Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Dzięki - z tortem bez kalorii ;) To jest moje marzenie ,żeby ktoś wymyśłił słodycze bez kalorii :) Pa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzyj na skrzynkę i włącz. Mam nadzieję, że na Ciebie też będzie to miało tak terapeutyczne działnie :) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I wg optymistycznych prognoz weekend spedzę na plaży ;) Spojrzałam na kalendarz w sumie zostały tylko 3 tygodnie wakacji. Nie wiem dlaczego, to lato zwsze bardzo szybko leci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he, a dlaczego 27 lat to taki mlody? myslalem ze kobiety takich chca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak nad 32 latkiem jeszcze bym się zastanowiła ;) To i tak postęp bo zawsze wychodziłam z założenia, że mężczyzna powinien być choć troszkę starszy od kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm.. mowisz ze ja to taki minimalny próg:) a co ma facet w sobie starszy? jak juz zwis ciala :) czy chcialbym mamusie.. hm.. jednorazowo to tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Niektórzy to bezczelni są. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet myśli coraz częściej górną częscia ciała ;) Aczkolwiek są tacy którym nigdy się nie włącza myślenie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Nie chciało mi się logować. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Mimo wszystko śmiem twierdzić, że myślenie nie zależy od wieku. Niektórzy pozostaną dziećmi przez całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz tutaj sie mylisz z tym mysleniem... no dobrze, ale to przez was myslimy takimi kategoriami. ubieracie sie jak ubieracie, zachowujecie, prowokujecie... a nei jestescie nastkami wiec wiecie ze facet nagrzany nie odpusci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mr B CZY C
WOŁAJĄ CIEBIE KOLEDZY Z PIASKOWNICY :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Dobre. :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justysiaaa
Dzień dobry ;) Niestety wciąż pracuje "8 dni w tygodniu"... dlatego poki co w domu nie pojawilam sie od ladnych paru miesiecy... Wczoraj zlozylam wypowiedzenie ale nawet z tym zrobili mi problem. Może ktoś mi odpowie, bo nie bardzo rozumie szefowej...Czy miesiąc czasu przed planowanym odejsciem to za mało?? Powiedziala mi, że za późno ją informuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukuje caly czas:) zreszta jak to prawdziwy mezczyzna... taki zawsz echce zdobywac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe.. a po co komu facet który zamierza wiecznie zdobywać...? :) Zero szans na związek z kimś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, a ja nie mowie o zwiazku... ;) przeciez wy uwielbiacie byc zdobywane... i wolicie zlych od dobrych, mimo waszego placzu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Justysia:) nie bardzo znam się na wypowiedzeniach. Ale na pewno na jakims portalu znajdziesz odpowiedź. Witaj Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×