Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

dlaczego kobiety chca zlych, pozniej placza i maja pretensje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jakieś masochistki :D nie wiem... ja takich zapędów nie mam... swoją drogą to jeszcze zależy kto co rozumie przez stwierdzenie - zły facet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie masz zapedy, moze pomoge je Tobie pokonac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Awe :) ale tylko na chwileczkę wpadłam powspominać ;) (Lost pewnie będzie wiedziała o czym mówię ;) ) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Ciebie jest pięknie ? U mnie dziś szaro i kropi .Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Drogie mamy :) I... żegnajcie na 2 tygodnie ;) Udaję sie na urlop ;) Papa... miłej pracy i owocnych podrywów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aniu :) Ale masz fajnie, ja już od tygodnia jestem w pracy. Życzę Tobie udanego urlopu, odpoczywaj przede wszystkim :) Ale szalonych chwil też niech nie zabraknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu-miłego i wesołego urlopu 🌻 Mamo- u mnie też już upał,a że po deszczu to jeszcze parno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnej nocy 🌻 W sobotę wyjezdżam :) Odezwę się po powrocie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero wróciłam do domku :) Na spacerze byłam , uwielbiam takie ciepłe wieczory :) Jesze pewnie jutro Awe chwilkę popiszemy :) Miłego wieczoru i spokojnej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj ! Dzisiaj znów czeka mnie pakowanie ,ale mam już w tym wprawę :) Dam radę :) Miłego piątku i weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Awe :) Jak pojedziesz będzie trzeba czasowo zamknąć topik ;) No fakt, pakowanie jak i rozpakowywanie nie należą do przyjemności ;) Ale za to potem będzie super odpoczynek i mam nadzieje, że miło spedzicie czas w Zakopanym :) My za to oczywiście - weekend na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo -bierzemy rowery ,więc może będzie to czynny wypoczynek ;) Pogodę macie piekną ? Nie zamykaj topiku .Zawsze tu ktoś zagląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie chwilowo zawieszenie broni z M ;) Taki pakt o nieagresji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehee Ty podpisałaś taki pakt o nieagresji jak Tomek ze swoją eks (żoną?) To samo mi powiedział. Może u Ciebie też da się jeszcze wszystko naprawić ? Cholerka muszę zacząć znowu chodzic na randki, piękna pogoda i powinnam z tego korzystać. Tyle, że jak na razie nie mam ochoty nawet odwieszać konta na Sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! nie odzywałam się, bo znów miałam problem z komputerem,mam nadzieję,że teraz będzie już ok :-) mam zaległości straszne w czytaniu, ale nadrobię je po powrocie, bo.....jadę na weekend nad morze!!!!! :-D :-D :-D odezwę się jak wrócę. Mamo, pewnie niestety się nie spotkamy w tym roku, bo chcą mnie porwać gdzieś w okolice Mielna, a to chyba nie Twoje rejony :-( Pozdrawiam i do poczytania 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×