Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Mamo! Wszystkiego naj naj naj naj z okazji urodzin! To ja -Monika z Monachium:) U mnie ok, przez dwa tygodnie nie mialam dostepu do kompa. Musze nadrobic zaleglosci w czytaniu i pozniej napisze cos wiecej. Mam nadzieje ze spedzisz milutko ten dzien...;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Moniko dziekuję za życzenia 😘 Wczoraj wyszalałam się ;) Chłopców nie miałam wczoraj na noc, więc po raz pierwszy od lat odwiedziłam ze znajomymi dyskotekę. A dzisiaj ledwo co chodzę ;) Ogólnie było fajnie mimo, że na dyskotece przeważały kobiety. A dzisiaj to zdecydowanie opalanie ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj chyba wszyscy korzystali z pięknego lata :) Pewnie to był jeden z ostatnich tak ciepłych dni, pfu, pfu ;) Nie kraczę, może przed nami jeszcze cały miesiąc upałów ;) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja generalnie podziewałem się w pracy :P ale teraz podziewam się w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG - byłeś na pomorzu ? Jeśli tak to, to Twoj skalp należy do mnie ;) Bo mnie nie odwiedziłeś :P Brzydula dziekuję :) 😘 Już po urlopie ?:) Jak było w Rzymie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to możesz skalpować:P byłem i już się prędko nie pojawie:P:P:P o tam 36 co to jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DKMG z Twoich piór zrobię sobie fajny dywan :P Normalnie jestem zła Pewnie szkolenia były znowu od rana do wieczora :P ;) Brzydula hehehe to weź mnie ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mniej więcej :P chcesz to na dywan dam ci kłaki kota, sypie się strasznie to może zastąpi moje:P:P no czasu nie miałem nawet do gdyni wyskoczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoje będą idealne ;) Będą mi pasowały kolorystycznie do wystroju pokoju :P No szkoda, może kiedyś jednak skusisz sie na wizytę u mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dzień dzisiejszy szanse małe bo mój czas został znacznie ograniczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydula ta piosenka przypomina mi moje nastoletnie lata :)Uwielbiałam ją :) Wczoraj slyszałam ją pierwszy raz po długim czasie na dyskotece, dzisiaj po raz drugi. Może Włochy to moje przeznaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniej więcej ja sem bardzo zapracowany i nie mam czasu na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież nie żyjęsamą pracą mam jeszcze piwo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Najlepiej żyć samą pracą, o ile się ją ma. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost nie można żyć samą pracą, ale niestety bez niej też jest źle. Jejku, żebyś jak najszybciej dostała jakiś fajny etacik .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla odstresowania mam piwo:P:P właściwie z kompa już prawie nie korzystam poza pracą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Dostanę, chyba w ducha wierzysz. :o Przepraszam, że tak smęcę, ale wiesz jak to jest... Można żyć samą pracą, uwierz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lost wiem że można ale to bardzo goowniane życie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×