nie chciał w ogóle wyjść z wody. Jeśli jutro będzie też ładna pogoda to pewnie znowu morze, plaża, słoneczko ... ;) Ale teraz robi się burzowo .A ja muszę posprzątać teraz piaskownicę, którą przywieżliśmy do domu ;) Lost jest tyle ludzi ,że ciezko sie przebić przez miasto . Ale oczywiście, gwarno,wesoło, kolorowo. Szkoda, że w tym roku nie mogłaś przyjechać :( Miłego popołudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo - w którym mieście tak gwarno i wesoło ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martuchaklucha16
a moze dla mojej mamuśki by się ktoś znalazł ? :)) Ładna, młoda :P ja zaakceptuje każdego byle by nie pił i ją pokochał bo na to zasługuje! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha, niestety jeśli chodzi o porządnych facetów ostatnio w Polsce mamy olbrzymi deficyt;) Chyba, będzie trzeba szukać poza granicami kraju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Puściutko wczoraj tutaj było . Ja spędziłam wieczór z z kolegą ale niestety troszkę się pokłóciliśmy . W sumie to norma , kumplujemy się ale między nami jest jednak przyciąganie . Ja sie denerwuję ,że on taki nieokreslony on ,że nie zaufa już żadenj kobiecie . No i wczoraj poszliśmy na noże ;) A pewnie dzisiaj sie pogodzimy . Miałabyć ładna pogoda a tutaj widzę jakieś czarne chmury :( Może później wyjrzy słoneczko . To w sumie mój ostatn idzień urlopu , jeszcze weekend i do pracy . Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! A u mnie znów słoneczko :D Miłego dnia Mamo 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe:) U nas tez jest już sloneczko, ale pewnie nie raz jeszcze dzisiaj nas podleje ;) A my jedziemy do Trójmiasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą co przyjechaliśmy z Gdańska. Muszę się wykąpać, zrobić kolacje i chyba padne bo jestem nieżywa. Byliśmy u tych moich znajomych z Hamburga, teraz stacjonują w Gdansku wiec przy okazji zajrzeliśmy na Jarmark Dominikański . Jakbym nie zajrzała to życzę Tobie Awe i wszystkim miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Awe a jak Ty spędziłaś dzień ? Jutro jedziemy zaraz z rana nad morze . Ma być ładnie i być może to już ostatnio okazja do poplażowania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzień dobry:) Ostatnimi dniami topik troszkę kuleje ale jak jest pogoda to szkoda siedzieć w domu :) Dzisiaj to oczywiście morze, plaża, sloneczko :) Wczoraj wkurzyłam się, starszy synek zgubił komórkę. Musze iść zablokować kartę i mam nadzieje, że uda się jednak odzyskać numer bo to nie byl telefon na kartę . No i nowy wydatek :O Ciągle coś ;) Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Oj , Mamo -znów pech :) Ale pomyśl -na szczęście to tylko komórka :) Miłego plażowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty
Cześć Kochane Mamusia ❤️ Szkoda z ta komórka :( :( Znów mnie zablokowali :o :o 😭 Może Ty Kochana Awusia ❤️ wystaw się za mnie na nickach zablokowanych ładnie proszę ❤️ 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe , witaj zbanowany Złoty ;) No niestety chyba jakieś uroki będę musiała odczyniać ;) Pech nas dalej nie opuszcza :O A Ty jak Awe spędzisz dzień ? Złoty, łobuzie mówiłam żebyć nie liczył na wyrozumiałość modek ;) Komu znowu nawtykałeś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×