Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Net to tylko narzędzie do poznawania ludzi . I choć nie zawsze znajdzie sie tutaj partera czy miłość to jednak można znaleźć kogos z kim można miło porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno, ale raczej na miłe pogawędki z panami przestałam liczyć. Jednak kilka miłych pań poznałam i nie żałuję. ;) Pewnie masz już weekend. :) Ja lecę po zakupki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Lost, że ja mam inne zdanie na ten temat :) Z panami też można sobie od czasu do czasu miło pogadać ;) Niestety jutro idę do pracy. Odbiorę sobie ten dzień za sobotę dopiero w następny piątek . Dzisiaj raczej już nie zajrzę, więc życzę miłego popołudnia i wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamo Jak minął wieczór? mam nadzieję,że milutko :-D Ostatnio tylko rano mogę dorwać się do kompa póki moja kochana trzoda śpi,bo później jest walka, kto pierwszy ten lepszy;-) Wczoraj miałam bardzo pracowity dzień. Rżnęłam sobie na krajzedze drzewo na zimę i powiem,że całkiem niezła stertka mi się uzbierała :-) Buuuuu, ja nie chce myśleć o zimie!!!! Nic to, póki co jest lato i tym faktem zamierzam się cieszyć :-D Dobrze,że pogoda się klaruje.Wczoraj mięliśmy niezłą burzę,a dziś od rana słoneczko.Uwielbiam. Na dobry dzień {kwiatek] i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Rybciu :) Wieczorek ok, było milutko - tylko pewnie za bardzo nie powinnam się przyzwyczajać do tych naszyh wieczorków, żeby potem znowu nie byc rozczarowaną. Wczoraj się go spytałam jak to jest, że po chwilach "bliskości" kiedy jest właściwie codziennie, potrafi milczeć cały tydzień. Odpowiedzią była cisza, więc za dużo się nie dowiedziałam ;) No ładnie, z rżnieciem drzewa to ja nie bardzo bym sobie poradziła, typowo miastowa ze mnie kobieta ;) A Ty jeteś zuch dziewczyna ! No niestety Rybciu, nie da się ukryć, że lato powoli się kończy ale w sumie w każdej porze roku można znaleźć jakieś zalety ;) Może tylko listopad i marzec są ciężkimi miesiącami a reszta miesięcy ma swoje uroki :) U nas dzisiaj też jest lepiej niż wczoraj, ale jeszcze chłodny wiatr wieje. W niedzielę planuję troszkę jeszcze się posmażyć na słoneczku chyba, że będzie mnie kac męczył ;) Rybciu jak będziesz miała już stała pracę, to przede wszystkim spraw sobie prezencik w postaci laptopa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA w niedzielę pewnie będę odsypiać sobotnią pracę :-( A jak znajdę stałą pracę to przede wszystkim Mamciu muszę wyjść z długów ;-) więc laptopik będzie musiał trochę poczekać. Zapewne się doczeka, jak prawie wszystko w moim życiu...;-) Będzie i laptopik i praca i mieszkanko i fantastyczny facet :-D tylko pewnie wszystko w swoim czasie i nie na raz, bo to grozi szaleństwem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piątki z założenia powinny być już luźniejszymi dniami w pracy ;) A u mnie jest na odwrót ;):O Rybciu myślisz, że można mieć wszystko w życiu ? Mi w sumie tylko faceta fajnego brak a tak wszystko mam ;) No może córeczka jeszcze by się przydała ;) Do miłego :) Też niestety jeszcze mam sporo roboty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo- takie dni jak dziś podcinają mi skrzydła i tracę wiarę we wszystko! Dobrze chociaż ,że w miarę szybko się podnoszę...Jak ja nienawidzę naszych urzędów!!!! tam trzeba mieć nerwy ze stali,żeby cokolwiek załatwić!!! załawiania alimentów cd u mnie:-( że też nie można wejść, załawić wszyskiego i wyjść, tylko trzeba się nawkurzać do bólu :-( Mamo- będzie fajny facet-będzie i córeczka :-D Masz ten sam problem co moja siostra.Też ma dwóch orłów i marzy jej się córcia i ....kto wie? Ma drugiego, fantastycznego faceta i podczas wyjazdu coś przebąkiwali na ten temat ;-) Nie wim,czy będę miała okazję jeszcze dziś dorwać się do kompa, więc już teraz: STO LAT, STO LAT NIECH ŻYJE ŻYJE NAM!!!! A tak poważnie to wszystkiego najlepszego Mamo, przede wszystkim owocnego końca Twoich poszukiwań, prawdziwej, wzajemnej miłości, szczęścia, oczywiście zdrowia i spełnienia najskrytszych marzeń 👄 🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo Rybciu za pamięć 😘Zamykam oczy, wymyślam marzenie, dmucham świeczkę i ... niech sie spełni :D Ale to dopiero jutro ;) No niestety załatwienie w naszych urzędach spraw wymaga nie lada nerwów. No i pewnie co rok będziesz musiała tak biegać, żeby to wszystko pozałatwiać? Pamiętam jak wściekałam się jak przenieśli wypłaty zasiłku rodzinnego do MOPS-u i ile tam trzeba było stać, żeby to wszystko pozałatwiać. Z ulgą przyjęłam przekroczenie limitu i nie załapanie się na zasiłek ;) Ja właśnie mam tak samo jak Ty, co by się nie działo to szybko zbieram się w garść i dalej walczę o swoje ;) Myślę, że to jest bardzo dobra cecha:) Miłego popołudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo!!! Zycze Ci wszystekigo naj, naj, naj.... i NAJ...!!!!!!!!!!!!!!!!! Caly czas czytam ale nie moge pisac Moze potem wyjasnie... To ja A jaaa2003, pamietasz??? Pozdrawiam i papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiajcie :) Lost , Moniko dziękuje za pamięć 😘:):):) Moniko, Rich to na prawdę fajny facet i przynajmniej na zdjęciu podobał mi sie bardzo. Bardzo męski facet mający dla mnie to coś :) Niestety od jakiegoś czasu nie mam z nim kontaktu, pamiętacie, że był on w okolic Wrocka, do tego pracuje za granicą i jeszcze jedno zdarzenie sprawiło, że nasz kontakt sie urwał. Troszke żałuje, ale co zrobic mój pech nie odpuszcza ;) Moniko napisz jak będziesz mogła co u Ciebie słychać. No właśnie Rich mial dylematy z jedną Moniką z Niemiec . Może to Ty ?:) Lost🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szlaki zdobyte na rowerach :) Było nieźle -tylko tłumy wszędzie .Ja też ogarniam mieszkanie , piorę itd .To ,na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli to tennn
MAMO ! STO LAT! SPENIENIA MARZEŃ! POGODY DUCHA! WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJLEPSZEGO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ta monika z niemiec
:o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość njkndmx
wzięły sie wzory wszelkich cnót i moralności za porządki -pranie , sprzątanie w dzień świateczny nie dziowota że macie taki bajzel w życiu prywatnym , uczuciowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się dołączam do życzeń -aby kolejny rok Twojego życia zawsze był lepszy od poprzedniego :) Abyś umiała w tym mijającym czasie dostrzegać sens , piękno i nowe ,inne wartości .Wszystkiego dobrego 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Njkn-właśnie wróciłam i jak nie wypiorę dzisiaj , to jutro dzieci nie będą miały w czym chodzić( iść do kościoła ) .A puenta naprawdę godna katolika :( Więcej dobroci i sypatii do bliźniego,a mniej zawiści życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to tenn i Awe dziekuję ślicznie za życzonka 😘 Ja żartowałam Moniko :) Druga Monika jest z Niemiec ale to na pewno nie ona. Mam nadzieję, że Richowi ułoży się jak nie z Moniką to z jakąś inną kobietą :) Dzisiaj już chyba nie uda mi się zajrzeć. Wiec życzę miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×