Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sama_mama_73

mama poszukuje

Polecane posty

Wiem Lost, że można, znam takich ludzi, ktorzy żyją samą pracą . Ale oni też nie są szczęśliwi. W życiu trzeba znaleźć na wszystko czas ;) Lost prędzej czy poźniej dostaniesz pracę, oby stało sie to jednak w miarę szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama to kupię sobie automatyczną związywarkoodwiązywarkę butową:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę spać na łóżku, a i japończyki pewnie już wymyślili:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liy
Według mnie nie jest to gówniane życie. Zresztą na inne mnie nie stać, więc nie ma o czym mówić. Oddalam się teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie co pijom za dużo pifa to potem som w cionży i beczke pifa rodzom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też spadam popracować . Trzymajcie się ludziki może za jakiś czas do was zaglądne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milego dnia mamo:) A co do wyjazdu to pakuj swoje dwa dobytki:PJa zapakuje swoj dorobek zycia i ruszamy na podboj Italii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Brzydula:) Moim chłopcom na pewno by ten wyjazd do Włoch podpasował ;) Makaron jest ich ulubioną potrawą ;) Zaraz jak wrócę z pracy zacznę się pakować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to chyba muszę zacząć znowu umawiać się na randki ;) Topik nabierze kolorów no i "zaraz" będzie zima i wtedy to już nie będzie chciało mi się wychodzć z domu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lost - na razie jeszcze nie mam natchnienia ;) Jednak po Tomku troszkę siadłam i nawet moja przyjaciółka to zauważyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie zawsze szybko przechodzi. :) Idziesz do przodu, nie rozpamiętujesz, bo dobrze wiesz, że nie ma czego roztrząsać. Życzę miłego spacerku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nie ma czago roztrząsać i rozpamiętywać . Było minęło, nie wróci ;) Trzeba szukać dalej :) ale od czasu do czas mały odpoczynek też jest zalecany ;) Dziękuję🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×