Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Całuje Przemiłej Awuni stopeczki :P ;) 👄 Jak się czujesz? Udały się wakacje? ;) Ładnie stopki opaliłaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj nawalilam ;) Za mną babski wieczorek, przyjaciółka rozstała się z facetem i wypiłyśmy co nie co ;)Popsioczyłyśmy na facetów co nie co ;) Sylwia , miło że nas podczytujesz :)Mamie udało sie ułożyć ponowinie zycie ? :)Ja przyznam się szczerze powoli z sił opadam . Złoty nie bądź taki niewierny ;)Już było tutaj u nas dziecko mamy poszukującej ;) Awe , mam nadzieję ,ze jutro pogadamy , chociaż te ostatnie dni urlopu chce intensywnie wykorzystać ;) No i w końcu sykowi zdjęli szwy , będzie miał niestety paskudną bliznę :O Spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Mamusiu proszę ładnie 👄 pokażesz mi Twoje zdjęcie ;) możesz wybrać :P ;) jakie uważasz 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się nad morzem spiekłam ;)Będę murzynką ;) A o kacu to pomyśle jutro ... jak wstanę;) Teraz jeszcze kończę piwko i myślę:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślisz o Księciu.... :P ;) Dziś na horyzoncie był jakiś ładny pan :P ;) co z tym co bardzo podobał spotkałaś go? Murzynki są hot :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myśle o księciu bo książęta to tylko w bajkach :P;) Myślę jak dobrze tutaj celować palcami w kawiaturę to mój aktualnie największy problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh to ładnie Mamuś się wstawiłaś :o :o chyba mocnej głowy nie masz :P ;) Mi po pijaku strasznie chce się przytulać i...... :P ;) Dobrze ze Synkowi już się zagoiło a blizny mogę coś poradzić ale @ może pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam mocnej głowy bo zwykle nie piję :P No ale trzeba bylo opić ponowny wolny stan mojej przyjaciółki :( Jedynym pozytywem będzie to ,ze będę miała z kim realnie połazić po miejscach gdzie można poznawać ludzi (mężczyzn). Jeszcze teraz cieżko przewidzieć ale wygląda na to ,że blizna bedzie narastać (wiesz o co chodzi ?) Idę spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani ! Mamo -jak sampoczucie ? ;) Mam nadzieję ,że dajesz radę :) A co do blizny Synka -gdzie ona jest ? Są maści -np.contratubex i cepan , które pomogą ją zmniejszyć . Złoty - trochę się opaliłam ,a stópki mam opalone od zawsze ;) :D Pozdrawiam Was wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dzisiaj zaspałam ale jestem usprawiedliwona pewnie ;) Ale spoko nic mi nie jest, obeszło się bez męczącego kacyka . Awe, szwy były na kolanie tyle ze jeszcze to nie jest wygojone więc pewnie nie można smarować tego jeszcze cepanem ? Nie mam pojęcia czy strup można ? Zaraz zmykamy z domku, pięknej pogody cd ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -dobrze ,że świetnie się czujesz :) Maści możesz dopiero stosować po całkowitym wygojeniu rany .Miłego dnia - u mnie też gorąco :) Ale popatrz -jak byłam nad morzem , to rewelacji w pogodzienie było Miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też idę z chłopakami do parku -potem będzie upał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×